Bakker uikelt er laatste ndernis Ajax wil Ke je Molenaar via arbitragecommissie Alexander wereldtitel is Ditjatin turnen waardig LZ 1886 en De Zijl/LGB hebben punten broodnodig Vier weken Indonesië en Verre Oosten BON ft ,.th "7ee Wijsen iginKNAU s Roem "^rieden Zwak optreden HIJS Heins wint in Zuidlaren LEIDSE WATERPOLO-DERBY VANAVOND IN DE ZIJL LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 DECEMBER 1979 PAGINA 11 verJt laat Wall' mei zwaï Bij de wereld- wein >nschappen judo in Pes ieeft lichtmiddenge- is. A/aflik Bakker niet de die oiboorte gekend als worduman een dag eer- hrijvin, tenslotte tot brons nd, ven en vex ikker had niet de af rek er van een betrekke- I, dat aite groep. Nederlands eelnemer aan het pro- n de gh van de tweede dag dekt als Adelaar en Nu- donderdag al verlie- it tevt tweede ronde. Voor Sjtgon toen het bange defin i, wachten op het 'eschukd of er misschien eeft plaatsje in de her- tegenstander. Na het eindsig- m p/i| zou zijn na de let- naaj bespeelde hij het 5000- op zi'qen figuurlijk snelle tte zie &g tegen de Frans- ie wairnard Tchoulouyan. had gegeven. Het werd hem fataal. Bakker was fel en ner veus en na precies 13 seconden vloog hij over de Franse heup. De Fransman won snel van Bapista, versloeg ook Hag- mann, maar balanceerde in zijn laatste groepswedstrijd op de rand van verlies tegen de Oostduitse Europese kampioen Harald Heinke. Geen van bei den kon aanwijsbaar voordeel verwerven. Na vijf minuten was er nau welijks een aanwijzing wie het voordeel van de twijfel van de scheidsrechters zou krijgen. Tchoulouyan toonde zich iets slimmer dan zijn Oostduitse koppige publiek in de sporthal Pierre de Coubertin, door in een teken van jubel zijn armen eefetsje bleek er aan het jn de jucht te steken als ware eei.de middag werkelijk, bij winnaar. De beslissing van :t heeft hem weinig op- de scheidsrechters was toen 'P „TM. Zijn tegenstander in nog njet geweest, maar de zaal ergeg cansing was eerst de stond aj volledig achter hem. leel g( es Bapista en daarna £en jurylid gaf Heinke als vierei ser Hagmann. De eer- winnaar, de tweede koos voor 'en ve lernis bleek voor Bak- Tchoulouyan en de hoofd- het li mbaar, de tweede niet, scheidsrechter wees Tchou- (Am n plaats bij de laatste iOUyan als winnaar aan. Rik Moment van de finale in het middengewicht tussen de Oostduitser Ultsch, die gouid won, en de Fransman Sanchis. Bakker in ieder geval leefde enheh normale overwinning nog even! 'n pn leningsronde op de Ita- ui, een gevolg van vijf Herkansingen i goed en vooral kei- ken i verstandig werken, ?grip tweede partij met lens i tuyan voor de leraar Tr/ajBriel eigenlijk al voor- iuryh hij werkelijk was be- fs wui Het gevecht was nog tMpril dat Bakker de als won ijk onderkende heup- techniek van de Fran- huma pioen nog geen voor- vande plaats op de lijst gevoe-.grootste bedreigingen In de avonduren begon Bak ker zijn serie herkansingen. Het overwicht in kwaliteit dat hij ten opzichte van Ba pista bezat werd niet teniet gedaan door overmatige spanningen of zenuwen. In twee geslaagde worpen ver wierf hij de punten die ver diend waren. De laatste acht waren erg dichtbij gekomen, de NOC-eis voor de Olym- Cische Spelen leek binnen ereik. Tussen Bakker en Moskou stond in Parijs nog slechts de Zwitser Thomas Hagmann. De kaarten leken goed te liggen. Bakker was fit, Hagmann niet, die had in zijn verloren partij met Tchoulouyan een schou derblessure opgelopen. Slechts door een pijnstillende injectie kon hij weer op de mat ver schijnen. Het leek of de Zwitser zijn handicap niet voelde. Van meet af aan was hij iets agres siever dan Bakker en bouwde een voordeeltje op, voorname lijk via grondwerk, dat zich niet liet concretiseren in halve punten of desnoods gedeelten ervan. Maar toch, Bakker moest risico nemen om ten minste op voet van gelijkheid te komen. Twintig Seconden linkse schouderworp ging Bakker onderuit, een half punt achter. Uitzichtloos ei genlijk, tenzij er een wonder zou plaatsvinden. Dat heeft Bakker nog proberen af te dwingen en daardoor liep hij nog eens in dezelfde val. Ver liezer. Het lange wachten na de op zich logische, maar veel te snelle nederlaag tegen Tchoulouyan had niets opgeleverd. Japanner bleef laag aanvallen, tot het grondgevecht en ver wierf tenslotte een minimaal voordeeltje, omdat ook Ber nard Tchoulouyan zijn ontem bare agressiviteit kon weer staan. Bronzen medailles wa ren er voor de Zuid-Koreaan Park en de Oost-Duitser Hein ke. De strijd om de gouden me- feitelijk dailies in het middengewicht was al in de eindfase van de eliminatieronde een zuiver In de categorie van Rik Bak- Europese aangelegenheid. Det- ker, het halfmiddengewicht, lef Ultsch uit Oost-Duitsland haalde Japan zijn tweede gou- zorgde er voor dat Frankrijk Fransman. Tchoulouyan kreeg chis was zijn laatste slachtof- van de Japanner, die in Parijs fer. Takahashi (Japan) en Car- zijn eerste wereldtitel verover- mona (Brazilië) haalden de de geen enkele kans zijn wor- bronzen troostprijzen voor de pen uit te voeren. De ervaren verre continenten. iAAG - Servee Wijsen ials vakgroeptrainer in JAM. Hij gaat het hoog- gen behartigen. Dit bete- 'dat Peter van Wijk I" het hinkstapspringen |ajn rekening neemt en |J coördinator van alle mderdelen wordt. Fred is de polsstokhoog- rhiner, terwijl Wim %m steunpunttrainer is, Aidf zich bezig met het a en dan ÈïAAG Cees Roem, 'przitter van VUC, is lagavond na een kort 1 overleden. Hij is 82 ^worden. werd in 1912 lid UC en was langdurig van het eerste elftal, stapte hij over naar |in Rotterdam, maar in ;rde hij weer terug Haagse amateurclub lij van 1954 tot 1975 ;r was. Na eerst tot er- zijn benoemd (1972), etsenljij in 1975 erevoorzitter. de leiding van Cees VUC meer de weg i prestaties ingeslagen, ïindelijk leidde naar de v.d. rt-Jaii uw voorstel 3 WA/Van Het bondsbestuur KNVB voor het ama- tbal heeft WA en cke74mtslagen trainer Van lie met elkaar in on- ouclQyen, een nieuw voor- n om uit de impas- imen. :k die in april door de werd ontslagen, lat ontslag aan met drie lingen, die hij alle an Neck legde in zijn op 80.000 gulden. De int van de Amsterdamse ik, mr. Borgerhof stelde Van Neck in nik. /ond zijn op verzoek KNVB beide partijen bijeen geweest. Vol- tuurslid Joop Wage- de kans reëel dat er -Ding is gevonden, „We 1. 1 beide partijen een voorstel gedaan. Voor "Hvond 11 december zal Uwoqlrd bij ons binnen zijn. Ik heb de indruk partijen er niet nega- jnover stonden." Hagenaar Ruud pr Schilde is na de acht ende van de persoonlijke jhjd tijdens het WK bow- '"iende met 1492 punten, s de Fransman Dubois punten. VOLENDAM Keje Molenaar wordt de inzet van een bikkelhard gevecht tussen Volendam en Ajax. Zoals be kend aast de regerend landskampioen al enkele weken op de jeugdinternatio- nal, tot op heden echter zonder succes. Gisteren heeft Ajax-voorzitter Ton Harmsen Volendam officieel benaderd om te vernemen welk bedrag het Vo- lendam-bestuur wil ontvangen voor de transfer van Keje Molenaar. Harmsen kreeg daarbij te horen dat Volendam dacht aan een bedrag van ongeveer een miljoen gulden. Een bedrag dat inmid dels overigens verlaagd is tot drie kwart miljoen. Ton Harmsen gaat met die vraagprijs niet akkoord. Vooral niet omdat achter de naam Molenaar op de loonlijst van Volen dam slechts een bedrag prijkt van 20.000 gulden jaarsalaris. Harmsen vindt het der halve hoogst onfatsoenlijk dat Volendam voor een zo matig gehonoreerde speler een zo hoog transferbedrag vraagt. Ajax heeft daarom besloten om bij de KNVB een arbitragezaak aanhangig te maken over de vraagprijs van Volendam. Nog dit weekeinde zullen van Amster damse zijde officiële stappen worden on dernomen. Het lijdt daarbij geen enkele twijfel dat Ajax een dergelijke arbitrage zaak gaat winnen, want het salaris van Molenaar staat inderdaad in geen enkele verhouding tot het bedrag dat Volendam nu voor hem wil ontvangen. Onduidelijk is overigens nog steeds wat Keje Molenaar zelf precies wil. Onlangs heeft hij na bemiddeling van Arnold Mühren, de erevoorzitter van Volendam, als onderwijzer een vaste aanstelling ge kregen op een lageie school in Volendam. Moreel voelt Molenaar zich daardoor ver plicht voorlopig nog bij Volendam te blij ven voetballen. Daar staat echter tegen over dat het „grote geld" dat hij bij Ajax kan verdienen Molenaar ook wel lokt. Het is voor Volendam overigens nog mo gelijk om als winnaar uit het conflict tus sen Ajax en Volendam te komen. De reg lementen van de KNVB schrijven immers voor dat elke club een willekeurig trans ferbedrag voor een speler kan vragen in dien die speler minimaal 75.000 gulden per jaar verdient. Dat houdt derhalve in dat Volendam Ajax het mes op de keel kan zetten indien op korte termijn het jaarsalaris van Keje Molenaar drastisch wordt verhoogd. Al eerder heeft Ajax door datzelfde KNVB-voorschrift een speler verspeeld, te weten doelman Hans Galjé van FC Den Haag. Ook in dat geval zorgde een tussen tijdse salarisverhoging ervoor dat Den Haag een astronomisch transferbedrag aan Ajax kon vragen. Welke som inmid dels overigens drastisch is verlaagd na in het contract van Galjé aangebrachte clau sules. ROB HARTOG ONDANKS TIEN TREFFERS (Van onze verslaggever) DEN HAAG Pas in de laatste periode kon Canadi an Club/HYS z'n tegenstan der Rheem Racers definitief van zich afschudden. Dat hadden de Hagenaars te danken aan Andy van der Lee, die samen met de doel man Ed Nienhuis, als enige van de Hagenaars voor een ruime voldoende in aanmer king kwam. Fraai was het in ieder geval allemaal niet wat de ijshockeyers het pu bliek voorschotelden. Rheem, dat in de staart van de Nederlandse competitie figureert, bracht HIJS twee maal nog aardig uit z'n evenwicht, maar kon toch niet voorkomen dat de winst met 106 naar de Hage naars ging. De eerste periode verliep aan vankelijk prima. Binnen der tien minuten was de stand 4 0. Twee doelpunten van Phil McKenzie en treffers van Rob Hagendoorn en Andy van der Lee waren verantwoordelijk voor die voorsprong. Het was daarom ook vreemd dat HIJS niet doorging. De passes wer den onzuiver en het uitkomen verliep wanordelijk. De oud speler van HIJS, Harrie Wiel- heesen, profiteerde daar nog voor de eerste pauze van: 41. Ook in de tweede periode ver viel HIJS in het oude liedje. Het anders zo enthousiaste pu bliek zweeg als het graf, wat niet gezegd kon worden van de lieden op de bank. Zowel in het Nederlands, als in het En gels, werd er flink met kracht termen gesmeten. Mario Pug- liese en Harry Wielheesen brachten de Utrechtse ploeg zelfs vlakbij HIJS. Het was echter Andy van der Lee, die zijn ploeg weer uit de gevaar lijke situatie redde dank zij twee attente momenten. Nadat eerst Pugliese in de tweede periode, en Harry Wielheesen in de derde, de •RacersTjpmcüw vlak bij HIJS brachten, was het opnieuw Van der Lee die toesloeg. Een hattrick van hem in de derde periode zorgde voor de uitein delijk toch nog verdiende winst. Overige uitslagen: Tilburg-Ge- leen 9-2; Nijmegen-Groningen 4-6; Olympia-Den Bosch 8-7. ZUIDLAREN Johan Heins heeft gisteravond tij dens het internationaal con cours hippique in Zuidlaren een jachtspringconcours ge wonnen. Met het paard Ro meo Z zegevierde hij na een barrage op tijd. Heins, die als laatste in de pis te verscheen, was bijna twee seconden sneller dan Stani van Paessen uit België die met Porche als tweede eindigde. De Deen Niels Hansen met Lady's Love werd derde. De Engelse ruiter Nick Skel- ton werd winnaar van de der de kwalificatie voor de Grand Prix. Met Maybe won hij na barrage het springconcours. Piet Raaymakers (Ned) werd met Eurotex Ducal vierde. FORT WORTH Wat een jaar geleden van Nikolai An- drianov in Straatsburg niet gezegd kon worden, geldt wel voor Alexander Ditjatin: hij is een waardig wereldkampi oen. Andrianov kreeg in de Franse conferentiestad de puntenachternagebracht.zijn 22-jarige opvolger heeft elke tiende van de 118.25 punten, die hij in Fort Worth verover de, volkomen verdiend. Met het wereldkampioenschap twaalfkamp van de rijzige Rus behaalde de Sovjet-Unie haar tweede grote succes, na de we reldtitel bij de landenteams waarmee woensdag de hege monie van de Japanners na ruim twintig jaar eindelijk werd gebroken. Ook Kurt Thomas, de stijlvolle en spec taculair turnende Amerikaan, die gisteravond de finale van de beste 36 turners met een minimale achterstand van 0.15 punt begon, kon Ditjatin toch niet echt bedreigen. Hoewel in de finale van de twaalfkamp bij de heren over het algemeen genomen strikt rechtvaardig werd gejureerd, had de Ameri kaanse coach Roger Counsil gelijk toen hij na de 9,75 pun ten van Thomas voor een per fecte ringoefening, een protest indiende. Het was de enige mogelijkheid voor de Ameri kanen om de kleine kans van Thomas op de wereldtitel in leven te houden. punt kunnen wegwerken van de achterstand op zijn grote concurrent, maar toen Ditjatin in de vrije oefening zonder echt alles te wagen 9,90 scoor de in de vrije oefening, was de strijd definitief beslist. Ook al wees de jury d'appel het Ame rikaanse protest toe en werd de waardering voor Thomas aan de ringen 9,80. De Ameri kaan raakte uiteindelijk met een totaal van 117.975 nog eentiende punt achter. De finale van de twaalfkamp bevestigde nog eens de triomf die de Russen in de landen- wedstrijd behaalden. Achter Thomas eindigden Alexander Tkatsjev en Vladimir Marke- lov als derde en vierde. In de finale van de beste 36 turners, waarin overeenkomstig het Olympisch principe slechts drie deelnemers per land mo gen uitkomen, lag het techni sche peil uitermate hoog. Een spectacultaire sprong in het klassement de turners begonnen met het gemiddelde en keuzestof uit de wedstrijd maakte de Japan ner Koji Gushiken, die van de twaalfde naar de zevende plaats klom. Koji Gushiken, maakte bij de laatste Spartaki- ade in Moskou grote indruk en oefening, die hem 9. werd voor de strijd om de we- opbracht. reldtitel als een van de gevaar lijke outsiders beschouwd. Hij raakte op de eerste dag van de strijd om de wereldtitels al te ver achterop toen hij bij de verplichte oefenstof zijn oefe ning aan het rek zag misluk ken en slechts met 9.00 werd gewaardeerd. De Japanner re vancheerde zich echter vrij dagavond met een gedurfde punten (Van onze waterpolo-medewerkster) Schouten: Willen we in de top biijven seizoen aan handhaven: „We hadden een LEIDEN In het Vijf Mei bad wordt ?an moetT°ez® wedstrijd twee punten op- goede positie in de middenmoot maar door vanavond om zeven uur de Leidse wa- leve^en- 1K heb er >n ieder geval het dat verlies vorige week tegen De Gouwe terpolo-derby LZ 1886 - De Zijl/LGB grobtste vertrouwen in. De spelers zijn is die wedstrijd van vanavond tegen De gespeeld. Gezien de positie op de rang- gemotiveerd De Zijl/LGB bezet Zijl erg belangrijk voor ons geworden", lijst een niet al te moeilijke opgave f J5 op rang- Excessen zoals die zich voordeden bij het «ja» mi.» »t upgovc c, o voor De Zijl, de ploeg van Rob Schou- iJ,\Slechts. St",,1;""' daart>°ven staat het duel AZC - De Zijl verwacht Van' der ten moet deze wedstrijd gewoon win- uunse mc*utv Alphenaren Leede niet bij de wedstrijd tegen De Zijl: nen. Een stelling die wordt onderschre- "ebben een achterstand van twee punten „Tussen beide teams heerst een gezonde ven door zowel De Zijl-coach Rob £eUu P ?ers' Zian/Viitessie en rivaliteit. Maar ik sta er nuchter tegen- Schouten als LZ 1886'er Gijs van der f?- Kobben. Interessant detail: De over. Je moet dit seizoen als een leerperi- Leede. Nóg een punt waar de twee he- ^JstaabVoer"ers spelen dit weekeinde te- ode voor LZ zien. Volgend jaar pas, ren het over eens zijn: beide Leitje gen e^aar- ploejA n moeten punten halen. naar de middenmoot lonken. Ik hoop van- Gijs van der Leede van LZ/1S&6 denkt dit avond op een goed» pot waterpolo". UWKRANTSAMEN METUNITRAVEL Jakarta, Bandoeng, Jokjakarta, Bali, Medan, Tobameer, Sin gapore en Bangkok. Het is slechts een handvol namen uit de 'Gordel van Smaragd' en het Verre Oosten. Het zijn stuk voor stuk namen, die hoogtepunten vormen van een bijzon der boeiende en zeer exclusieve reis van 27 dagen door In donesië en het Verre Oosten. Op zondag 24 februari 1980 start u op Schiphol en vrijdag 21 maart 1980 keert u boordevol heerlijke impressies terug van deze doof uw krant in samenwerking met het Reis- en Pas sagebureau Unitravel georganiseerde rondreis over Java, Bali, Sumatra, Singapore en Bangkok. Zondagmiddag 24 februari 1980 vliegt u per KLM/Garuda lijndienst naar Jakarta, waar u maandag 25 februari in de loop van de.middag aankomt. Gelogeerd wordt in het Sahid Jaya Boulevard Hotel (met airconditioning). Na het ontbijt wordt dinsdag 26 februari een rondrit door oud en nieuw Jakarta gemaakt. De middag is voor uzelf, waarna gezamenlijk diner in het hotel. Woensdag 27 februari bent u na het ontbijt de gehele dag vrij. Interessant is de facultatieve excursie naar 'Indonesië in miniatuur'. Donderdag 28 februari gaat het na het ontbijt per bus naar Bandoeng voor een bezoek aan de plantentuin te Bogor. Na de lunch in het restaurant op de Puncak Pas komt u in de namiddag aan in het Hotel Pranghegar in het centrum van de stad. Vrijdag 29 februari staat na het ontbijt in het teken van een bezoek aan de nog steeds werkende vulkaan Tangkoeban Prahoe. Na de lunch in het Grand Hotel te Lembang bent u verder vrij. Zaterdag 1 maart kunt u na het ontbijt doen wat u zelf wenst, 's Avonds is het diner in het hotel. Zondag 2 maart is één van de (vele) hoogtepunten van de reis. Dan maakt u per trein een onvergetelijke tocht van Bandoeng naar Jokjakarta. Ontbijt en lunch in de trein. Ge logeerd wordt in het Puri Artha Hotel (met airconditioning). Maandagochtend 3 maart wordt na het ontbijt een bezoek gebracht aan de Kraton, het paleis van de sultan, 's Middags vrij. Dinsdag 4 maart brengt u een bezoek aan de Boroboedoer, het Boeddistische heiligdom uit de achtste eeuw. U dineert ten huize van Prins Hadinegoro, aansluitend is er een dans voorstelling. Woensdag 5 maart gaat het na het ontbijt per lijndienst van GARUDA naar Denpassar de hoofdstad van Bali, waar u verblijft in Hotel Santrian Beach Cottages. Tot en met maandag 10 maart rust u uit op het heerlijke en dromerige Bali in de Cottages, die bestaan uit een slaapka mer met airconditioning, badkamer met toilet en een terras je. Het hotelcomplex heeft een heerlijk zwembad. Er kan die dagen worden deelgenomen aan excursies. Op de laatste dag is een groot diner met een Legongdansvoorstelling. Dinsdag 11 maart na het ontbijt gaat het per Garuda van Denpassar via Jakarta naar Medan, waar u verblijft in het Hotel Danau Toba International. Het diner is gezamenlijk in een Chinees restaurant in de stad. Woensdag 12 maart, na het ontbijt, per touringcar eerst een rondrit door Medan en daarna wordt koers gezet naar het Tobameer, één van de mooiste meren ter wereld. Overnacht wordt aan dit meer in Hotel Parapat. Donderdag 13 maart is een wonderschone dag, want dan wordt na het ontbijt een boottocht gemaakt over het Toba meer. Geluncht wordt op één van de eilanden in het meer en het diner is 's avonds in het hotel. Vrijdag 14 maart bent u na het ontbijt vrij. 's Middags is de lunch in het hotel, evenals het diner waarbij een optreden van de Toba Troubadours. Zaterdag 15 maart gaat het na het ontbijt naar Pematang Si- antar, waar wordt geluncht. Dan volgt een schitterende tocht langs koffietuinen, olie- en rubberplantages naar Me dan, waar u verblijft in het hotel Danau Toba International. Zondag 16 maart vliegt u na het ontbijt van Medan naar Singapore. Voorafgaand aan de lunch in het Hotel Equatori al (waar wordt gelogeerd) is een stadstour met bezoeken on der meer aan China Town en de Mount Faber. Rest van de dag vrij. Maandag 17 maart kan na het ontbijt de ochtend worden benut voor het doen van inkopen. In de middag gaat de reis van Singapore naar Bangkok. Aankomst in de loop van de avond en vervolgens vervoer naar het Ambassador Hotel. Dinsdag 18 maart volgt na het ontbijt een uitgebreid bezoek aan de hoofdstad van Thailand met onder meer de drijvende markt van Damnoean Sadoeak en de Rose Garden. Ge luncht wordt in een drijvend restaurant met een typisch Thaise show van dans, boksen en zwaardvechten. Vervol gens ziet u olifanten bezig met het werk, zoals dit hedenten- dage in dit land nog door deze dieren wordt verricht. Gele genheid bestaat op de rug van een dezer kolossen een ritje door het park te maken. Woensdag 19 maart volgt na het ontbijt een ochtendexcursie naar het Koninklijk Paleis, een verzameling van prachtige gebouwen en beelden. De middag is vrij. Het diner wordt omlijst door een voorstelling van klassieke Thaise dansen. Donderdag 20 maart is na het ontbijt de laatste kans om in kopen te doen, want in de loop van de avond stapt u in een KLM-widebody, die u terugbrengt naar Amsterdam, waar u vrijdag 21 maart in de loop van de ochtend op Schiphol landt. De prijs van deze boeiende en onvergetelijke tocht bedraagt ƒ3985,- per persoon op basis van een tweepersoonskamer met bad/douche en toilet. Toeslag éénpersoonskamer f 445,- (wijzigingen voorbehouden). Minimum aantal deelnemers 25; maximum 33. Hierbij is inbegrepen: vliegvervoer per lijndienst KLM/Garuda in economy klas se; vervoer in Indonesië, Singapore en Bangkok;. maaltijden en excursies als in programma vermeld, alsme de vereiste entreegelden en fooien; lokale gidsen; Nederlands sprekende reisbegeleiding; luchthavenbelastingen; vrije bagage van 20 kg per persoon. Niet inbegrepen: uitgaven van persoonlijke aard; 1 visakosten; verzekeringen. Unitravel kan tegen betaling van 35,- de benodigde visa regelen. Ook kunnen verzekeringen worden afgesloten. Inlichtingen en boekingen uitsluitend bij Reis- en Passage bureau Unitravel, Piet Heinplein 1, Den Haag, tel. 070- 46.96.99. Aan Unitravel, Piet Heinplein 1, Den Haag Ik/Wij wens(en) deel te nemen aan de Indonesië-reis van 24 februari 1980 t/m 21 maart 1980. ,m/v .m/v Naam: Geb.dat.: Naam: Geb.dat.: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel.: Ik wens een éénpersoonskamer, toeslag 445,- (in te vul len door hen, die alleen reizen). Wilt u mij informeren over visa en verzekeringen Handtekening

Leidse Courant | 1979 | | pagina 11