We zijnuitonze brachten gegroeid J VOORLICHTER (para)medisch löftöl oosthoek beton chef extern vervoer Berenschot KWALITEITSCONTROLEUR ALL-ROUND MEDEWERKEN tl* werk! EEN SEKRETARESSE WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD VERENIGING DE NEDERLANDSE DAGBLADPERS boekhoudkundig medewerker medewerker onderhoudsdienst magazijnmedewerker BUREAU SJAARDEMA CHAUFFEUR jongeman PAGINA 14 LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 OKTOBER 1] Een gezonde kwaal, eigen aan veel wat springlevend is. In ons geval betekent het, dat wij nog beter bekend zijn bij de opdrachtgevers, dan bij men sen die een part-time-baan zoeken. Praktisch iedereen die van onze organisatie gebruik maakt, raakt meteen aan het werk, zodat wij dikwijls Neen moeten verkopen. Wij zijn dan weer eens, om zo te zeggen, uit onze uitzend krachten gegroeid. Daarom vragen wij het u maar gewoon op de vrouw of de man af. Hebt u, als uitzendkracht, al gevonden wat r zocht? Zo niet, kom dan eens buurten, en kijken wat er bij ons openstaat. Wij zenden uit in de hele admini stratieve sektor, in de ruimste zin. Onze uitzendkrachten kunt u vooral aantref fen bij notarissen, advokaten, hoogle raren, makelaars, accountants, en natuurlijk ook bij alle mogelijke soorter ondernemingen en instellingen. Onze opdrachtgevers vragen nooit „zomaar iemand". Dat doen wi; dus ook niet. Neen, wij zoeken u, met uw ervaring en diploma's. Dankzij u moeten wij de stijgende vraag weer kunnen bij benen. Groei mee met ons. Wat daarvoor nodig is, hoort u allemaal van Hans Willemse of Loes Berbée. de koning b.v. 2311 JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel Leiden, Turfmarkt 11 Tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19 Tel. 079-311515 Gouda, Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 LubapQ Uitzend^ Buro m heeft op korte termijn plaats voor een Zijn taak zal zijn: - De nieuw in produktie genomen orders begeleiden en controleren op maatvoering en kwaliteitseisen. - De langlopende series regelmatig steekproefsgewijs controleren inzake maatvoering etc. - Het vastleggen van de controle-resultaten in een gemotiveerd rapport. Gedacht wordt pan persppen boven de 23 jaar met een goede bouwkundige opleiding en bij voorkeur enige ervaring in soortgelijke functie. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Geïnteresseerden in bovengenoemde funktie kunnen hun schrif telijke of mondelinge sollicitatie richten tot de afdeling Perso neelszaken, Hoge Rijndijk 267 te Zoeterwoude. Tel. 071 -699362. HUIZE „DE WEIP00RT", Vrouwenweg 1 te Leiden, internaat voor geestelijk gehandicapten, uitgaande van de Stichting Gemiva te Gouda, zoekt op zo kort moge lijke termijn ten behoeve van het hoofd internaat en het hoofd opleidingen. Tot het takenpakket behoren: verrichten van een aantal administratieve taken voor het hoofd van het tehuis notuleren en uitwerken van interne vergaderingen bijhouden van agenda's vervangen van de telefoniste/receptioniste bij afwezigheid verrichten van een aantal administratieve sekretariaatswerkzaamheden t.b.v. het hoofd opleidingen. Gedacht wordt aan een enthousiaste, zelfstandige medewerkster van minstens 21 jaar met sekretariaats-ervaring. Geboden wordt een zelfstandige, afwisselende funktie. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Gemiva, Van Limburg Sti- rumstraat 10 te Gouda, tel. 01820-16.4.33. Van Wiickerslooth te Oegst- geest is een modern R K verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdeling. Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandelen leefklimaat Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verph®§ URN LU'JUGËR 5LUUTH Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide voortgezette opleiding en er varing in de ziekenverzorging. De taak zal bestaan uit o.a.: het afdelingshoofd gedurende haar afwezig heid vervangen; organisatie en leiding van de afdeling; zorgdragen dat de begeleiding van de leer ling-ziekenverzorgenden gegarandeerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging optimaal is. Interne huisvesting behoort tot de mogelijkhe den Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot mevrouw A.M. van Berkom (tel. 071-156956). postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. De vereniging De Nederlandse Dagbladpers (NDP), waarvan na genoeg alle dagbladuitgeverijen in Nederland lid zijn, wil ol korte termijn overgaan tot de aanstelling van een in vaste dienst. De betrokken functionaris zal in het kader van zijnvoor-f lichtingstaak tevens worden belast met de eindredactie van het NDP-maandtijdschrift De Dagbladpers. Salariëring volgens de schalen van Afdeling I van de CAO voo Dagbladjournalisten, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de algemeen secretarij van de NDP, drs. K. J. van der Zande, Joh. Vermeerstraat 1f 1071 DR Amsterdam, onder vermelding „Persoonlijk". Berenschot zoekt voor Sijthoff Pers BV te Rijswijk een Alle bladen waarin U deze advertentie toevallig leest (en nog wel een paar meer) worden gedrukt bij Sijthoff Pers in de Plaspoelpolder. Van daaruit worden ook de transporten verzorgd naar een groot aantal distributiepunten in Den Haag, Delft, Rotterdam, Leiden, Gouda, het Westland etc. De coördinatie van deze transporten zal berusten bij deze chef. Voor deze belangrijke taak zoeken wij kontakt met een bekwaam organisator, die op zelfstandige wijze vervoers- schema's kan opzetten en bijsturen. Hij geeft leiding aan de 36 chauffeurs en de beide groepsleiders die hem in ploegendienst helpen. Een middelbare opleiding en transportervaring (EVO-dipl.) zijn onmisbaar, evenals goed kontakt met diverse andere afdelingen. Sollicitatiebrieven met uitvoerige gegevens, zoals leeftijd, opleiding en informatie over vorige funkti en taken kan men richten a, Berenschot BV, Postbus 8039, 3503 RA Utreë t.a.v. ing. H. de Mare. Vertrouwelijke behandeling van uw gegevens wordt uiteraard gegarandeerd. Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie Utrecht - Hengelo (O) - Brussel - Wenen gij! Voor onze afdeling BOEKHOUDING, waar mo- ;j:&! derne administratie- en automatisering technie- ken worden toegepast, vragen wij een op M.B.A.-niveau of gevorderde studie daarvoor. Aan een jongeman van 22-30 jaar bieden wij een vrij zelfstandige funktie. Na gebleken geschikt heid daartoe is benoeming tot sous-chef van de afdeling Boekhouding mogelijk. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan onze afdeling Personeelszaken. ij leidse onderwijs ij instellingen Xjij leidsedreel-Leiderdorp Tel (07i) 89 92 SS* De Leidse Onderwijsinstelling vragen voor jjlg spoedige indiensttreding een (voor de avonduren) Werktijden van 15.30 tot 24.00 uur. Hij zal worden belast met het verrichten van schoonmaakwerk en de bewaking van ons moderne kantoorgebouw. Belangstellenden kunnen hun mondelinge of schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs P instellingen Leidsedreat-Leiderdorp Tel. 1071) 8992 55* JjjjSi Gevraagd: Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan B.V. Necomij Ned. Ver. v. Handelaren In Ijzerwaren en Gereedschappen Europaweg fa, Postbus 14, Zoeterwoude/Dorp - Tel. 01715-9200 In bekend en gezellig dorpscafé in de ge meente Alkemade vragen wij ten behoeve va/ één onzer cliënten een zelfstandige kunne werkende voor de donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag (ca. 60 uur). Hij moet bereid en in staat zijn om alle voorkomende werkzaamheden te verrichten, zoals zowel bediening achter de bar als het bereiden van kleine warme hapjes, saté's, uitsmij ters en dergelijke. Tegenover goede prestaties zal een overeenkomstige beloning staan Inlichtingen en/of sollicitaties: Gevraagd voor bloementransport naar Duitsland Aanmelden: Zuidelnde 50-52, Roelofarendsveen Tel. 01713-2003/2770 lij In een van onze MAGAZIJNEN bieden ij i wij een prettige en zelfstandige baart aan een handige (leeftijd plm. 18 jaar) Voor de funktie is de genoten oplei ding minder belangrijk dan het vermo gen om zelfstandig te werken. Belangstellenden kunnen hun sollicita tie richten aan onze afdeling Perso"- neelszaken. leidse onderwijs instellingen

Leidse Courant | 1978 | | pagina 14