Nederlands zaalhandbalteam bereikt niets De schone schijn van een sportprijs Parker hakkelend langs Delta Lloyd Ons Eiland grijpt naast titel PRO PATRIA START GIRO-ACTIE Carambole uit biljartcompetitie SPORT LEIDSE COURANT VRUDAG 2 MAART 1979 PAGINA 16 Avro's direkteur Siebe van der Zee (links) overhandigt de prijs aan Twee visies tegenover elkaar: voorzitter Otto Knoppers van Pro Pa- ourgemeester Hoekstra van Zoetermeer. tria (links) in gesprek met wethoudster Ina Molenkamp ZOETERMEER - Het leek allemaal zo mooi, gisteren in Zoetermeer. Een rechtstreek se radio-uitzending met de vleesgeworden sportverdwa- zing Dick van Rijn aan het hoofd, een in uitgaanstenue gehuld college van burge meester en wethouders en een glazen bokaal als tast baar bewijs van de kwalifi catie „Sportstad van het Jaar", die Zoetermeer ten deel was gevallen. „Niet al leen met vreugde, maar ook met trots" zei burgemeester Hoekstra de prijs in ont vangst te nemen uit handen van Avro's direkteur Siebe van der Zee. De noodkreet van Otto Knoppers, voorzit ter van Pro Patria haalde de ether maar net: „Vandaag starten we een giro-actie met als motto „Help Pro Patria over de brug". De aanvullen de subsidie van de gemeente blijft dit jaar voor het eerst uit en dat betekent dat de turnvereniging zijn topspor tafdeling wel zal moeten af haken. „Dit is een mallotige situatie", vertelde trainer Louis Pereboom. „Als ik bur gemeester was, zou ik die prijs niet in ontvangst dur ven nemen. Met de ene hand de subsidie afsnijden voor een vereniging, die je aan die prijs heeft geholpen en met de andere hand die prijs doodleuk in ontvangst ne men. Dat kan toch niet." Een belangrijk deel van de grieven richt zich op de we- thoudster van sport en recre atie, Ina M olenkamp, die ver antwoordelijk is voor de prio riteitenstelling. „Die door alle fracties is aanvaard", verde digt ze. Louis Pereboom: „Als ik zie dat de aanvullende sub sidie voor Pro Patria dezelfde prioriteit heeft als de ver fraaiing van transformator- kastjes in een bepaalde wijk, dan vind ik toch dat de ver houdingen compleet verkeerd liggen. De wethoudster schijnt meer geporteerd te zijn voor toneel. De groep Splien krijgt bijvoorbeeld wel dertigdui zend gulden meer. Ik vind dat iedereen ergens recht op heeft hoor, begrijp me goed, maar op deze manier vind ik, dat de bijdrage van Pro Pa tria in het geheel niet erkend wordt. Er zijn zeker redenen voor om het wel te doen, maar ik vind dat het niet in onze lijn ligt deze gelegenheid te dwarsbomen of boycotten. We moeten maar op een an dere manier iets zien te berei ken". Ter illustratie is het aardig de verhoudingen te geven van het aantal punten, dat via een ingewikkelde berekening tot de toekenning van de prijs heeft geleid. Autosport (kaart lezer Pim van den Berg) zorg de voor 466 punten, Badmin ton (Guus de Vogel) voor 5416 punten, Schermen (Ties Feith) voor 125 punten, Schieten (SV Zoetermeer) voor 261 punten en Turnen (Pro Patria) voor 50.000 punten. Het aantal punten was weer het gevolg van een reeks titels. De prijs is dus een promotie van top sportverrichtingen. „De topsport heeft voor ons niet meer de hoogste waar de", zegt wethoudster Ina Molenkamp. „Als je in een tijd van financiële problemen komt, dan moet je onsympa thieke maatregelen nemen en dan is het belangrijker om stations toegankelijk te ma ken voor invaliden dan top sport mogelijk te maken. Pro Patria krijgt van ons een be drag van drie-en-een-halve ton. We subsidiëren voor 25% in de trainerskosten en voor 80% in de zaalhuur. Dat is een zeer ruime voorwaarde voor een gezonde vereniging, en dat laatste is voor ons het uitgangspunt. Als de moge lijkheden voor een goede ba sis er zijn, ligt het aan de kwaliteit van de vereniging of daar uiteindelijk nog top pers uit zullen komen. Ik zie dan ook geen problemen deze prijs aan te nemen. Het is fijn, want het bewijst dat we in Zoetermeer niet alleen huizen bouwen". Intussen zoekt Pro Patria naar geld. De gisteren gestar te actie wordt gestuwd door een Zoetermeers ochtendblad en duurt vier weken. De doel stelling is 60.000 gulden bij el kaar te krijgen, waarmee het voortbestaan met twee jaar is verzekerd. „Het geld dat eventueel meer binnenkomt", zegt Otto Knoppers, „gaat naar andere Zoetermeerse sportverenigingen". Pro Patria hangt de topsport aan en vindt de gemeente enigszins hypocriet, maar zegt ook be grip voor de situatie op te kunnen brengen. De gemeente kiest niet voor topsport, maar accepteert wel een prijs, die puur met topsport te maken heeft. Tegenstellingen, die achter de schermen worden uitgevochten. Maar in cen trum Meerzicht vrolijke mu ziek, een glunderende presen tator, een burgemeester met ambtsketen en een voorzitter die zich inhoudt. De schone schijn van een sportprijs. DICK HOFLAND LEIDEN In een zeer wis selvallig duel is Parker weer twee punten rijker geworden, ditmaal ten koste van Delta Lloyd. Door dit resultaat is Parker weer wat uitgelopen op Donar, zodat het nu wel vrijwel zeker is dat Leiden als tweede zal eindigen, een plaats die recht geeft op twee thuiswedstrijden in de eerste play-offronde. Parker - Delta Lloyd dus. Doorgaans wemelt het van de aardige momenten als deze teams tegen elkaar staan en steeds wist Parker te winnen. Ook deze wedstrijd maakte op die regel geen uitzondering. Parker stond voor de nobele taak iets van de blamage van afgelopen zaterdag weg te wissen en de vorm terug te winnen. Precies dat werd gedaan door Leiden, maar ook niet meer. Het begin van de wedstrijd was zeker fraai. Washington had ten koste van Harrie Kip een plaats bij de eerste vijf en het was duidelijk dat een aan tal mensen er best zin in hadden. Plaat en Collins, die weer eens ouder wets op tempo startten, waardoor Del ta Lloyd al na vijf minuten spelen tot de ontdekking kwam dat het met 22-8 achterstond. Kortom, de hoogste tijd voor Amsterdam om eens wat te gaan doen. Spoedig bleek dat Delta Lloyd on machtig was. Er werd trouw afge speeld naar Hank Smith en Al Davis, maar zeker de laatste schoot slecht. Daar kwam nog bij dat John Was hington zo af en toe eens wat weg- blockte en Jim Woudstra was aanval lend weer geheel terug. De Nederland se Amerikaan verzamelde in de eerste helft achttien punten tegen honderd procent. Bij 42-20 was het uit met de pret. Plaat was duidelijk moe. Het tempo was weg en Delta Lloyd kreeg aansluiting: 42-32. Bij die score werd Plaat gewisseld, maar er kwam direct zo'n chaos en wanorde in het team, dat nog in dezelfde minuut de Neder landse Amerikaan weer werd ingezet. Leiden kreeg weer lucht en kon met 60-44 gaan rusten. Ook in de eerste minuten van de tweede helft was het heel aardig wat Parker presteerde. Met soepele aanval len en Collins als alleskunner stoomde Leiden naar 68-48, maar helaas, ander maal kwam de klad er in. Twee oor zaken waren daar. Allereerst draaide Parker de kraan dicht, zodat het tem po wegviel, anderzijds herinnerden ar biters Weisma en Ruessink zich, dat er was afgesproken om zeer streng er edivisie-wedstrijden kapot te fluiten. Er daalde dan ook voor de verande ring weer een regen van fouten op het veld. Dit natuurlijk ten koste van het publiek. Binnen de kortste keren zat Harrie Kip met vijf fouten op de bank en liepen Plaat, Bruinsma, Was hington en Smith met vier fouten rond. Weg wedstrijd. Parker ging weer verkrampt en steriel spelen, dit ten koste van de voorsprong, die tot 96-87 terugliep. Geheel onverwacht kwam dan ook de explosie in de laatste twee minuten. Terwijl iedereen half in slaap was gewiegd, brandden Plaat en Washington los. Er vielen weer wat blocks en opeens was de snelheid er weer en dan is het slecht kersen eten met Parker. Stomverbaasd moest Del ta Lloyd toezien dat de Leidse ploeg in honderd seconden er even 12 pun ten bijdrukte: 108-89. Wellicht een leuk visitekaartje voor den Bosch, dat zon dag op bezoek komt. Jammer blijft het dat Blom Oostveen en van Rooden niet durft door te wisselen. Ze werken er tenslotte ook voor. Stand: EBBC 29-54; Parker 29-46; NN F,0nMusette 30-42- Delta Lloyd 30-24; BOB 29-22; Punch 29-18- ™Tl4. 29-16: Flaming0'S 31-I6': Lammers 21e na training KYALAMI Jan Lammers staat na de eerste training- srit voor de grote prijs van Zuid-Afrika als 21e geklas seerd. Zijn tijd in die trai ningsomgang was 1.15,46. De snelste tijd werd genoteerd door de Fransman Jean Pier re Jabouille met 1.11,8, ge volgd door Jody Scheckter (Z.-Afr.) met 1.12,04 en de Fransman Gilles Villeneuve met 1.12,07. De winnaar van de grote prij zen van Argentinië en Brazi lië, Jacques Lafitte, kwam pas op de vijfde plaats met 1.12,26. De stalgenoot van Jan Lammers, Elio de Angelis bleef onze landgenoot nog juist voor met 1.15.18. Afgelast DEN HAAG In verband met de gesteldheid van de terreinen heeft de Nederland se rugbybond alle wedstrij den voor dit weekeinde afge last. ENSCHEDE - FC Twente zal op 8 augustus een vriend schappelijke wedstrijd tegen Ipswich Town spelen. BARCELONA Nederlands beste handbalverte genwoordiging is bijna anderhalve week naar Spanje afgereisd om zijn plaats in de b-groep van het wereldkampioenschap te behouden. Dat doel is bereikt, maar in feite is er niets bereikt, want in de wedstrijd tegen ploegen die werke lijk in de b-groep thuishoren, is Nederland steeds een kansloze verliezer geweest. Daar zijn oorzaken voor. Na het toernooi om het wereldkampioenschap in Oostenrijk heeft het Nederlandse Handbal Ver bond een deel van de kansen gemist om de op gaande lijn voort te zetten. Hetzelfde dreigt te gebeuren na Spanje. Niet omdat er geen afgeron de gedachten zijn hoe het verder zal moeten, wel omdat de verwezenlijking daarvan van te veel externe factoren afhankelijk is. Het grondprobleem is dat de financiële mogelijk heden van het Verbond beperkt zijn. Via daad werkelijke steun van CRM wordt gehoopt op een oplossing. Het NHV denkt aan het beschikbaar stellen van een of twee trainers, van wie de „top pers" vrijwel zonder uitzondering leraar lichame lijke opvoeding zijn, op leenbasis via de Ministe ries van Onderwijs en CRM. Daarbij zouden de eventuele kandidaten van het Ministerie dan wel de zekerheid moeten krijgen na de periode bij de Handbalbond, waarin ook een aantal uren moet overschieten voor lesgeven op scholen, in dezelf de of een vergelijkbare positie te kunnen terug keren. Dat gebruik maken van onderwijzers of leraren is een tamelijk revolutionaire gedachte in de Ne derlandse sportwereld. Gedachten die echter om een lange tijd van voorbereiding en uitwerking vragen. Dat zal zonder twijfel tot gevolg hebben dat er na Spanje weer een gat valt. Een onder breking waarin weer zal moeten worden gewerkt met interim-trainers. Het meest voor de hand liggende is natuurlijk dat Guus Cantelberg voor die positie in aanmer king komt, maar de Limburgse leraar zelf staat volmaakt „blank" tegenover de mogelijkheid. „Ik heb", zei Cantelberg, „nooit gedacht aan een doorgaan na dit toernooi. Ik kan dus ook geen mening geven of ik het zou willen of niet. Op dit moment zou ik vermoedelijk nee zeggen". Cantelberg antwoordde echter met ja toen het Verbond hem een kleine vier maanden geleden vroeg voor een korte periode. „Omdat het een uitdaging voor mij was. Omdat ik wat wil en wat durf te riskeren. Ook natuurlijk omdat ik betrok ken ben bij handbal en er zoveel mogelijk bij wil zijn. Daarom ga ik als toeschouwer naar belang rijke toernooien. Het is, in mijn geval, natuurlijk een belevenis weer tot de ploeg te behoren omdat je als trainer in de kleedkamer enop de bank langs het veld hetzelfde voelt als een speler". „Een belangrijke reden ook waarom ik het van december af heb gedaan, waren de moeilijkheden binnen de nationale selectie. Een deel van de spe lers uit mijn vereniging, Sittardia, was daarbij betrokken. Het zou niet in het belang van de club zijn geweest als de problemen waren geble- De interim-trainer, die begon voor het zeslanden- toernooi in Hongarije, meent dat zijn ploeg het in Spanje tot de wedstrijd tegen IJsland redelijk heeft gedaan. „Waarmaken is altijd moeilijker dan bereiken. Ook indien wij niet verder komen dan in Oostenrijk twee jaar geleden (achtste plaats), vind ik dat wij het qua spel nu beter hebben gedaan dan toen. We zijn minder afhan kelijk geweest van de geluksfaktor". Mening „Na dit toernooi zal ik het verbond gTaag mijn mening geven over hoe het verder moet volgens mij. Zelfs als men instemt met mijn zienswijze betekent het echter niet dat ik de man zal zijn, die voor de uitvoering van de plannen moet zorgdragen". Internationaal handbal is natuurlijk niet alleen een zaak van de trainer (Cantelberg) of de man die verantwoordelijk is voor de beleidslijn (Kiel- horn). Het is vooral een zaak van de spelers van wie de oude garde waarschijnlijk zal afhaken, de groep jóngeren nog niet aan de vereiste kwalifi caties voldoet en de midden-generatie zowel kwantitatief als kwalitatief te klein is om de ploeg in de komende jaren te dragen. Peter Verjans (25) is een typische vertegenwoordi ger van die midden-groep. Twee jaar geleden in Oostenrijk was hij er al bij om slechts inciden teel aan de bak te komen, in Spanje was zijn po sitie binnen de ploeg wat prominenter. Hij heeft ervaren dat Nederland duidelijk pas op de plaats maakt. „Landen als Spanje en Zwitserland", ver telde Verjans, „zijn al zo'n drie of vier jaar be zig. Wij met deze trainer maar evenveel maan den. Iedere trainerwisseling vraagt om aanpas sing. Omdat de groep verandert, want elke trai ner heeft zijn eigen voorkeuren en omdat de spelpatronen moeten worden gewijzigd. Het is bij ons eigenlijk altijd behelpen geweest. Zoiets gaat natuurlijk ten koste van de zekerheid waardoor de grilligheid in ons spel voor een deel is ver klaard". ADVERTENTIE bedrag koers rente aflossing inschrijving storting prospectus STAAT DER NEDERLANDEN Bi LENING 1979 PER 19SOX1994 open bedrag de koers wordt na de inschrijving op 6 maart 1979 vastgesteld volgens het tendersysteem jaarlijks op 1 april in 15 jaarlijkse termijnen van 1 april 1980 af vervroegde aflossing is vanaf 1 april 1989 mogelijk tegen de koers van 103% 6 maart a.s. van 9 tot 15 uur via banken en commissionairs 2 april 1979 kosteloos bij banken en commissionairs Malaga speelt niet meer tegen Nederlanders MALAGA Het bestuur van de Spaanse eerste divisievere niging Malaga heeft gisteren besloten voorlopig geen vriendschappelijke wedstrij den tegen Nederlandse clubs' meer te organiseren. Dit naar aanleiding van de incidenten woensdagavond in het duel tegen Vitesse. Die. wedstrijd werd tien minuten voor tijd gestaakt, nadat een vechtpartij was ontstaan. Vol gens de Spanjaarden werd niet verder gespeeld wegens „de slechte manieren van de Hollanders". Eerder hadden zich al problemen voorgedaan in een vriendschappelijke wedstrijd tussen Malaga en AZ '67. Sportwereld DEN HAAG De 26-jarige Rob van der Meer van Sparta is door zijn club tot aan het eind van dit seizoen uitge leend aan Telstar. ST. WILLEBRORD - AZ'67 heeft gisteravond een vriend schappelijke wedstrijd tegen Rood Wit W (2e klasse ama teurs) met 1—0 gewonnen. Jan Peters scoorde in de tweede helft voor 1500 toe schouwers. BARCELONA Barcelona heeft gisteravond de eerste wedstrijd in de achtste finales van het toernooi om de Spaanse beker tegen Valencia met 4—1 gewonnen. 60.000 toeschouwers zagen Rainer Bonhof Valencia een voor sprong geven, na rust zorgden Zuviria, tweemaal, Krankl en Heredia voor de zege. HANNOVER Patrick Sercu en zijn koppelgenoot Albert Fritz hebben de zesdaagse van Hannover gisteravond op hun naam gebracht. Tijdens de slotavond reed het koppel de laatste concurrenten, Pij- nen/Schumacher, op één ron de. RIVA EL GARDA - De Noor Knut Knudsen heeft de derde wielerronde van Trenti- no gewonnen. Hij had in het eindklassement een voor sprong van twee seconden op de Italiaan Francesco Moser. DEN HAAG Voor de bas ketbalcompetitie heren is gis teravond één wedstrijd ge speeld. Parker versloeg Del- talloyd met 108—89. In de er edivisie dames versloeg Ra cing Amsterdam Boxtel met 73-54. (Van onze korfbalmedewer ker) GOUDA Het Leidse Ons Eiland, uitkomend in de tweede klasse van de micro- korfbalcompetitie is er gister avond niet in geslaagd de ti tel in de wacht te slepen. Nadat de officiële speeltijd van het beslissingsduel met Kinderdijk bij de stand 9—9 was geëindigd zegevierde Kinderdijk na verlenging met 12—11. Een verlenging was nodig voor Kinderdijk om Ons Ei land van de titel af te hou den. Want Ons Eiland had vrijwel de gehele zestig minu ten de beste kansen op het kampioenschap. Verkeerde ook bijna voortdurend aan de positieve kant van de score. Na de pauze, Ons Eiland had toen al een 3—2 voorsprong, nam de ploeg van coach Piet Weerheim bij 5—3 een twee punten voorsprong. „We verzuimden toen drie punten afstand te nemen. Was dat gelukt dan hadden we het wel gered", was Weerheims oordeel na afloop. Tot 7—5 hield Ons Eiland de voor sprong vast, maar hierna kwam Kinderdijk onstuitbaar terug. Het had toen weinig gescheeld of Kinderdijk was al na zestig minuten kam-- pioen geweest. Pas in de laat ste minuten kon Ons Eiland £oor een treffer van Julia Ar- noldus een 8—9 achterstand goedmaken. ZWOLLE De competitie wedstrijd PEC/Zwolle—Feye- noord, die reeds twee keer werd afgelast, is opnieuw vastgesteld, nu op 4 april om 19.30 uur. Toch was het weer Ons Ei land dat in de eerste minuten van de verlenging de leiding nam door Rob Hasselbach. Het was echter het laatste wapenfeit van de Leidenaars. Kinderdijk maakte gelijk en kreeg bij vakwisseling een zeer snelle dame in de aan val. Weerheim kon er geen frisse wisselspeelster meer te genover zetten. Eerder al had hij namelijk Jan van Kalke ren-en Nan Deegenaars inge zet. Twee treffers van deze Kinderdijkse dames beslistten het duel. Nan Deegenaars zorgde in de slotfase nog wel voor 11—12 maar de resteren de tijd was te kort voor de gelijkmaker. Voor de overige treffers tekenden Patrick Ver- ra (4), Rob Hasselbach (2 en Piet Beekman (2). Potuyt nieuwe trainer ROAC'79 Van onze sportredactie LEIDEN De heer Potuyt uit Bodegraven wordt met in gang van het komende voet balseizoen de nieuwe trainer van de vereniging ROAC'79. Potuyt, die momenteel niet. werkzaam is als trainer, is in het bezit van een B-licentie. Voorheen was hij oefenmees- ter van vierdeklasser ESTO uit Bodegraven. ROAC'79 is de voetbalvereni ging die enkele maanden gele den is ontstaan uit de fusie van WOA en Rijpwetering. LEIDEN De Leidse biljart competitie is in de eerste klasse enigszins in het hon derd gelopen omdat het vier tal van de Carambole zich te ruggetrokken heeft. Aanlei ding hiertoe was het feit dat de ontmoeting tussen Land zicht en de Carambole van enige weken geleden, uitge steld werd vanwege de glad heid. Een strijdlustig: Caram bole had zin om te spelen en was het met deze beslissing van de competitieleider niet eens; om die reden weigerden de Leidenaren verder te spe len, de competitie heeft daar door hjaar charme groten deels verloren. De Carambole vocht immers een spannende race met Be tween om het kampioenschap van de LBB uit. Alle wed- Spaanse voetballers vastbesloten te staken MADRID De spelers van de Spaanse eerste en tweede divisie zijn vast besloten zondag niet voor competitiewedstrijden in actie te komen. Het sta kingscomité van de vere niging van Spaanse voet ballers (AFE) deelde gis teren in Madrid na een vergadering mee geen re den te zien de aangekon digde staking af te las ten. Onlangs liet het ministerie van arbeidszaken weten dat de staking als illegaal moet worden beschouwd omdat iets dergelijks al leen maar doorgevoerd kan worden na stemmin gen in de verenigingen. Ook de clubs hebben voor de stakingsactie geen enkel begrip getoond. strijden van de Carambole zijn nu met 8—0 verloren ver klaard. Between heeft de titel reeds binnen, ook al omdat nummer drie Landzicht met 26 klop kreeg van UVS. De uitslagen in de eerste klasse zijn: Rijnstreek 1—Vriend schap 1 44; Between 1Ca rambole 1 8—0; Landzicht 1— UVS 1 2—6. In de tweede klasse blijft het wel boeiend. Koploper Wapen van Voorschoten 1 werd met 6—2 verslagen door rivaal Ca rambole 2, dat de Voorschote naren hiermee tot op één punt genaderd is. Met 18 duels heeft Wapen van Voors echter wel een ontmoeting minder gespeeld dan de Ca rambole, zodat de ploeg er nog steeds erg goed voor staat. De uitslagen: Morspoort 1— Rijnegom 1 62; TOG 1 TOP 1 44; De Waag 1—De Heul 1 2—6; Carambole 2— Wapen van V. 1 6—2. Topper in de derde klasse was het treffen tussen de nummers één en twee Land zicht 3 en Cleyn Duin, dat overigens wel een inhaalwed strijd was. De ontmoeting ein digde onbeslist; Landzicht 3 heeft nu met een totaal van 91 punten 9 punten voor sprong op Cleyn Duin; oor zaak hiervan was dat land zicht Rijnegom 2 met 26 op de knieën kreeg, terwijl Cleyn Duin nogmaals 44 speelde. Landzidht 3 is al aan de laat ste ronde toe, terwijl Cleyn Duin nog een inhaalduel ex tra tegoed heeft. De uitslagen: Rijnegom 2—Landzicht 3 2—6; Landzicht 2Cleyn Duin 1 44; Between 2Wachtje 1 44; Landzicht 3—Cleyn Duin 14—4. In de overige klasses slechts enkele inhaalontmoetingen: Vierde klasse: VOP 1UVS 2 2—6. Achtste klasse: Wapen van V.3—UVS 3 4-^1; UVS 3—Cleyn Duin 4 44. BOEDAPEST Acht Neder landse zwemsters en zwem mers zullen deelnemen aan de internationale wedstrijden, die op 9, 10 en 11 maart in Boe dapest worden gehouden. De ploeg bestaat uit Ingrid Esser, Jacqueline Faber, Daphne De- muth, Monique Wildschut, Remmie Schaap, Fred Volle- bergh, Peter Drost en Edwin Kooyman. BIRMINGHAM - WEst Bromwich Albion heeft zich gisteravond ten koste van Leeds United geplaatst voor de vijfde ronde van de FA- cup. West Bromwich won met 2-0. Johan Cruijff bij oud internationals DEN HAAG Johan Cruijff zal op Koningin nedag nog eenmaal het Oranje-shirt dragen. De ex-vedette van Ajax en Barcelona maakt dan na melijk zijn opwachting in het team van oud-interna tionals voor de traditio nele wedstrijd tegen de KHFC in Haarlem. Deze wedstrijd wordt nor maal gesproken op Nieuwjaarsdag gespeeld, maar moest dit jaar we gens de slechte weersom standigheden verplaatst worden naar 30 april. Bij de oud-internationals zul len voorts onder meer Sjaak Swart, Bennie Mul ler, Klaas Nuninga en Theo van Duivenbode van de partij zijn.

Leidse Courant | 1979 | | pagina 16