I Rolff geeft u de ruimte voor "het nieuwe wonen'! Meubelfabriek Oisterwijk Rumo Dubbelglas b.v. Voor een feestelijke kennismaking met al onze nieuwe modellen A jfckF ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) NOS wü Top 30 voortzetten Annie M. G. SchmicK wint kort geding E van Jos Brink t' 9 0 1 12 jaar garantie ongekende service ifêj geloogd volgens oud «voorzien van i recept brandmerk M poggenpohl keukens Ook toonzalen in Alkmaar en Den Haag-Babyion. nobQüg b.v. Gebr. Rolff's Handelmij. Industrieweg 14 "De Grote Polder" Zoeterwoude/Rijndijk Tel.: 071-899206 POGGENPOHL BADKAMERMEUBELEN PROGRAMMA 2000 poggenpohl bac Deze advertentie is geld waard is Rapld-pane isolerend glas duur? Rumo dubbelglas B.V. bewijst u het tegendeel!!! Wij bieden u namelijk Rapid-Pane isolerend glas met Komokeur kompleet volgens' officiële voor schriften geplaatst (incl. meranti glaslatten) per m2 200.- rijkssubsidie 30% 60.- 140.- Dealer Rapid-Pane Naar het zich laat aanzien zal per 1 maart a.s. de funktie van (op tijdelijke basis) vakant komen op het Bureau Indonesische Studiën. Gedacht wordt aan iemand met goede kontak- tuele eigenschappen, die gewend is zelfstan dig en akkuraat te werken. De werkzaamheden omvatten o.m. het voeren van Nederlandse en Engelse korrespondentie, het notuleren van vergaderingen, het onder houden van de kontakten met Nederlandse en Indonesische universitaire instanties en perso nen. Kennis van of belangstelling voor Indonesië strekt tot aanbeveling Leeftijd boven 25 jaar. Salaris volgens Rijksregeling. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae vóór 10 januari 1979 te richten aan: het Bureau Indonesische Studiën, Stations plein 10, kamer 704, Leiden. Tel. informatie kan worden verkregen: nr. 148333, toestel 4051/4061. HILVERSUM - De NOS heeft het voornemen de Top 30, die per 1 januari uit de ether ver dwijnt, drie maanden later toch voort te zetten. Aanvankelijk had men besloten de uitzendin gen van de Top 30 van de Stichting Nationale Hitparade helemaal te stoppen, enerzijds omdat men op de vrijdag de zendtijd heeft afgestaan aan Veronica, anderzijds omdat Bu- ma/Stemra van plan zouden zijn een volgens de NOS niet onaanzienlijke prijs voor de hitlijsten te gaan vragen. Over dat laatste bezwaar schijnt men nu bij de NOS heengestapt te zijn, want intussen heeft de programmaraad radio al zijn instemming betuigd met de te rugkeer van het programma. Er wordt gewerkt aan een nieuw zendschema voor de ra dio voor na 1 april, waarbij de NOS zodanig op Hilversum 3 is ingedeeld, dat men de Top 30 op de vrijdagmiddag kan laten terugkeren. AMSTERDAM De schrijfster Annie M. G. Schmidt, die tegen de cabaretier Jos Brink een kort geding heeft aangespan nen wegens misbruik van haar teksten, heeft van de Amster damse rechtbank op een paar punten gelijk gekregen. Op last van rechtbankpresident W. J. Borgerhoff Mulder zullen drie nummers uit de nieuwe show van zijn gezelschap „Tekstpierement" moeten wor den geschrapt dan wel sterk gewijzigd, zulks binnen drie da gen en op straffe van een dwangsom van 50.000 gulden per dag. De schrijfster had ver wijdering van een tiental num mers geëist. Annie M. G. Schmidt had de, hulp van de rechter ingeroepen, omdat zij vond dat in de show, die sinds 16 december in de Haarlemse Stadsschouwburg loopt, haar teksten werden mis bruikt. De voorstelling was vol gens de makers bedoeld als een „hommage" aan de schrijfster en aan de wijze waarop haar teksten een stempel op de jaren '50 hebben gedrukt. Het resul taat is een collage van teksten en liedjes, waarin flarden van Blo Annie M. G. Schmidts werk zijn doorspekt met Brinks eigen pennevruchten. De schrijfster is echter niet ingenomen met dit eerbetoon, omdat zij vreest dat het grote publiek niet kan vast stellen waar haar aandeel be gint en dat van Brink ophoudt. De wijzigingen, die de rechter ard heeft gelast, zijn volgens niet van dien aard dat delg stelling daardoor in eii w moeilijkheden komt, omi^ slechts één nummer inti hoeft te vervallen. Uit de[e ge nummers moet alle< aandeel van Annie M. C midt worden verwijderd. 1 VRIJDAG 22 DECEMBER 1978 LEIDSE COURANT Berkel (ZH), Noordeindseweg 116, tel. 01891-4670. Het lijkt inderdaad waar, want in de moderne keukens van Poggenpohl en Nobilia is heel goed te leven. Zij zijn volledig aan gepast aan de stijl van wonen zoals wij dat gewend geraakt zijn. Poggenpohl en Nobilia maken het nieuwe wonen aantrekkelijk met nieuwe modellen in verschillende uitvoeringen. En met Nobilia Dominanta System 75 kunt u variaties in uw woon omgeving aanbrengen, want met dit stijlvolle, bijzonder mooie woonaanbouwprogramma kan ook de keuken op unieke wijze met het woongedeelte worden verbonden. Natuurlijk zou u dit eerst allemaal eens moeten zien. Welnu dat kan in onze nieuwe, sterk vergrote showroom die op 18 november in gebruik is genomen. Daarin komen de vele komplete woonsuggesties die wij u kunnen bieden goed tot hun recht. Daar kunt u ook de badkamermeubelen van Poggenpohl bewonderen. In combinatie met bijpassend sanitair zijn ook hier de mogelijkheden onbegrensd. Als u over verbouwen of inrichten van een keuken of badkamer denkt, moet u beslist een bezoek aan onze toonzaal brengen. U bent weer hartelijk welkom bij Rolff, om ideeën op te doen en er de sfeer van het nieuwe wonen te proeven. Zaterdag 23 december zijn wij geopend van 9.00-15.00 uur.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 8