jMoDiè^èMQQm<ZRTJ<Z\ Gemeente Zoeterwoude van der meer Fijne meubelen! scherpe prijzen! Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. Prijsgarantie R Bakker MANNEN JONGEMANNEN ENJONGEDAMES P. BAKKER B.V. - 't Kan óók anders! Om diep in weg te zakken: vorstelijke zitgroep met grote ronde hoek in aai- zacht velours, nü als Modieus Meevallertje: 1595,- Rumo Dubbelglas b.v. MACHINALE HOUTBEWERKER TIMMERMAN TRAPPENMAKER FLINKE VERKOOPSTER in de Groenoordhai in Leiden TANDARTSASSISTENTE administratieve hulp <3> <5? V o or be rei d in gsbeslu it De burgemeester van Zoeterwoude maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 28 september 1978 heeft besloten: I. te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied, omvattende het landelijk deel der gemeen te; II. te bepalen, dat het verboden is binnen het gebied waarop dit voorbereidingsbesluit van toepassing is zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanleg-vergunning) de volgende werken, geen bouwwerken zijnde of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzonde ringvan normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen, bodem verlagen of afgraven, ophogen, egali seren, scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeer- gelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte verhardingen, voor zover dit aanleggen, verharden of aanbrengen niet valt onder het verbod ingevolge artikel 287 van de bouwverordening; c. het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrok ken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag, stort- of bergplaatsen; d. het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; e. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, vliegvelden en landingsplaatsen, kampeer- of caravan terreinen, dagcampings, lig- of speelstranden, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; f. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, konstrukties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, konstrukties, instal laties of apparatuur worden mede begrepen rekreatieve voorzieningen met uitzondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, konstrukties, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen die noodzakelijk zijn of verband houden met het beheer, gericht op de instand houding van de landschappelijke of natuurwetenschap pelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van de inwerkingtreding van dit besluit; g. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en living-vans voor zover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten; h. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbe schoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; III. te bepalen dat in afwijking van het bepaalde onder II geen vergunning is vereist: a. voor werken en/of werkzaamheden welke in het kader van de normale agrarische bedrijfsvoering nodig zijn dan wel voor tijdelijke opslag en/of storting welke nodig is voor het oprichten van bouwwerken, overeenkomstig een verleende bouwvergunning; b. indien voor de uit te voeren werken en/of werkzaam heden reeds uit andere hoofde een op het publieke recht gebaseerde vergunning is vereist, indien bij het beoorde len van die vergunningaanvrage met de belangen van ruimtelijke ordening wordt rekening gehouden en deze vergunning is verleend. Genoemd voorbereidingsbesluit ligt met de daarbij behorende kaart ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Zoeterwoude, 11 oktober 1978 De burgemeester voornoemd, Detmers. HI1AEGOM-HOLLAND Wij vragen voor direkt voor inpakwerkzaamheden. Werktijden van 8.00 uur tot 17.00 uur; middagpauze half uur en 2 x 15 min. koffiepauze, hoog loon en goede sociale voorzieningen, reiskosten worden vergoed. Kom even langs De Engel/Lisse Akenvoorderlaan tel. 02522-19126 (NZH-lijn 50 Leiden-Haarlem, halte Engelenbuurt) Na werktijd aanmelden bij N. Uitendaal, Thoroeckelaan 95, Hillegom, tel. 02520-21076. of P. Bakker b.v., deZilk/Hillegom, Beeklaan18, tel. 02520-18144. (NZH-lijn 90, Haarlem-Noordwijk halte Kerkvliet). W. van Essen, Mauritslaan 62, Hillegom, tel. 02520-16428. Is Rapid-pane isolerend glas duur? Rumo dubbelglas B.V. bewijst u het tegendeel!!! Wij bieden u namelijk Rapid-Pane isolerend glas met Komokeur kompleet volgens'officiële voor schriften geplaatst (incl. meranti glaslatten) per m2 200.- rijkssubsidie 30%60.- 10 jaar 140. garantie Kindermishandeling, daar praten we liever niet Hoe, dat staat te lezen in een speciale folder, over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood- Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Vereniging tegen Kindermishandeling. Aan het probleem van kindermishandeling kan Koningsplein 27 in Den Haag, een hoop gedaan worden.Ook door u. telefoon: 070-631923. bJIIIXj Publicatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame LEIDSE COURANT PAGINj VanderMeert VanderMeer verrast stééds opnieuw met de allernieuwste, de meest modieuze meubelen voor 'n prijs die altijd meevalt. Nu weer met deze vorstelijke zitgroep in verleidelijk, aai- zacht velours met 'n grote ronde hoek, lekker dikke zit- en rugkussens en komfortabele, vaste hoofd steun. In allerlei lieve, lichte tinten zoals sable en ivoor. Maar óók in rustige kleuren zoals nègre, taupe, duifgrijs. Kom gauw kijken. Kom naar VanderMeer. Profiteer van dit Modieuze Meevallertje in romdom velours! i55a- De zitgroep op de foto is opge bouwd uit 2 losse 2-zitters met één arm èn een hoekelement. Maar het zelfde verrukkelijke zitkomfort is er óók als 2- en 3-zitter. En: ook de bekleding kan anders. Dezelfde op stelling is er tegen meerprijs ook in rib. Twee- en driezitter in rondom velours als op de tekening U wilt 'n leefhoek-op-maat? Ook dat kan! Met de elementen zoals op de foto als uitgangs punt kunt u zélf verder gaan tot bijvoorbeeld zo'n heerlijk-royale opstelling in U-vorm (Tegen meerprijs óók leverbaar in rib!). Ziteiland met plaats rondom velours als op de tekening Mocht u binnen 14 dagen na aankoop van een VanderMeer-mcubel ergens anden hetzelfde meubel (onder dezelfde voor waarden betreffende levering en service) r een lagere prijs kunnen kopen, dan geeft VanderMeer u het prijsverschil terug. Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: WinkelcentrumWaldeck', einde Laan van Meerdervoort. Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Ettcn-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum ,De Almelo: Oranjestraat 25. Dagelijks (ook op zaterdag!) geopend tot 6 Koopavond: donderdag in Utrecht, Den Haag, Amsterdam, Enschede en Almelo; vrijdag in Rotterdam, Diemen, Eindhoven en Etten-Leur. Dealer Rapid-Pane Postbus 41 Voorstraat 59a Poeldijk Telefoon 0174946121 TIMMERFABRIEK C. J. DE BOER Leverancier van alle maten en soorten kozijnen, ramen, deuren en trappen vraagt met spoed: en Hoog loon en goede sociale voorzieningen. Uiterstegracht 84, Leiden. Tel. 071-121619. SLAGERIJ NOZEMAN vraagt (Willem de Zwijgerlaan, 2 min. vanaf het station) 't Staat in de LEIDSE COURANT Deze advertentie Is geld waard Gevraagd Ervaring niet vereist. Bijvoorkeur MAVO-opleiding. Inlichtingen: W. Tjaarda, Zoeterwoudsesingel 27, Leiden. Tel. 071-123739. Wij hebben plaats voor een moet kunnen typen en enig inzicht hebben. „De Lange Leiderdorp" Inlichtingen: Van 't Hoffstraat 9, Leiden. Tel. 126738, na 7 uur 768658. kindercrèche aanwezig ruime parkeergelegenheid toegang gratis geopend op: donderdag vrijdag zaterdag 12 oktober 19-22 uur 13 oktober 16-22 uur 14 oktober 10-17 uur

Leidse Courant | 1978 | | pagina 8