Verzekeringen? Juffrouw Van der Wel kiest voor de Nutsspaarbank. uiamecheteMsrö® l219r Een gekleed of een sportief mantelpak LEIDSE SPAARBANK Familieberichten Bedroefd om haar heengaan maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij U mede dat gesterkt door het H. Sacrament der Zieken van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma JOHANNA VENNE echtgenote van Hermanus Cornelis van Seggelen In de leeftijd van 71 jaar. Warmond: H. C. van Seggelen Riet en Mees Huub en Nel Thea en Dick Joop en Els Wil en Har Anja en Hans Marjan en Gerard Els en Nico Netty en Hugo en kleinkinderen Moeder ligt thuis opgebaard. De avondwake zal worden gehouden op dinsdag 9 oktober om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Warmond. De Plechtige H. Mis van Requiem zal worden opgedragen op woensdag 10 oktober om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de bijzetting in het familiegraf op het RK Kerkhof aldaar. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende is na een geduldig gedragen lijden nog voorzien van de H. Sacramenten, op de leef tijd van 84 jaar van ons heengegaan, onze goede vader, opa en overgrootvader HENDRIKUS BADER Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Ter Aar, 7 oktober 1979. Korteraarseweg 23A. De gezongen Uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 10 oktober om 10.30 uur in de pa rochiekerk van de H. Hadrianus te Langeraar, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K. Kerkhof aldaar. Maandag 8; oktober avondmis om 19.00 uur en dinsdag 9 ok tober gebedsdienst om 19.30 uur in bovenge noemde kerk. Vader ligt thuis opgebaard. t Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij U kennis dat, na een moedig en geduldig gedragen lijden, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken van ons is heengegaan onze lieve zuster en tante, onze trou we huisgenote JANNA BOERE op de leeftijd van 81 jaar. 2445 XD Aarlanderveen 6 oktober 1979 Noordeinde 20 Avondwake maandagavond om 19.30 uur in de Parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Aarlanderveen, waarna gelegenheid tot af scheid- nemen in de kerk. De Uitvaartdienst zal gehouden worden op dins-' dag 9 oktober om 10.30 uur in bovengenoemde Parochiekerk, waarna de begrafenis op de RK be graafplaats aldaar zal plaatsvinden. Waarlijk, mijn ziel keert zich stil tot God, van Hem is mijn heil. (Psalm 62 2) JACOBUS SEIP (ome Co) in de ouderdom van bijna 82 jaar. Blerick: Fam. M. Snel-Selp Leiden: C. M. van Egmond-Selp Roelofarendsveen: Fam. v.d. Voet Fam. P. van Noord Corr.adres: Korte Goog 2 2371 GJ Roelofarendsveen. De teraardebestelling zal plaats vinden op dins dag 9 oktober 1979 om 13.45 uur op de Hervorm de begraafplaats te Oude Wetering na de rouw dienst welke om 13 uur aanvangt in de Remon strantse Kerk, Kerkstraat 41 te Oude Wetering. Gelegenheid tot condoleren in „Huize Jacobus" Noordeinde te Roelofarendsveen op maandag 8 oktober 1979 van 19.30 - 20.30 uyr, en na de ter aardebestelling in „De Schakel" Kerkstraat 8 te Oude Wetering. Met droefheid geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze goede huisgenoot, broer, zwager en oom NICOLAAS VAN HAMEREN 2371 RP Roelofarendsveen 6 oktober 1979 P. Mondriaanlaan 12. Maandag 8 oktober om 19.00 uur is er een avond mis in de kerk van Maria Presentatie. Dinsdag 9 oktober om 10.00 uur zal er voor zijn zlelerust een H. Eucharistieviering worden gehou den waarna de teraardebestelling zal plaats vin den op het R.K. kerkhof van Maria Presentatie, Pastoor Onelplein te Roelofarendsveen. De overledene is opgebaard in het mortuarium van de parochie Maria Presentatie. de Rectificatie In plaats van kaarten t Voorzien van het Sacrament der Zieken overleed heden geheel onverwacht onze lieve zorgzame va der, schoonvader en opa, broer, zwager en oom GERARDUS JOZEF BIK weduwnaar van Wilhelmina Maria Tuithof Hij was 72 jaar. Mede namens verdere familie Kinderen en kleinkinderen. 5 oktober 1979, Cruquiuslaan 52. Corr.adres: Sterrenlaan 123 2402 AV Alphen aan den Rijn Wij herdenken hem tijdens de avondmis in de kerk van de H. Lodewijk (Steenschuur) op maan dag 8 oktober om 7 uur, daarna gelegenheid tot condoleren in de Mariakapel. Wij vieren voor de laatste maal met hem de H. Eu charistie tijdens de H. Uitvaartmis op dinsdag 9 oktober om 10.30 uur in genoemde kerk, waarna hij zal worden bijgezet in het familiegraf op de R.- K. begraafplaats „Zijlpoort". Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraaf plaats. Extra gunstige 2e HYPOTHEKEN. Zonder notaris- of taxatiekosten. Per f10.000,- 240 x 110,- of 180 x 120.- of 120 x 143,- of 60 x 222,-. Voor snelle, vrijblij vende offerte, bel: Fin.Kantoor MOONEN, Saroleastr. 42 Heerlen. Tel 045-710806 (dag. van 9.00 tot 21.00 uur. LEIDSE COURANT MAANDAG 8 OKTOBER 1979 Een mens weet maar nooit, 't Is altijd verstandig je van tevoren in te dekken. Niet tegen risiko's (want die blijf je lopen), maar tegen de eventuele schadelijke gevolgen van die risiko's. Wat dat betreft biedt de Nutsspaar bank een all-round pakket aan verzekerings mogelijkheden. Noemen we: de Brand verzekeringen, die de materiële schade door brand, bliksem inslag en ontploffing als bij schade bij blus water en diefstal bij brand dekt. Daarnaast heb je de meer uit gebreide polissen ('t meest afgesloten), die allerlei andere gevaren meedekken, zoals inbraak, schade door regen, sneeuw, storm, gesprongen leidingen e.d. Wil je je verzekeren tegen aan sprakelijkheid voor schade aan derden, dan is de Aansprakelijkheidsverzekering voor particulieren (A.V.P.) de aangewezen oplossing: een verzekering, voor alleenstaanden of voor het hele gezin (ja, ook voor de hond en de kat) afgesloten, waardoor ook kinderen en andere inwonenden meeverzekerd zijn. Naast b.v. glasverzekeringen kent de Nutsspaarbank voorts auto-, motor-, en bromfietsverzekeringen. Elk daarvan met alléén Wettelijke Aansprakelijkheid (W.A.), dan wel W.A. plus brand, diefstal en explosie (W.A.-extra); alleen voor de auto dan wel met W.A. plus casco, de zgn. „all- risk-verzekering". Speciaal met 't oog op vakanties zijn er de reis verzekeringen, van kracht vóór of tijdens reizen over de hele wereld. Vóór de reis: de annulerings verzekering. Tijdens de reis: de reis-, vlieg-, ongevallen-, reiscasco- of rechts bijstandverzekering, zowel individueel als collectief af te sluiten. Last but not least: de levens verzekeringen die u bij de Nuts spaarbank kunt afsluiten. Een hoofdstuk apart. En de moeite waard van een serieus gesprek. Maak 's een afspraak. Breestraat 151-153 telefoon 071 - 124586 kunt U niet missen geen dag I NIEUWE MANTELSA NEUWE KRAGEN. Allerhande nieuwe kra gen tekenen het nieuwe mantelmodebeeld. Nu te bewonderen in on rijke assortiment. Bijvoorbeeld: Links: mantel met col en taille-accent. In bross Mt.34 -t{)Q t/m42.1Jö. Midden-, mantel in natt Met tulpkraag schoudei plooi en manchet. Van zuiver scheerwol en dus ook met het wolmerk. In beige en &t36259r mantel in wolier étamine. Met aange sneden col en accent stik seis op schouders en zakken. In aubergine en Het mantel kostuum is weer helemaal in de mode. En terecht, want U bent er altijd mee "gekleed". Wij brengen mantel pakken in vele soorten, van uiterst chique tot heel sportief. Vanaf f 515,-

Leidse Courant | 1979 | | pagina 6