mededelingen gemeentebestuur 1 leiden 30apriltm4mei '79 m KOKS LEERLING-KOKS KAMER(S) v Gemeente Katwijk mpij Verkiezingen Sluiting en openingstijden van diverse gemeente lijke diensten en instellingen op 30 april en dinsdag 1 mei a.s. telefoontjes! LEIDSE COURANT VRIJDAG 27 APRIL 1979 PAGINA Zoek per 1 aug. '79 met douche- en kookgelegenheid. Mevrouw E. Blom-Pieck Roermondsestraat 4C Herten (L). Tel. 04750-14263. Restaurant De Gouden Leeuw vraagt voor haar keuken en Aanmelden: Restaurant De Gouden Leeuw Veurseweg 180, Voorschoten, tel. 01717-4309. BLOEMBOLLENBEDRIJF FRED. DE MEULDER B.V. Hoofdstraat 77a, Sassenheim vraagt voor spoedige indiensttreding boekhoudkundig medewerker Wij zoeken iemand met Mavo-, Havo- of Meao-opleiding en Prak tijkdiploma Boekhouden. Leeftijd vanaf 23 jaar De honorering is in overeenstem ming met de belangrijkheid van de functie. Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie kunt u desgewenst telefoneren voor meer in formatie met de heer J. Schrama, tel. 02522- 11941. Hotel Café Restaurant "Flora" Hillegom café/restaurantkelner of iemand die als zodanig opgeleid wil worden 5-daagse werkweek. De diensttijd zal als regel zijn van 8 tot 16 uur of van 16 tot 24 uur. Zon dags om de week vrij. andere zondag vanaf 16 uur. het e.e.a. in overleg te regelen. Salaris na der overeen te komen, voor afspraak: Tel. 02520 -15100 Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van: het uitbreidingsplan 'Nieuw-Zuid' en in samenhang met artikel 50, lid 8 der Woning wet vergunning te verlenen vobr: de verbouw van de woning Boulevard 141/142 te Katwijk. De tekeningen behorende bij het bouwplan liggen met ingang van dinsdag 1 mei 1979 op de ge meentesecretarie (kamer 108/109) gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstelling schrif telijk bij hen in te dienen. Katwijk. 26 april 1979. Burgemeester en wethouders van Katwijk, de secretaris, de burgemeester, G. Feenstra. C.A. Bos. GEMEENTE ALKEMADE Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Alkemade maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergade ring van 23 april 1979 heeft verklaard, dat bestem mingsplannen worden voorbereid voor de gebieden, die in oranje kleur op de bij het besluit behorende kaart zijn omlijnd (het besluit heeft betrekking op de gehele gemeente met uitzondering van de be bouwde kommen van Oude en Nieuwe Wetering). Tevens is bepaald, dat het zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) verboden is, binnen de op bovenbedoelde kaart gearceerde gebieden bepaalde in het besluit omschreven werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voe ren, te doen uitvoeren of te laten uitvoeren. Het besluit en de daarbij behorende kaart liggen ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, tij dens de werkdagen tussen 09.00 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage. Roelofarendsveen, 26 april 1979 De burgemeester voornoemd, drs P. J. BOLTEN - 1 Commissie vergaderingen Commissie voor de Beroepschriften, eerste af deling. Woensdag 2 mei a:s. om 10.00 uur in kamer 12S van het stadhuis. Agenda: 10.00 uur - beroepschrift van de heer W. Verberg te gen de aanschrijving tot het treffen van voorzieningen aan de woning Levendaal 123, alhier (datum aanschrijving, 29 no vember 1977); 10.20 uur - bezwaarschrift van de heer J. Ente van Gils tegen de dd. 18 augustus 1978 aan de heer mr. M. Menken verleende bouwver gunning voor het pand Beijenveld 2; 10.40 uur - bezwaarschrift van de heer C.A. de Kam tegen de dd. 15 februari 1979 aan de heer H. van der Klip verleende bouwvergun ning voor het pand Vestestraat 51-53; 11.30 uur - bezwaarschrift van de heer O. Smits te gen de dd? 4 januari 1978 aan de heer A.A. Gross en mevrouw M.E. Donker- -Nekkers verleende bouwvergunning voor een rijwielberging op het terrein van het perceel Strobloem 27. Commissie voor Volkshuisvesting en Milieu Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openba re Werken en Verkeer. Donderdag 3 mei a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van, het stadhuis. Agenda: Gatennota volkshuisvesting. Nadere informatie inzake het beheer van het P.G. Speckhof. Bijstelling per 27 maart 1979 van het tijdschema be stemmingsplannen. Voorstel inzake aanleg 'en vernieuwing riolering, verbetering bestrating en aanpassing openbare verlichting in Pancras-West (fase I). Brief van enkele MerenWijkbewoners inzake be zwaren tegen ontwerp-bestemmingsplan Meren- wijk Warmonds gebied. Sub-Commissie voor het Stedelijk Museum De Lakenhal. Donderdag 3 mei a.s. om 16.00 uur in het ge bouw. Oude Singel 28. Agenda: Aankoopvoorstel (gouden ring, Leiden 1762) Verslag vergadering Kleine Commissie op 20 maart 1979. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en/de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter in zage op het Stadsbouwhuis, afdeling V.O.W., ka mer 104 (1e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat.beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven*- aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heb ben ingediend; maar niet woonachtig zijn in Lei den of een aangrenzende gemeente, waar de aan vraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn-ingediend: 1. S. Cossu, alhier. Oprichten van door elektromoto ren gedreven installaties ten behoeve van het ita- liaans restaurant in het perceel Stationsweg 22. 2. Meyrouw H. Lammers, alhier. Oprichten van een inrichting tot het bakken van voedings- en genot middelen in oliën en vetten annex verkoopinrich ting in het perceel Vijf Meiplein 2. ledereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende vier weken na dagtekening van de openbare kennisge ving, te weten: 27 a p r i I 1979 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzit ting, die respectievelijk zal worden gehouden op: 1. dinsdag 15 mei 1979 om 14.30 uur in kamer 104 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. 2. dinsdag 15 mei 1979 om 15.00 uur in kamer 104 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Kooilaan wordt afgesloten Op 7 mei a.s. begint de aannemer met de aanleg van een rioleringsysteem in de Kooilaan. Een systeem dat tevens aansluiting zal gaan maken met het nieuw bouw gebiedje het "Spoortje". De afsluiting vindt plaats tussen de Ringkade en At- jehstraat. Het karwei zal ongeveer drie weken in beslag nemen, inclusief de herstrating die daarna plaats zal vinden. De Curapaostraat wordt tijdelijk eenrichtingsverkeer, met uitzondering van fietsers en bromfietsers (ricn- ting Kooilaan). De N.Z.H. gaat dan weer z'n oude route rijden. Opaalstraat afgesloten Dinsdag 1 mei a.s. wordt de Opaalstraat voor alle ver keer afgesloten. Dit in verband met een herstrating,\ die daar zal plaatsvinden. Door plaatsing van de gebruikelijke verkeersborden, zal een omleidingsroute worden aangegeven. De N.Z.H. zal ook een andere route gaan nemen. Die nieuwe route kunt u aflezen van de bordjes die bij de wachthuisjes of haltes aangegeven staan. Over de duur van de werkzaamheden is nog niets pre cies te zeggen, maar men hoopt het met enkele we ken te klaren. Gerard Brandtstraat wordt herstraat Op 7 mei a.s. begint de aannemer met het herstra ten van de Gerard Brandtstraat, tussen de Vondel laan en Muiderkring. Het karwei zal ongeveer 4 weken gaan duren. In vérband daarmee, is het nodig bovengenoemd ge deelte af te sluiten voor doorgaand verkeer. De N.Z.H. zal een andere route nemen. Daarom kunt u het beste everl naar een van de bushaltes lopen, al waar de (nieuwe) tijdelijke route is aangegeven. Noodbrug Waag-Mare Vanaf vrijdag 4 mei a.s. kunt U gebruik maken van de noodbrug voor voetgangers en fietsers tussen het Waaghoofd en de Stille Mare. De riolering en ver nieuwing van walmuren var» de Marktenroute is nu gevorderd tot de Visbrug (bij V.ÖD.). Hierdoor zal gedurende enkele weken de zeer drukke doorgang bij de Visbrug sterk versmald zijn. De veiligheid van het voetgangers- en fietsverkeer dreigt hierdoor in de knel te komen. Daarom heeft de gemeente tot de aanleg van de houten noodbrug moeten besluiten. Speciaal ten behoeve van het win kelend publiek blijft zo een snelle en veilige loopver binding tussen Breestraat en Haarlemmerstraat voor handen. Naar verwachting zal de noodbrug ongeveer vijf we ken blijven liggen. Daarna is de toegang tot de brug bij de Waag door de rioleringswerkzaamheden ge blokkeerd en kan de Visbrug weer volledig gebruikt worden. U kent wellicht de plannen voor een vaste brugver- binding op dezelfde plaats. Een schets hiervoor van de hand van Ir. H. Latta heeft vorig jaar in de krant gestaan. De beslissing over de eventuele aanleg daar van moet echter nog genomen worden; de meningen hierover lopen nog sterk uiteen. Misschien kan de er varing met het noodbruggetje ook iets aan die me ningsvorming bijdragen. Gegadigden gezocht voor nieuw te bouwen woningen aan de Uiterstegracht en de Vestestraat. In de gemeentelijke advertentie over de te bouwen woningen aan de Uiterstegracht en de Vestestraat van 13 april j.l. is helaas een onduidelijkheid geslo pen. Daarom wordt hier - om misverstanden te voorko men - de advertentie nogmaals geplaatst. Woningbouwvereniging "Ons Doel" wil rond 198Q van start gaan met het bouwen van 80 tot 100 wo-, ningwetwoningen binnenstads in de wijk "Pancras- Oost'', het gebied tussen de Herengracht, de Oude Rijn, de Hooigracht en de Nieuwe Rijp. Het gaat hier voornamelijk om gezinswoningen De toewijzing van de woningen vindt al in een vroeg stadium plaats, zodat de toekomstige bewo ners de gelegenheid krijgen hun wensen over de te bouwen woningen kenbaar te maken. Wie komen nu precies in aanmerking? In aanmerking komen degenen die in een van de vol gende groepen vallen: 1Bewoners van Pancras-Oost, die in verband met officiële renovatie, rehabilitatie of restauratie de huidige woning moeten verlaten; 2. Zij die geherhuisvest moeten worden vanwege stadsvernieuwing elders in de stad; 3. (ex-)bewoners van Pancfas-Oost, mits zij én a) voldoénde binding hebben met'de gemeen te Leiden én b) geregistreerd zijn of kunnen worden bij bu reau Huisvesting, of wonen in een huurwo ning in Leiden beneden de huurprijsgrens (f 540, kaal per maand). Voor het'overige moeten de kandidaten voor de nieuwbouwwoningen in de groep van langdurig bij bureau Huisvesting geregistreerden gevonden wor den. Maximaal 50% van de woningen zal bestemd worden voor de onder 1 en 3 genoemde groepen. Degenen, die menen tot één van de groepen 1-2 en 3 te behoren en die voor een nieuwbouwwo ning in Pancras-Oost in aanmerking wensen te komen, kunnen zich binnen 2 weken schriftelijk opgevpn bij mevrouw Hemelaar, Bureau Bin nenstad, kamer 205 van het stadskantoor, Lan gegracht 72. Zij zal u verder informeren over de gang van zaken. Stemmen bij volmacht en stemmen in een ander dan het aangewezen bureau. De Burgemeester van de gemeente Leiden brengt, gelet op het bepaalde in de artikele.i J3, 2e lid, en K8 van de Kieswet, ter openbare kennis, dat de mogelijk heid bestaat om bij de op donderdag 7 juni 1979 te houden verkiezing van de leden van het Europese Parlement bij volmacht te stemmen, dan wel een stem uit te brengen in een willekeurig stembureau in Nederland. Hierbij geldt het volgende: Stemmen bij volmacht Bent u op 7 juni a.s. verhinderd om persoonlijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand anders mach tigen om dat voor u te doen. Voor dit "Stemmen bij volmacht" bestaan- twee verschillende mogelijkhe den. Allereerst is er de al lang bekende manier. Deze komt hier op neer dat u op het stadhuis gratis een formulier kunf krijgen dat u moet invullen. Dit formulier moet ondertekend worden door uzelf en door degene, die u voor u wilt laten stemmen. Na invulling en onderte kening moet dit formulier uiterlijk 24 mei a.s. worden ingeleverd op het gemeentehuis, waar u op 25 april 1979 was ingeschreven. Opsturen naar het gemeen tehuis kan ook: uiterlijk op 23 mei a.s.. Degene die namens u uw stem mag uitbrengen krijgt dan een "yol- machtlegitimatiekaart". Daarmee kan hij of zij voor u gaan stemmen in elk willekeurig stembureau, dus ook in een andere gemeente. Verder is er een zeer een voudige mogelijkheid om bij volmacht te stemmen. Dat gaat als volgt: Op elke oproepingskaart bevindt zich een gedeelte waarop u iemand anders kunt machtigen om voor u te gaan stemmen. Als u dit gedeelte hebt ingevuld, moet het door u en uw gemachtigde worden onder tekend. Met deze ingevulde en ondertekende oproe pingskaart kan uw gemachtigde gewoon op de dag van de verkiezingen voor u gaan stemmen in uw stemlokaal. Aan deze eenvoudige manier van stem men bij volmacht zijn echter twee voorwaarden ver bonden: 1u en uw gemachtigde moeten beiden staan inge schreven in een en hetzelfde stemdistrict; 2. uw gemachtigde moeruw stem gelijk uitbrengen met zijn eigen stem.- Kiest u voor deze vorm van volmacht, dan hebt u het stadhuis niet nodig en kunt u alles zelf thuis regelen, tot op de dag van de verkiezingen toe. Stemmen in een ander stembureau Weet u nu al zeker dat u op 7 juni niet in uw woon plaats bent of in de buurt van uw woning kunt gaan stemmen, dan kunt u op het stadhuis een "kiezers- legitimatiekaart" aanvragen. Daarmee kunt u in elk willekeurig stembureau uw stem uitbrengen. Wilt u van deze mogelijkheid gebruik maken, dan kunt u na ontvangst van uw oproepingskaart op het stadhuis een gratis formulier krijgen, dat u moet invullen en ondertekenen. Daarna levert u het samen met uw op roepingskaart in bij de afdeling bevolking, bureau ver kiezingen, kamer 14b. Dat kan tot uiterlijk 1 juni 1979. Opsturen van formulier en oproepingskaart naar de afdeling bevolking is ook mogelijk, maar dan uiterlijk op 23 mei 1979. Inlichtingen Voor inlichtingen over het vorenstaande, of andere zaken de verkiezingen betreffende, kunt u terecht op kamer 14b van de afdeling bevolking op het stadhuis. Deze afdeling is dagelijks geopend van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 13.45 uur tot 15.00 uur. Telefoni sche inlichtingen kunt u krijgen onder nummer 145344 (stadhuis), toestel 123. Stadhuis Het stadhuis is op koninginnedag de 30 ste april en op dinsdag 1 mei a.s. gesloten. Een uitzondering geldt voor het bureau Burgerlijke Stand van dp secretarie. Deze is namelijk wel op 1 Mei a.s. geopend voor het doen aangeven van geboorten en overlijden. De openingstijden zijn: 8.30 tot 12.00 uur en van 13.45 tot 15.00 uur. Veemarkt in de Groenoordhallen De veemarkt-in de Leidse Groenoordhallen, zal op koninginnedag 30 april a.s. en op dinsdag 1 mei a.s. normaal doorgang vinden. Reinigingsdienst haalt geen huisvuil op Op koninginnedag 30 april en dinsdag 1 mei a.s. wordt er geen huisvuil opgehaald. De eerst vol gende keer vindt weer plaats op donderdag en vrijdag de 3e en 4e mei. De laadkisten-auto van deze dienst werkt wel op dinsdag 1 mei a.s. en zullen de containers in overleg met de gebruikers worden opgehaald. Musea Stedelijk Museum de Lakenhal en Stedelijk Mo lenmuseum de Valk is op koninginnedag 30 april en op dinsdag 1 mei a.s. geopend van 13.00 tot 17.00 uqr. Openbaar slachthuis Het openbaar slachthuis annex Vleeskeurings dienst is op koninginnedag wel geopend. Dins dag 1 mei a.s. zal het gebouw echter gesloten zijn. 'TlPf' W 4,46 per plaatsing (voor de eerste 30 woorden niet groter dan 12 letters) leder woord méér 27 ct. e exclusief 4% BTW s 071.122244 BU PLAATSING VAN DEZELFDE TEKST op 3 achtereenvolgende dagen slechts 2> betalen op 6 achtereenvolgende oagen slechts 3> betalen Opdrachten worden telefo nisch en schriftelijk aange nomen tot de dag voor plaatsing 13 00 uur •tof' 'W Liquidatie v.d. Veer B.V. Op heden is de rekening en verantwoording als be doeld in artikel 283 van het boek 2 Burgerlijk Wet boek gedeponeerd ten Rantore van het Handelsre gister te Leiden en ten kantore van mr E. C. J. van Hartingsveldt, Van Poel geestlaan 53 te Leider dorp. GORDIJNEN GRATIS GEMAAKT gordijnen gratis gemaakt gordijnen gratis gemaakt gordijnen gratis gemaakt gordijnen gratis gemaakt TAPIJTEN GRATIS GELEGD tapijten gratis gelegd tapijten gratis gelegd tapijten gratis gelegd tapijten gratis gelegd MATEBA Haarlemmers! r. 214, Leiden, tel. 071-122614. i Diversen pers, gevr. Albert Heijn b.v.. In ons filiaal Bevrijdingsplein 50 te Leiden hebben wij plaats voor een VER KOPER en een MAGAZIJNBE DIENDE. Prima promotiemoge lijkheden. Inlichtingen bij de heer a.J. v.d. Knaap, tel. 766225. Gevraagd: beschaafde enthou siaste DAME, die free-lance op commerciële basis 2 avonden per week les wil geven in huid verzorging en make-up aan ca. 8 dames. Gratis opleiding, dus ervaring is niet vereist. Leeftijd: boven 21 jaar, in bezit van auto. Verdiensten: 100,-// 150,-per week. Inlichtingen: Evolution Cosmetics BV. Utrecht. Telefoon 030-944086. 's avonds 03402- 31477. BIJVERDIENSTEN. McDonald Hamburgerrestaurant zoekt voor haar nieuw te openen vestiging op de Beestenmarkt 6 te Leiden medewerkers. Interesse? Bel dan voor inl. tussen 19.00-22.00 uur tel. 02159-33242 of 02154- 11694. McDonald Hamburgerrestaurant zoekt voor haar nieuw te openen vestiging op de Beestenmarkt 6 te Leiden MEDEWERKERS (mn- l./vrl.) vanaf 18 jaar in vaste dienst. Wij bieden een goed salaris, goede gëd. opleiding en goede doorgroeimogelijkheden. Interesse? Bel dan voor inl. tus sen 19.00-22.00 uur tel. 02159- 33242 of 02154-11694. Albert Heijn Sassenheim zoekt op korte termijn CAèSIE- RE voor hele dagen. Leeftijd vanaf 16 jaar. Inlichtingen hr. v. Ruiten, 02522-11219. Gevraagd HUISHOUDELIJKE HULP voor plm. 10 uur per week bij Apotheek R. van Breest, Smallenburg Loevestein 7. Lei- derdorp. Tel 071-890001. tWinkel/kappersl 7 pers, gevr. Gevraagd VERKOPER, die onze bedrijfsleider wil assisteren in zijn veel omvattende taak. Goede vooruitzichten. Aanmelden Over- devest Supermarkt, Herenstr. 96, Leiden. Tel. 121409. I Personeel aangeboden ✓oor al uw gas- en verwarming- ;problemen naar landelijk er kend INSTALLATEUR G.P. de Haas. Tel. 071-761764. Huish. pers. gevraagd Gevraagd WERKSTER voor 1 ochtend per week in een nieuw bouwhuis te Zoeterwoude-Dorp. Tel. 01715-1224. Het Centrum, drog. parf. schoon heidssalon. zoekt ASSISTENTE vakennis, voor prettige werkkring. Met vak afspraken wordt rek. gehouden. De Kempe- naerstr. 12. Oegstgeest. Tel. 152096. WERKSTER gevraagd voor 1 ochtend of middag in de week. Constructiebureau West B.V., Dwarskoombrugsteeg 2, Leiden. Tel. 071-122992. Gevraagd: HULP in de huishou ding voor plm. 4 uur p.w. (bijv. ochtend). Tel. 071-411216. i Woonruimte huur aangeb. 3 Te huur 1 KAMER (gem.) voor 1 persoon, c v., warm koud water douche. Klein keuken gebruik. Te bevragen 071- 155206. FEEST-, TONEEL- en CABARET AVONDEN. Nu ook in nieuwe zaal. Bruiloften, diners, koffieta fels. lunches. Inl. dagelijks Anto- nius Clubhuis. Lange Mare 41-43. tel. 131626. KAMERS te huur tot jan. 1980, P. van Winsen, v. Wassenaarstr. 40. Warmond. i Woonruimte te I huur gevr. Wij zoeken voor onze zoon (rus tige 3e-jaars rechtenstudent) een KAMER of app. per 1 sept, of in nader overleg. Ruiling met app. in Groningen ook mogelijk. Struif-Landbouwer, Hoofweg 11. Nieuw-Beerta, Groningen. Tel. 05972-1220. Jonge studente zoekt KAMERS in de buurt van Storm Buysing- straat, Leiden. Tel. 01170-2995. Te huur gevraagd: een droge OPSLAGRUIMTE 75 a 100 m2. liefst omg. Leiden. Inl. tel. 07,1- 766463. Te koop aangeboden RUBbA: SPEEDBOOT de Luxe, 6-pei geschikt voor buitenboordmo f'v tot 20 PK. 1 seizoen gebru zeewaardia, met banken. I 1500,- Tel. 01713-2707. B< tussen 18.00 en 19.00 uur. Onroerend goed aangeb. Direkt van particulier te koop aangeboden HEEL WOONHUIS de Maresingel. Leeg te aan vaarden. Prijs n.o.t.k. Inl. tel. 071 -152651. Te koop: 17e eeuws HUISJE aan unieke gracht. Moet verb, wor den. Prijs 75.000,- k.k. Tel. 146038. Te koop: ZEILBOOT. Valk 740, met meetbrief, bouwjaar '76. Prijs n.o.t.k. Met ligplaats. Inlich- tingen 01713-3884. Te koop aang.: JUMBO 600 met b.b.-motor. 20 p.k. Bouwjaar 1977. Tel. 01719-13138. LIGPLAATSEN te huur: r hoogte 2.20, inl. Jachtwerf pfl meer. gebr. Willems, Haarfc merfrekvaart 35, Oegstgeest 1 01711-10217, b.g.g. 071-1525 i Onderhoud en reparatie NAAIMACHINE DEFEKT! Wij i pareren elk merk snel en perfe en half jaar garantie! Ni L machine Speciaalzaak Rooi) 'c kers, Adm. de Ruyterlaan 1 Katwijk aan Zee. Tel. 017l|^n 15844 b.g.g. 73245. RIOLERINGS-PROBLEMEN bel direct 071-131046, wij sttCj.! altijd voor u klaar, rioolreinigi jt' ontstoppen met hoge d spuiten, Lemy B.V., bestn gen, rioolreiniging. Hogewoe 113. Leiden. ac

Leidse Courant | 1979 | | pagina 8