'Duel in de diepte' „Nieuwtjes uit Uhleribusch" TERUGBLIK radio/televisie hou r 1 het LJ scherm in het oog TELEVISIE VANAVOlj TELEVISIE DINSDAG RADIO VANAVOND RADIO DINSDAG LEIDSE COURANT MAANDAG 15 OKTOBER 1979 OSÏ)ORP Drie maanden heeft een groot aantal acteurs en actrices en één 'actreutel' op Bonaire gewerkt aan de jeugdserie van de KRO 'Duel in de diepte', waarvan mor genavond deel drie op het scherm komt. De actreutel is de 19-jarige Lidy Sluyter uit Os dorp, in de 13-delige serie hoofdrolspeelster Sylvia Sommer. Zij is voor alle betrokkenen een natuurtalent, voor wie een toekomst als filmster zou zijn weggelegd. „Filmster?" briest Lidy zelf. „Kom nou. Ik wil helemaal geen filmster worden; ik wil graag filmen. Dat wilde ik vanaf m'n zesde en ik zal dat altijd willen. Actrice wil ik worden". En met een lachje: „Al noemden ze me op Bo naire actreutel. Maar als ik er toch niet voor deug, wil ik regie-assistente worden of zo iets, als ik maar in dat wereldje kan blijven werken. Ik voel me er prima in, al heb ik er geen opleiding voor gehad. Met 'Duel in de diepte' heb ik echt in één keer een sprong in het diepe gemaakt. Nou, het ging goed, ge loof ik". Lidy Sluyter maakte kennis met film en tv toen zij jaren geleden haar stemmetje liet meeklinken in het koor van Henk van der Vel de bij Oebele en vervolgens in 'De weg naar Hameien'. Lidy: „Al die jaren werkte ik met Bram van Erkel, die me in Hameien meer liet doen dan zingen. Zijn vrouw Olga gaf me wat balletlessen en zo raakte ik met Bram en Olga van Erkel bevriend. Toen zij voor 'Duel in de diepte' een meisje van mijn leeftijd nodig had den, viel hun keus op mij, al had ik concurren tie. Eigenlijk was het vreselijk. Voor de screen test meldde zich een verschrikkelijk knap kind, dat ook nog goed kon zingen, zoals ze zelf zei. Ik dacht toen al, nou Lidy, kras maar op, die rol krijg je nooit, die knappe is je de baas. Ga maar naar huis. Achteraf bleek dat knappe meisje niet eens zo heel goed te kunnen zingen en kreeg ik de rol tóch. Ik heb er heel lang last van gehad, dat ik ande ren vaak beter vond dan mezelf, ook als dat niet zo was. Wat dat betreft ben ik een rare, vroeger op school al. Daar stond ik ook altijd met m'n grote waffel vooraan, tot iedereen zich opeens tegen me keerde. Dan kwam ik huilend thuis, want daar kon ik toch niet goed tegen. Hele toestanden, woelend in bed, uren lang, tot ik me voornam om op school alles precies uit te leggen. Met dat voornemen viel ik dan opgelucht in slaap". Het mooie hoofdje van Lidy Sluyter „O ja, ik had op school heel wat jongens achter me aan, dat weet ik best" herbergt een stroom van wisselende gedachten, die niettemin in één richting stromen: actrice worden. „Maar ik maakte toch m'n Havo af en niet alleen omdat m'n ouders dat beter vonden. Ik vond dat zelf ook; m'n ouders hebben me overigens nooit be ïnvloed in m'n beroepskeuze. Ze vragen m'n moeder wel eens of ze niet erg trots op me is. Dat is ze natuurlijk, maar ze is ook trots op m'n oudste broer, die dokter wordt". Slechts één keer aarzelde Lidy Sluyter over haar toekomst. „Natuurlijk wilde ik ook ver pleegster worden, maar dat ging snel over. Ze ker met 'Duel' en toen ik een rol kreeg in de tv-film 'De blijde dag' van Stijn Streuvels Die film is gemaakt voor de NCRV en BRT en wordt uitgezonden in de periode maart-mei. Nee, daarin heb ik een gewone rol; de hoofdrol heeft een Belgisch meisje, een schatje". Een hoofdrol heeft Lidy Sluiter wél weer in 'Muren van behang', geschreven en geregis seerd door Martin Lagestee. waarvoor twee om roepen belangstelling zouden hebben. Lidy: „Dat is nou net zo'n film, waarin ik zelfs voor niks zou willen spelen. M'n tegenspeler is Bart Romer, zoon van de bekende Piet. Morgen be ginnen de opnamen". Niet volmaakt Dat zij een natuurtalent zou zijn, wil Lidy Sluy ter schoorvoetend toegeven, al laat zij die be oordeling graag over aan anderen. Meer is zij zich ervan bewust als actrice lang niet vol- H I «1 t ....zo kwam ze als Sylvia Sommer weer boven water. maakt te zijn. „Ik moet bewegingslessen nemen Amsterdams, dat weet ik best. En m'n bewe en een cursus jazzballet volgen, zangles nemen ging: ik hoor het Bram voortdurend roepen, en spraakles, want ik praat verschrikkelijk Lied, buik inhouden en denk aan je achter werk. Ik sta verkeerd. En dat ik dat liedje 'Take me' heb gezongen stelt natuurlijk ook niks voor, al is dat op een single gezet. Als ik echt wil zingen, want ik wil dolgraag in musi cals spelen, zal ik zangles moeten nemen. Dat weet ik óók. Maar daar zorgt het castingsbure au van Margarete van Dam in Amsterdam voor, die doet alles voor je. Zij weet waar je naartoe moet en waarom". Lidy Sluyter is zich er volmaakt van bewust dat ze pas negentien is en de jongste was van het stel dat 'Duel in de diepte' maakte. Al houdt ze aan deze serie een aantal niet uit te wissen indrukken over. „In al die maanden hebben we maar één keer ruzie gehad. Bram was toen geweldig uit z'n humeur, niks lukte, onderwater-opnamen moesten over en Bram wist niet hoe. Hij verpestte die dag het humeur van alle spelers. Lex Schoorel nam me toen in bescherming. Let maar niet op Bram, die doet morgen weer gewoon, zei hij, want ik was hele maal de kluts kwijt. Trouwens, Olga van Erkel was er ook en die waakte over me. Op Bonaire was alles zo vrij en als je niet oppaste, zat je tot diep in de nacht te kletsen. De volgende dag verscheen ik dan met een slaperig gezicht op de set en dat kon natuurlijk niet. Olga stuurde me daarna steeds op tijd naar bed; je kan niet met wallen onder je ogen het frisse meisje spelen". De Osdorpse actreutel heeft meer dan goede en leerzame ervaringen aan Bonaire overgehou den. „Natuurlijk heb ik er veel geleerd. Maar ik heb er ook Antilliaanse vrienden gemaakt en niet van dat soort, dat je belooft een briefkaart te sturen, wat je in Nederland weer vergeet. Volgend jaar wil ik er weer naar toe en ik hoef niet in een hotel te overnachten. Ik heb daar m'n rijbewijs gehaald en ik heb er leren dui ken. Ik vind het nog steeds eng, maar ik ga er toch duiken, het was een schitterende erva ring". Toekomst De toekomst van Lidy Sluyter als actrice ligt open. „Ik heb al een aanbod voor een rol afge slagen; het kwam neer op naaktloperij en daar voel ik niet voor. Goed; ik vind het een eng idee en je zou kunnen zeggen dat het na één keer wel zal wennen, bloot voor de camera. Maar ik doe het niet, ook niet over zo veel jaar, tenzij het heel mooi en functioneel gebeurt. Maar ik doe met mee in rollen voor het smulef- fect bij mannen, dat heeft niets met acteren te maken. Een rol moet werkelijkheid in houden en anders hoeft het voor mij niet. Ik zou nooit in een film als Emanuelle willen spelen en dat méén ik, daar heb ik lang genoeg over nage dacht. Ik zei al eerder, dat ik geen filmster wil worden en beroemd zijn, tenzij ik naam krijg als een goeie actrice. Dat is wat anders, dan word je gewaardeerd op je vakmanschap en niet om je mooie, nou ja, je figuur. Ik bedoel dit: een van de mooiste films die ik heb gezien, het genre waarin ik dolgraag zou willen spelen is 'One flew over the cuckoo's nest'; zo aangrijpend. Maar ook in werk van Annie M.G. Schmidt zou ik willen spelen, haar toneelstukken en musicals, tv-series als Pleis terkade 17. Dat soort. Goed, als we filmen lees iik Agatha Christie, maar thuis liever de boeken van Anton Koolhaas en Olaf J. de Landell". Lidy Sluyter, geboren in mei onder het sterren beeld van de Stier, weet wat ze wil. Niemand merkt het meteen, maar wat zij in haar mooie kop heeft, gebeurt, vroeger of later. De cursus sen die zij zich heeft voorgenomen te volgen, worden ook gevolgd. „Niet om beroemd te wor den, maar omdat ik filmen zo'n fijn vak vind. En wat ik doe, wil ik goed doen". En met een lachje bij de herinnering: „Gisteren kwamen twee meisjes langs. Ze hebben heel lang onder aan de flat gestaan, maar kwamen toch bang en aarzelend boven. Bent u Lidy Sluyter? Ja, zei ik. Mogen we dan uw handtekening? Ze staken me een vel toe, met allemaal foto's van me, die ze uit kranten hadden geknipt. Dat was toch schattig van ze?" FRITS BROMBERG Het kind staat centraal is een opvatting die de laatste tijd steeds meer gehoord wordt. Daarmee wordt be doeld, dat kinderen hun ei gen wereldje en leven heb ben en zeker geen kleine grote mensen zijn. VARA-tv begint vanavond met een duitse serie, die gaat over die wereld van kinderen in het (niet bestaande) dorpje Uhlenbusch. Het verhaal gaat over hun plezier, hun verdriet, hun moeilijkheden enz. In Uhlenbusch zijn twee grote mensen die de kinde ren een beetje begrijpen, dat zijn Heinrich de postbode en oma Piepenbrink die een winkeltje heeft. Die twee komen in ieder deel terug, terwijl de kinderen steeds anderen zijn. De serie is be doeld voor kinderen vanaf Maria Speermalie in een scè ne uit de gelijknamige serie. een jaar of vijf. Een pro bleem daarbij is, dat de stemmen niet zijn nagesync hroniseerd en dat veel kin deren tot een jaar of 8 de on dertiteling niet kunnen le zen. De VARA vraagt daar om speciaal aan de ouders om met de kleintjes op schoot het verhaal te volgen. Ned. I, 19.05 uur. Pinokkio Gepetto is op zoek naar Pinok kio, maar komt terecht in een storm op zee. Ned. I, 19.35 uur. Koning Klant Konsumentenrubriek „Koning Klant" van Letty Kosterman en Wim Bosboom, met vraag gesprekken, onderzoeken en Natuur reportages. Ned. I, 20.00 uur. men ook financiële moeilijk heden. Ned. II, 20.27 uur. Muziek Pim Jacobs en Rogier van Ot- terloo presenteren hun pro gramma „Music Gallery", met o.a. Matt Monroe, Sylvia Vre- thammar, Hubert Laws, en Ferdinand Povel. Ned. II, 22.05 uur. Academie De assertiviteits-cursus gaat verder met les drie: „Voelt u zich geroepen?" Ned. II, 23.00 uur. Toppop Ad Visser presenteert Toppop, met het overzicht van de door scholieren samengestelde Top- 30, LP-nieuws en de concerta genda. Ned. II, 19.05 uur. Marie Speermalie Grote problemen doemen op voor Marie en haar familie. De molen wordt in brand gesto ken door Ruige, die er boven dien nog met de dochter van Caritate vandoor gaat. Er ko- In de spaanse natuurserie „De natuur en de mens" een uitge breide kennismaking met één van de grootste roofvogels ter wereld, de koningsarend. Ned. I, 20.40 uur. Roald Dahl Vanavond de eerste aflevering van een serie bizarre verhalen van de engelse^schrijver Roald Dahl, „De Bontjas". In dit eer ste verhaal, dat zoals we al schreven het bekijken zeker waard is, krijgt mrs. Bixby van haar minnaar een prachtige bontjas. Maar hoe maakt ze dat aannemelijk voor haar man Drie kinderen uit Uhlenbusch in hun zelfgemaakte hut. die dacht dat ze op bezoek was bij een tante? Ned. I, 21.55 uur. Achter het nieuws Een speciale uitzending met aandacht voor de opstand van de kleurlingen op 23 april dit jaar in de londense wijk Sou- thall. De reportage, die ge maakt is door de kleurlingen zelf, heeft in Engeland veel opschudding verwekt. Ned. I, 22.25 uur. Tekenfilm De* uitvinder doctor Snuggles vindt allerlei dingen uit om kinderen en dieren te helpen. Ned. II, 18.59 uur. Wat je over een krant wel eens hoort gaat ook op voor te levisie. Hoe krijgen ze het weekend gevuld met telkens andere onderwerpen. Daaraan ook dit keer toch weer geen gebrek. Ook nu weer een staalkaart van de meest uit eenlopende items. Ik noem er een paar. Een grappige dan- sparodie van de Tsjechische te levisie op de tot meeneuriën aanzettende muziek van.Fons Suppé. Frida Boccara stram staande en zingende voor een gezelschap heren van middel bare leeftijd samen vormend de roemruchte Maastreechter Star. Weer een half uurtje ge zellig met Ton van Duinhoven en zijn Ina in „Cassata". Een smakelijk brokje ij om af te koelen na een zware maaltijd. Zowel ook weer Dorus met zijn melancholieke oogopslag op avontuur in Volendam. Si mon Carmiggelt met zijn ook al droeve uiterlijk in dienst van weer een nog niet uitgege ven verhaal. Bijna twee uur lang „fratsen" van ijdel zich in de camera koesterende politici, radio- en tv-mensen en arties ten onder de titel Sterrenslag. Een hoop koude drukte, ook vertraagd getoond. Het hak- balletje van Piet Bambergen bleek daarbij van een onster felijke schoonheid te zijn. Voorts liep deze zaterdaga vond, dit is allemaal nog pas op zaterdag. Frank Ross voor het eerst vrij rond in een zes delige serie. De manier waar op hij de sigaar uit de mond nam van een onsympathieke bezoeker en deze verfrommel de doet in de volgende delen een hoop trammelant vermoe den. Ook was er het ernstige werk in „Achter het Nieuws". Brugsma, wiens sombere mi miek je in een rij kunt zetten met die van Carmiggelt en Do- rus, woog de misère der India nen af tegen die van ons par lement. Hij vond de laatste niet minder schrijnend. Maar het parlement zit hoog en droog, terwijl ze de Indianen proberen uit te roken in hun op delfstoffen gesitueerd re servaat. Er wordt getwijfeld of er wel ooit een nieuwe genera tie Indianen kan komen. Daar hoef je bij de politici nooit bang voor te zijn. Het Kamer lid mevrouw Muller werd op de voet gevolgd tijdens de jongste debatten. Ze wérd voorgesteld als een eenvoudige mevrouw die recht voor haar mening uitkomt. Dat deed ze dan ook. Volgens haar is Van Agt niet persoonlijk betrokken bij wat hij allemaal vertelt. Dat obligate handenschudden na afloop van al dat geharre war is bij de PvdA afgeschaft, met uitzondering van Den Uyl, maar die vergeet het ook wel eens. Volgens haar is on macht bij het huidige kabinet troef. Jan Pronk stelde aan Van Hou welingen van het CDA weer een van zijn sug gestieve vragen. Wanneer valt het kabinet? Van Houwelin- gen kon dat niet precies zeg gen, maar plaatste wel enkele serieuze kanttekeningen. Het optreden van Wiegel in de af faire van de rente-aftrek noemde hij onbegrijpelijk en onverantwoordelijk. Wat zit erachter, vroeg hij, om hiero ver een kabinetscrisis te riske ren. Meer hout sneed zijn op merking, dat een dergelijke crisis zeer wel mogelijk is in de kwestie van de kernwa pens. Die ging zijns inziens het belang van de coalitie te bo ven. En volgens dezelfde spre ker staat de solidariteit tussen werkenden en niet-werken- den, waarin wij als klein land groot zijn, op de tocht. Van Brugsma kreeg hij voor al deze uitspraken een schouderklo pje. Een parlementariër die niet alleen naar zich laat ra den. Ook zondag een veelzijdig assortiment. Variërend van de terugkeer van „Lawaaipape- gaai", het eerste deel van een nogal amateuristisch gespeelde geschiedenis over een in het bos achtergelaten hond, kijkjes op zee en op het bedreigde wad, Marco Bakker met een repertoire van eigen bodem, dus niet voor het Hoftheater in Wenen, tot gedegener werk als een film over Goya en een portret van oude toneelrot Jo- han de Meester. Waarom dat boeiende vraaggesprek om streeks etenstijd moest plaats vinden, zal niet iedereen heb ben bevreugd. Zoals hij de brand van het paleis voor Volksvlijt in Amsterdam ac teerde en het beeld van de vaan twee meter in het beton deed boren met gebaren uit het vroegere toneel, toen daar het declamatorisch kwaad nog hevig woedde, was erg tnooi. Wat vroeger toneel passeerde nog eens de revue, hoewel wel erg vlug om niet te vergeten. Racine zal hij nog graag eens op het toneel willen brengen. Maar als een jong meisje zijn raad zou vragen om naar het toneel te komen zou hij zeg gen: ga naar een ander, ik weet er niets meer van. De in teressante mensen van Hans Verhagen moesten het veld ruimen voor een zgn. Extra- programma over de vraag of de VPRO kritisch is dan wel anti-semitisch, een reactie op de inval tijdens een radio-uit zending over Israël. HAN JONKERS NEDERLAND 1 NOS 18.00 Nieuws voor slechtho renden 18.45 Kortweg (kunst) 18.50 Staatsloterij (684, trek king 2) 18.55 Journaal VARA 18.59 Barbapapa 19.05 Nieuwtjes uit Uhlen busch, afl. 1 19.35 Pinokkio, tekenfilmse rie 20.00 Koning Klant 20.40 De natuur en de mens (Keizerarend) NOS 21.37 Journaal VARA 21.55 De onvoorstelbare we reld van Roald Dahl (De bontjas) 22.25 Achter het Nieuws NOS 23.00 Journaal NEDERLAND 2 NOS 18.00 Nieuws voor slechtho renden 18.55 Journaal AVRO 18.59 Doctor Snuggles, te kenfilmserie 19.05 Toppop NOS 20.00 Journaal AVRO 20.27 Maria Speermalie, afl. 3 21.25 TeleVizier Magazine 22.05 Music Gallery 23.00 Cursus assertiviteit, les 3 NOS 23.20 Journaal DUITSLAND 1 WDR 18.00 Lokalseite unlen links. 18.30 Die Well ist voll Musik. 18.45 Tier und Mensch (Varkens). 19.15 Hier und Heute. 19.45 Trick um 4tel vor 8 (Nick Knatterton). 20.00 Journaal 20.15 Buddenbrooks, afl. 1 21.15 Kontraste 21.45 Spass beiseite, Herbert kommtl, TV-serie (De weg) 22.30 Tagesthemen 23.00 Verwöhnte Kinder (Des En- fants gatès), speelfilm (1977 van Bernard Tavernier 0.50 Journaal DUITSLAND 2 18.20 Königlich Bayerisehes Amt- sgericht, TV-serie (De paar- denkoper). 19 Journaal. 19.30 Neil Diamond in Con- 20.15 Gesundheitsmagazj 21.00 Journaal 21.20 Direktmandat, TV- politiek conflict 'c 22.50 Marktwirtschaft ohn 'c lismus? 23.35 Journaal DUITSLAND 3 WDR 18.00 Sesamstrasse. Duits. 19 Hinter zeilen. 19.45 Regié 20.00 Journaal 20.15 Stadt und Gesell; (Florence en de ce) 21.00 Momente 21.15 Der Seewolf (The speelfilm (1941) 22.35 Journaal ENGELAND BBC 1 18.20 Nationwide. 18.55 TV-serie. 19.20 ford Files, TV-seri 20.10 Panorama 21.00 Journaal 21.25 The Deserter, (1971) van Burt K«r 23.00 Film '79 23.30 Roadshow Disco 23.55 Journaal BBC 2 18.55 Time out of mint r films. 19.30 Journ A Diary of Br'* country pony bre 20.20 The two Ronnies Corbett) 21.00 Tinker, Taylor, Sok TV-seri 21.45 Horizon 22.35 Hollywood and Wini 22.45 Journaal BELGIE NED. 1 18.00 Achilla. 18.05 Hei 18.30 Open schoo meel 19.30 Kijk Morgen. 19.45 Jou 20.15 Micro-macro, spelpi 20.50 The Cedar Tree, afl. 5 21.40 Wikken en weger mentenrubriek 22.20 Journaal 22.35 Open School BELGIE FRANS 18.45 Sport. 19.15 Soir. 19.30 Journ Vos droits. 20.00 l'Ecran temoin, (1974) 21.40 Discussie 23.15 Journaal BELGIE FRANS! 18.45 TV F Alimentation 19.15 Antenne-Soi nieuws. 19.30 Journ Soiree Charleroi de Wallonië: Ernes 22.00 Journaal 22.15 Sport NEDERLAND 1 en 2 NOS 13.00 Nieuws voor slechtho renden DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.25 Wir wartenn nichtt auf bessere Zeiten. 11.10 Von der Spree an den Rhein. 11.55 Kontraste. 12.25 llmschau. 12.55 Presse- schau. 13 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Die Not der Sieger und das Elend der „Befreiten" (Vietnam en Cambodja). 17 Die Indianer, documentaire. 17.50 Jour naal. DUITSLAND 2 16.00 Cursus wiskunde. 16.30 Mo- saik. 17 Journaal. 17.10 Be- rufsreport, afl. 6 (Waterver keer). 17.40 Die Drehschei- ENGELAND ble Mill. 13.45 Se You and me (Oran mons?). 14.14 Sc 15.20 Pawb yn Play School. 162 Squirrel. 16.25 16.40 Buford Dinky Dog, tekenfil John Craven's Ni 17.10 Stopwatch, kenfilm. 17.40 17.55 Reporting Ent BBC 2 10.05 The Business World School. 11.25 Wri 14.30 The Engineer hind the Scenes People were Hero* The living City (J Affair). 16 Worki young People. 16. king for Safety. 17 University. 18.55 Jo BELGIE NED. 1 e 14.00 School TV. 17 Scho BELGIE FRANS 14.00 School TV. 17.15 S 17.50 La bataille d tea, SF-serie. HILVERSUM 1 18.11 (S) Aktua. 18.25 (S) De verhalen van Virgilius van Tuil. 18.30 (S) De kinderplatenbak. 18 40 (S) De blauwe zaden. (29). 19.02 (S) Tross-country. 20.02 (S) Zomaar 's avonds. 21.30 (S) Michel en Louis. 22.02 (S) Tros- Metro show. NOS: 23.02-24.00 (S) Met het oog op morgen. AVRO: 0.02 AVRO's radiojourn. 0.10 (S) Platenscala. 1.02 (S) One o'clock jump. 2.02 (S) AVRO's service stati on. 6.02 (S) Muziek en verkeersin- HILVERSUM 2 NCRV: 18.00 (S) Muziek in vrije tijd. P.P.: 18.50 Uitz. van D"6 19.00 (S) Rondom het woe (S) Muz. in NCRV-Studio 2. Literama-maandag. 22.25 I der naam 22.30 Nws. N( Cuba, gebonden of n NCRV: 23.25 (S) Muz. van 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM 3 NOS: 18.03 (S) De Avondspi Nationale Hitparade. AVRO: Franse nieuwe. 19.30 (S) I (S) 20.02 (S) Praatpaal 15. Superclean Dreammachine. diojournaal. 22.10 (S) Musi 23.02-24.00 (S) Blues, b beat. flmrnsim leder heel uur nieuws. AVRO: 7.03 Radiojourn. 7.10 (S) Muz. en verkeersin- K! H form. 8.03 Radiojournaal. ImiCnL 8.15 (S) Muz. en verkeersin- form. 9.03 Tekst en Uitleg. 9.08 (S) Divertimento. 10.02 De zand bakshow. 10.10 (S) Arbeidsvitaminen. 11.02 Polletje Piekhaar (3). 11.30 (S) Rondom Twaalf. 12.30 (S) Franse chansons. 13.03 Radiojourn. 13.20 (S) De AVRO-Dlligence. 13.55 (S) Beurs plein 5. 14.02 (S) 'n Middagje AVRO. 16.02 Hersengymn. 16.30 De Zand bakshow. 16.38 Kat In de zak. 17.02 (S) Gas terug. KRO. 7.00 Nws. 7.10 Och- tendgymn. 7.20 Het Leven de woord. 7.30 Nws. 7.36 A Echo. (8.00 Nws.) 8.30 Nws. iHrU 8.36 Amus. muz. 8.50 Post bus 900. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.10 Waterst. 9.15 Scheep spraat. 9.20 De letter M. 10.30 Ouder worden we allemaal. 11.00 Wat koop je daar nou voor? 11.30 Ratel. OVER- HEIDSVOORL.: 12.16 Uitz. voor de landbouw. 12.26 Med. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.11 Goal. 1! tijd van kinderen. NOS: 14 dalarm. KRO: 15.15 Opvoed loven. 15.30 Geen verboden 16.30 Het Praatprogr. 17.2 17.30 Nws. 17.36 Echo. At tenlands commentaar. frPERSCtt VARA: leder TÉHF a nieuws. 7.00-18.0 via Dingen van de ry„i (S) Gesodemeurd (S) Holland ze i 10.30 (S) Typiscl 11.30 (S) VARA's Zoekplaa (S) Spitsbeeld. 15.30 (S) 16.30 (S) Beton. BUTOSCM TROS: 7.00 Nws. Capriccio. 9.00 N (S) Muzin. 9.30 vfïcun deinde en verre. KI*»11* Opus tien tot twa Nws. 12.02 (S) ziek. 12.22 Intermezzo. 13.1 meest verkochte „klassle 13.30 (S) Koren-korpsen. 1' 14.02 (S) De hoge „C". 14.3 tariteiten. 15.00-17.00 (S) 6

Leidse Courant | 1979 | | pagina 2