Uw Autovakantie ligt voor 't grijpen. Boek'm vandaag nog bij Vrij Uit. postgiro en rijkspostspaarban Zo simpel is thuisbankiert! Hè, hè, de meest barre winter sinds jaren is eindelijk voorbij. Het zonnetje krijgt er weer zin in en u ook. In uw vakantie bijvoorbeeld. Gaat u met de auto Dan heeft Vrij Uit goed nieuws voor u. Als grootste organisatie van autovakantie-fi reizen heeft Vrij Uit nog talloze autovakanties^ voor 't uitzoeken. In 13 Europese landen. In het laagseizoen en in het hoogseizoen. Ja, zelfs in de bouwvak is er nog plaats En voordeligVooral als u buiten de piek gaat, c kan 't u aardig wat geld schelen. Liefst 10 tot 20%extra korting! Mj_ Hier zijn alvast een paar staaltjes uit het 288 pagina's dikke Vrij Uit AutoVakantieReizen programma. gy-0 DUITSLAND Kode DUHP116/117 te Bedesbach Gunstig geprijsde akkommodatie in Pfalzgebied. Laagseizoen f133,-, hoogseizoen f 185,- p. pers. p. week half pension. Kode DUS A103 te Ostwig Prettig hotel in Sauerland. Laag seizoen f217,-, hoogseizoen f301,- p. pers. p. week half pension. OOSTENRIJK Kode ORKA 109 te Hochrindl Vrij gelegen komfortabel hotel in Karinthië. Laagseizoen f152,-, hoog seizoen f207,- p. pers. p. week. Kode OROT 110 te Vorderlanersbach Nieuwe 2- en 4-pers. apparte menten met overdekt zwembad, sauna, etc. Laagseizoen f 233,-, hoogseizoen f 728,- p. week. ITALIË Kode ITIR118 te Pietra Ligure Nieuwe appartementen (2 tot 8 pers.) met zwembad en supermarkt, 1 km van het strand Laagseizoen f178,-, hoogseizoen f 778,- p. appar tement p. week. Kode ITGA110 te Riva des Garda Luxueus hotel met privé kiezel strand aan Gardameer. Laagseizoen f 212,-, hoogseizoen f 308,- p. pers. p. week half pension. FRANKRIJK Kode FRLO 103 te Dourdan Groots opgezet vakantiekomplex in het Loire gebied. Kamers met douche/toilet. Hoogseizoen nog volop mogelijkheden f 328,- p. pers. p. week vol pension. Kode FRHA te Valmorel Nieuw komplex met 3 typen appartementen in de Franse Alpen. Laagseizoen f 321,-, hoogseizoen f 546,- p. appartement p. week. Kode SPCA102/103 te Benicasim Eerste klas hotels op 100 m van strand met zwembad en tennisbaan. Laagseizoen v.a. f160,-, hoogseizoen v.a. f 338,- p. pers. p. week vol pen sion voor kamers met baden balkon. Kode SPCB122/123/125 te Lloret de Prima hotels (2-5 sterren kat.) met zwembad en/of dichtbij strand. Laagseizoen v.a. f153,-, hoogseizoen v.a. f254,- p. pers. p. week vol pension. r.-|\ Het komplete Vrij Uit programma is gratis verkrijgbaar bij de Shell-stations met het vakantiespandoek, alle ANWB-kantoren en Rabobanken, een aantal tussenpersonen die samenwerken met Nationale Nederlanden, de reisbureaux Lissone-Lindeman en Holland International reisburo's. Voor telefonische informatie: 02968 -1300. fee )OI xa FietsenmakerTeun Schwithai als thuisbankier. Fietsenmaker Schwithal. „Voor ons is 't natuurlijk een uitkomst dat de mensen defiets weer hebben ontdekt, 't Is ook prachtig, fietsen". Thuisbankier Schwithal. Dankzij postgiro en rijkspostspaarbank kan hij thuis betalen, thuis sparen en thuis lenen. Waar kan fietsenmaker Teun Schwithal 't makkelijkst betalen, sparen of lenen? Heel simpel, gewoon thuis. Want sinds postgiro en rijkspost spaarbank één bedrijf vormen, kun je bijna al je geldzaken vanuit je eigen stoel regelen. Met gratis enveloppen, die je zo zonder postzegel op de bus doet. Anders gezegd: Teun Schwithal is een thuisbankier. „Omdat 't makkelijk is en natuurlijk wel zo prettig". De bekende giro-enveloppen. Gratis verkrijgbaar op el k postkantoor en postzegels plakken hoeft niet. Hij betaalt thuis. Betalen doet meneer Schwithal al jaren thuis. „Ik heb al sinds mensenheuge nis een postrekening". Dat gaat met kaar ten uit het giroboekje of met acceptgiro's. „Precies wanneer 't me uitkomt. Want die brievenbus op de hoek, die heb ik nog nooit gesloten meegemaakt". Hij spaart thuis. Zoals Teun Schwithal betaalt, zo simpel spaart hij ook met postgiro en rijkspostspaarbank. Gewoon thuis dus. Een rekening openen, spaargeld bijstorten of juist weer terug laten boeken, 't kan ook allemaal vanuit z'n eigen huiskamer. „Ik spaar op een Sterrekening. Daar kan ik met een ge- I wone girokaart op storten". „Waar doe je nog meerjegeldzaken meteen kop koffie van moeders d'r bij?" En hij kan thuis lenen. Over 'n lening moet je nadenken. Daarom is 't zo prettig dat het aanvraagfor mulier van postgiro en rijkspostspaarbank rustig thuis ingevuld kan worden. Thuisbankieren, vaakalleen een handtekening zetten. In de folder staat namelijk haarfijn wat je moet doen. Meneer Schwithal daar over: „Dat zal best, maar ik persoonlijk ben niet zo'n lener". Maar stel dat hij opeens wel extra geld nodig zou hebben. 'Ja, dan is 't natuurlijk wel de aller prettigste manier, dan zou ik 't ook thuis willen regelen". Informatie bij 0017 of op het postkantoor. Als Teun Schwithal fol ders nodig heeft of aanvraag formulieren? En als hij iets niet begrijpt? Heel simpel, dan belt hij even kosteloo pj met 0017. Of hij stapt het eerste het postkantoor binnen. „Die folders kun je daar zo daar hoef je niet voor naar een loket. Dat is dus ook geen punt." Ookinformatie-nummer 0017 stuurt op verzoek gewenste folders toe. i

Leidse Courant | 1979 | | pagina 12