Blijvend aanbod van tijdelijke banen Van der Luit Ervaren Typistes Telefonistes Receptionistes Difctafonistes Boekhouders Sekretaresses Notulistes De Leidse Courant 1L ftzldae 6oma/nt een collectie antieke rijtuigen. de koning b.v. mWk Te koop Piet Heinlaan te Oegstgeest TE KOOP PROPER LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 JUL11979 PAGINA Familie berichten Dankbetuiging Voor de vele bewijzen van medeleven welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter, zuster en tante ZR. DORIEN HOGENBOOM FRANCISCANES VAN AERDENHOUT betuigen wij onze oprechte en welgemeende dank. Fam. Hogenboom Roelofarendsveen, juli 1979 Voor de hartelijkheid waarmee U deze dagen naast ons hebt gestaan, als blijk van ook Uw waardering en bewondering voor het leven van onze lieve Moe der en oma MARIA BOERS-CLARIJS willen wij u heel graag bedanken. Fam. Boers Hazerswoude, juli 1979. Begrafenissen-Crematies Rouwkamers te Leiden en Wassenaar Transporten in binnen- en buitenland Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432 2300AK Leiden, telefoon 071-14 26 44» Wassenaar, Deijlerweg 127, telefoon 01751-1 24 36 - Katwijk, Heinsiusstraat 10, telefoon 01718-1 51 85 Voorschoten,Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-59 85 Te koop aangeboden: Te bevragen bij S.A. Straathof Pastoor v.d. Plaatstraat 28 2375 AH Rijpwetering Tel.: 01712-8507 Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. Kindermishandeling,daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dixxl- zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindermishandeling kan een hoop gedaan worden.Ook dixir u.Hoe.dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kindermishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, telefmn: 070-631923. SIRE f 350.000,-von. Zeer moderne halfvrijstaande villa, voor en achtertuin, zijpad naar inpandige garage. Ind.: hall, toilet, L-vormige woonkamer. Open haard, schuifpui, zonneterras, luxe keuken, le etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet. 2e etage: Grote kamer, CV. ruimte (gas) tevens was ruimte. LEIDEN Burggravenlaan 191 125.000,- 4 Kamer-appartement op de 2e etage. Ind.: hall, woonkamer met doorloop naar zijkamer, balcon, keuken, toilet, achter kamer, achter-zijkamer, douche, balcon over de breedte achter. Herengracht 39/39a f215.000,- Grachtenhuis bestaande uit (verhuurde) benedenwoning met achtertuin, en leeg te aanvaarden benedenwoning: eigen ingang, en twee kamers achter, eiken keuken, toilet, douche, 2e etage: 2 (geïsoleerde ka mers, bergkamertje, groot dakterras. Vrouwenkerkchoorstr. 7 f 265.000,- Bedrijfspand in drukke zijstraat van Haar lemmerstraat, Bistro"Femia„ Café petit- restaurant. Opp. totaal 71 m2. 40 plaatsen. Bovenwoning bestaande uit kamer met open haard, douche, toilet, eetkeuken, 3 sl kamers, CV.gas. OEGSTGEEST Hofdijck 86 f 268.000,- Woonhuis met voor en achtertuin op het Z. Schuur en achterom. Ind.: L-vormige woon kamer met parket, keuken, le etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: Grote kamer met dakraam. Mooie ligging aan niet doorgaande laan. Irislaan 297 f330.000,- Modern herenhuis met voor en achtertuin en achterom. Ind.: Hall, keuken grote woonkamer met parketvloer en open haard. Thermopane beglazing. Grote schuur, le etage: 3 Slaapkamers grote badkamer met ligbad, toilet. 2e Etage: Bergkamertje en grote kamer met dakkapel. CV.gas. M.K. Onneslaan 13 f 360.000,- Ruim, sfeervol hoekhuis met inpandige garage en zonnige, vrije tuin. Rustig gele gen in een der mooiste delen van Oegstgeest. Grote L-vormige woonkamer met open ehaard en parket. Ruime moderne keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 'ruime zolderberging en CV.gas. Spouwmuurisolatie en dubbele beglazing. (v. Wassenaerlaan 16 f 139.000,- 3 kamerappartement gelegen op de le etage. Ind.: entree, voorkamer met balcon op het Zuiden. achterkamer, keuken, badkamer met douche, toilet. Over de gehele flat is een vliering, bereik baar via een luik. Ine!.- rolgordijnen, gas haarden en vloerbedekking. Geversstraat 63. Oegstgeest tel. 071-152540* |§fg| Dircktie: J.N. Lancel, makelaar i.o.g. Lid Makelaars Computer Centrum MCC s -v. De emancipatie is bij ons in volle opmars, want steeds meer mannen tonen belangstelling voor deze functie, die tot voor kort veelal door vrouwen werden vervuld Regelmatig - maar nog steeds veel te weinig - stappen ze daarom bij ons binnen. Even rustig praten bij een kopje koffie. Op een rijtje zetten wat zij te bieden hebben aan opleiding en ervaring. Afstemmen met de wensen van onze opdrachtgevers. Samen neuzen in de lijst van bedrijven die werk te b.eden hebben. Ook even wat dieper ingaan op uw persoonlijke toekomstplannen. Als u dus vandaag denkt: Toch eens gaan praten met De Konir.g, dan zien wij u graag morgen binnen stappen. je hebt er bij die op alle machines los zijn, de ouderwetse opwindkarren en de electronische met ietterkogel die zelfs een doktersrecept kunnen ontcijferen die hun baas alles kunnen vertellen over „d" en „dt" die allergisch zijn voor „IN"-bakjes waar nog wat in ligt DIE zoeken wij je hebt er bij die er altijd uitzien of ze jarig zijn die kalm blijven als iedereen gek wordt die iedere vertegenwoordiger onwillekeurig de buik doen inhouden die niettemin every inch a lady zijn, in spraak en gedi DIE zoeken wij Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 je hebt er bij die ook hun best doen op banden die NIET sexy ingesproken zijn die er nog hartstikke leuk uitzien ook, met dat oortelefoontje in hun krullen die het toch wel leuk vinden als de band met een lief woordje eindigt die brieven tikken die haast te mooi zijn om weg te sturen DIE zoeken wij je hebt er bij die ruiken welke debiteuren dubieus beginnen te worden die horen welke boekingen om korrektie schreeuwen die voelen welke afnemers ongefaktureerd door het leven gaan die géén smaak van hun borrel hebben zolang die laatste cent verschil er niet uit is DIE zoeken wij je hebt er bij die kunnen stenoën in het Nederlands en de drie moderne talen die het dan ook nog kunnen teruglezen en uitwerken die zelf óók de weg weten in de jungle van „den" en „dem" die het ook wel eens rustig vinden om eer hele maand niet ten huwelijk gevraagd te worden DIE zoeken wij je hebt er bij die een fleurige noot bijdragen tot het droogste vergader- gebeuren die wel degelijk verstaan wat kretologen en jargonauten nu eigenlijk zeggen die aan één knipoogje van de voorzitter genoeg hebben om te begrijpen welke gespierde uitdrukking niet genotuleerd hoeft te worden DIE zoeken wij IVoor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel I Een prachtig gelegen hoekheren- huis met garage. Rondom tuin en dubbele beglazing door het hele huis. L-vormige kamer met parket vloer en open haard. Door het hele huis verwarmd met c.v.-verwar- ming met gas. 1e etage 3 slaapka-. mers, 2e etage 2 kamers. Koopprijs f350.000.- k.k. Vrije vestiging Inlichtingen telefonisch: 071-152029 GRAAF WILLEM II LAAN 35 Spli't-level-woning met royale tuin aan water gelegen en met blij vend vrij uitzicht. Ind.: hal, toi let, garage, open trap naar living met plavuizen vloer en deur naar terras, open trap naar eetka mer en open luxe keuken met app., 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, ruime zolderruimte (voor evt. 4e sl.kamer). De woning is voor zien van c.v.-gas, warmwatervoor ziening en thermopane beglazing. Vraagprijs f 315.000,-- k.k. Leidse,weg 37, Voorschoten. Tel. 01747-4684* OEGSTGEEST, Nassaulaan 34. Hoekhuis in het oude gedeelte van Oegstgeest, 3 zijden tuin, stenen schuur, c.v.-gas. Beg. grond: L-vormige kamer en suite, hal met garderobe en toilet, keuken, kelder kast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, 2 balkons, 2e etage: 3 kamers, direct opleverbaar./ 390.000.- k.k. OEGSTGEEST, Adm. de Ruyterlaan 11. Hoekwo ning, 3 zijden tuin, zijtuin op het zuiden, garage, c.v. Beg. grond: woonkamer met open haard en parket vloer, keuken, hall, garderobe en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, balkon. 2e etage: 1 kamer, zol derruimte. Goede staat van onderhoud. 425.000.- k.k. LEIDEN, Carneoolstraat 120. Middenwoning met voor- en bijzonder aangelegde achtertuin, schuur, c.v.-gas. Blijvend vrij uitzicht. Beg. grond: U-vor- mige woonkamer met open keuken, vestibule, hal, toilet. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop. 2e etage: grote zolderkamer. Event, apart te koop. 225.000.- k.k. LEIDEN, Krefeldlaan 36. Geschakelde nieuwbouw woning op het wooneiland, met voor- en achtertuin, garage, berging, c.v.-gas. Uitzicht over het water, mecnamscne afzuiginstall. Beg. grond: woonkamer met eethoek, open haard en plavuizenvloer, half open compl. ingerichte keuken, hal met garderobe' en toilet. 1e etage: 3 ruime sl.kam., badkam. met lig bad, toilet en douchekam., 2 balkons. In perfekte staat van onderhoud. 430.000.- k.k. LEIDERDORP, Hoofdstraat 47. Middenwoning,, voor- en achtertuin. Beg. grond: woonkam. met pla vuizen, open haard, serre, mod. open keuken, dou che, gang, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 kam., dou che en balkon. 2e etage: 2 kam., zolderberging, in g. st. v. onderh. Vrije vestiging. 255.000.- k.k. WARMOND, Oranje Nassaulaan 21. Royaal gezellig herenhuis, 2 onder 1 kap met eigen haven en di- rekte verbinding met Kagerplassen. Voor-,.zij- en zonnige zeer vrije achtertuin, garage, c.v.-gas. Beg. grond: woonkamer plm. 45 m2 met open haard, dubbele beglazing, ruime moderne open eetkeuken, hall met garderobe, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, apart toilet, bal kon. 2e etage: 2 slaapkamers, zolder. 3e etage: in spirerende hobbyruimte. In goede staat van onder houd. Spoedige aanvaarding. 495.000.- k-k. Makelaardij o.g. Passage 12 tel. 071-156952" Lid Makelaars Computer Centrum Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krijgen op uw vakantieadres. Aan een dergelijk verzoek uwerzijds willen wij graag zo goed mogelijk vol doen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijke 'spel regels' moeten voorleggen. ♦Opgave van vakantieadressen zal, ook voor weekabonnees. uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kunnen helaas worden geaccepteerd. ♦Voor een korrekte uitvoering van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon uiterlijk één maand voor uw vertrek in ons bezit is. ♦Uiterlijk 14 dagen voor u vertrek ontvangt u van ons bevestiging van de opgave. Mocht u deze niet tijdig ont NIET INVULLEN ,Postnr. OOOO •65 -66 Q Codenummer Datum binnenkomst vangen, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze abonnementenafdeling telefoon 071-122244. De aan toezending van uw krant ver bonden kosten zijn: 2,10 per week voor Nederland en België; 2,- per dag voor óverige Europese landen. Buiten Europa dagtarief. Voor betaling van de verzendkosten ordt u een acceptgirokaart toegestuurd Bij de weekabonnees zal het voor de akantieperiode verschuldigde abonne mentsgeld in het op de acceptgirokaart aangegeven bedrag zijn opgenomen. De gebruikelijke betaling aan de bezorger Wij moeten u erop wijzen dat er - alle goede zorgen ten spijt - toch ernstige stagnatie in de bezorging kan optreden. Zelfs komt het, in het bijzonder in de zuidelijke landen, voor dat de krant in het geheel niet op de plaats van bestem ming terecht komt. Voor gebeurtenissen die zich voordoen nadat uw krant is ver zonden kunnen wij uiteraard geen ver antwoordelijkheid dragen. blokletters invullen. In ieder vakje een letter. Vakantieadres p/a straat postcode stad adres postcode plaats Datum vanaf Datum t/m Huidig adres Ik ben jaar/kwartaal/weekabonnee.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 12