heidemij medewerkster secretariaat (para)medisch wpfk! ZIJN VAN HARTE WELKOM BIJ DIJKERENDOORNBOS/ACCOUNTANTS ALLICHT! coördinator herhuisvesting, stadsvernieuwing en renovatie j!J# Dijkeren Doornbos/accountants DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: fcïlloik chef bureau loon administratie (m/vj WW leiden Affiniteit Werklust Voorsprong Carrière Mi leider PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 JUNI Heidemij Nederland BV, behorende tot de Hei- demij Groep, is gespecialiseerd in advies, ont werp en uitvoering van cultuurtechnische, weg en waterbouwkundige en bosbouwkundige pro jecten. Zij zoekt voor haar kantoor te Alphen aan de Rijn een De functie zal o.m. inhouden: het bedienen van de telefoon en de telex het typen van correspondentie archivering bijhouden van agenda's Functie-eisen: diploma HAVO, typen en Nederlandse handelscorrespondentie; goede beheersing van de Nederlandse taal en typevaardigheid; leeftijd min. 20 jaar. Ervaring strekt tot aanbeveling. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer J.L. Olders van het districtskantoor te Alphen a/d Rijn, tel. 01720 - 91141. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Heidemij Nederland BV, Postbus 4040, 2003 EA Haarlem, t.a.v. de heer S.F.C. Halsema. 6821 HX Arnhem tel: 085-77 8911 Turfmarkt 11 WWWl Bm# 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel. 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in. Alphen a/d Rijn, Gouda. Zoetermeer, Leidschendam, Lisse. Woerden, Uithoorn. Vakaturelijn voor banen tel 071-130636 Luba CC Uitzend Buro Bij het bureau Huisvesting van de gemeente Leiden is vacant de functie van Het bureau is o.m. belast met de coördinatie t.b.v. de herhuisves ting van bewoners van te renoveren en af te breken woningen t.b.v. de stadsvernieuwing. De tijdelijke huisvesting geschiedt in bestaande woningen, welke ingericht zijn voor tijdelijke bewoning en in mobiele units. Definitieve herhuisvesting geschiedt in het woningbestand van de woningbouwverenigingen. Van groot belang is dat met de wensen van de bewoners die (tijdelijk) elders moeten worden gehuisvest, rekening wordt gehouden binnen het kader van wat mogelijk is en dat voortgang in de renovatie en stadsvernieuwing wordt gewaarborgd. Per project is een herhuisvestingsgroep ingesteld en er is een over koepelende coördinatiegroep. De aan te trekken functionaris is deel nemer in deze groepen en coördineert tussen bewoners, woning bouwverenigingen, bureau Huisvesting en technische organen. De gedachten gaan uit naar iemand die past in de volgende profiel schets: - opleiding op middelbaar niveau met bij voorkeur een voortgezette beroepsopleiding en/of ervaring in een contactuele functie in de maatschappelijke sector; - leeftijd omstreeks 30 jaar; - goed kunnen werken in team-verband met diverse uiteenlopende disciplines; - van belang is het hebben van een goed administratief inzicht en organisatorische kwaliteiten en de vaardigheid soepelheid te com bineren met nauwgezetheid. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring doch zal maximaal f 3492, bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen met vermelding van vacaturenummer 79043 te sturen aan Burgemeester en Wet houders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. (X) Mercedes-Benz -k? vraagt voor haar centrale administratie te Sassenheim zo spoedig mogelijk een VROUWELIJKE ASSISTENTE voor de middaguren Zeer afwisselend werk op een klein kantoor. Mavo-opleiding en type-diploma strekken tot aanbeveling Schriftelijke sollicitaties te richten aan Liam B.V., Hoofdstraat 81Sassenheim. T.a.v.-de heer J. Buitenhuis. Liam B.V. Sassenheim HEAOmSCBE) Doornbos geeft daarbij (ook financieel) alle mogelijke steun. Wie HEAO-examen (BE) heeft gedaan, heeft doelbewust gekozen voor een belangrijke rol in het maatschap pelijk leven. Die keuze is gemaakt op basis van aanleg en karakter. Je zou kunnen zeggen dat daarmee zijn of haar affiniteit met het maatschappelijk gebeuren is bepaald. Zo'n mentale instelling is essentieel voor de accountancy. Wie de HEAO met goed gevolg heeft beëindigd, weet wat pittig werken is. Een HEAO'er zal er dan ook niet voor terugschrikken om het dagelijks werk te combineren met de studie voor register-accountant Dijker en Binnen onze maatschap heeft de HEAO'er een duidelijke voorsprong: Hij/zij stijgt in het algemeen vrij snel tot het niveau van gevorderd assistent accountant Bovendien wordt hij/zij vrijgesteld van de propedeuse van het NIVRA-examen voor register accountant Dat kan de studie met twee jaar bekorten. In een maatschap als Dijker en Doornbos (21 vestigingen in Nederland; ruim 1.600 medewerkers; samen werkingsverband met belasting adviseurs en organisatie-adviseurs; lid van een internationale keten; eigen vestigingen in België en Curafao) is royaal ruimte voor carrièreplanning. Stelselmatig wordt in overleg met betrokkene gewerkt aan de bouw van een solide toekomst Wij hebben in deze advertentie geen nadere toelichting gegeven op het beroep van (assistent) accountant Over dat fascinerende vak praten wij liever met u in een persoonlijk gesprek. Voor zo'n gesprek kunt u zich telefonisch of schriftelijk wenden tot de heer W.E. Hueting 070 - 46 93 73 Schimmelpennincklaan 20, 2517 JN 's-Gravenhage. Desgewenst zenden wij u voordien onze brochure 'n Boekje Ópen toe. Dan kunt u zich vast oriënteren omtrent onze maatschap. Alkmaar, Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Brussel, Doetinchem, Emmen,'s-Gravenhage,Groningen, Heerlen, Helmond. Hengelo (O), s Hertogenbosch, Hilversum, Leeuwarden, Middelburg, Nijmegen, Roermond, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Willemstad (Curasao), Zwolle Vakgroep Sociale en Organisatiepsychologie van de Subfakulteit der Psychologie administratief medewerk(st)er 0,5 dagtaai/ vacaturenummer 9-22911161 Taak: de zorg voor de administratieve werkzaam heden in relatie tot de onderwijstaak van de vakgroep, w.o. studentenadministratie, correspondentie, typen van nota's en ver slagen; daarnaast (in overleg) het typen van onder zoeksrapporten (waarbij bereidheid tot gebruik van moderne apparatuur een vereiste is) en notuleren van vergaderingen; in voorkomende gevallen het vervangen van het hoofd van het secretariaat. Vereist: opleiding op HAVO-niveau of een gelijk waardige; vaardigheid in stenografie en typen; redelijke beheersing van de Engelse taal; organisatorische eigenschappen. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 1.225,50 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze oproep ingewacht bij de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermeldinq van het vacaturenummer op brief en enveloppe. het pis Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening met een pers] neelsbestand van 1025 werknemers kan worden geplaatst een Functie-inhoud: - het geven van leiding aan 4 medewerkers - het boekhoudkundig.verwerken van de gegevens op de loonadi nistratie in de meest ruime zin - het onderhouden van contacten met diverse externe instantii - het initiëren en begeleiden van nieuwe administratieve techniek^5 - het assisteren bij de afdelingstaken. Functie-vereisten - het bezit van het diploma M.B.A. of een daaraan gelijkwaardig opleiding - kennis van Sociale Wetgeving - ruime ervaring met geautomatiseerde salarisadministraties - goede contactuele eigenschappen - redactionele vaardigheid. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring plaatsvinden de rang van Commies of Commies A. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer H.J. in 't Veld, de huidige chef van het bureau. Tel. 071-141542, tst. 23 of de heer W. Hack, waarnemend administrateur, tst. 21. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, met vermelding van nummer 79044, te stu ren aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC, LEIDEN.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 18