mededelingen gemeentebestuur leiden m 9tlm13okt.78 hoofd bedrijfsbureau Berenschot hoofd produktie Berenschot leiden SYMPOSIUM HOMOEOPATHIE VERLOVEN VERHEUL GEMEENTE ZEVENHOVEN ad sanetos MONTEUR LEIDSE COURANT VRIJDAG 6 OKTOBER 19 Familieberichten Op 28 oktober 1978 zijn onze ouders en grootouders HERMAN PAARDEKOOPER en CORRIE PAARDEKOOPER- VAN DIEMEN 25 jaar getrouwd. Ter gelegenheid hiervan wordt om 14.30 uur uit dankbaarheid een Eucharistieviering gehouden in de Christus Dienaarkerk aan de Kerklaan te Zoeter- woude. Er is gelegenheid om hen persoonlijk geluk te wen- sen op woensdag 25 oktober van 20.00-22.00 uur in Don Bosco, Zuidbuurtseweg te Zoeterwoude. Namens de kinderen, Mirjam en Stef Sanne Nicoline en Mike Jos Caecil Herman Ingrid 2381 AN Zoeterwoude, oktober 1978 Schenkelweg 2a. JOHANNES CORNELIS VAN DER PIJL weduwnaar van Maria Adriana Verhage op de leeftijd van 70 jaar. Zijn kinderen en kleinkinderen Vader is overgebracht naar de rouwkamer in Huize „De Aarhoeve" te Langeraar, alwaar gelegenheid tot gebed vrijdag- en zaterdagavond om 19.30 uur. Avondwake zondagavond om 19.00 uur in de paro chiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Aarlander- veen. De Uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 9 oktober om 10.30 uur in bovengenoemde parochiekerk, waarna de begrafenis op de R.K. Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Dankbaar voor het vele goede dat wij van hem mochten ontvangen rust thans op ons de droeve plicht u mede te delen dat na een kortstondige, ziekte toch nog geheel onverwacht na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zieken van ons is heen gegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader, ARNOLDUS HENDRICUS VAN SANTEN echtgenoot van Cornelia Johanna Maria de Wit eerder weduwnaar van Maria Elisabeth Janse in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Stompwijk: C. J. M. van Santen-de Wit Canada: L. A. van Santen T. M. van Santen-v. Leeuwen Zoetermeer: J. M. Waaijer-van Santen G. L. Waaijer Stompwijk: A. M. v. Marwijk-van Santen W. M. van Marwijk Schipluiden: H. Kloosterman-van Santen J. Kloosterman Hazerswoude: M. C. Heijker-van Santen A. C. Heijker Rijpwetering: A. Duivenvoorden-van Santen J. Duivenvoorden Zoeterwoude: C. M. Mooiman-van Santen J. A. Mooiman Zoetermeer: A. M. de Jong-van Santen C. de Jong Oostzaan: J. Straathof-van Santen Zoetermeer: K. van Santen R. van Santen-Santen Purmerend: L. Straathof-van Santen J. Straathof Espel (NOP): Geert Heesterman To Heesterman-Goos Medemblik: Piet Heesterman Ria Heesterman-van Vljnatten klein- en achterkleinkinderen De plechtige Eucharistieviering voor zijn zielerust wordt opgedragen maandag 9 oktober a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Laurentius te Stomp wijk. daarna zal de begrafenis plaats vinden in het familiegraf op het R.K. kerkhof aldaar. Zondagavond is er een avondmis om 19.30 uur in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de avondmis. Drs. J. L. Fontijn apotheker Farmaceutische aspecten van het homoeopathisch geneesmiddel. E.S.M.deLange-deKlerk,M.F.Hom -arts Praktijkgevallen uit de homoeopathic. P. A. Vingerling, dierenarts. Het hoe en waarom in de homoeopathische behandeling bij dieren. P. M. C. van Kempen, arts. Het individu in de homoeopathische wetenschap. Toegang gratis. uw Juwelier-Adviseur is HAARLEMMERSTRAAT 86 OPENBARE KENNISGEVING dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 der Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 50, lid 8 der Woningwet, vergunning te verlenen aan: het gemeentebestuur van Zevenhoven, Dorpsstraat 111 te Zevenhoven, ten behoeve van de bouw van een woning op een perceel gelegen aan de Sta tionsweg, kadastraal bekend gemeente Zevenhoven, sectie B, nr. 1418. Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld van dit bouwplan kennis te nemen en eventuele bezwaren daartegen uiterlijk 26 oktober 1978 in te dienen. De op dit bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen vanaf heden tot bovengenoemde datum voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie. Zevenhoven, 6 oktober 1978. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, J. D. Bons J. S. Wagenaar begrafenisserf crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 F. PRANGERS Verhuur zonder chauffeur van: luxe- en bestelwagens Hoofdstraat 104 Leiderdorp TEL. 071 - 89.40.40. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 21 sep-' tember 1978 is het faillisse ment van A. H. Huisman, wonende te Leiden aan de Burggravelaan 105, bij ge brek aan baten opgeheven. Mr. R. Ludding curator Koninginnegracht 27 's-Gravenhage De directie van Ton Men ken Usbaan B.V. maakt be kend, dat op woensdag 4 oktober j.l. ten overstaan van Mr. J. Karstens, notaris te Leiden, de uitloting heeft plaatsgevonden van 100 ning 1976 A ad 500.000.- Vanaf 9 oktober van 10.00 uur tot 17.00 uur kunnen de uitgelote deelnemings- bewijzen worden ingewis seld aan de kassa van de ijsbaan. DE DIRECTIE. Gemeenteraad Agenda: 0 Benoeming van de leden van de commissie van advies, als bedoeld in artikel 8 van de Woonruimteweg 1947. Het schrijven van de fractievoorzitter van de PvdA en van de WD over het programma van beide fracties voor de komende vier jaar, en het schrijven van Burgemeester en Wet houders, dat zij hebben besloten dat dit pro gramma uitgangspunt zal zijn van het college- beleid voor de zittingsperiode 1978-1982 (voortgezette behandeling). 0 Het overdragen van een aantal aandelen aan het Energiebedrijf Rijnland. Verhuur van grond aan de Hoge Morsweg. Voorstel om de beslissing omtrent de vaststel ling van het bestemmingsplan Leiden Noor derkwartier voor ten hoogste drie maanden uit te stellen. 0 Vertegenwoordiging van de gemeente als aan deelhoudster in de N.V. E.Z.H. Vertegenwoordiging van de gemeente als aan deelhoudster in de N.V. L.D.M. 0 Aankoop van een bedrijfsterrein gelegen aan de Wetstraat. Het in erfpacht nemen van een perceel grond nabij de Kooilaan. Uitgifte in erfpacht van het perceel grond aan de Rooseveltstraat aan de Stichting Centrale Technische Dienst voor Woningbouwcorpora ties. Uitgifte in erfpacht van een perceel grond op de hoek van het Stationsplein-Schuttersveld- weg aan Interproject b.v. 0 Voorbereiding van een bestemmingsplan voor een terrein aan de Paulus Buysstraat, hoek Rijnsburgerweg en de toepassing van de Bouwverordening voor wat betreft de bouw van 32 twee-kamerwoningen. 0 Machtiging aan Burgemeester en Wethouders om bij de herziening van het gemeenteblad de tekst van oude verordeningen en regelingen in de nieuwe voorkeurspelling om te zetten. 0 Bijstelling begroting 1978. 0 Goedkeuring voor het aangaan van geldlenin gen door de N.V. Leidse Duinwater Maat schappij. Project Zwerfvuil augustus 1978. 0 Begrotingsaanpassing in verband met regel matige vervanging bij de Stadsschouwburg. Commissie voor Maatschappelijke Aangelegen heden en Volksgezondheid. Donderdag 12 oktober a.s. in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: 0 Huurcontract gezondheidscentrum Meren- wijk. 0 Instelling en voordracht benoeming leden subcommissies Schouwburg, Lakenhal en Molen de Valk. 0 Preadvies betreffende drank- en horecapro- blematiek en weren van overlast in woonge bieden van wezensvreemde vermakelijkheidsinrichtingen. 0 Aanpassing art. 16 verordening op de com missie voor Endegeest. Wijziging bedrijvenverordening. 0 Benoeming leden commissie voor Endegeest. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatiecen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 Commissievergaderingen Commissie voor Algemene en Bestuurlijke Aan- gelegenheden. Dinsdag 10 oktober a.s. om 16.00 uur in de B. en W.-kamer van het stadhuis. Agenda: 0 Drank- en Horecaproblematiek, alsmede het weren van overlat in woonstraten van we zensvreemde vermakelijkheidsinrichtingen en het daarover ontwikkelde beleidsplan. Commissie voor Financiën. Dinsdag 10 oktober a.s. te 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden behandeld welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden besproken. En verder: Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning inge volge de Hinderwet zijn ingediend: 1. Leidse Autoboxen Garage N.V., alhier. Een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning ingevolge genoemde wet tot het uit breiden en wijzigen van de herstelinrichting voor motorvoertuigen in het perceel Van Ol- denbarneveltstraat 37. 2. Textielverzorging Giezeman, alhier. Oprich ten van door elektromotoren gedreven instal laties ten behoeve van de wasserij in een per ceel op het industrieterrein „De Waard" (nabij de Admiraal Banckertweg). 3. A. M. A. va Leeuwen, alhier. Oprichten van door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van het levensmiddelenbedrijf in'het perceel Roomburgerlaan 16-18. 4. Drukkerij De Bink B.V., alhier. Oprichten van door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van het drukkerijbedrijf in het perceel Rooseveltstraat 3. 5. Fa. Scheeps- en Jachtbouwbedrijf „GOBA", alhier. Uitbreiden en wijzigen van door elek tromotoren gedreven installaties ten beheove van de metaalbewerking in het perceel West- havenstraat 8. Iedereen kan tgen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedu rende vier weken na dagtekening van de open bare kennisgeving, te weten: 6 OKTOBER 1978 Man kan mondeling bezwaren indienen en Ly, persoonlijk of bij gemachtigde op een openlag hoorzitting, die respektievelijk zal worden get£s] den op: 1. dinsdag 24 oktober 1978, te 14.00 uur in kamer 210 van het stad 2. dinsdag 24 oktober 1978, te 15.00 uur in kamer 210 van het stadtya 3. dinsdag 24 oktober 1978, te 16.00 uur in kamer 210 van het stadhj 4. woensdag 25 oktober 1978, te 14.30 uur in kamer 210 van het stadhJo< 5. woensdag 25 oktober 1978, te 15.30 uur in kamer 210 van het stadhj Het verzoek om vergunning met de bijlagen erf^ eventueel ingediende bezwarschriften liggen r; inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kaïL 330 (3e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd.dat beroep gen een beschikking daarna alleen kan wori ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierl ven aangekondige zitting zijn verschenen; P" b. niet op de openbare zitting zijn verschen binnen de gestelde termijn schriftelijk bez\ ren hebben ingediend, maar niet woonaclH zijn in Leiden opf een aangrenzende gemef te, waar de aanvraag om vergunning is op^i baar gemaakt. •ei Diverse*" Haarlemmerweg 1 dag afgeslS ten. ni ile Op woensdag 11 oktober a.s. zal de Haarlemnqic weg, ter hoogte van het spoorviaduct, van 9.00 tv 16.00 uur voor alle verkeer zijn afgesloten. Dit gr: beurt i.v.m. werkzaamheden voor de aanleg vfiji Schiphollijn. pp Oegstgeesterwel gedeeltelijk aÜ. gesloten. F Op dinsdag 10 en donderdag 12 oktober a.s. zal Oegstgeesterweg, voor alle snelverkeer richtiF Leiden, zijn afgesloten. Ook deze afsluiting is rrr dig voor de werkzaamheden aan de Schipholliji Grofvuilophaaldiensl Volgende week zijn aan de beurt: wijk 9 en 11 maandag 9 oktober wijk 10 en 12 woensdag 11 oktober wijk 13 en 15 donderdag 12 oktober wijk 14 en 16 vrijdag 13 oktober Berenschot zoekt voor Sijthoff Pers BV te Den Haag een Sijthoff Pers in Den Haag is uitgever en drukker van een groot aantal dag- en week bladen. Daarnaast levert men drukwerk voor derden. De processen zijn uiteraard zeer kortcyclisch, zodat men is aangewezen op stringente onderlinge aanleverschema's, die op grond van de actuele gebeurtenissen niettemin flexibel gehanteerd moeten worden, in overleg met de redactie en adverteerders enerzijds en de productie afdelingen anderzijds. Belangrijke wijzigingen in het productieproces maken aanpassingen van bestaande aanleverschema's gewenst, in overleg met alle betrokkenen. Het Hoofd Bedrijfsbureau zal op zelfstandige wijze leiding dienen te geven aan het productiebureau en de werk voorbereiding. Hij beslist wat kan en niet kan, en zal zo nodig werk uitbesteden. Een hogere beroepsopleiding en ervaring met planning en productie- beheersing zijn o.i. essentieel Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie Utrecht - Hengelo (O) - Brussel - Wenen voor het slagen in deze dynamische funktie. Leeftijd ca. 40 jaar. Brieven met uitvoerige gegevens, zoals leeftijd, opleiding en informatie over vorige funkties en taken kan men richten aan: Berenschot BV, postbus 8039,3503 RA Utrecht, t.a.v. ing. H. de Mare. Vertrouwelijke behandeling van uw gegevens wordt uiteraard gegarandeerd. C. VAN BERGE HENEGOUWEN Bereikbaar aleen met bus 40-15 0rt0,„ Tel. (071)492777 (07D-892777 G££W FILIAAL. Vronkenlaan 23, Leiderdorp. Transportbedrijf Mathieu van Zaal Katwijk vraagt voor het onderhoud van het wagenpark. (liefst bekend met Volvo vrachtauto's). Sollicitatie na telefonische afspraak: tel. 01718-22011. Blokmakerstraat. Industrieterrein 't Heen, Katwijk. Berenschot zoekt voor Sijthoff Pers BV te Den Haag een Sijthoff Pers in Den Haag is uitgever en drukker van een groot aantal dag- en week bladen. Het moderne fotografische zetproces omvat de teletype, de advertentie- opmaak en de micro- en macro-montage en de foto grafie, met in totaal ca. 250 medewerkers. Gelet op de vele technische vernieuwingen zoekt men nu ook naar versterking in de sfeer van het management, met een man die met name ervaring heeft op het gebied van de procesbeheersing. Deze zeer dynamische taak in het dagbladbedrijf vergt zowel volle inzet als prima organisatorisch inzicht en overzicht, naast feeling voor soepel teamwerk en kwaliteit. Kennis van het klassieke zetproces is gelet op de automatisering van de tekstverwerking niet vereist. Leidinggeven en stimuleren van het werkoverleg achten wij echter van essentieel belang. Wij denken aan een man van ca. 40 jaar met een hogere beroepsopleiding. Hij zal worden ingewerkt door zijn collega van de drukkerij, die tot op heden zowel de drukt£ kerij als de zetterij beheerde. Sollicitatiebrieven met uitvoerige gevens, zoals leeftijd, opleiding en informatie over vorige functie: en activiteiten kan men richter aan: Berenschot BV, postbus 8039, 3503 RA Utrecl£ t.a.v. ing. H. de Mare. Vertrouwelijke behandeling wordt gegarandeerd. Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie Utrecht - Hengelo (O) - Brussel - Wenen

Leidse Courant | 1978 | | pagina 12