De redactie van de Leidse Courant A Wie wil er nu nog beweren, dat ook onze krant geen meneer is? De foto spreekt voor zich: een hele groep „meneren" en uiteraard ook dames, die samen de Leidse Courant zijn. De lezer denkt er niet zo bij na als hij 's avonds zijn krantje uit de brievenbus trekt, maar er komt heel wat aan te pas voor de belangrijkste medewerker van de krant de bezorger zijn werk erop heeft zitten. Wie van onze meer dan zestig man sterke redactie er maar even tijd voor had, poseerde op de Kippenbrug voor fotograaf Simon Smit. Op de achtergrond het statige notarispand aan de Apothekersdijk, van waaruit zij binnenkort elke dag de Leidse Courant als een meneer naar buiten laten gaan. Olivier (streekredacteur) nny Oudshoorn (stadsredactrice) Jansen (streekredacteur) 1 Ringers (fotograaf) van de Burg (fotograaf) Ie (manager) fiering (stadsredacteur) pijker (fotograaf) une (algemeen redactiechef) tan der Bijl (sportverslaggever) i van Leeuwen (streekredactrice) Herpen (sportredacteur) P Hallewas (directeur-hoofdredacteur) Schneider (vormgever) Broekhuizen (parlementair redacteur) Adamse (sportverslaggever) Buijteweg (chef-redacteur) van der Meel (algemeen verslaggever) tank van den Ende (fotograaf) frank Buurman (stadsredacteur) talkert Jan Geertsma (sportverslaggever) 22. Frank Werkman (sportredacteur) 23. Wim Hugens (eindredacteur) 24. Ton van Brussel (economisch redacteur) 25. Hans Piët (radio- televisieredacteur) 26. Ton Pieters (stads- en streekredacteur) 27. Jan Hofmeester (vormgever) 28. Dick Dijkhuizen (vormgever) 29. Otto Milo (filmredacteur) 30. Rob de Roo (streekredacteur) 31Toon van Grinsven (buitenlandredacteur) 32. Miep van der Miessen (secretaresse hoofdredac tie) 33. Dick Kiers (sportredacteur) 34. Ton Oliemuller (radio- televisieredacteur) 35. Gerard van der Wulp (binnenlandredacteur) 36. Karei Jansen (sportredacteur) 37. Han Heezius (binnenlandredacteur) 38. Aad van Holstein (land- en tuinbouwredacteur) 39. Ton van den Houten (binnenlandredacteur) 40. Charles Bels (vormgever) 41Henk Volkering (kunstredacteur) 42. Joop Pelt (vertaler The Guardian)

Leidse Courant | 1979 | | pagina 37