Weit goed is, gaat lang mee. 25.- Prijstreffer BOONS AUTOBEDRIJF V.D. VELDE BV BAKKER'S AUTOMOBIELBEDRIJF BV Staatsloterij Jl lste trekking MEDEWERKER, Grote 3-daagse Pinkstershow op vrijjdag 12/5, zaterdag 13/5 en maandag 15/5 van massief eiken meubelen en rundlederen zitmeubelen. ....in de Willem Barentszstraat w'°' Wade DONDERDAG 11 MEI 1978 LEIDSE COURANT PAG Familieberichten Zr. MARIA ELEUTHÉRE (Wilhelmijna Mounts) haar 60-jarig kloosterjubileum te vieren. Zij was ruim 50 jaren verpleegster, waarvan vele ja ren hoofdverpleegster bij de interne zieken. Al deze jaren was zij werkzaam in het Antoniits Ziekenhuis in Utrecht. Wij wensen haar nog vele blijde jaren, en een wel verdiende rust in: Huize Antonius, Graafse Baan, Rosmalen. Fam. Mounts. Voor de vele blijken van belangstelling, die wij van u allen mochten ontvangen na het zo plotseling heengaan van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa JOHANNES FRANCISCUS VAN SCHIE betuigen wij onze oprechte dank. Op de jonge leeftijd van 15 jaar moesten wij aan God teruggeven na een langdurig lijden, voor zien van de Genade middelen der H. Kerk, onze innig geliefde zoon, broer en neef NICO BLEIJI P.J.BIeiji P. J.BIeiji- de Water Piet Nico is opgebaard in de aula van „Ad Sanc- tos", Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst en gelegenheid tot con doleren aldaar: vrijdag, 12 mei, van 19.00 tot 19.30 uur. Wij vieren de H. Eucha ristie voor Nico op zaterdag, 13 mei, om 10.00 uur in de parochie kerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ont vangen - Hartebrug - Haarlemmerstraat, waar na de bijzetting zal plaatsvinden in het fa miliegraf op de r.k. be graafplaats „Zijlpoort", om circa 11.15 uur. Hardstikke leuk nylon jack. Met kontrasterende mouwen, schouder/ arm-biezen en ritszakken. Zwart, marine en wit. mt 116(25,-)t/m 176(29,-)' v.a. Alleen deze week Haarlemmerstraat 115-117, Leiden OAMES VOETBEDSANDALEN Elegant en soepel, een weldaad voor Uw voeten. speciaalschoenen Utrechtse Veer 15, Leiden. Tel. 124162 l~*\ertig jaar geleden begon de eend aan zijn succesvolle loopbaan. Van 't L/ begin af aanwas hij een buitenbeentje. Je hoefde hem niet mooi te vin den, omdat hij was gebouwd om handig, praktisch en nuttig te zijn. Tot opde dag van vandaag vindt u dezelfde karakteristiek nog steeds in de 2CV. Want wat goed is gaat lang mee. Ruim 3 miljoen eenden vonden inmiddels hun weg. Natuurlijk is de 2CV in al die jaren ver beterd, aangepast aan de eisen die het hui dige verkeerstek. Maai hij is niet veranderd. De eend is eend gebleven. Hij is nog steeds de goedkoopste auto, vanaf f7.530,- rijklaar. Hij rijdt voorde laagst bestaande kilometerprijs en is de zuinigste met benzine. Hij is comfortabel door z'n zee van ruimte en 4 onafhankelijk geveerde wielen die alle wegoneffenheden soepeitjes op vangen. Hij heeft een oprolbaar linnen dak Ha prototype van de 2CV. en 4 grote deuren. Z'n top is z'n kruissnel heid en goed voor ruim 110 km/h (voor de 2CV6). Hij is bovendien veilig door o.a. z'n weg- ligging, voorwielaandrijving en 3-punts rolgordels vóór. Vanaf zaterdag as. is het feest. De hele week van 13 t/m 20 mei vieren we de 30e veijaardag van de 2CV. 't Wordt een echt feest. Met slingers, ballonnen, kof fie met gebak en voor de kinderen ranja met een rietje. En in het middelpunt van de belangstelling de deux-chevaux met zijn veijaardagscadeaus. 't Enige verschil is dat u die cadeaus niet hoeft te geven, maar krijgt bij de aanschaf van een nieuwe eend. De verjaardagscadeaus. Wie in de week van 13 t/m 20 mei een nieuwe 2CV koopt, krijgt verjaar dagscadeaus in de vorm van een pakket accessoires ter waarde van f 500,-. Ook bij Dyane, Ami en LN. Om het allemaal nog feestelijker te ma ken, krijgt u de verjaardagscadeaus van de 2CV ook bij aanschaf van een besteleend, een Dyane, een Ami en een LN. Per slot zijn zij ook een beetje jarig. Wat krijgt u? Een radio, een console speaker, een gevarendriehoek, een brandblusser, kokos matten, tankdop slot, extra lampensiet, sleepkabel komt u maar eens kijken. Totaal zo'n f 500,- aan gratis accessoires. Want 't is feest. De eend is 30 jaar jong geworden en in de kracht van z'n leven. Kennedyloan 118, hk Brahmslaon, Leiden Zijlsingel 36, Leiden Hoofdstraat 133, Sassenheim CITROËNA2CV 669e Staatsloterij, lste trekking, 10 mei 1978. Prijzen van: t 25.000.- zijn gevallen op alle nummers 5.000.- zijn gevallen op alle nummers 2.000.- zijn gevallen op alle nummers 2.000.- zijn gevallen op alle nummers 2.000.- zijn gevallen op alle nummers 2.000.- zijn gevallen op alle nummers 2.000.- zijn gevallen op alle nummers en prijzen van: t 1000.-op alle nummers eindigende op 400.-op alle nummers eindigende op 200.-op alle nummers eindigende op 100.-op alle nummers eindigende op 100.-op alle nummers eindigende op 75.- op alle nummers eindigende op 50.-op alle nummers eindigende op 50.-op alle nummers eindigende op 10.-op alle nummers eindigende op 064593 027580 088507 060873 GEMEENTE ALKEMADE Op de afdeling algemene zaken, bureau beleid en uitvoering bijzondere wetten kan geplaatst worden een die vooralsnog zal worden belast met de uit voering van BIJZONDERE WETTEN. Naast een goede basisopleiding op middel baar niveau, wordt het bezit van. of studie voor het diploma Gemeente Administratie I noodzakelijk geacht. Het aanvangssalaris kan. afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.321. bedragen. Promotiemogelijkheden zijn bij gebleken ge schiktheid aanwezig. Op de secretarie van deze gemeente wordt ge werkt met flexibele werktijden. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de afdeling, de heer J. J. F. M. van Elk. telefoon 01713-9000. toestel 18. Belangstellenden wordt verzocht hun schrifte lijke sollicitatie binnen tien dagen na het ver schijnen van dit blad te zenden aan burge meester en wethouders, postbus 1, 2370 AA Roelofarendsveen. - Kooreman - een begrip in de randstad voor kwaliteitsmeubelen houdt op'2e Pinksterdag een unieke show. In onze nieuwe toonzaal Willem Barentszstraat 21. Leiden. U kunt kennis maken met het allerbeste ambachtelijk meubel uit binnen- en buitenland. Naast de fanta stische kollektie eethoeken, zithoeken schrijfburo's en wandkasten in boeren en klassiek eiken treft u ook allerhande assecoires aan die uw interieur komp leet maken zoals bijpassende lampen, mimisets en perzen etc. Kortom voor elk interieur is Kooreman het aangewezen adres. Uw interieur adviseurs bij uitstek die u ook graag de enorme kollektie massief eiken slaap kamers laten zien op het "Slaapkamer huis"-aan de Oude Rijn 13. Maak er een gezellig dagje van. Wij zijn 2e Pinksterdag open van 10.30 uur tot 17.00 uur en u kunt uw auto voor de deur parkeren. Komt u vrijblijvend kij ken naar de kollektie van de betere hui zen??? De koffie staat klaar. Off. dealer van de beste Engelse huizen runuUirrifqiMliiy UPHOLSTERY AQlóTOCDAT Handvervaardigde Chester fields op verend interieur ge stoffeerd en bekleed met het allerbeste rundleder (antique finish). Permanente meubelexpositie in onze nieuwe magazijnen/toonzalen Willem Barentszstraat 21, Leiden (Industrieterrein De Waard). Tot ziens op 2e Pinksterdag Dit model vertegenwoordigt pure luxe en is bekleed met echt waterbuffel leder. Voor mensen die wat goeds in huis willen hebben. Met de hand vervaardigde stoere massief eiken meu belen. Alleen leverbaar via onze bedrijven. donderdag koopavond

Leidse Courant | 1978 | | pagina 4