Het leger marcheert nog steeds op zijn maag 8UTH0FF PERS BU r DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: mlon 0NDERHOUDS MACHINi'BANKWiRKIR uitzendbureau b@geleid(st)ers LEIDSE COURANT ASB Uitzendbureau, gestart in 1949 en hiermede tevens de langstbestaande uit zendorganisatie, viert in 1979 zijn 30-jarig bestaan. Deze 30-jarige ervaring en het nastreven van kwaliteit in onze dienstverlening stelt ons in staat alert te reageren op vraag en aanbod. Om dit ook in 1979 te realiseren zullen bestaande kantoren worden uitgebreid en nieuwe kantoren worden geopend. Wij zoeken daarom jonge mensen voor de funktie van ZATERDAG 31 MAART 1971 KOMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) Funktie: De kommercieel medewerker krijgt een interne opleiding en zal zich daarna in de praktijk zo snel mogelijk alle ins en outs van de uitzendformule eigen moeten maken. Telefonisch zoekt hij/zij nieuwe en onderhoudt hij/zij kontakt met bestaan de relaties. Hij/zij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvragen voor tijdelijk personeel. Daartoe interviewt, selekteert en bege leidt hij/zij de uitzendkrachten. Opleiding: Minimaal op HAVO-niveau Funktievereisten: Minstens een jaar ervaring in een kom- merciële/administratieve funktie. Leeftijd: 21 tot 25 jaar. Vestigingsplaats: Leiden Sollicitatieprocedure: Na ontvangst van uw brief krijgt u binnen een week bericht omtrent het verdere verloop van uw sollicitatie. De gehele selektie procedure zal niet langer dan 6 weken in beslag nemen. Heeft u belangstelling voor deze vakature? Schrijf dan uw sollicitatiebrief aan de afdeling Personeelszaken van ASB Uitzend bureau, Postbus 1512700 AD Zoetermeer. U kunt ons bellen voor nadere informatie onder nr. 079 - 21 93 40. ADMINISTRATIEF ASSISTENTE Funktie: De administratief assistente zal na de inwerkperiode de administratie van het kantoor onder haar hoede krijgen. Ze helpt haar kollega's - indien nood zakelijk - aan de balie. Opleiding: MAVO of gelijkwaardig, bijv. LEAO- handelsvakken. Machineschrijven. Funktievereisten: Minstens een jaar ervaring in een administratieve funktie en type ervaring. Leeftijd: ca. 20 jaar. Vestigingsplaats: Leiden. SIJTHOFF PERS B.V.. is uitaeefster van o.m. de Haagsche Courant, Het Binnenhof, Leidsche Courant, Rotterdamsch Nieuwsblad, Goudsche Cou rant, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huis bladen. De Be- drijfs-Technische Afdeling verzorgt het totaal aan onderhoud en repara tie in dit omvangrijke krantenbedrijf. In de Electrotechnische Dienst is een vacature: ELECTROMONTEUR Leeftijd max. ca 30 jaar met opleiding VEV. 1e monteur of gelijkwaardig. Ervaring of belangstelling m.D.t. vermogens-electronica is noodzakelijk. Tezamen met enkele collega's en een groepsleider verzorgt de electro- technicus de instandhouding, verbetering en vervanging van de electro technische outillage. Inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, dhr. W. A. Nieuwenhuis, tel. 90.68.10. Voor deze funktie is het goed kunnen funktioneren in groepsverband een vereiste, alsmede ervaring in het omschreven funktiegebied. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een wisselende dag- en avond dienst. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de grafisch- technische CAO. Daarnaast is er sprake van o.m. een kerst- en paasgrati- ficatie en een winstdelingsregeling. Sollicitatiebrieven kunt u, onder bijvoeging van een uitgebreid c.v. richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie (t.a.v. dhr J. W. M. Bekkering), Wagenstraat 37, Den Haag. Gaarne op brief en enveloppe het vacatureni vermelden. t vacaturenummer 0-05 WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE„ V -A Onder-afdeling Centrale Tekstverwerking van de Afdeling Post- en Archiefzaken van het Bureau van de Universiteit medewerkster (halve dagtaak middaguren) vak.nr. 9-107H161 Taak: deze zal binnen het kleine team van de onder-afdeling bestaan uit het verrichten van voorkomende typewerkzaamheden met behulp van moderne tekstverwerkende apparatuur zoals de IBM-magneetkaartmachine en het IBM beeldscherm systeem 6. Indien het gebruik van bovengenoemde appara tuur niet bekend is, kan een interne opleiding worden gevolgd. Vereist: ruime ervaring met het typen op elektrische schrijfmachines, alsmede een middel bare schoolopleiding. Leeftijd bij voorkeur boven.25 jaar. Als onderdeel van het sollicitatiegesprek kan een type-test worden afgenomen. Salaris: maximaal 1.101,bruto per maand. Telefonische informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de Centrale Tekstverwerking, mej. Olga Verboon, telefoon 071-148333, toestel 3117. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. kRU H Het was Napoleon diedit ontdekte en onder woorden bracht. En tot op de dag van vandaag is het niet anders: een lege maag marcheert niet graag. Ook het vredelievende leger van werkende mensen maakt daarop geen uitzondering. Op ge zette tijden wordt gepauzeerd, de geest even verzet en een troostend bakje koffie genoten. Van hoe eminent belang dit ritueel is voor de sfeer op het werk zal wel niemand ooit volledig kunnen becij feren. Maar wie er een goede kijk op hebben, dat zijn de koffiedames. Of ze nu met fraaie voertuigjes door de bedrijven gaan of achter een bar in de kan tine hun mannetje staan, zij zijn het die zorgen voor een gezellige onderbreking, voor geur en smaak, voor een grapje en wat fleur. In vrijwel elk bedrijf of instelling is dan ook behoefte aan koffiedames, die welzijnswerksters bij uitstek. Uitzendbureau de Koning kan daar van meepraten. Als U er van houdt, mensen te zien opfleu ren bij een lekker kopje koffie, kom dan eens praten, en vertel ons dan meteen even hoe U ónze koffie vindt. Wij willen graag wat van U leren, als dat zou kunnen. Wij, dat zijn Loes Berbée en Hans Willemse; mensen die U graag zuivere koffie schenken over arbeidsvoorwaarden enzovoorts. We hebben ze biuinstaan opI<orevaarstraat33. Laat ze niet koud worden! de koning b.v. 2311 JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfurt gevestigde Adlerwerke A.G. en produceren schrijfmachines. Ter versterking van onze onderhoudsafdeling zoeken wij kontakt met een ervaren De werkzaamheden omvatten het algehele onderhoudsprogramma van ons machinepark. Kennis van persen, freesbanken, draaibanken e.d. strekt daarom tot aanbeveling. Voor deze afwisselende en zelfstandige funktie denken wij aan een enthousiaste medewerker vanaf plm. 22 jaar met tenminste een opleiding op L.T.S.-niveau. --»w Kantoormachines Sollicitaties te richten aan onze personeelsafdeling, Rooseveltstraat 70 te Leiden, telefoon 071-769232. nederiandse adler fabrieken bv Rooseveltstraat 70,2321 BM Leiden, Tel. 071 - 769232. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Voorgeést is de zwakzinnigenafdeling van Ende geest, gelegen in Oegstgeest. om de vacatures op te vullen die o.a. door beëindi ging van de stage in Voorgeest van de B-leerling verpleegkundigen zijn ontstaan. In Voorgeest wonen ca. 125 pupillen in 2 paviljoens. Hun niveau is zeer verschillend, hun leeftijd varieert van ongeveer 23 tot 57 jaar. Op het meisjespaviljoen wordt gewerkt in leefgroe pen van 10 a 12 pupillen, op het jongenspaviljoen hopen we deze indeling op korte termijn te kunnen realiseren. De werkzaamheden bestaan uit begeleiding en ver zorging van de pupillen. Wij denken voor dit werk o.a. aan gediplomeer den Z, MBOV/HBOV, MBO-IW, ZA, ZV. OPM en KV/JV. Maar enthousiasme en doorzettingsvermogen vin den we zeker zo belangrijk. Salaris en rechtspositie volgens ambtenaren-rege lingen. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de adjunct-directrice zr. Notenboom. Sollicitaties kun nen gericht worden aan het hoofd personeelsza ken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*

Leidse Courant | 1979 | | pagina 28