f Tekenaar Sjef van Drunen en laborante Winnie de Bree kiezen de Nutsspaarbank voor hun hypotheek. En straks óók voor alle verzekeringen! bedieningsmedewerkers BORSUMIJ TEXTILES BV SCHOONMAAKSTER EEN ONDERWIJZER SIEMENS Offertes behandelen, correspondentie verzorgen, bestellingen opnemen en klanten informeren. Kortom, een veelzijdige baan voor een jonge vrouw met initiatief. LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK LEIDSE COURANT ZATERDAG 30 JUN11979 PAGII Wegens uitbreiding van de werkzaamheden in de sectoren oliën, vetten en margarine zoeken wij op korte termijn Onze gedachten gaan uit naar kandidaten, die in het bezit zijn van een diploma L.T.S. richting motorvoertuigen-of metaaltechniek of het diploma Chemisch Vakman A. Het bedrijf biedt de mogelijkheid aan hen, die in het bezit zijn van het diploma L.T.S. door middel van een aantrekkelijke studiekostenregeling de cursus Chemisch Vakman bij het P.B.N.A. te volgen. Er wordt gewerkt in 3-ploegendienst, semi-continu, dus zaterdag en zondag vrij. Het aanvangsalaris, afhankelijk van ervaring en opleiding varieërt van f 2.150,- tot f 2.275,- per maand. Het maximum, dat na enige jaren bereikt kan worden bedraagt f 2.595,- per maand. Daarnaast bieden wij een extra-maanduitkering, reiskostenvergoeding en opname in een premie-vrij pensioenfonds. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onze afdeling Personeelszaken, Postbus 209,2700 AE Zoetermeer. Indien u telefonisch wilt solliciteren kunt u contact opnemen met mevr. C.A. Vroonland, tel. 079 - 319310, toestel 216. MARGARINEFABRIEKEN B.V. ZOETERMEER heeft direkt plaatsingsmogelijkheden voor een van maandag t/m vrijdag van 17.30-20.00 uur. Telefonische sollicitaties onder nummer 01713-9013, afdeling Personeelszaken. De Lasso 4 Roelofarendsveen Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt per zo spoedig mogelijk die zich flink wil inzetten voor een 3/4 combinatie. Sollicitaties te richten aan Stichting Katholiek Onderwijs Leiden p/a Damlaan 22 2332 XH Leiden. Hsinm» Dit zijn slechts enkele voorbeelden van het interessante werkpakket dat Siemens u kan bieden. Want bij ons heeft een commercieel assistente heel wat verschillende taken. Verantwoordelijk werk, waarbij de telefoon een belangrijke rol speelt. Siemens Nederland N.V. is een onderneming die zich bezighoudt met alle facetten van de elektrotechniek en elektronica. Hetgeen natuurlijk niet betekent, dat een commercieel assistente een technische knobbel moet bezitten. Daar zijn immers de technische verkoopspecialisten voor. Wat Siemens wel vraagt is een behoorlijke dosis zelfstandigheid, initiatief en accuratesse. Een redelijke kennis van de Duitse taal in woord en geschrift mag voor haar geen probleem zijn, i.v.m. haar contacten met onze relaties en fabrieken in Nederland en Duitsland. Ook haar steno en typevaardigheid kunnen daarbij van pas komen. Wanneer de wens bestaat kennis uit te breiden dan verleent Siemens graag haar medewerking. Mogelijkheden om verder te studeren zijn er te over. Werken bij Siemens heeft trouwens nog meer plezierige voordelen. Ons eigen restaurant bijvoorbeeld, waar je voor een gering bedrag heerlijk kunt lunchen. Of de personeelwinkel, met altijd schitterende aanbiedingen op het gebied van huishoudelijke apparaten. Inclusief radio- en tv- apparatuur. Sollicitatienummer P 1324 Heeft u belangstelling voor zo'n zelfstandige functie, neem dan 'ns contact op met Mw. A. Janmaat, tel. 070-78 22 82. U kunt ook schrijven onder vermelding van het sollicitatienummer naar Siemens Nederland N.V., Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Sjef en Winnie, 'n Fijn stel. Sjef tekent van alles en nog wat en höopt ooit eens beroemd te worden door zijn fraaie pen tekeningen. Verdient aardig aan reklame- tekenwerk. Sjef stapte onlangs in 't huwelijksbootje met z'n jeugd vriendinnetje Winnie. Zij werkt op het laboratorium van een ziekenhuis, 'n Gelukkig stel. Over een half jaartje betrekken ze hun nieuwe huis. Gekocht. Winnie weet nog precies hoe dat ging. Een hypotheek afsluiten moet je niet één-twee-drie doen. Dus staken ze zo hier en daar hun licht op. Het werd de Nuts spaarbank. Dat bleek 'n heel verstandige keus. En ofschoon de Nutsspaarbank onderdeel is van een groter geheel - dat zagen ze meteen aan die S - werden ze er toch op een heel persoonlijke en vriendelijke manier geadviseerd. Samen hebben ze toen de zaak rondgemaakt; financieel gezien behoorlijk voordelig in 'n gemoedelijke sfeer. Tja, zo is dat in alle 80 kantoren van de Nutsspaarbank in en rond Den Haag. Adviseren en diensten verlenen in alle facetten van het geldverkeer is ons vak! We hebben salarisrekeningen, persoonlijke leningen, hypotheken, verzekeringen, vreemde valuta, speciale rekeningen voor jongeren en óók nog 'n aantal verschillende manieren van sparen en beleggen. Winnie en Sjef zijn dik tevreden. Waarschijnlijk kiezen ze straks óók de 'Nutsspaarbank voor de verzekerings rompslomp. Dan is alles in één hand en hebben ze 'r tenminste geen omkijken meer naar. Vandaag of morgen komen ze daar voor wel even langs (zo tussen negen en kwart voor vijf). Of op een koopavond. Sjef doet dat ook wel 'ns zaterdagochtends bij 'n Nutsspaarbankkantoor. Nog even wat extra cash voor 't weekend. Inmiddels weten ze ook dat administratief de zaken razendsnel geregeld worden bij de Nutsspaarbank. Kwestie van modern zijn. Tot ziens meneer Van Drunen; uw vrouw de groeten! Inlichtingen: Douzastraat 35-37 2311 HA Leiden Tel. 071 -141846

Leidse Courant | 1979 | | pagina 16