Juffrouw Van der Wel kiest de Nutsspaarbank vooral haar verzekeringen. LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK Achter'n goed stel verzekeringen staat 'nmens:bijvoorbeeId Gees Biesheuvel, telefoon:071-893651. Victoria-Vesta 'n veilig gevoel Juffrouw Van der Wel heeft 't er met de kinderen over gehad. Over sparen. Voor later. Zelf kiest ze straks wellicht óók de Nutsspaarbank voor een Persoonlijke Lening. Want ook juffrouw Van der Wel heeft 'n grote wens en die kan dan meteen in vervulling gaan. Daar komt ze vandaag of morgen wel even met ons over praten. Inmiddels zijn al die verzekerings- toestanden voor haar geregeld. Dat doen ze bij de Nutsspaarbank razendsnel. Kwestie van modern zijn. Hé, daar gaat juffrouw Van der Wel met 'n paar van haar kinderen. Goedemiddag Juffrouw Van der Wel; dag kinderen! Juffrouw Van der Wel wordt door de kinderen op handen gedragen. Want ze verzint altijd leuke dingen en ze heeft de beste klas van de school. Alle jongens en meisjes gaan dit jaar over. Juffrouw Van der Wel wil echter geen risiko's lopen. Alles tot in de puntjes in orde. Zo ook met haar verzekeringen;4 ze wilde zich zó verzekeren, dat ze nooit voor onverwachte, vervelende situaties zou komen te Staan. En alles in één hand; dat is pas solide. Juf kwam bij de Nutsspaarbank terecht. Om de aantrekkelijke premies, maar ook vanwege de vriendelijke, persoonlijke benadering. Ze vroeg meteen wat de Nutsspaar bank nog meer doet in die 80 kantoren in en rond Den Haag. „U kunt er terecht voor diensten op het gebied van Persoonlijke Leningen, hypotheken, salarisrekening, vreemde valuta, verzekeringen, speciale rekeningen voor jongeren en voor 'n aantal manieren|f van sparen en beleggen". Inlichtingen: Douzastraat 35-37 j 2311 HA Leiden Tel. 071-141846 VERPLAATSBARE WARMTE met deze oliegevulde radiator. Cees Biesheuvel heeft een team van 12 verzekeringsadviseurs. Hij zit al zo'n kleine 24 jaar bij Victoria-Vesta. Hielp haar groeien van bescheiden naar een moderne maatschappij met een zo breed'mogelijk verzekeringspakket. Hij kent elk facet van z'n vak. Is dan ook een belangrijk vertrouwens man van z'n mensen. Wilt u praten over een nieuwe verzekering? Wilt u misschien uw bestaande verzekeringen kritisch onder de loep laten nemen? Bel Cees Biesheuvel. Hij kan u precies vertellen wie van z'n mensen uw problemen deskundig en snel oplost. Alleen, liever niet op zaterdag. Dan duikt hij in z'n hobby, tennis. Een verzekeringsman is per slot ook maar een mens. Overal te gebruiken waar u de warmte nodig heeft. 2000 watt. 12 leden ...geeft een gelijkmatige warmte afgifte. ïanaf Nieuwe Beestenmarkt 5-11 Leiden. 071-126627 Noordbuurtseweg 15 Zoeterwoude LEIDSE COURANT DONDERDAG 25 OKTOBER 1979 PAGIN,

Leidse Courant | 1979 | | pagina 18