SIJTHOFF PERS 5U medewerk(st)er produktieplanning ophavo/meao-niveau r (para)medisc werkt hl groepsleider storingsdienst Intercedent UERKOPER Academisch Ziekenhuis Leiden administratief medewerk(st)er leraren motor voertuigen techniek randstad uitzendbureau klinisch psycholoog (m/v) Welkombij HEINEKEN 4 Welkombij HEINEKEN hoofduitvoerder PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 APRIL 15 Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sectoren. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij met spoed een die zich als gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. 'Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selecteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch contact onderhouden met cliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de administratie - in teamverband bijdragen tot een optim&le dienst verlening. Wij verwachten van hem: - leeftijd van 21-25 jaar - minimaal HAVO- opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiekostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t a v. de heer G. Rakhorst, Koningstraat 60, 2011 TD Haarlem. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Endegeest is een gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, en heeft thans ongeveer 430 bezette bedden. In dit ziekenhuis kan ter versterking van het behan delteam van twee afdelingen voor vervolgbehande- ling (24 dames en 24 heren; maximale opnameduur 2 jaar) worden geplaatst een Het zwaartepunt van zijn/haar werkzaamheden zal liggen in het mede gestalte geven aan het thera peutisch beleid op deze afdelingen. De doelstelling van de betreffende afdelingen is re socialisatie in de ruimste zin van patiënten die een duidelijk gestructureerde setting behoeven. Hoewel geen strikt gedragstherapeutisch model zal worden gehanteerd strekt enige ervaring met het gedragstherapeutisch behandelen van onder andere chronisch psychotische of ernstig gehospi taliseerde patiënten tot aanbeveling. Aan de afde lingen zijn naast de verpleegstaf. een psychiater en een maatschappelijk werker verbonden. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform ge meentelijke regeling. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Dr. J.Th.P.H. Droës, psycholoog. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Op het bedrijfsbureau van de Heineken Brouwerij te Zoeterwoude is een vakature ontstaan voor een medewerk(st)cr die betrokken wordt bij de produktieplanning. Het gaat hier om een nieuwe funktie die is ontstaan door de toeneming van de exportproduktie. Op haar beurt brengt deze produktie weer uitbreiding van de planningswerkzaamheflen met zich mee. De medewerk(st)er in kwestie is verantwoordelijk voor het opstellen van de zogeheten dag- en week- programma's ten behoeve van de produktie-afdelingen en de expeditie. Ook draagt hij of zij zorg voor de kontrole hiervan en voor het administratief beheer van de verpakkingsmiddelen. Voor de vervulling van deze vakature wordt gedacht aan iemand met een HAVO- of MEAO-opleiding. Leeftijd circq.20 tot 25 jaar. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie, richt u uw sollicitatie dan aan Heineken Brouwerijen B.V., Personeeldienst Brouwerij t.a.v. mevrouw H. Anema, Burgemeester S meets weg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon (071)814365. Sijthoff Pers B V. is uitgeefster van o.m. Haagsche Courant, Het Binnen hof, Leidse Courant. Rotterdamsch Nieuwsblad, Goudsche Courant, Eco nomisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huis bladen Bij de Goudsche Courant is plaats voor een ADVERTENTIE-VERKOPER woonachtig te Gouda of directe omgeving Voor deze funktie zoeken wij een representatieve verkoper met prettige omgangsvormen, vasthoudend maar wel soepel. Zij. die reeds elders er varing hebben opgedaan in de advertentieverkoop of het reclamewezen, genieten de voorkeur. Het volgen van verkoop-, marketing- en reclame cursussen is mogelijk. Opleidingsniveau: MAVO. HAVO. MEAO. Leeftijd plm. 25 jaar. Stand plaats Gouda. Tot zijn taak behoort het bestaande advertentiebestand op peil te houden en nieuwe adverteerders aan te trekken. Hij zal daartoe een eigen relatie kring moeten opbouwen. Zijn kontakten met adverteerders en potentiële adverteerders worden zowel persoonlijk, schriftelijk als telefonisch on derhouden. Sijthoff Pers B V. heeft een winstdeling- en gratificatieregeling. Inlichtingen over deze funktie worden telefonisch verstrekt door de ma nager van de Goudsche Courant de heer D. Buster. Telefoon 01820- 12744. Markt 25. Gouda. Schriftelijke sollicitaties richten aan Sijthoff Pers B.V., afdeling Personeel en Organisatie (t.a.v. de heer M. J. Versteegh, onder I vermelding van Nr. C006), Postbus 16050, 2500 AA Den Haag. WAGENSTRAAT 37. 's-GRAVENHAGE. Apotheek Apotheek eerste medewerker apothekers-assistente productie-afdeling vac. nr. 080.M.79.17.LC Taak: - toezien op en medewerken aan de pro ductie van farmaceutische preparaten en aanverwante artikelen m.b.v. gemechani seerde apparatuur; - leiding geven aan de groep medewerkers, die belast is met de fabricage en het transport naar de diverse afdelingen van het ziekenhuis; - zonodig assisteren bij werkzaamheden op andere afdelingen. Verlangd: - het diploma apothekers-assistent (bij voor keur), dan wel een chemisch/technische opleiding op MTS-niveau; - de aard van de functie leidt tot voorkeur voor een mannelijke medewerker. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot een maximum van 2202 brutQ per maand. Promotie mogelijk tot 2401 bruto per maand. In de functie wordt een" ontwikkeling ver wacht; het is echter nu niet mogelijk precies de richting en het tempo van deze ontwikke ling aan te geven. Voor inlichtingen kunt u bellen 071 - .14 72 22, toestel 2755 dhr. C. de Bruin of toestel 5511 dhr. L. v. d. Meulen. voor de afdeling Receptuur/ Geneesmiddelendistributie vac. nr. 080.M.63.17.LC Taak: - het verrichten van gevarieerde werkzaam heden binnen de Receptuurafdeling, inclu sief daarbij behorende administratie; - het bevoorraden van de afdelingen van het ziekenhuis en het onderhouden van de daartoe vereiste contacten, in het bijzonder met de Verpleegdienst; - het eventueel assisteren op andere apo theekafdelingen. Verlangd: het diploma apothekers-assistente, een goede algemene ontwikkeling en belang stelling voor de geneesmiddelenvoorziening in een groot ziekenhuis. Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en eventueel voortgezette opleiding tot een maximum van 2202 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregel matige dienst. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brietf te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Op onze vestiging aan de Mauritskade te Amsterdam bestaat een vakature voor de funktie groepsleider storings dienst. In deze funktie, die in 3-ploegendienst 'wordt uitgeoefend, wordt leiding gegeven aan een storingsploeg van 6 man. De groepsleider bepaalt de werk indeling, voert de administratie en is verantwoordelijk voor de rapportage van de verrichte werkzaamheden. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: - opleiding op MTS-aiveau - ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling - leeftijd 27-35 jaar. De aan te trekken groepsleider zal in 1982 worden overgeplaatst naar onze vestiging Zoeterwoude. Op deze vestiging zal de funktie worden uitgeoefend in een 5-ploegendienst. Tot 1982 zal een reiskostenregeling van kracht zijn. Belangstellenden voor deze funktie kunnen kontakt opnemen met de heer R. van Es van de Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Mauritskade 21,1091 GC Amsterdam. Telefoon (020) 703322. Leiden, Turfmarkt 11 Katwijk aan Zee, Tel. 071149745 Voorstraat 70 (Administratief en (Para)medisch) Tel. 01718 - 74044 Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palënstein Croesinckplein 19 Tel. 079-311515 Gouda, Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 Lu haf Uitzender Buro^L Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening, Willem Ba- rentszstraat 12-24, kan geplaatst worden een voor de offerte-behandeling. Het werk zal ondermeer bestaan uit: - het typen van brieven, offertes en opdrachtbevestigingen; - de zorg voor het bureau-archief; - het bijhouden van enkele systemen. Voor deze functie zoeken wij iemand met MAVO of MEAO (admini stratief/secretariële richting), die goed en snel kan typen, accuraat is en het Nederlands goed beheerst. Enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling. Het salaris varièert, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 1684,— en f 2249,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer 79029, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Lei- ^§><f Slokker Bouw Maatschappij realiseert woningbouw- en renovatieproj^kten. Kantoren, winkelcentra, scholen, bedrijfs panden etc. maken deel uit van het utiliteits- programma. De onderneming is werkzaam in Nederland en België. Voor onze afdeling woningbouw zoeken wij kontakt met een Aan hem moet de. dagelijkse leiding worden toevertrouwd van een projekt. Hij is verantwoordelijk voor de kwaliteit, tijd en kosten van het werk in uitvoering en geeft daarbij leiding aan deeluitvoerders. Hij kan daarin worden bijgestaan door een organisatie-assistent. Naast een bouwtechnische opleiding op MTS-niveau is een gedegen ervaring in een leidinggevende funktie op de bouwplaats een vereiste. Voor deze funktie geldt dai in de taak uitoefening gesteund kan worden op de diverse interne stafafdelingen. Voor een uitvoerder die wenst door te groeien zijn er ook goede plaatsings- mogelijkheden. Schriftelijké sollicitaties tè richten aan: Slokker Bouw Maatschappij B.V. Postbus 55, Huizen N.H Tel. 02152-57822. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND =Jk ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Per 1 augustus 1979 hebben wij vakatures aan onze AVOND SCHOOL voor Totaal 16 leseenheden in blokken van 4 uur, die gegeven worden op maandag- en donderdagavond. Personen met een goede bedrijfservaring genieten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de direkteur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030,2300 PA Leiden. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de adjunkt-direkteur, de heer J.A.A. Mooyenkind. Deze is te bereiken tijdens de schooluren onder telefoonnummer 071-769242 en na 19.00 uur onder nr. 071-210166.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 24