De Amro Bank heeft je graag als klant. Je eerste baan.'tZal even wennen zijn. En niet alleen omdat je voortaan geen 6 weken vakantie meer hebt. 'tls een heel andere wereld waar je nu in terechtkomt. Dat klinkt misschien een tikje hoogdra vend, maar het is nu eenmaal zo. Vanaf nu komt alles wat je zegt of doet veel meer voor je eigen rekening. Aan de ene kant betekent dat meer verantwoordelijkheid Aan de andere kant meer armslag om je leven in te richten zoals jij datwilt. Meer mogelijkheden om je eigen beslis singen te nemen Eén van die beslissingen is: waar moet ik m'n salaris storten? We kunnen ons indenken dat je van die keuze niet direct wakker ligt. Msschien vind je zelfs wel dat het lood om oud ijzer is. Msschien denk je wel dat je voor 'n bank niet interessant bent. Waarom besteden wij van deAmro dan zoveel woorden en moeite om met jou in gesprek te komen? Daar kunnen we duidelijk over zijn: we hebben je graag als klant. We hebben zakelijk belang bij je. Oké, je zult de eerste jaren misschien nog niet zoveel gebruik van onze mogelijkheden maken. (Alhoewel je wilt waarschijnlijk toch ook wel betaalcheques en de hoogste rente op't geld datje niet direct nodig hebt.) Maar als 't met je gaat zoals je hoopt, dan komen er straks ongetwijfeld heel wat geld zaken bij. 'n Hypotheek voor'n huis. Verzekeringen die je nodig hebt. En wie weet nog heel wat andere financiële aangelegenheden. Natuurlijk willen we je dan ook graag als klant hebben. Dat spreekt. We hebben er baat bij om met jou mee te groeien. Dus daar doen we ook ons best voor. En dat kun je nu meteen merken. We hebben bijvoorbeeld iets speciaals voor nieuwe verdieners. Het Amro Plus Pakket Dat is eigenlijk een dubbelloops rekening voor mensen tussen 16 en 26 iaar. Allereerst een salarisrekening waar ie ie geld kunt opzetten en afhalen.Waar ie al ie betalingen mee kunt regelen. Waar ie cheques mee kunt krijgen. Ten tweede een spaarrekening met hogere rente speciaal voor jou. Tot 29 september zetten wij daarin ieder geval een bedrag van f 750 op (dat moet daar wel minstens een maand blijven staan). Dat is ons aanbod aan jou. En'tis nog maar het begin. LEIDSE COURANT DINSDAG 4 SEPTEMBER 197? Waar komt je eerste salaris terecht?

Leidse Courant | 1979 | | pagina 16