S3 van'thof cmzzomanzsHi NOG 9 LUXE KOOPWONINGEN IN LEIDERDORP Hopman Makelaardij B.V. 16 LEIDERDORP HOEKHERENHUIS nv Bouwfonds TUSSENWONING jongeman GEMEENTE WASSENAAR n assistetit^edrijfiTeider F voor het recreatiecentrum p Geversstraat 63, Oegstgeest tel. 071-152540* Direktie: J X Lancel, makelaar i.o.g. HAZERSWOUDE Busken Huetstraat 20. f 209.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin,' schuur en achterom. Z-vormige 40m2 woonkamer met open haard, keuken, open trap naar le et.: 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e et.: grote hobby /slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. CV aardgas. Dak is geisoleerd. Groothuis. Rhijnenburgerlaan 1. f 220.000,- Zeer vrij gelegen hoekhuis (2 onder 1 kap) met 3 zijden tuin en stenen schuur. Bevat o.a. woonkamer annex eetkamer, modeme keuken, 5 slaap kamers, balkon, badkamer met lig bad, veel bergruimte. Ged. dub bele beglazing. LEIDEN Barken wal 12. f230.000,- Modern woonhuis, voor- en ach tertuin (zuid), CV, dubb. beglazing. Ind.: grote woonkamer, open haard, open keuken, groot zonneterras, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten. Burggravenlaan 191. f 125.000,- 4-kamer-appartement op de 2e etage. Ind.: hall, woonkamer met door loop naar zijkamer, balkon, keuken, toilet, achterkamer, achterzijkamer, douche, balkon over de breedte Hoge Rijndijk 15. f 495.000,- Zeer groot herenhuis met voor- en ca. 33m(!) achtertuin (zuid), achterom, schuur. CV gas. Ind.: kamer en suite, serre, dubb. begla zingen, kelder, keuken, le t/m 3e et.: badkamer, toiletten, totaal 8 ka- Jacob van Campenlaan 30. f 189.000,- 4 oorspr. 5-kamer-appartement prachtig gelegen op de 7e etage met lift. CV, groot zitbalkon, inpandige berging. Uitzicht over Voorschoten en polders. Ind.: 4 grote kamers, keuken met veel kastruimte, badka mer met douche, toilet. Lage prijs en direkt te aanvaarden. Jan Vossensteeg 29. f 150.000,- Winkel/woonhuis met achterterrein, en bakkerij. Ind.: winkel, woon kamer, keuken, toilet, achterterrein en bakkerij. Het achterterrein is via een ingang en poort opzij van het huis te bereiken, le et.: 3 kamers, douche en wastafel. Zolder boven de bakkerij. Lammenschans weg 115. f 285.000,- Herenhuis met voor- en achter tuin (zuid-west), schuur, achterom. Ind.: hal en toilet met- plavuizen, grote woonkamer met parketvloer, open vuur, zeer moderne open keu ken met eiken bar, openslaande deu ren naar zonneterras, le et.: toilet op de gang, badkamer met ligbad, 3 sl.kamers, balkon. 2e et.: vaste trap, ruime zolder met dakkapel, voorkamer met dakkapel, voorzijka mertje. Vliering. Maresingel 45-4 5a. f 138.000,- Beneden- en bovenhuis met aparte ingang. Beneden verhuurd. Bovenwo ning leeg te aanvaarden: geheel ge renoveerd: overloop, toilet, luxe keu ken, royale woonkamer, balkon. 2e et.: 2 kamers, badkamer met ligbad, luik naar bergruimte over het hele huis. De Mey v. Streefkerkstraat 58. f 345.000,- Bijzonder luxe uitgevoerd herenhuis met voor- en achtertuin, achterom, 2 schuren. CV gas, gasboiler. Ind.: hal, grote woonkamer, open haard, parket, grote luxe keuken, zonneter ras, le et.: 3 kamers, luxe badka mer, 2e toilet. 2e et.: 2 kamers, ber ging en vliering. Rosmolen 112. f 135.000,- Luxe 2-kamer-terras-appartement op het zuiden met lift, CV, eigen par keerplaats. Ind.: hall met gardero be, woonkamer met parketvloer (ook in de hal en de slaapkamer) keuken met apparatuur, bergkast, badkamer met ligbad, toilet. Groot terras op Rijnsburgerweg 119. f 149.000,- 2-kamer-appartement (parterre) met met diepe voor- en achtertuin. Ind.: entree, gang, L-vormige woonkamer, toilet, douche, slaapkamer, grote, uitgebouwde woonkeuken. CV gas d.m.v. moederhaard. Sam van Houtenplein 10. f 498.000,- Zeer luxe halfvrijstaande schakel villa gelegen aan de Oude Rijn, dubbele garage, mooi aangelegde tuin. Ind.: living met vide, open haard, grote eetkeuken met apparatuur, le et.: 4 kamers, 2 badkamers, bal kon, CV gas. Geïsoleerde muren, dubbele beglazing. Ind. volledige stoffering. LEIDERDORP Fluitekruidzoom 48. f 345.000,- Modem woonhuis met voor- en ach tertuin, gelegen aan een watertje. Garage. CV. Ind.: zeer grote woon kamer met massief eiken venster bank. Luxe eiken open keuken, plavuizenvloer. le et.: 4 kamers, badkamer, 2e et.: grote kamer met luxe wastafel, zonneterras met prachtig uitzicht. Hoofdstraat 154. f 198.000,- Ruim woonhuis met achtertuin, grenzend aan het jaagpad langs de Oude Rijn. Zonnig gelegen tuin. Achteringang. Schuur. CV gas. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, le et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e et.: vaste spiltrap grote kamer met dakkapel. Prima onderhouden. Karolusgulden 15. f 365.000,- VON Luxe herenhuis met fraaie architec tuur. Grote zonnige tuin en volko men vrij zonneterras op de 2e etage. CV gas. Ind.: woonkamer, zij kamer, eiken keuken, open haard, 5 slaapkamers, 2 badkamers. Hard houten kozijnen, eiken deuren. Spouwmuurisolatie, thermopane. Aan de voorzijde vrij uitzicht op de Houtkamp. Margrietstraat 5. f 195.000,- Flink woonhuis met voor- en ach tertuin (Z). Grote woonkamer met parketvloer en open haard en ge- granolde wanden, 5 slaapkamers, badkamer met douche, balkon, dak kapellen. OEGSTGEEST Beatrixlaan 23. f 328.000,- Royaal modern herenhuis op mooie stand met voor- en diepe achtertuin, achterom. Woonkamer met open haard, open verbinding met de keu ken, natuurstenen vloer gehele par terre. le et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet op de gang, groot balkon. 2e et.: 2 behoorlijke kamers met dakkapel. Breed en de gelijk gebouwd huis. Irislaan 297. f 330.000,- Herenhuis met voor- en achtertuin, grote woonkamer met parketvloer open haard, 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon aan voor- en achterzijde. Grote zolderkamer met dakkapel. Rembrandt v. Rhijnlaan 47. f 319.000,- Groot woonhuis met voor- en ach tertuin en achterom. Vrij uitzicht. Ind.: woonkamer met parket en open haard, keuken, le et.: 3 slaap kamers, 2e toilet, badkamer met ligbad, balkon. 2e et.: grote kamer met dakkapel. CV gas. WOUBRUGGE Beatrixplantsoen 11. f235.000,- Hoekwoonhuis met voor-, zij- en die pe achtertuin (zonnige ligging), schuur en achterom. Ind.: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met moderne open keuken. Parterre thermopane beglaasd. le et.: over loop, 2 achterkamers, zeer ruim« voorkamer, badkamer met douche en toilet. 2e et.: overloop met" aansl. wasapparatuur, deur naar groot dakterras, ruime zolderkamer. CV gas., Gratis belangrijke koopinformatie Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 3-wekelijkse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een Lid Makelaars Computer Centrum MCC handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. van particulier te koop rustig aan plants, gelegen met ruime tuin op zuiden, c.v.-gas, woonk. met open haard, badk., 4 slaapk., Prijs 239.000.- k.k. Anna van Burenstraat 28. 071-894744. SERVICEFLAT „ROSSINI" 2-KAMERAPPARTEMENT Huurprijs voor 1 persoon (inclusief servicekosten w.o. warme maaltijd) 1.626.- per maand. Voor 2 personen wordt deze prijs met 130.- verhoogd. Inl. en bez. B.V. Umaco. Wilhelminapark 58. 3581 NN Utrecht. Tel. 030-511321, na 19.00 uur 035-16912. In de Boekhorst in Leiden zijn nog enkele appartementen te koop. Met subsidie In de Boekhorst bouwen wij premie-koopwoningen. Onder andere voor 116 gezinnen. Om tot een aantrekkelijke wijk- indeling te komen zijn de straten op een aantal plaatsen als het ware 'geknikt'. Daardoor ont stonden, in de 'knik', woningen met een groter grond-oppervlak, die zich uitstekend leenden om onderverdeeld te worden in zelf standige appartementen voor de nauwelijks aan bod komende een- of twee-persoons huis houdens. Per huis is er een appartement op de begane grond, met voor- en achtertuin en een appartement op de verdiepingen met balkon en zolder-slaapkamer. Beide uiteraard met eigen in- resp. opgang. leder appartement bevat een entree met werkkast, 'n min of meer driehoekige grote woon kamer, aparte keuken, slaap kamer en badkamer met douche, vaste wastafel en wasmachine aansluitingen. Oe appartementen op de begane grond hebben het toilet in de badkamer en een berging in de tuin. De verdiepingsappartemen ten hebben een apart toilet, een aan de woonkamer grenzende studeer-/speel-/eetkamer en bergruimte op zolder. Alle appartementen beschikken over eigentijds comfort, zoals modern sanitair, eigen c.v. en warmwater-voorziening, elektra met aardlekschakelaar, centrale antenne enz. De koopprijzen variëren van 100.912,— tot 109.912,— vrij op naam. De rijksbijdrage in het 1e jaar zal minimaal 3.000, zijn en de erfpacht bedraagt (vanaf sept. 198181,50 per maand (geheel aftrekbaar voor de be lastingen). In de meeste gevallen zal 100% financiering tot de reële mogelijkheden behoren. Extra bijdrage voor lagere inkomens Deze appartementen vallen onder de zogeheten 'premie A'- regeling. Dat betekent dat de subsidie hoger wordt, naarmate uw inkomen lager is. Indien u in 1978 een belastbaar inkomen had van 30.000, bedraagt de subsidie in het 1e jaar 3.400, i.p.v. 3.000, Verdiende u 28.000, dan wordt de subsidie 4.400, en bij een inkomen van 20.000,— of minder zelfs 8.400, in het 1 e jaar van bewoning. Binding aan de gemeente Leiden Via de gemeente Leiden hebben wij een aantal gegadigden kunnen noteren. Er-zijn des ondanks nog een aantal apparte menten beschikbaar. Heeft u belangstelling, laat het ons dan weten. De gemeente Leiden heeft overigens bepaald dat u alleen in aanmerking komt als u L ingezetene van of economisch gebondene aan Leiden bent. Voorts zullen B W t.b.v. een doelmatige verdeling van de beschikbare woonruimte een volgorde van toewijzing bepalenf aan de hand van de op deze advertentie ontvangen reacties. Inlichtingen en inschrijving Voor meer inlichtingen en inschrijving bent u van harte welkom bij het Bouwfonds- infocentrum in Den Haag, Nassauplein 13, tel. (070) 650800. Maandag t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur, maandagavond van 18.30-20.30 uur. Nederlandse Gemeenten TE KOOP AANGEBODEN gezellige royale aan rustige laan in Oegstgeest. Mooie voor- en achtertuin. Parterre: woonkamer 32 m2 (dubbel be glaasd, parketvloer, open haard), gang, keuken, toilet. 1e verdieping: 2 groteen 1 kleine kamer, douche 2e toilet. 2e ver dieping: 1 grote en 2 kleine kamers. Vraagprijs 258.000.— k.k. Johan Evertsenlaan 22, Oegstgeest. Tel. 071-152579. nog slechts 3 In het laatste gedeelte van het uitbreidingsplan Rhynenburch-Oost te Hazerswoude-Rijndijk zijn nog enkele in aanbouw zijnde hoekwoningen te koop. - alle woningen hebben een door uitbouw ver grote woonkamer of keuken - oppervlakte woonkamer en keuken samen ruim 48 m2 - 3 of 4 slaapkamers - mogelijkheid tot aanbrengen open haard - oplevering: november 1979-juni 1980 prijs 228.000,- g.v.o.n. Deze bouw wordt gerealiseerd door B.V. Exploitatie Maatschappij EGBO inlichtingen bij: 'M makelaardij bv - gouda kantoor alphen a/d rijn stadhoudersplein 'J telefoon 01720-93743 VENDUHUIS DER NOTARISSEN 's-Gravenhage gevestigd sedert 1812 Dir. A M van Deurzen WOENSDAG, DONDERDAG en VRIJDAG l 17, 18 en 19 oktober 1979, aanvang 10 uur in het Venduhuls der Notarissen, Nobel- I straat 5 te 's-Gravenhage, t.o.v. een lid van de H Vereniging der Notarissen te 's-Gravenhage: VEILING van:eikeh. kussenkast, Mechelse kastjes, bureaus, eikeh. en mah. lade- en tweedeurskasten, mah. cyllnderbureau, boekenkast, penant tafels, commode, ronde tafels, worteln. schrijfcommode, banken, bankstellen, fau teuils, salon-, eet-, slaapkamer- en bijzetmeu- q beien, schilderijen, aquarellen, prenten, boe-H ken, spiegels, klokken, pendules, brons, tin, koperwerk, kristal en glaswerk, bl. en gekl. Chin, en Jap. porselein. Europ. aardewerk. J kronen, koelkasten, gashaarden en fornuizen, fietsen, vleugels (w.o. Bechsteln), radio- en In onze HUISDRUKKERIJ maken wij vele soor ten klein drukwerk voor meestal intern ge bruik. Dit gebeurt met behulp van kleinoffset- en lichtdrukapparatuur. Ook hebben we adres seer- en insteekmachines. Voor een handige (leeftijd 17 jaar) is hier van alles te doen en te leren. Een LTS-opleiding of duidelijk technische be langstelling vormt een goede basis om in de ze afdeling met succes een functie te kunnen vervullen. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken jfjL leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2. Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* In opdracht van de Stichting Shell Pensioenfondsworden momenteel aan de Bredenrode en Tollenaersingel te Leiderdorp 18 koopwoningen gerealiseerd welke zonder meer "luxe" genoemd mogen worden. De woningen worden gebouwd in 2 aantrekkelijke typen. Bij de opzet is men uitgegaan van "ruimte". Echte ruimte. De beschikbare - uitvoerige - dokumentatie laat u hieromtrent het duidelijkst informeren. T elex hoofd kan too r Zoetermeer 33363 Kantoren in Zoetermeer, Alkmaar, Lelystad en Middelburg. De indeling: L-vormige woon-eetkamer met halfopen keuken en een bijkeuken. In de woonkamer kan een open haard worden geplaatst. Middels een open trap in de woonkamer komt u op de 1 ste ver dieping met 2 grote slaapkamers, een komplete badkamer en een slaap/hobby kamer. Op de 2de verdieping treft u een overloop, nog een grote slaapkamer, een berging en een vergrendelbare kast met de c.v.-ketel. Afhankelijk van het type woning is er nog een ruim terras aan voor- of achterzijde van het huis. Koopsommen vanaf f 272.800,- "vrij op naam", incl. 18% B.T.W. en notariskosten. 'Lange Voort 13A, 2343 CA Oegstgeest. Tel. 071-154045* ziekenverzorgsters/ers bejaardenverzorgsters/ers verpleeghulpen (met ervaring) huishoudelijke hulpen typistes data-typistes (part-time) pons-typistes (full-time en part-time) terminal typistes van 6 tot 9 uur. Turfmarkt 11 Luba tel 071449745 UitZCIld Vakaturelijn voor banePf r> tet 071130636 DUTO BESTEMMINGSPLAN "CENTRUM' tl De burgemeester van Wassenaar maakt bekt dat het bij besluit van de raad van 20 maart vastgestelde bestemmingsplan "centrum" oj augustus 1979 door Gedeputeerde Staten Zuid-Holland gedeeltelijk is goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt mt 1 bestemmingsplan van 15 oktober tot en me november 1979 voor een ieder ter inzage in p raadhuis De Paauw, afdeling algemene zakerlee (kamer 26). Het bestemmingsplan "Centrum" omvat de den, gelegen tussen het gebied "De Spinbaa de Storm van 's-Gravesandeweg, de Van Zu| IK van Nijeveltstraat en tussen en langs de Joh^g, de Wittstraat, de Gravestraat en de Windlust weg. Een gedeelte van dit gebied in aangewezen "beschermd dorpsgezicht" in de zin van de Monumentenwet; het bestemmingsplan stre tevens tot bescherming van dit "beschermd dorpsgezicht". Ingevolge artikel 29 van de wet op de Ruim lijke Ordening kunnen de gemeenteraad, de inspekteur van de ruimtelijke ordening en z die zich tijdig met bezwaren zowel tot de g( meenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, gedurende genoemde termi beroep instellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen, die zich tijdig op grond van artikel 27, tweei lid, van de wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten hebben gewend m(L, bezwaren tegen wijzigingen, die bij de vastst >e ling door de gemeenteraad in het ontwerp z aangebracht en aan ieder die bezwaren heeftfci tegen de onthouding van goedkeuring door deputeerde Staten aan gedeelten van het be stemmingsplan. De beroepschriften moeten worden gericht Hare Majesteit de Koningin en worden inge diend bij de "Afdeling voor de Geschillen vi bestuur van de Raad van State", Binnenhof al te 2513 AA 's-Gravenhage. Wassenaar, 5 oktober 1979. Oe burgemeester voornoemd, K. Staab. Wij zoeken op korte termijn een Wij denken aan iemand in een leeftijd tussen^ 35 en 45 jaar, die beschikt over: zeer goede contactuele eigenschappen middelbaar-technische opleiding. Tot zijn eerste taken behoort de coördinatie van exploitatie en uitbreiding van het dyn, in ontwikkeling zijnde "Wonderland". Na gebleken geschiktheid zal hij de bedrijfs*: leider assisteren met de algehele leiding van l recreatiecentrum, het onderhoud van de ter (110 hectare) en van het materieel. Voor deze veelomvattende, afwisselende en veelzijdige funktie zijn voorts vereist: goede spreekvaardigheid in Duits en Engels praktische kennis van vele vormen van techj waaronder electriciteit, geluid, mechanica f verbrandingsmotoren zakelijke instelling enige jaren ervaring in een leidinggevende funktie. De aard van het bedrijf brengt met zich mee;|j. sollicitanten bereid dienen te zijn ook in v einden te werken. Nadere informaties worden gaarne telefonisd verstrekt door mevrouw Koops, directiesecrel resse, tel. 01751 - 19212 of de heer Leeuwer[ t, bedrijfslt 1.00 uur). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten a de directie van Recreatiecentrum en Campin Duinrell, Duinrell 1, 2242 JP Wassenaar.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 10