Schoolverlater, héb je al werk? Baan en toekomst bij AMEV: Het is natuurlijk wel zo prettig daar thuis over te praten. m m Voor wie? W&t voor werk? Wat bieden we? Wie werk zoekt eneenvak wil leren, gaat reageren! nederlandse adler fabrieken bv AMEN Bel010-130080* voor een gedegen gesprek over baan en toekomst een administratief medewerk(st)er (parttime) technisch adviseur buitendienst LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 AUGUSTUS 1979 PAGINA De Nederlandse Adler Fabrieken bv (zeg maar NED AF) heeft werk voor je. NEDAF biedt jongeren werk. NED AF garandeert jongeren werk. Verantwoordelijk werk in onze produktie-afdelmgen. Werk waar je een verdere opleiding, een bedrijfsinterne opleiding voor nodig hebt. In ieder produktiebèdrijf is er eenvoudig routinewerk. Maar in ieder bedrijf is er ook specialistenwerk. Werk waarvoor je de bekwaamheden vaak niet op school leert. Nedaf heeft zulke specialisten nodig. Specialisten voor onze montage-afdeling. Die weten hoe een schrijfmachine van a tot z in elkaar zit, aan welke kwaliteitseisen moet worden voldaan, welke problemen er optreden en hoe deze moeten worden Specialisten voor onze mechanische bewerkingsafdeling. Die weten hoe produktiemachines werken, die allerlei verschillende soorten machines kunnen bedienen (van een eenvoudige klinkmachine tot een hypermoderne fijnstansautomaat), die weten hoe zulke machines moeten worden ingesteld. Specialisten ook voor onze onderhoudsafdeling. Die ons machinepark van zo'n 100 machines gaan verzorgen en onderhouden. Die stonngen opsporen en verhelpen, reparaties verrichten, nieuwe machines installeren. Voor jongens, maar evengoed voor meisjes. Voor jongelui, die geen kantoor- of winkelbaan willen en die niet uit zijn op een saai routine-baantje, maar die een BEROEP willen leren en een vaste baan willen hebben. Die willen werken met hun hoofd en met hun handen. Jongelui, die van de MAVO, de LTS, de LEAO of ergens anders vandaan komen (of misschien zelfs al een baan hebben). Diploma? Fijn, prima. Geen diploma? Geen probleem. Onze bedrijfsopleiding is flexibel genoeg en vangt dat wel op. Bel ons op om een afspraak te maken voor een gesprek en een rondleiding op ons bedrijf (07 l-769232).Liever 's avonds rustig praten? Ook dat kan (en belangstellende ouders zijn hartelijk welkom). Wij zijn in Lisse in café-restaurant „de witte zwaan", Heereweg 234, op maandag 27 augustus tussen 19.00 en 21.00 uur. Wij zijn in Alphen in café-restaurant „Toor", Stationsplein 2, op maandag 27 augustus tussen 19.00 en 21.00 uur. Wij zijn in Leiden in de kantine van ons bedrijf Rooseveltstraat 70,op dinsdag 28 augustus eveneens tussen 19.00 en21.00 uur. Wij zijn in Den Haag in café-restaurant „Cornerhouse", Laan van Meerdervoort 209 (hoek Conradkade), op dinsdag 28 augustus eveneens tussen 19.00 en 21.00 uur. Rooseveltstraat 70,2321BM Leiden, Tel. 071-769232 Salaris natuurlijk. Voorbeeldje: bij 17 jaar 1455,- bruto p.m.; bij 18 jaar 1585,-bruto p.m. Deze salarissen worden minimaal tweemaal per jaar verhoogd. i Een bedrijfsopleiding. Door het bedrijf betaald en „in de baas z'n tijd' Deze opleiding omvat o.m. produktkennis, theoretische en praktische technische kennis, zoals tekemng lezen en meettechniek, algemene kennis, zoals bedrijfsorganisatie, sociaal beleid e.d. Is naast deze bedrijfsopleiding avondstudie noodzakelijk, dan verzorgen we dat ook. Vakantiegeld 8% van het jaarsalaris; 27 vakantie dagen (tot 19 jaar). i Een blijfpremie. Jongelui, die wij opleiden, waar wij vaklieden van hebben gemaakt, willen wij graag houden. Als zij drie jaar bij ons blijven, betalen wij hen een premie van minimaal 1500, en maximaal 3000r uit, afhankelijk van hun funktie en hoe zij hun werk doen. Gratis perso- neelsvervoer Den Haag- Leiden J.L. Berben Hoofdinspecteur Hoe uitgebreid een personeelsadvertentie ook is, een persoonlijk gesprek geeft altijd meer informatie, meer duidelijkheid. Zeker als het gaat om de functie van verzekerings inspecteur. In ons beroep is geen dag hetzelfde. Steeds weer nieuwe mensen ontmoeten, nieuwe contacten leggen. Adviseren over verzekerings zaken. Mensen motiveren. Maar ook assurantie-adviseurs terzijde staan. Want de functie van verzekerings inspecteur houdt (gelukkig) veel meer in dan de meeste mensen denken. Maar laat ik beginnen met alvast een paar vragen over ons vak (en straks wellicht üw vak) te beantwoorden. "Welke eisert worden er gesteld?" Uit het feit dat verzekerings inspecteurs vaak een totaal verschillende achtergrond hebben, blijkt al dat de voorwaarden waaraan een aankomend inspecteur moet voldoen niet precies zijn afgebakend. Maar een middelbare of daaraan gelijkwaardige opleiding, doorzettingsvermogen en goed met mensen kunnen omgaan, vormen een prima start. Als u zich in deze summiere omschrijving herkent en u bent tussen de 21 en 35 jaar oud, heeft het zeker zin om een persoonlijk gesprek te hebben over baan en toekomst bij AMEV. "Wit zijn de vooruitzichten?" Een baan als inspecteur bij de grote en groeiende verzekerings bedrijven van AMEV is meer dan een werkkring: het is een persoonlijke investering. Hoe groter uw kennis en inzet, hoe hoger uw inkomen. Uw "vrije baan" begint met een gedegen training in ons opleidings- centrurh "De Wageningse Berg", waar u zcttgvuldig wordt voorbereid op uw toekomstige taak. "Hoe staat het met de beloning?" Natuurlijk, er wordt van u als verzekeringsinspecteur veel gevraagd, maar daar staan wel een flink aantal uitstekende zaken tegenover. Een grote mate van zelfstandigheid, de zekerheid van een werkkring met goede kansen om u zelf te ontplooien. Plus een beloning die tot een goed inkomen kan uitgroeien. Die beloning is opgebouwd uit het maandsalaris plus provisie en als extra's een 13e maand, een aan het dividend gekoppelde gratificatie en de vakantietoeslag; terwijl de pensioenregeling premievrij is. Bovendien krijgt u de beschikking over een goede auto. AMEV wat is dat voor h organisatie?" AMEV omvat een groep van ondernemingen die op verschillende terreinen opereren. Om er een paar te noemen: Utrecht voor levensverzekeringen - Holland voor schadeverzekeringen - Algemeen Beleggingsconsortium voor beleggen gecombineerd met risico verzekering - Praktijkvoorziening AMEV voor vestigingskredieten - AMEV Hypotheekbank voor hypotheken - Alfina voor alle geld leningen. Zoals gezegd: een persoonlijk gesprek zegt meer dan een advertentie. Daarom ben ik graag bereid om te komen praten over uw mogelijkheden binnen AMEV. *Of 010-500236 na kantooruren. De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt voor zo spoedig mogelijk gedurende 24 uur per week. Tot haar/zijn taak zal onder meer behoren, het maken van afspraken, verslagen, het bijhouden van dossiers en het typen van diverse stukken. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met een MAVO- of gelijkwaardige opleiding en een goede typevaardigheid. Salarisgrenzen min. f 1.664,- en max. f 2.249 - bruto per maand (gerekend naar een fulltimefunctie) afhankelijk van leeftijd en er varing. De voor de gemeente Leiden gebruikelijke regelingen zijn van toepassing. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan contact worden opgenomen met mèvrouw E.A.M. van der Meeren- Kok of de directeur, de heer drs. J.L de Bil (tel. 071-122146). Sollicitaties met vermelding van eventuele ervaring binnen een week te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, Postbus 2292, 2301 CG Leiden. DRAGER NEDERLAND BV Door de voortgaande groei van onze MEDISCHE Edisonstraat S3 AFDELING zoeken wij voor Zuid-Holland en Zeeland Zoetermeer een nieuwe medewerker in de functie van i'sveifcgrwd en hygcne en mkeu Het voornaamste werkterrein van deze kommercieel technische funktie ligt in ziekenhuizen, verpleeg huizen en andere gespecialiseerde medische centra. Onze technische adviseur heeft de taak goede kontak ten te onderhouden met Anesthesisten, Kinderartsen. Gynaecologen en hoofden van afdelingen Inkoop en Technische Dienst. Hierbij staan voorop, een deskun dige voorlichting over het Drager Medisch Program ma, het introduceren van nieuwe produkten en het begeleiden van de klant bij zijn aankoopbeslissing. Voor de vervulling van deze werkzaamheden is niveau H.T.S. W of E. eventueel aangevuld met een medische opleiding, gewenst. Een goede kommerciële ervaring is voorwaarde. Leeftijd ca. 30 jaar. Naast een uitstekend salaris, vakantietoeslag en grati ficatieregeling wordt een auto ter beschikking gesteld. Goede sekundaire voorzieningen. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie voorzien van Curri culum Vitae onder referentie TA/MA te zenden ter attentie van de heer H.B. te Roller, Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer. Indien u aanvullende informatie over deze funktie wenst, kunt u bellen 079-319.211, toestel 229.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 18