leiderdorp Blijvend aanbod van tijdelijke banen S3 Telefonistes Receptionistes Telexistes Boekhouders Sekretaresses Datatypistes "r HOOFD NETTE SLAGERSBEDIENDE Ervaren Typistes de koning b.v. Energiebedrijf Rijnland VERTEGENWOORDIGERS PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 JUN11| Aan de Koningin Julianaschool voor openbaar gewoon lager onderwijs in Leiderdorp bestaat ingaande het komende schooljaar een vaca ture van Van het te benoemen hoofd wordt verwacht, dat hij/zij beschikt over goede pedagogische- en didactische kwaliteiten; ervaring heeft met moderne onderwijsmethoden; beschikt over goede contactuele-en organisatorische eigenschappen en in staat is een stimulerende leiding te geven aan het team. De school is gehuisvest in een onlangs gron dig verbouwd en gemoderniseerd gebouw. Momenteel zijn aan deze school naast het hoofd nog vier leerkrachten verbonden. Ook deze school kan gebruik maken van de diensten van het plaatselijk onderwijsadvies- :entrum, alsmede van de hulp van een logo pediste. Nadere informatie omtrent deze funktie wordt gaarne verstrekt door: de heer Mr. A. Bons, het huidige hoofd der school (tel. school 071-410612, tel. thuis 071-893261) de heer H. J. Verdier, wethouder van onder wijs (tel. privé) 071-892524) het hoofd van het bureau onderwijs ge meentehuis (tel. 071-899261, toestel 16). Sollicitaties te richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiderdorp, postbus 35, 2350 AA Leiderdorp binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad. Ali-rounder, voor de juiste man een prima beloning. KWALITEITSSLAGERIJ VAN DER MEER Zuideinde 26, Roelofarendsveen. Tel. 01713-2312. BOLLENPELLERS(STERS) met ingang van 25 juni a.s. ook 's avonds. Goed be reikbaar vanaf Leiden, buslijn 60, vlakbij halte Piet Gijs. FIRMA WARMERDAM (Berg en Daal) 's-Gravendamseweg 58-60, Voorhout Tel. 02522-11892. je hebt er bij die op alle machines los zijn, de ouderwetse opwindkarren en de electronische met letterkogel die zelfs een doktersrecept kunnen ontcijferen die hun baas.alles kunnen vertellen over „d" en „dt" die allergisch zijn voor „IN"-bakjes waar nog wat in ligt DIE zoeken wij je hebt er bij die er altijd uitzien of ze jarig zijn die kalm blijven als iedereen gek wordt die iedere vertegenwoordiger onwillekeurig de buik doen inhouden die niettemin every inch a lady zijn, in spraak en gedrag DIE zoeken wij je hebt er bij die je rustig aan de hot-line met Washington kunt zetten die even snel en sekuur zijn als een Saturnus raket, doch aanmerkelijk minder prijzig die ze „aan de andere kant" al kennen wegens haar foutloze aanslagen die nooit vergeet de laatste telex van de dag met „Doeg" af te sluiten DIE zoeken wij je hebt er bij die ruiken welke debiteuren dubieus beginnen te worden die horen welke boekingen om korrektie schreeuwen die voelen welke afnemers ongefaktureerd door het leven gaan die géén smaak van hun borrel hebben zolang die laatste cent verschil er niet uit is DIE zoeken wij je hebt er bij die kunnen stenoen in het Nederlands en de drie moderne talen die het dan ook nog kunnen teruglezen en uitwerken die zelf óók de weg weten in de jungle van „den" en „dem" die het ook wel eens rustig vinden om een hele maand niet ten huwelijk gevraagd te worden DIE zoeken je hebt er bij die altijd even goed zijn, ongeacht de datum die niet voor één ponsgaatje te vangen zijn die met innige ponsbanden met hun werk verstrengeld zijn die net zo sekuur ponzen als hun wimpers op kleur borstelen DIE zoeken wij De emancipatie is bij ons in volle opmars, want steeds meer mannen tonen belangstelling voor functies, die tot voor kort veelal door vrouwen werden vervuld. Regelmatig - maar nog steeds veel te weinig - stappen ze daarom bij ons binnen. Even rustig praten bij een kopje koffie. Op een rijtje zetten wat zij te bieden hebben aan opleiding en ervaring. Afstemmen met de wensen van om opdrachtgevers. Samen met ons neuzen in de lijst van bedrijven die werk te bieden hebben. Ook even wat dieper ingaan op hun persoonlijke toekomstplannen. Als u dus vandaag denkt: Toch eens gaan praten met De Koning, dan zien wij u graag morgen binnen stappen. Leiden - Korevaarstraat 33 >J Telefoon 071-131710. IVoor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel I Het Energiebedrijf Rijhland verzorgt de distributie van gas en elektriciteit op basis van een gemeenschappelijke regeling in 22 Zuid-Hollandse gemeenten. Bij de afdeling Tekenkamer Elektriciteit is op korte ter mijn plaats voor een: EERSTE MEDEWERKER TEKENKAMER Takenpakket: - Het leiding geven in samenwerking met de chef aan de medewerkers Tekenkamer: - Het verrichten van diverse werkzaamheden m.b.t. de openbare verlichting te Leiden zoals ontwerpen; pro jecteren; overleg inzake onderhoud; voorraad-bewa- king e.d. Functie-eisen: - Minimaal diploma M.T.S.-Elektrotechniek; - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten; Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en geschiktheid f 3.935,- bruto per maand, exclusief premie A.O.W./A.W.W. welke voor rekening van het bedrijf komt. De gebruikelijke rechtspositieregelin gen bij de overheid zijn van toepassing (I.Z.A. ziektekos tenregeling, opname in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds, verhuiskostenregeling etc.). Belangstellenden kunnen binnen drie weken hun sollici tatie richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70. 2312 NV Lei den, onder vermelding van nummer ER/79016/02 Energiebedrijf Rijnland Henkes Henkes Verenigde Distilleerderijen B.V. is de producent van een breed assortiment oud en vertrouwd binnenlands gedistilleerd (w.o. Henkes Jonge Genever, Vieux en Bessengenever) en van een aantal bekende specialiteiten (zoals Pisang Ambon, Catz Kruidenbitter, Mispelblom Brandewijn) Henkes produceert niet alleen voor de Nederlandse markt: een belangrijk deel van de afzet vindt plaats in het buitenland. Henkes Verenigde Distilleerderijen I Voor Zuid-Holland/Utrecht en Noord-Brabant zoeken wij op korte termijn vertegenwoordigers. Wij denken aan kandidaten van maximaal 30 jaar met een opleiding op middelbaar niveau, die in het rayon wonen, of bereid zijn erheen te verhuizen. De werkzaamheden zullen naast de verkoop voor een belangrijk deel bestaan uit merchandising-activiteiten. Goede toekomstmogelijkheden zijn er voor de man, die zich door training en met begeleiding verder wil bekwamen. Wij bieden een salaris dat in overeenstemming is met de gestelde eisen en goede secundaire arbeids voorwaarden. Een auto wordt beschikbaar gesteld. Tot de selectieprocedure behoort een psycho technisch onderzoek. Wanneer u geïnteresseerd bent in genoemde functie, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Henkes Verenigde Distilleerderijen B.V., Postbus 32,3340 AA Hendrik Ido Ambacht, ter attentie van de heer J.G. Roelofs. MAASSLUIS Maassluis, gelegen aan de Nieuwe Waterweg, is een levendige gemeente, met ruim 32.000 inwoners en met adekwate voorzieningen op kultureel, maatschappelijk en rekreatief gebied. De gemeente is met eigen en openbaar vervoer goed te bereiken. Op de afdeling Samenlevingsopbouw, Cultuur, Jeugdzaken en Sociaal-Culturele Planning, ressor terend onder de hoofdafdeling Welzijnszaken is plaats voor een MEDEWERK(ST)ER die zal worden belast met de beleidsvoorbereiding op het terrein van de samenlevingsopbouw, jeugd zaken en sociaal-culturele planning. In deze funktie komen veel kontakten voor met de bevolking, zodat goede kontaktuele eigenschappen een eerste vereiste is. Belangstelling voor het so ciaal cultureel werk wordt verondersteld. Avond vergaderingen zijn voor het goed funktioneren in dit werk noodzakelijk. De werkzaamheden wór den in teamverband verricht. Voor deze funktie is een middelbare opleiding ver eist. De akte G.A. I of BA strekt tot aanbeveling. Een ruime ervaring op het terrein van het sociaal cultureel werk kan éen pré zijn. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en be draagt minimaal f 1.981,— en maximaal f 2.999,— bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden in gewonnen bij de chef van de hoofdafdeling Wel zijnszaken, de heer J.M. Deursen, telefoon (01899) 1 91 11. Sollicitaties dienen binnen een week na het ver schijnen van dit blad schriftelijk te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Maassluis, Postbus 55, 3140 AB Maassluis, onder vermelding van vakturenummer 1009.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 26