Zon romantisch lederen bankstel koopt n nu rechtstreeks bij de \z - groothandel. Kom met Pinksteren naar onze toonzalen in meubelstad Culemborg ridderhof stijlmeubel tv Groot in kleinmeubelen kwaliteitsmeubelen voor 'n groothandelsprijs levert voortaan rechtstreeks aan het publiek. Natuurlijk komen de kinderen mee. Ridderhof Stijlmeubel: voordeliger vindt u't nergens! Costerwea 4, Culemborg, tel.03450-2848. DONDERDAG 11 MEI 1978 LEIDSE COURANT Bankstel Rembrandt Een komfortabel rn net lederen bankstel, met koudschuim kussens en lederen binnenbak. Leverbaar in 4 kleuren leder. En uitsluitend bii óns met zoveel voordeel! Winkelwaarde f4995. - Ridder/lofprijs f3295.- A fliaalprijs Ridderhof Stijlmeubel is van huis uit een groothandel. Al jaren zijn wij gespecialiseerd in klassieke bankstellen, eetkamers en kasten. Maar daarnaast vindt u bij ons ook een prachtige kollektie eiken meubelen. Voortaan kunt u uit al die meubelen rechtstreeks uw keus maken in onze toonzalen. En daarbij spreekt het vanzelf dat u- cen opvallend lage prijs betaalt. We zijn en blijven immers een groothandel, die rechtstreeks levert vanaf de fabriek! Bankstel Rustig Een fraaie kombinatie van 2 zitsbank en 2 fauteuils, alle bekleed met rund leder. Keus uit vele kleuren. Winkelwaarde f 4195. - Ridderhofprijs f2895.- A JJtaalprijs Vitrinekast 2020 Stijlvol notehouten mode! met handingelegde Intersia panelen, geslepen glas en handgestoken ornamenten. Ook 4- en 5-deurs uitvoering leverbaar. Winkelwaarde f56 75.- Ridderhofprijs f4150.- Afliaalprijs Ridderhof Stijlmeubel levert niet alleen komplete bank stellen in romantische stijl, maar ook o.m. notehouten eet kamerstoelen met een zeer degelijk interieur en rijk beklee met velours. En daarbij passende eetkamer- en salontafels in noten en wortelnoten zijn ruimschoots voorhanden. Salontafel 059 Winkelwaarde f695.- Ridderhofprijs f525. - A fliaalprijs Het komende Pinksterweekend organiseren wij een gigantische meubelshow in onze toonzalen aan de Costerweg op het Industrieterrein Culemborg. Op meer dan 5000 vierkante meter vindt u ruim 200 bankstellen in klassieke stijl, waaronder veel in leder en in prachtige stoffen. Plus een veelzijdige kollektie eiken bankstellen en een volledig programma Engels mahonie. Kom ook naar die unieke Pinkstershow, waar u kunt kijken, kopen èn profiteren van de extra aan trekkelijke openingsaanbiedingen. Wij verwachten u vrijdag, zaterdag of 2e Pinksterdag tussen 10.00 en 18.00 uur, of tijdens de vrijdagse koop avond. Stoel Venetia Winkelwaarde f278.- Ridderhofprijs f205.-1 A fliaalprijs Stoel Majestic Eetkamertafel Winkelwaarde f 745.- Ridderhofprijs f645.- Afliaalprijs Winkelwaarde f395. - Ridderhofprijs f298.- A fliaalprijs (ook met dichte rug verkrijgbaar) Terwijl u door onze toonzalen wandelt, amuseren ook uw kin deren zich kostelijk. Onder deskundige leiding kunnen ze tekenen, kleuren, spelletjes doen en nog veel meer. Zo wordt meubels kijken bij Ridderhof Stijlmeubel niet alleen voor maar ook voor de kleintjes een plezierig dagje uit! AFSLAG CULEMBORG 2,5 KM En alle bankstellen zijn uit voorraad of op korte termijn leverbaar, zo u wilt ook ip 3-2-1 kombinatie! j RIDDERHOF STIJLMEUBEL. Bankstel Chopin. Een van de toppers uit onze klassieke kollektie. Uitgevoerd in rundleder met eveneens lederen binnenbak en koudschuim kussens. g ah In heel Nederland niet zó laag geprijsd! Winkelwaarde f3995.-Ridderhofprijs f2995.- Afliaalprijs W INDUSTRIETERREIN VOLOP PARKEERRUIMTE Iets meer over onze prijzen. Alle meubelen kunnen bij u thuis worden afgeleverd en geinstalleerd door de Ridderhof meubelspecialis ten. U betaalt in dat geval de "Ridderhofprijs". Neemt u de meubelen zelf mee, dan geldt de extra voordelige "Afh a afprijs".

Leidse Courant | 1978 | | pagina 20