DOOR Nieuwe Rijn 9 Nieuwe Rijn 13 WOENSDAG 10 OKTOBER 1979 PA LEIDSE COURANT eiken natuurprodukten. Alles, maar dan ook alles van een verrassend hoog waardige kwaliteit. Beleef de gezellige sfeer van vroeger. Kooreman Meubelen Willem Barentszstraat 21 Industrieterrein "De Waard' Leiden Telefoon 071-122547 Kooreman Slaapkamers Nieuwe Rijn 13 - Leiden Telefoon 071-122144 Kooreman Meubelen Nieuwe Rijn 9 - Leiden Telefoon 071-122144 Zocht u een nieuwe eiken slaapkamer? Eén van massief eikehout of robuust boereneiken? Dan treft u het! Uw droomwens gaat echt in vervullina bij Liefhebbers van Engelse zitmeubelen kunnen bij Kooreman, Nieuwe Rijn 9, ook hun hart ophalen. Schitterende zitgroepen en fauteuils te kust en te keur. Kooreman heeft hierin de aller- Inderdaad! Kooreman verkoopt alleen meubelen, vervaardigd uit eerste soor ten door-en-door massief eiken. En niets anders dan dat! Hier vindt u meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn. Geloogd en gebeitst met pen- en gatverbindingen. En alles kan in de gewenste kleur ge beitst worden, want Kooreman heeft een eigen atelier met de ware am bachtslieden. Dat is nou echt Koore- man; puur vakwerk van de bovenste plank, klasse, exclusiviteit. Meubel Liefhebbers van het meer moderne, tijdloze meubel zullen bij Kooreman ook zéker slagen. Grandioze kollekties van eigentijdse meubelontwerpers. Ideale zitgroepen, fauteuils, kasten, stoelen enz. voor jonge of zich jong voelende mensenKooreman blijft bij, past zich aan bij veranderende smaken en woonideeën.... trendvol gers kopen bij Kooreman op het indus trie terrein de Waard, Wm. Barentsz straat 21... en blijven bij Kooreman kopen. Kooreman, Nieuwe Rijn 13. Zelfs Klaas Vaak zou zich hier thuisvoelen. Er staan altijd meer dan 10 door-en-door massief eiken slaapkamers opgesteld. Wondermooie slaapkamermeubelen waar u uw leven lang ontzettend veel plezier aan zult beleven. kenners kijken hun ogen uit, zo mooi en stijlvol is de kollektie Kooreman stijlmeubelen. Kooreman neemt bij kenners van klassemeubelen een unieke plaats in, want wie eenmaal al die rustieke toonzalen bezocht heeft steekt zijn loftrompet niet onder stoe len of banken. 1001 ideeën voor sfeer vol wonen krijgt u bij het bewonderen van al die waardevolle, exclusieve grootste kollektie van Nederland, dus keus genoeg. Vooral de fraaie, hand geknoopte Chesterfield meubelen! In alle kleuren en modellen staan deze -stijlmeubelen op u te wachten. U moet écht eens komen kennismaken. Genietend rondneuzen. U slaagt zeker!

Leidse Courant | 1979 | | pagina 16