Wekema profiteert van onbekendheid fEILIG VERKEER HEEFT „RITIEK OP RIJ-OPLEIDING (ogelvrije Ford met onder troom staande deurdrempels Clara Meltzer valt van paard ces van ?rikanen DE MUYNCK VERSPEELT DEEL MARGE Zo vader, zo dochter Melkhuis je gaat door met gedevalueerde opzet BENZINEMOTOR KAN MET MINDER ENERGIE TOE Gids over (kampeer)- autoverhuur RT LEIDSE COURANT/ DONDERDAG 25 MEI 1978 PAGINA 17 - Maar liefst zeven nen bereikten de der- van het tennistoer- Rome. Gottfried, Ashe, Solomon, Pfis- ner en Dibbs zorgden overmacht in de vol- nde. De als derde ge- Brian Gottfried ver- makkelijk de Austra- i Dibley (6—1 6—3). d Björn Borg versloeg ets de Fransman Erie 7 6—2 6—0. iste uitslagen tweede ron- ;t)Vasselin (Fra) 7—6 omon (Vst>— Pecci (Par) •2; John Lloyd (Gbr) [Ita) 76 36 64; Crealy rtolucci (Ita) 46 64 r (Vst)Mcnamee (Aus) Gottfried (Vst)—Dibley 6—3; Alexander (Au- (Tsj) 6—2 - 6—4; Amaya ina (Col) 4—6 6—1 6—4; Vst)—Granat (Tsj) 6—2 >s (Vst)Clerc (Arg) 61 wiek (Aus)Dowdeswell 6—3. Panatte (Ita)—Moor 64; Newcombe (Aus) js) 5—7 6—4 6—1Higue- -Dominguez (Fra) 6—3 sovec (Joe)—Leslie Hunt 5 6—3; Janet Newberry ane Desfor (Vst) 64 64; igelsen (Vst)—Laura Du- 6—1 6—4; Katja Ebbing- 11)Ruta Gerulaitis (Vst) 62; Michele Tyler idi Eisterlenner (Wdl) 2—6 Virginia Ruzici (Roe) imonescu. (Roe) 75 76. Êerste ronde van het ionale tennistoernooi nchen heeft Tom Ok- nederlaag geleden te- loegoslaaf Zeljko Fra- De setstanden waren mders kwam in actie Hongaar Balasz Ta- ladat beiden een set in ladden omgezet 36. partij bij de stand 4—3 lordeel van de Hongaar een wegens regenval. d Kooien Blokkeer .AG De nieuwe fu- PVC Blokkeer heeft de speler. Het is spel- Ruud Kooien, die twee or Gerard de Lange Hassink in Olympiad ronde onttroond machtsstrijd zorgvuldig gepland. Toen er op de Veluwe een tienmans-kopgroep werd Olympia's Ronde Bert Wekema? Toch nie- geformeerd, was Wekema erbij. „Het was mand? Maar nu weet iedereen wie hij is en wat hij kan", glunderde Piet Hoekstra, voormalig profwielrenner en al drie jaar te verwachten dat er op de dijk van Lelys tad naar Enkhuizen veel aangevallen zou worden om het Hassink zo moeilijk moge- lang begeleider van het 21-jarige, zorgvul- lijk te maken. Er moest dus voor worden dig „gebrachte" talent uit het Drentse gezorgd, dat Bert Wekema voor die tijd Peize, dat het haast algemene offensief was ontsnapt. Die tactiek is knap gelukt", tegen leider Arie Hassink bekroonde met glimlachte Hoekstra, wiens pupil tot giste- het overnemen van het oranje leiderstri- ren een anonieme ronde had gereden, cot. Op de streep in Nibbixwoud hield de maar met zijn twaalfde plaats toch alles- Drent, die op 17 seconden van de rit na zjns redelijk stond geklasseerd. Theo Gevers en Bart van Est als tiende Wekema's coup kon slagen omdat hij „on- finishte, vier minuten en 57 seconden over bekend" was. Hassink: „Je kunt nu een van een voorsprong die maximaal ruim maal niet achter iemand aangaan, die als 7,5 minuut had bedragen. Voor Wekema, aan de rit van Dieren naar Nibbixwoud begonnen met een achterstand van 4,50 en twaalfde staat geplaatst. Net als een dag eerder heeft onze ploeg zich rustig gehou den, ook toen de voorsprong van de koplo- seconden tellend op de naar de we de tegenaanval ingezet. Het voordeel tweede plaats gezakte Hassink, is de ron- van die aanpak was dat de renners van de al meer dan geslaagd. De bijna absolu- de andere ploeg, die in de finale hun slag te zekerheid dat hij op de slotdag zijn trui weer zal moeten afstaan kan daar niets aan veranderen. Bert Wekema en Hoekstra hadden de wilden slaan, nu geen mogelijkheden had den weg te komen, omdat wij het tempo steeds enorm hoog hielden. Ontsnappen was er niet bij". De jacht van Hassink en zijn kornuiten deed de voorsprong van de kopgroep, waarin zich ook een solide geklasseerde Jan Jonkers uit de ploeg van Rini Wagt- mans bevond, ineen schrompelen, maar niettemin hield de leidende groep, waaruit Van Est en Gevers zich op 25 kilometer voor het einde afscheidden, voldoende winst over om Hassink als leider te onttro nen. Uitslag zevende rit; 1 Theo Gevers (Bossche Staalbouw) 177 km. in 4 uur 98 min en 11 sec. (met tijdvergoeding 4.27:56), 2. Bart van Est (Erp) z.t (4.28.01). 3. Wim Gomes (Olympia) op 17 sec. (4.28.33), 4. Lauri Petrov (Sov) z.t., 5. Jac. Verbruggen (Uruon) z.t„ 6 De Jong (Markthof) z.t7. Pennekamp (Olym pia) z.t.. 8. Boliatsjanski (Sov) z.t. 9. Jonkers (Union) z.t., 10. Wekema (Batavus) z.t.. Algemeen klassement: 1. Wekema (Batavus) 27 uur 59 minuten en 12 sec., 2. Hassink (Amstel) op 7 sec., 3. Jonkers (Union) op 20 sec., 4. Koersen (Batavus) op 1.18, 5. Scheuneman (Ga zelle) op 1.32, 6. Lammertink (Amstel) op 1.43. 7. Schur (Bossche) op 1 48, 8. Pirard (Amstel) op 2.06. 9. Van de Broek (Driessen) op 2.25. 10 Van Houwelingen (Bossche) z.t. Cees Bal heeft op de Alkmaarse wielerbaan het Nederlands kampioenschap 50 kilometer ver overd. Hij had een tijd nodig van 1 uur, 9 minuten en 7 seconden. Tweede werd Co Hoog- endoorn. derde Herman Ponsteen en vierde Leo van Vliet. Op de Apeldoornse wielerbaan De Adelaars is het nationaal kampioenschap achtervolging voor junioren over drie kilometer gereden. Winnaar werd Piet Liefaard uit 's Gravendeel in een tijd van 4.01,6. CAVALESE Dl FIEMME De Italiaan Francesco Moser heeft de zestiende etappe van de ronde van Italië, een tijdrit over 48 kilometer, op zijn naam gebracht. Moser legde het parkoers af in 57 minuten en 57 seconden. Tweede werd de Noorse tijdritspecialist Knud Knudsen op 1 minuut 15 seconden achterstand. De leider in het algemeen klas sement. de Belg Johan de Muvnck. bezette de zesde plaats met een achterstand van 2 minuten en 19 seconden op Moser. De wereldkampioen klom wel op naar de tweede plaats, achter De Muynck. maar is nog 36 seconden van de roze truidrager verwijderd. Uitslag zestiende etappe, tijdrit over 45.5 kilometer, is: 1. Moser (Ita) 45,5 km in 57 min 57 sec (gemiddelde van 46.591 km per uur). 2 Knudsen (Noo) op 1 min 15 sec. 3 Gimondi (Ita) op 1 min 37 sec, 4. Baronchelli (Ita) op 1 min 42 sec. 5. Saronni (Ita) op 2 min 12 sec. 6. Johansson (Zwe) op 2 min 17 sec, 7. De Muynck (Bel) op 2 min 18 sec, 8. Roy Schuiten (Ned) op 2 min 19 sec. 9. De Witte (Bel) op 3 min 1 sec, 10. Visentini (Ita) op 3 min 12 sec. Algemeen klassement. 1 de Muynck (Bel) 77 uur 27 min 40 sec. 2. Moser (Ita) op 45 sec. 3. Baronchelli (Ita) op 57 sec.jl. Vandi (Ita) op 6 (Bel) op 6 n (Ita) op 7 mi (Ita) op 7 mi (Zwe) op 8 r (Ita) op 8 n (Zwi) op 11 r 10 s De Witte ec. 6. Saronni 7. Bertolotto 8. Johansson ;ee, 9. Panizza ec, 10. Sutter 45. Schuiten op 1.31,53, 96. Pronk op 2.20,43. WASSENAAR De amateurrijders Willem Porsius en Willem Goedhart gaan voor Nederland naar het Europees kampioen schap drafamateurs dat op 15 en 17 juni in München wordt gehouden. Beide rijders kwamen gistermiddag tijdens de selectiewedstrijd voor dit kampioenschap op Duindigt als beste uit de bus met hun paarden Fil d'Or en Myrly Terraise. Er was tussen de twee combinaties geen krachtsverschil. Sterker nog de rechter van aankomst moest nadat hij de finishfoto had bekeken dead heat geven voor de eerste en tweede plaats. Met geringe achterstand kwam Drake Royal met Piet de Bruyn op de derde plaats. In de Fair Joanprijs was er met de driejarige merrie Queen Ann geen land te bezeilen. Al snel na de start gooide het paard Clara Meltzer uit het zadel. Gelukkig liep het allemaal goed af, al kon de talentvolle Clara Meltzer een uur later niet aan de start verschijnen met het paard Albatros. Ze had last van haar knie en dokter Frans Tan vond het beter dat ze langs de kant bleef. Haar plaats werd ingenomen door Erik Bloem, die na zijn beenbreuk gistermiddag voor het eerst van de partij was op Duindigt. De uitslagen; KATWIJKPRIJS 2040 m: 1 Ronny W (M. Bouwhuis) 1.22.6. 2 Patia, 3 Parade Hanover Winn. 1,10 pi 1,40 3,10 2,60 kopp. 8.- trio 46,30. Niet gestart: Pandora Itenska, Prodigal Dartel, Pechulie. KOOTWIJKPRIJS 2100 m: 1 Rio de Sol (M. Vergay) 1.25.4, 2 Rakker T, 3 Pleunie A Winn. 7,20 pi. 3,20 2,80 6,90 kopp. 15,70. FACETTEPRIJS (2e afd.) 2000 m: 1 Caruso (B. Ball), 2 Maarschalk, 3 Sir Wilfred Winn. 2,90 pi 1,60 1,40 1,70 kopp. 5,30 trio 22,30. Niet gestart: Jolly Jinks Rose. KORTGENEPRIJS 2040 m: 1 Ooievaar B (J. de Leeuw) 1.23.0, 2 Playboy Fortuna, 3 Otranto. Winn. 3,20 pi. 1,50 1,50 1,90 kopp. 6,60. KERKDRIELPRLJS 2040 m: 1 Peter Post (H.C. Bakker) 1.23.6, 2 Pretty Boy, 3 Nyala. Winn. 6,90 pi. 2,10 4,60 2,- kopp. 32,60 trio 714,70. FAIR JOANPRIJS 1900 m: 1 Tribal Boy (H. J. v.d. Kraats) 2 Tumble Boy, 3 King of Honesty. Winn 3,70 pi. 1,30 1,30 1,20 kopp. 5,-. KAMPENPRIJS 1600 m: 1 Netje Voorne (C. A. van Leeuwen) 1.20.9, 2. Mithra P, 3. Orson Anjo. Winn. 39.70 pi. 3,60 2,30 4,30 kopp. 152,50 trio 3649,60. SELECTIEDRAVERIJ EUROPESE KAMPIOENSCHAPPEN DRAFA- MATEUl'.S 2100 m: 1 Fil d'Or (W. Porsius) en Myrly Terraise (W. G Goedhart) (dead heat), 3. Drake Royal. Winn. 1.70 (Fil d'Or) en 4,40 (Myrly Terraise) pi. 1,40 1,50 1,40 kopp 12,90. FACETTEPRIJS (le afd.) 2000 m: 1 Une de Roi (A. W. Jones) 2. Kiwan, 3 Prince Wolter. Winn. 4,80 pi 1,30 1,30 1,20 kopp 7,20 trio 82,-. KLARENBEEKPRIJS 2120 m: 1 Nescio (L. A. van Dooyeweerd) 1.22.9, 2. Matthieu Areta, 3 Mustang B. Winn. 1,90 pi. 2,10 3.- kopp. 4.-. TOTALISATOROMZET 321.769.- GRONINGEN Voor het eerst in de geschiedenis van de gouden zweepdraverij kan een meisje zondag in Groningen de hoofdrol spelen. Het is de 17-ja rige Yvonnen Wagenaar. doch ter van Jan Wagenaar. die vori ge week bij het beslaan van een paard zijn rechterarm brak. Yvonne Wagenaar moet haaivader nu achter het favo riete paard Manza Buitenzorg vervangen. HILVERSUM Het tennistoernooi om de open kampioenschappen van Nederland, dat dit jaar van 22 tot en met 24 juni in Hilversum wordt gehouden, is gedevalueerd tot een 50.000 dollar- toernooi. Vorig jaar kon er op de banen van het Melkhuisje in totaal nog 75.000 dollar wor den verdiend en kondigde organisator Piet van Eysden overmoedig aan dat de prijzenpot in 1978 wel eens tot 175.000 dollar zou kunnen oplopen. De oud-kampioen van Nederland heeft zijn woorden bij lange na niet waar kunnen maken. Sterker nog, het heeft bijzonder weinig gescheeld of het traditionele toernooi moest ditmaal van de kalender worden afgevoerd. Eén van de voornaamste sponsors liet het immers afweten. Uiteindelijk gelukte het een nieuwe sponsor te vinden. Het zuivelbedrijf zag verwantschap in de naam Melkhuisje en bleek bereid een bedrag van 75.000 gulden neer te tellen. Het deelnemersveld voor het toernooi op het Melkhuisje staat nog lang niet vast. Het 75.000 dollartoernooi van Kitzbühel, dat in dezelfde week wordt gehouden, is een geduchte concur rent. Op dit moment hebben spelers als Baraz- zutti, Meiier, Higueras, Taroczy en Priosy inge schreven. Met John Lloyd zijn we bezig. Ook Tom Okker en Louk Sanders doen mee. Overi gens mag een speler zich tot een maand van tevoren nog terugtrekken", aldus Van Eysden. Aan het enkelspel zullen in het hoofdtoernooi 32 spelers meedoen. De eerste prijs bedraagt ongeveer 20.000 gulden, de verliezer in de finale krijgt de helft, 4250 dollar. De open kampioen van Nederland krijgt 50 ATP-punten, de num mer twee 30. Weer damzege TIFLIS Het Nederlandse trio Harm Wiersma, Ton Sij- brands en Rob Clerc gaat tij dens het damtoernooi om het Europees kampioenschap voor landeteams in Tiflis onverdro ten voort met het boeken van maximale overwinningen. Ook Joegoslavië werd in de vierde ronde met 6-0 verslagen. Wiersma won van Lepsic, Sij- brands versloeg Segedin en Clerc liet Petr met lege handen achter. Nederland heeft nu acht pun ten uit vier wedstrijden, maar moet Israel (morgen) en de Sovjet Unie (zondag) nog ont moeten. Scheveningen wint serie DEN HAAG Scheveningen heeft de wedstrijdenserie van Texas DHB gewonnen door de j gastheer na strafschoppen te verslaan. Normale speelstand I was 00. I Blauw Zwart versloeg in een oefenduel het Zuiderparkelftal met 20. treffers van Pieter Donath. Jac II speelt de finale van het HVB-zaterdagbeker- toernooi na de zege van 42 op Duinoord. Opponent is Dorr, dat eerder met 3—1 van 's-Gravenzandse combinatie won. De finale is zaterdag om 17.00 uur op het veld van Loos duinen. Uitslagen promotie reeks regionale jeugd: Over maas—Rijswijk 3—0; Zwijnd- recht—Nieuwerkerk 41. Gona speelt vanavond om 19.00 uur een afscheidswedstrijd voor John Kempeneers (die naar FC Den Haag gaat) tegen Voor burg. l Verkeer vindt dat er vele zwakke ;en zitten in de huidige rij-opleiding. tornt tot die conclusie na een onder- dat van augustus tot maart j.l. werd idea en waaruit o.a. blijkt, iat bijna elft van de tijdens het lesgeven serveerde instructeurs de meer ge erde leerlingen geen verkeersinzicht acht. de 77 bekeken instructeurs gebruikte ts dertig procent een instructiekaart is een soort „werkplan" dat een icht geeft van de te behandelen in- :e-onderdelen) op de goede manier, idaarmee kunnen de vorderingen van irling goed worden vastgelegd. Enke le andere resultaten van het onderzoek zijn? meer dan de helft van de instruc teurs had moeite met de beginsituatie van de eerste les; ze sloten niet of onvoldoende aan bij de aard van de leerling en zijn reeds vergaarde kennis. Meer dan tachtig procent had moeilijkheden met het uitleg gen en laten zien van bepaalde handelin gen of ze vonden tektst en uitleg helemaal niet nodig. Een op de drie instructeurs bleef de leerling mondeling en daadwer kelijk helpen tot aan het rij-examen en gaf hem of haar weinig of geen kans om tot zelfstandige prestaties te komen. Menige leerling heeft nu en dan een inzin king: de helft van de instructeurs had dat niet in de gaten en meer dan de helft controleerde niet door middel van vragen of de leerling alles wel had begrepen van de les. Veilig Verkeer pleit voor speciale cursussen voor instructeurs om het tekort aan onderwijskundige vaardigheid aan te vullen. In het rapport worden ook directe advie zen aan instruteurs gegeven. Zowel Veilig Verkeer als de „onderzochte" instructeurs zien het grote nut in van besloten oefen terreinen voor de eerste lessen. De organi satie daarvan blijft echter moeilijk het geen voornamelijk is terug te voeren op gebrek aan samenwerking met de rijscho len. Veilig Verkeer Nederland vindt, dat er speciale cursussen vdor rij-instructeurs moeten komen gesignaleerde tekort aan onderwijskundige vaardigheid aan te vullen. foto. gelvrij. stalen scherm ach- achterbank. >gelvrije schermen in alle afstand bedienbare elek- le deursloten. igelvrij, 29 mm dik, gelami- glas, bedekt met helder ic om versplinteren te voor in. ihakelaar om de wagen te jbiliseren in geval van ont- ng van de chauffeur, leciale schermen, die over eren tussen de deuren val- Jnder stroom staande plaat oorkoming van het omkeren de auto door aanvallers, ïxtra zware vering. )nderschild tegen mijnex- Veiligheidsbanden. gaat op zijn manier een bijdrage ren in de strijd tegen terrorisme. In land worden Granada's (sedan en onwagen) gebouwd van kogelvrij, ipend plaatwerk, uitgerust met een variatie aan anti-terroristische af- middelen, zoals onder stroom staan- iurdrempels en rookbommen. wagens worden volgens Ford ver- t aan ambassades, veiligheidsorgani- s, topmensen in de industrie en poli- i zowel Europa als het Midden-Oos- le prijs: ruim twee ton en nog hoger, team van gespecialiseerde carrosse- luwers zorgt voor het ombouwen met ipend plaatwerk. Daartoe worden de tenbekleding en de zetels van de Gra- verwijderd, teneinde speciale stalen Ien te kunnen inbouwen, die uit plaat gesneden worden, dat tevoren getest is door scherpschutters. Deurkie ren krijgen overlappende schermen om versplintering van het gewapend plaat werk te voorkomen. De ramen bestaan uit 29 mm dik kogelvrij glas. De gewapende beplating is doorgewerkt over de vloer en zelfs de bouten, waar mee de voor- en achterzitplaatsen zijn verankerd, zijn beschermd om te voorko men dat ze door de kracht van een explosie onder de wagen worden losge slagen. Ook het dak is bewapend met plaatwerk. Om de benzinetank tegen aan vallen te beschermen is deze aan de binnenzijde voorzien van een zelfsluiten- de schuimlaag. Er zijn speciale banden voor ontworpen, die het mogelijk maken, zelfs met kogels erin, met een snelheid van 160 km/uur weg te rijden. De deuren zijn beveiligd met elektrische sloten. Zowel de voor- als de achterbank zijn voorzien van een stilstandknop voor de motor en een alarmsirene. Bovendien is de wagen uitgevoerd met rookbommen, die vanaf de bestuurdersplaats kunnen worden afgeschoten. Een onder stroom staande afscheiding onder de deurdrem pels voorkomt dat overvallers de wagen omkeren. Daar de ramen afgesloten zijn, is er in de wagen een luchtverversingsin stallatie aangebracht. Ook bevat de auto een intercom, voorzien van microfoon en luidspreker, om met mensen buiten de auto te kunnen praten. Het ombouwen vergt zes tot acht weken. „Voor de voorbijganger lijkt de „gewa- .pende" Granada.precies op de gewone", zegt een Ford-dealer. „Wij beweren niet dat deze wagen iemand beveiligt tegen iedere vorm van aanval, maar men moet wel erg vastberaden zijn om door de totale beveiliging heen te komen." Het is mogelijk het energieverbruik van de huidige benzinemotor sterk te verbeteren, zo blijkt uit een Engelse studie van Shell. Men acht het zelfs mogelijk over een tijdvak van tien jaar het aantal kilometers per liter benzi ne met vijftig procent te verhogen. Er zal echter nog veel werk moeten worden verzet op het gebied van het ontwerp van de motor en van de transmissie. Vooral van het laatste wordt veel verwacht door andere overbrengingsverhoudingen, een overgang naar minder benzine in het brandstof mengsel en naar hogere-compressiemotoren omdat deze op brandstof met een beperkt octaangehalte kunnen lopen. Het rapport is tot boek verwerkt en in Engeland gepubliceerd waarbij ervan is uitgegaan dat nu al een kwart van alle olie in West-Europa voor transport wordt gebruikt en zestig procent daarvan (dus 15 procent van het totaal) voor benzine voor privé-auto's. Op dit moment kan een benzine motor hooguit een kwart van de energie uit de benzine nuttig gebruiken, meestal is het min der. Men verwacht dat tz.t de benzinemotor die op minder rijke mengsels kan draaien, iets duurder zal zijn dan de huidige maar dat wordt ruimschoots goedgemaakt door het mindere benzineverbruik. De kampeerauto begint steeds populairder te wor den. Begrijpelijk, want zo'n voertuig biedt alle comfort dat men onderweg nodig heeft. Een ideale oplossing ook voor gezinnen met kinde ren. Het probleem dat niet iedere portemonnee in staat is de uitgaven voor zo'n wa gen te financieren is nu on dervangen: kampeerauto's kunnen ook worden gehuurd. Belangrijke voorwaarde is dan wel, dat de kampeerwa gen in uitstekende staat ver keert. Zekerheid hierover heeft men, indien de kam peerwagen wordt gehuurd bij een bedrijf dat lid is van de Bovag, afdeling autoverhuur. Om als lid hiervan te kunnen toetreden, moet de verhuur der voldoen aan diverse eisen, die betrekking hebben op de inrichting van het bedrijf en de veilige en bedrijfszekere siaat van het wagenpark. Nadere gegevens over de huur van kampeerwagens en autoverhuur in het algemeen treft men aan in de door de Bovag uitgegeven „Gids 1978 Autoverhuur". Deze (gratis) gids kan men aanvragen bij de Bovag, Veraartlaan 12 (postbus 441) 2280 AK Rijs wijk, of telefonisch 070- 907222, toestel 320 of 321. Bouwpakket aanhang wagen Een beetje handige doe-het- zelver kan nu zijn eigen ba gagewagentje, boot-trailer of kampeerwagentje bouwen. Vlukon B.V. te Vaals, fabri kant van wielen, torsie-assen en aanhangwagen-onderstel len, is op het idee gekomen de onderstellen los, als bouw pakket, te leveren, waardoor de mogelijkheid bestaat de wagen naar eigen specifieke wensen af te bouwen. Naast het basis-onderstel, dat met een draagvermogen van 450 kg geschikt is voor achter ieder type auto, levert de fa brikant nog diverse hulpmid delen om de wagen te comple teren. Er zijn zes basistypen, afhankelijk van de uitvoering bedragen de kosten 350,- tot 560,-. Het bouwpakket be vat: een torsiegeveerde draa- gas, twee geheel complete snelheidswielen (8 of 10 inch), gegalvaniseerde spatborden, een vuurverzinkte disselboom met zwanehals, kogelkoppe ling, hulpkoppeling met ste kerhouder, een stalen op- bouwframe en een 12 Volts verlichtingsbalk, compleet ge monteerd met achterlichten, kentekenverlichting, kabel met steker en lengtedriehoe ken.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 17