leraren/leraressen ONDERHOUDS MONTEURS De Leidse Courant £eidóe6outa/nl I register-accountant li assistenten-accountant cüWilbert Ministerie van Defensie KRAANMACHINISTEN LEERLING KRAANMACHINISTEN Van Marwijk Kraanverhuur TYPISTE/ TELEFONISTE ft DIRECTEUR/DIRECTRICE t HOOFD zelfstandig werkende kok leerling kok huishoudelijke hulpen zieken- of bejaardenverzorgende LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 APRIL 1 Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, worden met ingang van het schooljaar 1979-1980 gevraagd: voorde vakken: frans 2 uren in de eerste graadssektor i 10 uren in de derde graadssektor en 16 uren in de derde graadssektor d U itS 20 uren in de derde graadssektor engels 6 uren in de eerste graadssektor en 20 uren in de eerste graadssektor Jt 6 uren in de tweede graadssektor 8 uren in de derde graadssektor en 18 uren in de derde graadssektor 14 uren in de derde graadssektor 5 uren in de derde graadssektor - de met gemerkte lesuren zijn onder voorbehoud van de uitslag van de terzake ingestelde geneeskundige onderzoeken - biologie scheikunde tekenen Inlichtingen worden verstrekt door de rec tor, de heer Dr. G.A. Steffens, telefoon 071 - 153647 (school) en 071 - 149651 (huis). Sollicitaties onder" vermelding van vacatu renummer OND 612 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie. Bij het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vlieg velden kan ter standplaats Leiden, worden geplaatst een typist/administratief medewerker Vereist: Bij voorkeur MAVO en Typediploma, alsmede ervaring. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2116,- bruto per maand, met een diensttijd uitloop tot f 2316,- bruto per maand. Gunstige vakantieregeling en 8% vakantie-uitkering. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door de personeelschef van het Bureau Aanleg, Beheer en Onderhoud van Vliegvelden, Van Soutelandelaan 24 - 34, 2597 EZ 's-Gravenhage. Gevraagd L. P. Uyttewaal b.v. Westkanaalweg 1 - 2461 EC Ter Aar Telefoon 01723-8475, fa.g.g. 01722-2993 DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.) B.V. is a subsidiary of Minnesota Mining and Manufacturing Company. D.S.I, is located in Leiden and provides distribution services of 3M Products to the Middle East, Africa and Europe. We are looking for a: CUSTOMER SERVICES CO ORDINATOR The functions: To provide services to customers by receiving and fulfilling orders and requirements relative to customer needs, within company policies and international business practices. Qualifications: a minimum of H.A.V.O.-level. Fulfilled Military Service. Willingness to work independently and high degree of self motivation and initiative desirable. Previous business experience is an advantage, but not necessary. Fluency in the English language, both written and spoken. Interested applicants should telephone Mrs. V. van Steenbergen (071- 769351) between 09.00-12.00 hours, or write to Distribution Services International (D.S.I.) B.V., P.O. Box 193, 2321 BL Leiden, attention Personnel Dept. Wij zijn op zoek naar: en Wegens snelle uitbreiding van ons kranenpark hebben wij weer plaats voor enkele KRAANMACHINISTEN en LEERLING KRAAN MACHINISTEN. Met een vol-hydraulische autokraan of ruw-ter- reinkraan worden werkzaamheden uitgevoerd in de nieuwbouw van woningen en utiliteitsbouw, alsmede het hijsen van boten, machines enzovoorts. Wij verlangen van de degenen die interesse hebben in deze furtk- tie dat zij in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Belangstellenden worden verzocht telefonisch een afspraak te maken met de heer M. van Marwijk. Produktieweg 36, Zoeterwoude Tel. 071 -899.344 Kindemtishandeliiig bestaat. Hoe lang nog. KindeniiishandelinK.dii.lr praten we liever niet over in Nederland. Dat is jamnier. Want met dirnd- zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindennishandeling kan een hoop gedaan worden.Ook door u.Hoe.dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse t Vereniging tegen Kindermishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag. telefoon: 070-631923. Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krijgen op uw vakantieadres. Aan een dergelijk verzoek uwerzijds willen wij graag zo goed mogelijk vol doen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijke 'spel regels' moeten voorleggen. ♦Opgave van vakantieadressen zal. ook voor weekabonnees, uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kunnen helaas niet worden geaccepteerd. ♦Voor een korrekte uitvoering van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon uiterlijk één maand voor uw vertrek in ons bezit is. ♦Uiterlijk 14 dagen voor i vertrek ontvangt u van ons bevestiging van de opgave. Mocht u deze niet tijdig on vangen, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze abonnementenafdeling telefoon 071-122244. De aan toezending van uw krant ver bonden kosten zijn: 2,10 per week voor Nederland en Belgiè; ƒ2,- per dag voor overige Europese landen. Buiten Europa dagtarief. Voor betaling van de verzendkosten wordt u een acceptgirokaart toegestuurd. Bij deweekabonnees zal het voor de vakantieperiode verschuldigde abonne mentsgeld in het op de acceptgirokaart aangegeven bedrag zijn opgenomen. De gebruikelijke betaling aan de bezorger vervalt dus. Wij moeten u erop wijzen dat er - alle goede zorgen ten spijt - toch ernstige stagnatie in de bezorging kan optreden. Zelfs komt het. jn het bijzonder in de zuidelijke landen, voor dat de krant in het geheel niet op de plaats van bestem ming terecht komt. Voor gebeurtenissen die zich voordoen nadat uw krant is ver zonden kunnen wij uiteraard geen ver antwoordelijkheid dragen. •65 -66 Q Datum binnenkomst £vp in blokletters invullen. In ieder vakje een letter. Vakantieadres postcode Datum vanaf Datum t/m Huidig adres Voor de nieuwe vestiging zoeken wij: voor de klantenadministratie. Een zelfstandige funktie op een klein, modern kan toor. Opleiding: MAVO/HAVO. Leeftijdsindicatie: 20 - 25 jaar. Salaris: n.o.t.k. Datum van indiensttreding: 1 juli 1979. Mondelinge sollicitaties na telefonische afspraak. ZARLI B.V. Hotel Café Restaurant "Flora" Hillegom café/restaurantkelner of iemand die als zodanig opgeleid wil worden. 5-daagse werkweek. De diensttijd zal als regel zijn van 8 tot 16 uur of van 16 tot 24 uur. Zon dags om de week vrij, andere zondag vanaf 16 uur. het e.e.a. in overleg te regelen. Salaris na der overeen te komen, voor afspraak: Tel. 02520 -15100 Ik ben jaar/kwartaal/wcekabonncc. postcode In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei^ derdorp kan worden geplaatst op de af deling Gynaecologie/Urologie (dames) een 1e VERPLEEGKUNDIGE De afdeling telt 36 bedden. Wij verlangen van deze verpleegkundi ge dat zij bes.chikt over het diploma Ziekenverpleging A, goede verpleeg- technische vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige. Salarisgrenzen van f 2378,87 tot f 2881,69 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel 071-899250. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Het Bestuur van de Stichting Vrijzinnig Christelijk Tehuis voor Ouderen „van der Willi! genhof", Apollolaan 264 te Leiden, zoekt contact met gegadigden voor de functie vanj voor zijn huis met circa 100 bewoners en 62 zorgwoningen. Van de candidaten wordt ondermeer verwacht dat hij/zij over organisatievermogen beschikt en bereid is de staf door delegatie in het lei dinggeven te betrekken; in staat is een gezond leef-, woon- en werkklimaat voor allen te handhaven ervaring heeft in een leidinggevende functie; kennis en ervaring heeft betreffende bejaardenzorg; niet jonger is dan 35 jaar. Bezit van het diploma kadercursus voor directies van bejaardenoorden, resp. bereidheic hiervoor te studeren, strekt tot aanbeveling. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen; pensioenre) geling: P.G.G.M. Uitvoerige, met de hand geschreven sollicitaties met opgave van referenties worde/i gaarne ingewacht bij de secretaris van het Bestuur, de Mey van Streefkerkstraat 50,231, JP Leiden. Sprangers Co B.V. Den Haag - Utrecht REGISTERACCOUNTANTS vraagt voor zo spoedig mogelijk die over een dusdanigé ervaring beschikt in de openbare accountantspraktijk, da hij na een korte inwerkperiode zelfstandig kan opereren en belast kan worden met de leiding van een vestiging. Bij gebleken geschiktheid recht op spoedige deelname in de vennootschap. Minimale vereisten: middelbaar onderwijs M.B.A.-niveau enige controle-ervaring Woonachtig in de provincies Utrecht, Zuid-Holland of westelijk Noord-Brabant. Diegenen, die voorkeur geven aan het werken in een kleiner verband, worden verzocht zich telëfonisch dan wel schriftelijk in verbinding te stellen met: Drs. L. A. J. Sprangers R.A. 070 - 46.94.42. Prinsessegracht 33, 2514 AP 's-Gravenhage Team Ouders en Bestuur van de Heilig Hartschoo! Lusthoflaan 2 Leiden tel. 071-124835 Wij dénken aan iemand die Samen met team en ouders wil werken aan integratie KO/LO Inzicht heeft in de problematiek van een stimuleringsschool en buurtgericht wil werken. Bereid moet zijn mee te werken aan de in gang zijnde ontwikkelingen binnen de school, zoals b.v. Projektonderwijs en differentiatie. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot kleuterschool mevr. M. Komen, tel. school 124336 basisschool L. Bakker, tel. school 124835, privé 141648. Sollicitaties te richten aan Stichting Katholiek Onderwijs Leiden Boerhaavelaan 12 - Leiden La.v. dhr. W. W. Sanders Restaurant De Gouden Leeuw b.v. Veurseweg 180 - Voorschoten Telefoon 01717-4309 vraagt voor direkt en voor jaarbetrekking en of part-time. Tevens gevraagd voor de avonduren en of weekends. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-Y' dorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, Waar 120 leerlingen de op leiding tot A-verpleegkundige volgen. Wij vragen voor het opleidingsteam voor spoedige indiensttreding een 3e INSTRUCTIE- VERPLEEGKUNDIGE Taak: het begeleiden van leerling ver pleegkundigen tijdens hun praktijk opleiding; het geven van praktijklessen; het in teamverband meedenken en meewerken aan de integratie van theorie en praktijk. Geboden wordt: een zelfstandige functie: regelmatige werktijden en de week ends vrij; aanstelling in de rang van 1e ver pleegkundige afhankelijk van oplei ding en ervaring; de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A:0.-ziekenhuiswe- zen. Verlangd wordt: diploma A-verpleegkunde en 2 jaar praktijkervaring; het gevolgd hebben van de cursus stage-begeleiding of een andere ge richte opleiding met betrekking tot het begeleiden van leerlingver pleegkundigen; goede contactuele eigenschappen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. H.C. Jongsma, waarne mend hoofd van de opleiding, tel.: 071 -899250 toestel 590. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Aangezien de huidige funktionaresse in een andere tak van dienst in ons huis gaat werken, zoeken wij - liefst op korte termijn - kontakt met een (mnl. of vrl.) die zal worden aangesteld als SUBHOOFD van een afdeling met somatisch zieken. WIJ VRAGEN: ervaring in de omgang met bejaarden, leidinggevende kapaciteiten, christelijke levensovertuiging, leeftijd bij voorkeur niet beneden 28 jaar. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens richtlijnen NZR en CAO-Ziekenhuis- wezen. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd Verplegingsdienst, de heer H. Th. Horstink, telefoon (01718) 1.60.41 VERPLEEGHUIS EN REAKT1VERINGSCENTRUM OVERRUN7-POSTBUS592 - 2220AN KATWIJK

Leidse Courant | 1979 | | pagina 20