mededelingen gemeentebestuur leiden 22tlm26mei 78 LeidseCouranf STADSKABEL J LEIDEN leiden Waar. Wanneer. KWEKERIJ INC0 KWEKERIJ INC0 b JONGE MENSEN VRIJDAG 19 MEI 1978 LEIDSE COURANT Commissievergaderingen V erkeerscommissie Maandag 22 mei om 15.30 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Kennismaking nieuw benoemde leden en plaatsvervangende leden. Verkeersmaatregelen ingevolge de zgn. hoor procedure. Commissie voor interne organisatie en beheer. Dinsdag 23 mei a.s. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de órde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële asnecten zullen worden bezien. En verder: 0 Kredietaanvraag vervangende nieuwbouw voor langdurig opgenomen patiënten in Ende geest. restitutie van teveel betaalde recognitie we gens het leggen van een drinkwaterleiding in de berm van de Leidsevaart aan de gemeente Noordwijkerhout. Subsidiëring V.E.B.O. 1977. O Aanbrengen van een afscheiding ten behoeve van het pand Maresingel 20. Commissie voor de gemeentelijke archiefdienst. Woensdagmorgen 24 mei a.s. om 10.00 uur in het archiefgebouw, Boisotkade 2a. Agenda: Werkgroep archiefonderzoek voor gevorder den. 9 Jaarverslag 1977 Samenstelling commissie ingaande september 1978 Mededelingen archivaris. Commissie voor Economische Aangelegenheden. Dinsdag 23 mei a.s. om 20.00 uur in de koffieka mer van het stadhuis. Agenda: Vaststelling subsidie 1977 V.E.B.O. Aanbrengen van een afscheiding ten behoeve van het pand Maresingel 20. Verhoging tarieven verordening veemarktgelden Grossierscentrum Rooseveltstraat. Investeringen en intensiveringen begroting 1979. Wijziging verordening op de winkelsluiting 1977-2 Bestemming ruimten in de Merenwijk. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Verkiezingen Foutieve naamsvermelding op kandidatenlijsten. De kandidatenlijst, die u gelijk met de oproe- pingskaart voor de gemeenteraadsverkiezingen ontvangen hebt bevat een foutieve weergave van de namen van 2 kandidaten. Voor lijst 7 staat ver meld (Hans) B. O. J. R. Gloubitz, dit moet worden Glaubitz. Voor lijst 8 staat vermeld mevr. Miep Knóppels, dit moet worden Knöptels. De bewoners van de Kooi Noord weten er al van. Zij ontvingen als eersten het informatie- boekje „stadskabei Leiden" met er achterin ondermeer gestoken in een bruine enveloppe het wijkenplan. In Noorderkwartier en Groenoord wordt het boekje binnenkort verspreid. In al deze wijken staan de nummers 1, 2 en 3. Daér wordt het begin gemaakt met „stadskabei Leiden". Het laatste cijfer op het wijkenplan is 37 daar worden de laatste aansluitingen ge maakt. Dat zal in 1980 zijn. Kort na ontvangst van het boekje krijgt men bezoek van een en quêteur Met hem kunt u bijvoorbeeld overleggen waar u de wandcontactdoos wilt hebben en wat voor extra voorzieningen u wenst Bij deze enquêteur kunt u zich ook als abonnee op „stadskabei Leiden" opgeven. Lees het hoofdstukje „hoe worden uw tv en radio op de stads kabei aangesloten?" nog even goed door. Dan weet u van wanten. Stemmen in een ander stembureau Indien u op 31 mei 1978 niet in de buurt van uw woning kunt gaan stemmen, dan kunt u op het stadhuis een „kiezerslegitimatiekaart" aanvra gen. Daarmee kunt u in elk stembureau in de ge meente Leiden uw stem uitbrengen. Wilt u van deze mogelijkheid gebruik maken, dan kunt u na ontvangst van uw oproepingskaart op het stadhuis deze kaart laten omzetten in een „kiezerslegitimatiekaart". Dat kan tot uiterlijk 26 mei a.s. Stemmen bij volmacht. Bent u op 31 mei a.s. verhinderd om persoonlijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand an-, ders machtigen om dat voor u te doen. Op elke oproepingskaart bevindt zich een ge deelte waarop u iemand anders kunt machtigen om voor u te gaan stemmen. Als u dit gedeelte hebt ingevuld moet het door u en uw gemachtigde worden ondertekend. Met deze ingevulde en on dertekende oproepingskaart kan uw gemachtigde gewoon op de dag van de verkiezingen voor u gaan stemmen in uw stemlokaal. Aan deze ma nier van stemmen zijn echter twee voorwaarden verbonden: a. u en uw gemachtigde moeten beiden staan in geschreven in hetzelfde stemdistrict; b. uw ge machtigde moet uw stem gelijk uitbrengen met zijn eigen stem. Kiest u voor deze vorm van vol macht, dan hebt u het stadhuis niet nodig en kunt u alles thuis zelf regelen, tot op de dag van de ver kiezingen toe. Gemeenteraad De gemeenteraad vergadert op maandag 22 mei a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Voorstel om het binnenstadsgebied Pancras- Oost aan te wijzen tot stadsvernieuwingsge bied en om in te stemmen met de nota „Verbe teringsplan Pancras-Oost". Een schrijven van het bestuur van het Wijkko- mitee „Zeeheldenwijk" betreffende de ver keerssituatie in deze wijk. Vaststellen van het bestemmingsplan De Camp. Afrekening sierbestrating Haarlemmerstraat. Wijzigen van de begroting van de gemeente en van de begrotingen van de takken van dienst voor het dienstjaar 1976. Voorstel Bibliotheekplan. Voorstel organisatie van het sociaal-cultureel werk. Voorstel om in te stemmen met een correctie van de bij raadsbesluiten van 20 december 1976, no. 292, en 22 juni 1977, no. 177, in erf pacht uitgegeven gronden aan de Brahmslaan. Gelden ten behoeve van de uitvoering van werken voor het bouwrijp maken van een ge deelte van het voormalige spoorwegemplace ment nabij de Herensingel voor woningbouw doeleinden. Gelden voor de bouw van 14 woningwetwonin gen aan de westzijde van de Julianastraat. Rekening-courantkrediet ten behoeve van de voorfinanciering van de subsidies in de kosten van restauratie en verbetering van het woon huis monument Pieterskerkstraat 4. Diversen. Afsluiting Zijlpoort. In verband met de restauratiewerkzaamheden aan de Zijlpoort, zal maandag 22 mei de Zijl poort-doorgang afgesloten zijn voor alle verkeer, behalve voor voetgangers. Door middel van de gebruikelijke verkeersborden, zal het verkeer worden omgeleid via het noordelijk om de poort gelegen weggedeelte. Rectificatie. In het bericht van vorige week over de sluiting van het slachthuis op 24 mei a.s. is per abuis een verkeerd telefoonnummer vermeld: 145344. DIT MOET ZIJN: 143345. Terrasvergunning Franse week. Met het oog op de feestelijkheden rond de start van de Tour de France hebben de Burgemeester en Wethouders besloten gedurende de periode van 23 juni tot en met 1 juli a.s. een algemene ter rasvergunning voor de gehele stad te verlenen. Op grond hiervan mogen de plaatselijke horeca ondernemers zonder nadere toestemming gedu rende genoemde periode vóór hun bedrijf een ter-, ras inrichten. Voor deze aktiviteit is voorts de vrijstellingsbepa ling van artikel 10 d. van de Precario-verordening van toepassing, zodat hiervoor geen heffing van Precariorechten zal plaatsvinden. Ontwerp-bestemmingsplan „Leiden-De Kooi". De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van 23 mei 1978 gedurende één maand ter gemeentesecretarie (stadhuis, kamer 330 A) voor een ieder ter inzage zal liggen het ont werp-bestemmingsplan „Leiden-De Kooi" voor het gebied globaal begrensd door de Kooilaan, de Lage Rijndijk, de Zijl, de Ringkade en de Timor- straat. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen het ontwerp indienen. Programma van eisen Stevenshof. Zoals reeds werd aangekondigd in de gemeente lijke advertentie van 28 april 1978, zal op donder dag 25 mei aanstaande een algemene informatie avond worden georganiseerd over het pro gramma van eisen Stevenshof om 20.00 uur in de Stadsgehoorzaal. Zij die belangstelling hebben voor de Stevenshof kunnen zich tijdens die avond of in het stadhuis (afd. SVG, kamer 316) aanmelden, wanneer zij aktief bij de verdere planontwikkeling wensen te worden betrokken. Aan de balie van het Bureau Voorlichting in het stadhuis is het programma van eisen verkrijg baar tegen betaling van 2,50. Grofvuilophaaldienst komende week. Volgende week zijn wijk 4+6 wijk 9+11 wijk 10 12 wijk 13 15 wijk 14 16 i de beurt: maandag 22 me dinsdag 23 me woensdag 24 me aonderdag 25 me vrijdag 26 me Constructie bureau West tijd.: Geversstraat 48, Oegstgeest. Tel. (071) 154420. Wij vragen voor het uitwerken van diverse projecten een BETON/STAAL CONSTRUCTEUR Opleiding HTS of MTS met aanvullende diploma's en/of studerend voor constructeur HTI. Schriftelijke sollicitaties aan bovengenoemd adres. Bereikbaar aleen met bus 40-15 Tel. (071)492777 (071)-B92777 G££A/ FIUAAL Vronkenlaan 23, Leiderdorp. RIJNSBURG: Wilgenlaan 5. Vrijstaande villa op 470 m2 grond, rustig gelegen in villawijk. Bouwjaar 1975. Zonnige en vrije achter tuin. Indeling: royale entree, grote L-vormige huis kamer (plm. 54 m2) met verlaagd gedeelte waarin open haard, plavuizenvloer en hardhouten schuifpui naar terras, luxe royale keuken (zandgeel) met koel kast, oven, gasfornuis en afzuigkap, grote garage 10 m. lang; 1e etage: 3 ruime slaapkamers resp. groot (5.10 x 4.40 m.), (5.10 x 4 m.) en (3 x 3.50 m.), bij de ouderslaapkamer zeer royale badkamer met ligbad, op de overloop aparte douche, 2e toilet, open spiltrap naar zeer grote zonnige zolderkamer (8x5 m.). Aparte ruimte voor warmwatervoorzie ning en c.v. ketel. Inclusief diverse stoffering. Vraagprijs: 695.000,- Bovenstaand pand kunt u zaterdag 20 mei a.s. van 12 t/m 14 uur geheel vrijblijvend bezichtigen. Bern. Zwaan Makelaardij onr. goed, Hoofdstr. 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRl A. een geroutineerde CALCULATOR B. een aankomend CALCULATOR die momenteel voor het diploma sik deert en bij voorkeur over enige tf varing beschikt. Ons zeer vooruitstrevend en modet geoutilleerd bedrijf biedt u een zei standige funktie, waarbij u met facetten van het vak te maken heel Uw sollicitatie met uitvoerige inlidj tingen omtrent opleiding en ervariifc kunt u richten aan de afdeling Persl neelszaken. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B Cash en Carry in kamer- en decoratieplanten 2000 M2 KEUZE UIT HONDERDEN SOORTEN KAMERPLANTEN VERSTAND VAN EEN PL/ PRETTIG GEPRIJSD Geestweg 43, Roelofarendsv# Zo'n baan grijp(t) je toch (va 18 jaar) gevraagd voor de Afdeling Teletype van een groot knyitenbedrijf, waar je kranten- en ander soortige kopij op een beoldscherm gaat verwerken. Stuur, als het nevenstaande je aanstaat, een briefje met wat persoonlijke gegevens om deze en andere zaken met je te bespreken tijdens een oriënterend onderhoud, aan. SUTHOFF PERS B V. AFDELING P. O.. t.a.v. dhr. J. Brandsema. WAGENSTRAAT 37, s-GRAVENHAGE. SALARIS: is zondermeer goed te no|® men, doch wel afhankelijk van je irj breng. Verder wordt een pakket mr derne sociale voorzieningen gebods* en is de CAO voor de grafische ondör nemingen van toepassing. E( WERKTIJDEN: tijdens de opleiding (ma$e 2 maanden) van 8.30-17.00 u. Daarrfo in ploegendienst, t.w. de 1e week vaL 7.00-15.00 u. de zaterdag van 7.0C 9.30 u.; de 2e week van 15.00-23.0' u. (Zo nodig kan van deze tijden afgewe ken worden). DIENSTVERBAND: wordt voor maximai 12 maanden aangegaan. VERWACHT WORDT: type-ervaring en/o een -diploma en zelfcorrigerend weil ken. LEIDSE COURANT Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant Bij de weekabonnees zal het voor de toegestuurd te krijgen op uw vakantieadres. Aan vakantieperiode verschuldigde abonnementsgeld een dergelijk verzoek uwerzijds willen wij graag in het op de acceptgirokaart aangegeven bedrajh zo goed mogelijk voldoen, reden waarom wij u de zijn opgenomen. De gebruikelijke betaling aan <f' volgende noodzakelijke ,.spelregels"moeten j bezorger vervalt dus. Wij moeten u erop wijzen, dat er alle gdj zorgen ten spijt toch ernstige stagnatie in d^e bezorging kan optreden. Zelfs komt het. voorleggen: Opgave van vakantie-adressen zal, ook voor weekabonnees, uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kunnen helaas niet worden geaccepteerd Voor een correcte uitvoering van uw opdracht is het noodzakelijk, dat de bon uiterlijk één maand voor uw vertrek ons bezit is. Uiterlijk 14 dagen voor uw vertrek ontvangt van ons eenN: bevestiging van de opgave. Mocht u deze niet tijdig ontvangen, dan verzoeken wij u kontakt op te .nemen met onze abonnementenafdeling telefoon 071-122244. De aan toezending van uw krant verbonden kosten zijn: 2,10 per week voor Nederland en België^" 2,00 per dag voor overige Europese landen. Buiten Europa dagtarief. Voor de betaling van de verzendkosten wordt U een acceptgirokaart toegestuurd. bijzonder in de zuidelijke landen, voor dat de krant in het geheel niet op de plaats van ft bestemming terecht komt. Voor gebeurtenild ,die zich voordoen nadat uw krant doorft is verzonden, kunnen wij uiteraard [t geen verantwoordelijkheid dragl S.v.p. in blokletters invullen! In ieder vakje s.v.p. een letter. Vakantieadres: p/a straat: Huidig adres: j|< ben kwartaal/week/jaar abonnee naam

Leidse Courant | 1978 | | pagina 10