Geld verdienen kun ie overal... aar een goed vak leer je bij Hoogovens HOOGOVENS*** NMB r Je bedrijf uitbreiden is meer dan het openen van een nieuwe vestiging. LEIDSE COURANT WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1979 PAGINA 19 ■Hl ■BH Lt Hoogovens zoeken dit jaar |e mensen. Voor verschillende Jgen van ons bedrijf. Vooral voor Iduktie en technische diensten. ij nieuwkomers bieden? Natuurlijk: 1 sn vast werk, een goed salaris en nat daarbij hoort. 1 sdat niet alles. it bij Hoogovens krijgt iedereen kans zich te ontwikkelen tot indig vakman of vakvrouw. In een pwaar muziek in zit. Betrokken bij aken van een goed produkt: staal. fiullt een vakman in elk mens :hoold of ongeschoold, met j of zonder, schoolverlater of al' Jt werk, man of vrouw en die-vooruit wil, krijgt bij ons de I akiflan Ofvyakvtouw te worden. lieÜTFiiei^yve mogelijk- Órrfdaf wéwoortdurend bezig kijn onze produkten nog beter te maken Daarom hebben we gemotiveerde mensen voor de produktieafdelingen nodig. En specialisten voor het onderhoud van onze moderne machines. Hoogovens leidt ze terdege op. Want het zijn de vakmensen die onze naam op de wereldmarkt hoog houden. En dat is ons heel wat waard. Dit doen we allemaal aan opleidingen We zeiden het al: Hoogovens wil zifn mensen opleiden tot zelfstandig vakman of -vrouw. Hoe serieus we dat aanpakken, blijkt uit de cijfers. Jaarlijks volgen zo'n 8.500 personeelsleden een opleiding. Dat gebeurt in de praktijk op de werkplek. Of op onze eigen school via een gerichte cursus. Om dat goed te laten verlopen, zijn meer dan honderd onderwijsmensen dagelijks in touw. Plus nog tientallen instructeurs op allerlei plaatsen in het V\ U bent welkom bedrijf. Verder nodigen we leraren van Cl Misschien bent u inmiddels buiten uit voor speciale vakken. Wil C/ benieuwd naar uw eigen mogelijk- iemand daarnaast op eigen initiatief een heden bij ons. In dat geval leidt een cursus volgen, dan betaalt Hoogovens vaak een deel van de kosten. Niet het meest belangrijk, maar toch het vermelden waard, is het bedrag van onze onderwijsbegroting. In 1978 was dat zo'n f 1 ö'/i miljoen. Wat wii bieden mag er wezen Een vakgerichte opleiding, zoals u ziet. Een goed salaris, dat spreekt. Maar ook uitstekende sociale voorzieningen. Gratis busvervoer in de wijde omgeving. Hulp bij het vinden van passende woon ruimte, voor wie te ver woont. Een prima pensioenregeling voor de oude dag. Hoogovens vindt-zulke voorzieningen vanzelfsprekend. Goede vakmensen zijnöat dubbel en dwars telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. Ons telefoonnummer is: 02510-9 40 00. De bon kunt u in een envelop zonder postzegel sturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, 1970WB IJmuiden. Ja, ik wil nader kennismaken met Hoogovens O Stuur mij algemene informatie over het bedrijf O Ik wil nadere inlichtingen over de beschikbare banen O Zend mij vrijblijvend een sollicitatieformulier. O Ik wil komen kijken naar het werk bij Hoogovens (aankruisen wat u wenst) modernste staalbedrijven van Europa. In een keten van installaties (o.a. hoogovens, staalfabrieken en walserijen) wordt staal gemaakt, dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en bij de fabricage van auto's, schepen, huishoudelijke artikelen, blikjes,etc. Hoogovens maakt met het Duitse staalbedrijf Hoesch deel uit varrhet-ESTEL-concern. woonplaats telefoon Hoogovens behoort tot het eSTEL-göncern Met een goed pand in de „juiste" buurt en de wil om er iets van te maken, bent u er echt nog niet Dat hebben wij als bank die speciaal is opge richt voor het midden- en kleinbedrijf wel onder vonden. Want veel van onze klanten hebben we vanaf hun eerste zaak tot hun zoveelste filiaal begeleid, financiële ruggesteun gegeven, geadviseerd- kort om, we hebben meegedacht over de toekomst van hun bedrijf. Dus ook over uitbreiding, verbouwing en het vestigen van filialen. Zo leerden we dat een bedrijf meestal in de nieuwe ruimte moet groeien en dat er veel geld gaat zitten in grotere voorraden en meer debiteu- reaWe leerden dat reclame vaak onmisbaar is en dat het wel een paar jaar kan duren voor u de omzet hebt die nodig is voor een rendabele ex ploitatie. Allemaal zaken waar u ook mee geconfron teerd kunt wordea Bedenk dat de NMB veel vra gen en problemen die dan kunnen rijzen al eer der heeft beantwoord en opgelost Zo heeft de NMB via haar dochterinstelling „MBO" ook er varing in het realiseren van complete winkelcentra. U kunt als ondernemer die aan uitbreiding Dit gratis boekje geeft u een duidelijk inzicht op welke premies en toeslagen u recht hebt als u investeert in uw bedrijf. denkt van die know-how gebruik makea U kunt uw specifieke probleem aan ons voorleggen of er eerst in algemene zin iets overlezen. Neem bijvoorbeeld ons boekje „Uw investe ringsplan en de Wet Investeringsrekening". Het geeft u een duidelijk inzicht op welke premies en toeslagen u recht hebt als u investeert in uw bedrijf. Uiteraard is dit boekje niet volledig, maar het vertelt u op een begrijpelijke manier over een aan tal zaken waar u nu of in de toekomst mee te ma ken kunt krijgen. Je bedrijf uitbreiden is meer dan een nieuwe vestiging openen, maar een bank als de NMB is ook meer dan een winkel in geld. De NMB denkt met u mee. Daarom zijn we niet tevreden met standaardoplossingen, maar be kijken we in nauw overleg met u iedere keer op nieuw hoe we 't het beste kunnen aanpakkea En samen komen we erwel uit NEDERLANDSCHE M1DDENSTANDSBANK De NMB denkt met u mee. i Coupon: Ik ben geïnteresseerd in het boekje „Uw investeringsplan en de Wet Investeringsrekening". Bedrijf Tav. Adres Plaats Postcode Deze coupon kuntu in een gesloten envelop zonder postzegel zenden aan; NMB, Stafgroep Midden- en Kleinbedrijf, Antwoordnummer 131,1000 PA Amsterdam.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 19