39; bestaat 60 jaar! Vakmanschap is Meesterschap Prijstrefier 2195.°° GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK 1 van enegouwen i vier l iet mee! 60 snelle jubileum-klanten Gratis Philips portable type 12B710/611 Wees snel en profiteer van de feestvreugde Aalmarkt 12-14-15-16, telefoon 071-121782 I®* I k Uitstekende herenpantalon met riem. Staat goed, zit lekker en is oersterk. Volledig wasbare T revira polyester. Kleuren: d.blauw, bruin, zwart, beige, grijs, d.bruin. Mt 46-56,48%-54'/« Alleen deze week. alleen deze week BANKSTEL „RAMONA" massief eiken bankstel van 2995.- nu WOONWARENHUIS Lage Rijndijk 19-26-27 28 28a - LEIDEN Herziening Ie uitwerkingsvoorschrift van het bestemmingsplan Duinpark (uitbouwregeling) De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat met ingang van 15 oktober 1979 tot en met 14 november 1979 ter gemeentesecretarie (afdeling ruimtelijke ordening) voor een ieder ter inzage ligt de bij raadsbesluit d.d. 25 september 1979 vastgestelde herziening van het le uitwerkingsvoorschrift van het bestem mingsplan Duinpark (uitbouwregeling). De gemeentesecretarie is op werkdagen geopend van 8.30 uur tot 12.30 uur. Bij de vaststelling zijn in het plan enige wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ter visie gelegde ontwerp-plan. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende bovenvermelde termijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bezwaren tegen deze planherziening in dienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht. Noordwijk, 11 oktober 1979. De burgemeester voornoemd, J.M. Bonnike. Ie verordening tot wijziging van de voorschriften van het bestemmingsplan Middengebied-Noord De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat met ingang van 15 oktober 1979 tot en met 14 november 1979 ter gemeentesecretarie (afdeling ruimtelijke ordening) voor een ieder ter inzage ligt de bij raadsbesluit d.d. 25 sep tember 1979 vastgestelde,eerste verorde ning tot wijziging van de voorschriften van het bestemmingsplan Middengebied- Noord. De wijziging voorziet in een verhoging van het aantal in het plangebied te bouwen woningen voor alleenstaanden en twee persoonshuishoudens, waarvoor thans een percentage van 15 in de voorschriften is opgenomen. De nieuwe voorschriften laten een percentage van 25 toe. Mede in verband hiermee wordt de woningdicht heid voor het woongebied verhoogd van 45 tot 50 woningen per hectare. De gemeentesecretarie is geopend elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Daar tegen deze planwijziging bij de gemeente raad geen bezwaren zijn ingebracht en bij de vaststelling van de planwijziging daarin geen wijzigingen zijn aangebracht is niemand meer gerechtigd tot het indienen van bezwaren bij het college van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland. Noordwijk, 11 oktober 1979. De burgemeester voornoemd, J.M. Bonnike. 0 krijgen bij aankoop van een Philips 66 cm. of 56 cm. kleuren TV een zwart/wit portable GRATIS. of uw normale inruil- korting, bij aankoop van een Philips kleuren TV Alleen al om de service Nooit voorrijkosten of Afstelkosten of Plaatsingskosten Keuze uit alle nieuwste typen Philips kleuren-TV Zowel met als zonder afstandsbediening. Aantrekkelijke betalingsvoorwaarden. U betaalt maar de helft bij het plaatsen en de andere helft in 6 mnd. zonder rente of kosten. LEIDSE COURANT DONDERDAG 11 OKTOBER 1979 PAG De brou wer: de kleine mens tussen de grote ketels, de belangrijke schakel in de keten van gerst naar Grolscb. Voortdurend controlerend, verwerkt bij in bet brou whuis met de grootst mogelijke zorg uitgezochte moutsoortcn, Jijnaromatiscbe bop en brouwwalcr uil speciale bronnen. Al meer dan 350jaar brouwt Grolscb baar bier op een natuurlijke en ambachtelijke wijze, vandaar dat wij zeggen: Vakmanschap is Meesterschap. Grolsch bier is vers bier op natuurlijke wijze gebrouwen en daarna lang gerij pt, daarom heeft het die goede smaak en frisheid Grolsch bier is er in pijpjes, beugelflessen, blikjes en ook aan de tap.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 14