Minder benzine verbruiken en er vlugger zijn. De Esso-stadsgids helpt daarbij. TANIK Esso doet wat Extra. tAm ZANGDIENST NOG IE15 LEUKSOPTV? KIJK IN DE KRANT. UITNODIGING LEGER DES HEILS LEIDEN Staatsloterij lste trekking/- PAGINA 8 LEIDSE COURANT DONDERDAG 15 NOVEMB Familieberichten Met grote verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis, dat op de leeftijd van 89 jaar, voor zien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder JOHANNA P. PAARDEKOOPER weduwe van Reinier A. v.d. Horst Uit aller naam: kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoeterwoude, 14 nov. 1979 Huize Emmaus Bennebroekweg 1 Corresp.: Fam. v.d. Horst Rijksstraatweg 167 2245 AA Wassenaar Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van Huize Emmaus. Donderdagavond een avondmis om 7 uur in de Emmauskapel, waarna gelegen heid tot condoleren. Vrijdagavond een avondmis om 7 uur in de St. Janskerk aan de Zuidbuurtse- weg te Zoeterwoude, waarna gelegenheid tot con doleren. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op za terdag 17 nov. om 11 uur in de bovengenoemde parochiekerk, waarna de begrafenis zal volgen in het familiegraf op het R.K. kerkhof aldaar. Diep bedroefd, maar dankbaar voor de vele liefde die hij ons allen heeft gegeven, moeten wij na zijn kortstondig ziekbed afscheid nemen van mijn lie ve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa EVERARDUS A. H. HALVERHOUT Hij was 70 jaar. Hij was voorzien van de laatste H.H. Sacramen- Mede namens verdere familie: Leiden: H. M. Halverhout- de Vries Winterswijk: A. M. J. Meershoek- Halverhout P. E. M. Meershoek Leiden: D. W. J. Halverhout G. H. M. Halverhout- Paardekooper Leiden: E. T. L. Halverhout E. M. Halverhout- Schipaanboord Alphen aan den Rijn: A. G. J. Pijnnaken- Halverhout H. Pijnaken Leiden: T. C. N. Halverhout P. Halverhout- Gaskin en kleinkinderen 14 november 1S79 Franchimontlaan 45 2313 RX Leiden De overledene is opgebaard in de aula van ,,Ad Sanctos". Lange Mare 69. Gebedsdienst aldaar: Donderdag 15 november om 19.00 uur, waarna gelegenheid tot condoleren tot 19.30 uur. De H. Uitvaartmis wordt opgedragen in de paro chiekerk van de H. Petrus (Lammenschansweg) op vrijdag 16 november om 14.30 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt in het familiegraf op de r.k.-afdeling van de begraafplaats „Rhijnhof", te ca 15.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het leven is als een handtekening in zeezand. Eén vlaagje wind en alles Is verdwe nen. Moegestreden is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom JAN BROEKHOF sedert 17 december 1970 de echtgenoot van Joke van Abswoude. Hij was voorzien van het H. Sacra ment der Zieken en bereikte de leeftijd van 33 jaar. J. M. Broekhof-van Abswoude Familie Broekhof Familie van Abswoude De H. Eucharistieviering zal voor zijn intentie wor den opgedragen op vrijdag 16 november a.s. des v.m. 10.00 uur in de St. Jozefkerk, Herenweg 15 te Noordwijkerhout, waarna wij hem begeleiden naar het familiegraf op het parochiekerkhof al daar. Hedenavond is er om 7.15 uur een Avondwake voor hem in voornoemde kerk, waarna gelegen heid tot condoleren in de kerk. Mijn dierbare man ligt opgebaard in het mortuari um, Herenweg 13 (ingang Kerkplein) te Noordwij kerhout, alwaar bezoek na de Avondwake. Liever thuis geen bezoek. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat, voor ons nog vrij onverwacht, is overleden onze oud voorzitter G. SMILDE Met veel waardering denken wij terug aan het vele werk dat hij tijdens zijn voorzitterschap voor onze stichting heeft verricht. Zijn inzet voor de behartiging van de belangen van de jeugd, in het bijzonder die van de vorming en het onderwijs aan werkende jongeren, zal ons tot een voorbeeld blijven. Het bestuur van de Stichting Streekschool voor beroepsbegeleidend onderwijs in de regio Leiden. Bestuur en staf van de Stichting Vormingscentrum werkende jongeren Leiden. T U kent waarschijnlijk inmiddels alle tips om zui niger te rijden. Esso voegt daar nog een erg praktische tip aan toe: nl. zonder omwegen en vergissen recht op uw doel afrijden. In sommige, voor u onbekende steden is dat vaak nog een hele opgave. Daarom kunt u eigenlijk niet zonder de Esso- stadsgids. Een verbeterd, uniek boekwerkje, opnieuw geredigeerd, met duidelijke plattegronden van maar liefst 50 Nederlandse steden. Overzichtelijk en goed hanteerbaar in de auto. De prijs? Tijdelijk van f4,50 voor 4 gulden. Die heeft u er zo uit! Verkrijg- IC550I baar bij vele honderden Esso-stations. Hebt u vragen? Bel 070-73 93 93. Zondag 18 november a.s. 's avonds half acht in de Vredeskerk, Vollenhovekade 21 (bij de Burggravenlaan, bereikbaar met bus 40 of 42). Samenzang van bekende geestelijke lie deren m.m.v. het muziekkorps van Leiden o.l.v. Piet de la Rie eh de zangbrigade van Leiden o.l.v. Jos Nieuwenhuis. Voorganger kapitein R. B. Poppema Deuren open om 19.00 uur. Inleidende muziek vanaf 19.15 uur. Onder intrekking van de aan haar definitief verleende surséance van betaling heeft de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage bij vonnis dd.8 november 1979 in staat van faillissement gesteld de besloten vennootschap B.V. Sleephelling Maatschappij Scheveningen. gevestigd te; 's-Gravenhage en aldaar kan- toorhoudende aan de Zee- sluisweg 196/198, met benoe ming van Mr. M. Rutgers tot Rechter-Commissaris en on dergetekenden tot curatoren. 's-Gravenhage, 9 november 1979. Mr. A. H. G. Blankenstein. Kijkduinsestraat 1080, 's-Gravenhage. Mr. F. H. Tiethoff, Heemskerckstraat 39, 's-Gravenhage. BERICHT VAN INZET. van het woonhuis Dronter- meerlaan 15 te Leiden, ka dastraal bekend Gemeente Leiden, Sectie S nummer 407, groot 3.55 aren. in bod gezet op 200.000.— AFSLAG vindt plaats op maandag 19 november 1979 des middags om 16.00 uur in het Notarishuis. Hoge- woerd 144 te Leiden. Notaris Mr. S. M. Brandenberg Turfmarkt 4. 2312 CD-LEIDEN Tel. 071-130645. Dr. VAN TOL AFWEZIG van 17 november t/m 21 november. De aanwezige Leidse huisartsen nemen waar. Op 5 november 1979 is in het huwelijksgoederenre gister ter griffie van de Ar rondissementsrechtbank te 's-Gravenhage onder nummer 22554 ingeschre ven een akte van huwe lijksvoorwaarden, op 1 no vember 1979 verleden voor notaris mr. A. M. Reijntjes te 's-Gravenhage, tussen de heer Aloysius Desirè Maria van Gestel en me vrouw Hendrika Martha van Hoorn, destijds wo nende te Voorschoten, thans wonende te Leimui- den, Meerewijck 22. speciaal voor het oudere kunstgebit kleefpasta met geld-terug garantie Calox heeft nu naast zijn normale kleefpasta ook een speciale pasta voor het oudere kunstgebit. Bi| veel gebitten ontstaan nameii|k op den duur ernstige ruimteproblemen Tandvlees en kaakbeen ziin dan zodanig geslonken dat ze geen aanslui- img meer hebben op het gebit Veel te weinig tenminste Normale kleefpasta helpt dan niet meer. want die is bestemd voor een goed. althans redelgk sluitend gebit Nu moeten er echter grotere holten worden opgevuld En dat kan alleen maar met Calox speciaal voor het oudere kunstgebit. Calox ..speciaal' heeft een bijzonder uitgekiende samenstelling. Het wordt niet aangetast door vocht Sterker nog. speeksel bevor dert de werking. En Calox ..speciaal" kan net zo dik worden aangebracht als nodig is. Elk gebit blijft gegarandeerd goed zitten. Proberen? U kunt zonder risiko de proef op de som nemen. U krijgt uw geld terug als u niet tevreden bent. Die garantie treft u ook aan op hel doosje, dus... Haal zo n tube Calox speciaal voor het oudere kunstgebit bij uw drogist of apotheker 685e Staatsloterij, 1ste trekking 14 november 1979. t 25.000 zijn gevallen op alle nummers: 086549 1 5.000 zijn gevallen op alle nummers: 073745 1 2.000 zijn gsvallen op alle nummers: 034503 t 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 045898 1 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 048097 1 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 083324 t 2.000 zijn gevallen op alle nummert: 008547 t 1.000 op alle nummers eindigende op t 400 op alle nummers eindigende op t 200 op alle nummers eindigende op t 100 op alle nummers eindigende op 1 100 op alle nummers eindigende op 75 op alle nummers eindigende op 1 50 op alle nummers eindigende op t 50 op alle nummers eindigende op 1 10 op alle nummers eindigende op Gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking, worden geïnd. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krai artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordt vrijstelling te verlenen van: 1) het bestemmingsplan "Regeling Bebouwk Kom 1946": 2) het bestemmingsplan "Koestal-Overduin' en in samenhang met artikel 50, lid 8 van df Woningwet vergunning te verlenen voor: 1) het bouwen van een berging op het achte^ van de woning Roest van Limburgstraat Ja' te Katwijk: 2) het verbouwen en uitbreiden van het pane' Koningin Julianalaar. 18 te Katwijk. De tekeningen behorende bij de bouwplann liggen met ingang van maandag 19 novembï oi 1979 op de gemeentesecretarie (kamer 22) gedurende veertien dagen ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de-gevraagde vrij stellingen schriftelijk bij hun college in te dienen, adres: Zeeweg 127, 2224 CD Katwijk zh. Katwijk, 15 november 1979. Burgemeester en wethouders van Kati de secretaris, de burgemeeste J- Gemeente Katw

Leidse Courant | 1979 | | pagina 8