id=].l=UJdl=jllJIJLEIDSE COURABT Parker ook voor compleet Falcon te sterk: 123-122 ACZ weert Zian Vitesse af Nijssen Trotters in bekerfinale De Danaïden in de lift AZC-trio snel op vrije slag Parker, winnaar op punten. Uwhandschrift is een Parker waard. 'Pf SSSBsarx* j WH/P (van onze basketbal-medewer ker) LEIDEN --Er zullen maar weinig eredivisiewedstrijden zijn ge speeld die het niveau van de vierde ontmoeting tussen Parker en Falcon hebben gehaald. De wedstrijd bood werkelijk alles wat een topwedstrijd moet bieden: in dividuele klasse in de vorm van Kees Akerboom en Mitchell Plaat, teamspel van vooral Parker, goe de arbiters in de personen van Van Linderberg en Roolvink, spanning in de vorm van twee verlengingen en een geweldig pu bliek dat Parker door het diepste punt sleepte en dat de Leidena- ren uiteindeijk met 123-122 zag zegevieren, mooier kon het eigen lijk niet. Parker is dermate in de breedte gegroeid, dat het team momenteel het sterkste in de ere divisie is. Dat groeiproces duurde een half seizoen, maar nu is het basketbal van de Leidenaren sterk, zelfs zo sterk dat sinds half februari niet meer werd verloren. Falcon daarentegen komt in moeilijkheden. Na de nederlagen tegen Parker en Vastgoed had iedereen in Den Bosch juist uit tegen Parker het herstel ver wacht. Akerboom was weer fit, Jan Dekker was weer aanwezig, dus wat zou de Bossche ploeg beletten te winnen? Het antwoord dat Parker gaf was team-work: telkens weer als Falcon aandrong stond er een schutter op die Leiden in de race hield. Zoals gezegd, de teams gaven elkaar weinig ruimte, ook in de beginfase. Het was de weer her stelde Bartolome die Parker aan de leiding bracht. Felle rebounds en de bekende break via Plaat deed een voorsprong van 11-7 ontstaan. Diezelfde Bartolome kreeg echter een drietal fouten en werd gewisseld voor Hans van Rooden. Een wissel die hard no dig was. Arthur Collins zat vast tegen de zóneverdediging van Falcon en Dekker en Kropman schoten met scherp. Met Mitchell Plaat hield van Rooden de Leidse formatie op de been. De Leidse ploeg kwam even los en een 31-32 achterstand werd op de break omgebogen naar een 39-34 voorsprong. Al Faber stond op als puntenmaker en bracht de marge terug tot één punt, hetgeen in de 49-43 ruststand zijn weerslag vond. De tweede helft toonde een bijna indentiek beeld. Parker zocht regelmatig met succes ruimte via de break en bouwde een kleine voorsprong op. Falcon zat vast, maar onnodig balverlies bij Parker hield de Bossche ploeg in de race. Pas bij 66-62 kwam .Parker los. Arthur Collins maakte eindelijk punten en Hans van Rooden vervulde met Bruinsma een hoofdrol in de verdediging. Het werd 72-66, maar de in de eerste helft opgelopen foutenlast ging zich wreken. Kort achtereen moesten Bartolome en Bruinsma naar de kant met vijf fouten. Dat Falcon terugkwam is dan ook een logische zaak. Akerboom had zijn stek gevonden en ging raak schieten. Zijn scores waren zo overtuigend dat het hele Bossche spel zich op Akerboom concen treerde: 89 seconden voor tijd PAGINA 18 scoorde de Bossche forward 91- 91 en de nederlaag voor Parker dreigde. Falcon stoorde met ka mikaze-basketbal de Leidse aan vallen. hetgeen fouten opleverde voor Dekker en Kirkland. Plaat liet 98-95 aantekenen met elf secon den te gaan en de wedstrijd leek bekeken. Den Bosch zette haar laatste aanval op en Kirkland scoorde. Arbiter van Linden berg constateerde bij die score de vijf de fout voor Kip zodat Kirkland 98-98 kon scoren, hetgeen verlen ging inhield. Drie basis-spelers aan de kant leverden grote problemen op voor coach Hennie Blom, maar ook in die verlenging bleef Parker vech ten. Het was Roy Leysner die de loodzware taak kreeg om de schuttersrol van de vermoeide Collins en Plaat over te nemen. Leysner slaagde voortreffelijk. Het karwei is volbracht. Parker-spelers Collins, Plaat en Kop beginnen hun feestje, Akerboom druipt teleurgesteld af, de Leidse aanhang (zo'n 2500 man sterk) neemt bezit van het speelveld in de Vijf Meihal. Leiden 123. Den Bosch 122 punten. Terwijl iedereen zich vergaapte aan schutterskanon Akerboom hield Leysner Parker in de race. Bij 102-106 moest Kropman met vijf fouten naar de kant, hetgeen de entree van Bloemsma beteken de. Bloemsma vergat de bal naar Akerboom te passen; Parker kon een interceptie maken en 106-108 scoren. In de laatste seconden scoorde Collins 108-108, weer verlenging. In de laatste verlen ging bleek Parker over de langste adem te beschikken. Akerboom ging eindelijk missen en de re bound was voor Leiden. Via Col lins werd het 117-114. Kirkland schoot de Bosschenaren naar 117-118, maar Parker bleef sto ren. De beheerst opererende van Rooden schoot 119-118. Een mis ser van den Bosch gaf Parker nog meer lucht, Leysner liet weer twee ounten aantekenen. Mitchel Plaat scoorde 123-120, waarna in de voorlaatste seconde Akerboom de eindstand op 123- 122 bepaalde. Scores Parker: Bartolome 4; Kip 0; Leysner 12; Bruinsma 15; Van Rooden 18; Plaat 28; Collins 36. Stand eredivisie: Falcon 31-52; NN Oonar 31-50; Parker 31-46; Tripper 31-34; Vastgoed 31-32; Arke 31-20; Buitoni 31-24; Delta Lloyd 31-22; Mu sette 31-22; Amstelveen 31-2. (Van onze waterpolomedewer- ker) Ede In zwembad De Peppel in Ede heeft de Leidse waterpolo- hoofdklasser De Zijl/LGB een 75 nederlaag moeten incasse ren. De Rijn, verrassend sterke debutant in de hoofdklasse, heeft zaterdagavond door fel op de man te spelen en een agressieve speelwijze te hanteren de zesde plaats op de nationle ranglijst| verstevigd en de achterstand op' de nummer vijf, De Zijl/LG, terug gebracht tot drie punten. In een rommelige openingsfase kon aanvoerder Jacob Spijker de stand op 0-1 brengen. De Rijn kwam daarop terug tot 2-1 In de tweede periode benutte Stan van Belkum een strafworp en bracht de stand op 2-2. Met Alex van Belkum op de kant kwam van Es tot 3-2. Zonder Alex van Belkum, die inmiddels zijn derde persoonlijke fout had ge- maakti werd in de derde periode de score opgevoerd tot 4-4 door doelpunten van Leo Onderwater. Johan Kers en Martin Vreeburg. In het laatste speldeel was het Vermeer die De Rijn aan een voorsprong hielp door met een afstandsschot Theo Uittenhout te passeren. Weer kwam De Zij l/LGB langszij, ditmaal door Frits Welling die een strafworp benut te. Een niet bestrafte overtreding van Van Dikkenberg stelde De Rijn opnieuw in staat de leiding te nemen, waarna in de slotfase door Van £s via een strafworp de eindstand werd bepaald op 7-5. Het competitieduel tussen lijst- aanvoeder AZC en Zian-Vitesse is geëindigd in een 5-3 overwinning voor de Alphenaren. Het is dit maal geen gemakkelijke overwin ning geworden voor de ploeg van coach George Geurtsen. Tot aan het laatste speldeel bleef de stand in evenwicht, maar in de slotfase bleken de AZC-zenuwen het sterkst en werd door Frank v.d. Akker en Eric Noordegraaf de volle winst gepakt. In de eerste periode scoorden Eric Noordegraaf voor AZC, en Jan-Evert Veer elk tweemaal: 2-2. In het tweede speldeel voerden Frank v.d. Akker en Aad v. Mil de score op tot 3-3. De derde periode werd gekenmerkt door te gehaast spel en onnodig balver lies aan beide zijden. In de vierde periode nam AZC definitief afstand door een doel punt van Frank v.d. Akker waarna Eric Noordegraaf met een prach tig afstandsschot zijn derde doel punt in deze wedstrijd wist te scoren. In de Eerste Klasse heeft LZ 1886 in zwembad De Zijl een ruime overwinning (10-2) behaald op Polar/Bears. LZ, door het verlo ren gaan van de promotiekans, heeft de wedstrijd vrijblijvend ge speeld. Coach Gijs van der Leede gaf enkele jeugdspelers een kans en wisselde enkele basisspelers gedurende de wedstrijd. Daardoor kwam het dat bijvoorbeeld Fried Elzinga en Jan de Graaf een part vanaf de kant toekeken. Op de uitslag heeft het nauwelijks in vloed gehad. In de eerste periode liep het wat stroef; alleen Fried Elzinga wist doel te treffen; 1-0. Door in de tweede periode over te schakelen naar een zóneverdediging, moest Polar/Bears meer risico nemen. Hierdoor kon LZ zijn sterkste wa pen, de snelle break, beter hante ren en wisten Rudy Muusse en Jan de Graaf beiden tweemaal te scoren. Wolferink scoorde tegen: 5-1. Toen ging coach van der Leede wat meer wisselen en kon LZ via Rudy Muusse en Fried Elzinga op 7-1 komen. In de vier de periode doelpuntte Rob Groot weliswaar 7-2, maar via Fried El zinga, Jan van Duuren en Ruud Muusse (z'n vierde) werd dé eind- stad 10-2. In de Tweede Klasse B heren heeft Katwijk met 5-4 van SZC verloren en BZPC met 3-4 van DWR gewonnen. Tegen het op de vierde plaats staande DWR liep BZPC uit tot 4-1 waarna in de vierde peiode DWR twee minuten voor tijd tot 3-4 terugkwam. Voor BZPC scoorden Maarten van Ettinger (tweemaal) en Pim Bate laan en Peter Wierinck beiden eenmaal. Katwijk heeft het in Schiedam tegen SZC niet kunnen redden. Wel wisten de Katwijkers van 5-1 tot 5-4 terug te komen, maar het laatste doelpunt werd pas 15 se conden voor tijd gescoord dus meer eer viel er niet te behalen. Voor Katwijk scoorden: Paul van de Putten (tweemaal) en Kees van der Moolen en Dick van der Bent beiden eenmaal. ADVERTENTIE Parker heeft de vulpen met de juiste penpunt en de juiste penverankering. Voor uw hoogstpersoonlijke handschrifL Importeur: Fortress Handelsmaatschappij BV, Energiestraat 29, Naarden. Tel. 02159 41055. (Van onze basketbal-medewerker) LEIDEN Luba heeft zich uitstekend gerevancheerd voor de bekerne derlaag tegen Nijssen Trotters j.l. woensdag. Desondanks valt de totaalscore over de twee wedstrijden ten gunste van de Trotters uit. waardoor de Leidse eersteklasser in de finale van de landelijke B-beker zal uitkomen. De wedstrijd op zich leverde een weinig gemotiveerd Nijssen op.Na een 37—48 ruststand werd het 83—106 voor Luba. In de eerste divisie speelde Vak Stars tegen Hoechst BSW uit Weert. Ondanks goed spel van de Weertse Guards werd het na een 40—53 ruststand uiteindelijk 84—102 voor Vak Stars, dat a.s. zaterdag de belangrijke uitwedstrijd tegen medekoploper ASVU in Amsterdam speelt. In de 2e divisie zegevierde BV Hoofddorp met 102—73 over de BV Lisse. All Stars Leiden All Stars is als winnaar uit de bus gekomen in het 21ste internationale basketbaltoernooi van Nieuwediep. De met vier spelers van buiten opererende Leidse ploeg domineerde volledig in dit toernooi, begon met een 5632 overwinning op Denemarken en vervolgde met een 49—28 zege op Tsjechoslowakije. Hongarije en TUS '04 Leverküssen werden daarna met 37—25 en 35—28 geklopt. België was de Leidse tegenstander in de halve finale. De verrassende press van de Belgen maakte het Leiden even lastig, maar de overwinning kwam toch aan Leiden: 3828. De finale verliep soepeler voor de Leidse ploeg. Duitsland bleek geen partij voor het nu weer geconcentreerd spelende All Stars-team en een 105—67 eindstand was het resultaat. Totaalscores Leiden: Maassen 67, Van Solm 57, Verkerk 44, Rijks 41. Berendsen 30, Rijsbergen 24, Paulides 21. Cornelissens 20, Filippo 15. Kemp 6. O Peter Paul Maassen van Leiden All Stars in „balbezit" tijdens de finale tegen Duitsland. Leiden won oók deze wedstrijd. (Van onze korfbalmedewerker) LEIDEN De Danaïden zit na de ruim uitgevallen 5-9 zege op Het Zuiden weer duidelijk in de lift naar de top van de middenmoot. Minder goed deed promotie- klasser Fides Pacta het; Fides verloor met 4-5 van PSV. In de Westelijke eerste klasse B blijft De Algemene koploper door een 11-8 overwinning op Celeritas. Zuiderkwartier blijft op enige afstand goed volgen, het won met 6-12 van de naaste concurrent DKC. Het Sassenheimse TOP kwam tegen SMS niet verder dan een 7-7 gelijkspel. De beide tweedeklassers Crescendo en Fiks haalden een gelijkspel weg bij OSCR (7-7) en ODO (6-6). In de derde klasse eindigde de streek- dert>y tussen Velocitas en Fluks in een 6-9 zege voor de Noordwijkers, die daarmee bijblijven in de kopgroep. KNS distantieerde zich van de staartgroep door een 8-6 zege op BKC. HET ZUIDEN-DE DANAÏDEN 5-9 (3-1). Vooral in de eerste helft had De Danaïden het erg moelijk met het fysieke geweld waarop Het Zuiden de Leidenaars trakteerden. Zij kwamen dan ook nauwelijks in het spel en dat resulteerde in de 3-1 ruststand. Na rust werd de achterstand snel omgebogen in een 3-5 voorsprong, en daarmee was de strijd weer geheel open. Niet lang echter, want nadat Het Zuiden bij 5-6 een strafworp miste, werd in snel tempo de voorsprong vergroot tot een toch wel geflatteerde 5-9. In de tweede helft was de rol van Gerard Nap groot: hij scoorde driemaal uit een strafworp, terwijl de overige doelpunten gescoord werden door Yvonne Kamerling, Henny Defilee, Hans van der Leek, Adrie van Nierop en Cees Chris- tiaanse. FIDES PACTA-PSV 4-5 (1-2). De eerste 75 minuten speelde Fides Pacta uiterst pover en PSV dat geen sterke, maar wel een homogene ploeg is profiteerde daar van. Toch werd de marge tussen beide ploe gen pas In de tweede helft vergroot tot twee doelpunten (1-3 en 2-4). Het laatste kwartier van de wedstrijd kwam Fides Pacta terug tot 4-5, maar de eindsprint reikte net te kort: verder dan een afgekeurd doelpunt en een gemiste strafworp kwam de ploeg van coach Flip van Meijgaarden niet. De doelpunten kwamen op naam van Hanny Piket, Hen Bra- kel, Ruud Niesing en Dik Oudewater. DE ALGEMENE-CELERITAS 11-8 (3-3) Op papier leek Celeritas, met slechts een punt rode lantaarndrager, een gemakkelijke tegen stander voor de lijstaanvoerder van West IB. In praktijk was dat echter allerminst het geval, vrijwel de gehele wedstrijd kon de Alkmaarse ploeg bijblijven en kende in de tweede helft zelfs driemaal een voorsprong. Het laatste kwartier ging de routine van De Algemene en met name van Eric Filemon een dominerende rol spelen. Nadat de stand 8-8 geworden was, scoorde hij tweemaal en hielp zijn ploeg aan een 10-8 voorsprong die beslissend bleek. Voor de overige doelpunten tekenden Ruud van Vliet (4), Janny van Iterson (2), Henny Waasdorp, Aad Rusman en nogmaals Eric Filemon. DKC-ZUIDERKWARTIER 6-12 (3-8) Al in de slotfase van de eerste helft besliste Zuiderkwartier het duel om de derde plaats in West IB. Jim van Daim en Dirk Jan de Kreek scoorden ieder tweemaal en brachten de stand op 2-6. Ook na rust was DKC geen partij voor een freewheelend Zuiderkwartier, dat beduidend minder last had van het gravelveld waarop gespeeld werd dan de thuisclub. Ge zien het gebrek aan tegenstand is het niet onbegrijpelijk dat Zuiderkwartier in het ver loop van de tweede helft gas terug nam en finishte bij 6-12 waarbij Eric van Lunteren (2), Carla Akse, Dirk Jan de Kreek, Jim van Daim (2), Nico van Leeuwen en Wil de Wit de overige doelpunten scoorden. SMS-TOP 7-7 (4-3) Een moeilijk tot scoren komende eerste aanval werd TOP in het belangrijke duel tegen SMS bijna noodlottig. Hierdoor wist SMS vanaf de start een voorsprong (2-0) te verkrijgen die pas aan het slot van de eerste helft (bij 3-3) werd ingelopen waarna dit vak (elke zes doelpunten komt een vak terug in de beginop stelling) weer in de aanval kwam. Dit leidde opnieuw tot een achterstand van de Sassen- heimers, ditmaal 5-3. De derde maal dat dit vak terugkwam in de aanval was het wel raak. Cees Zuurmond en Lotti Keuning scoorden en hielpen TOP van 7-5 naar een 7-7 gelijkspel. Overige doelpunten: Jan Willem Simmelink (2), Dirk Meijer en Bert Staal. OSCR-CRESCENDO 7-7 (3-3) Van begin tot eind waren beide ploegen volkomen aan elkaar gewaagd, zowel qua veldspel als qua scoreverloop. Het resulterend 7-7 gelijkspel waarvoor Leny Kok, Louis Kok. Joke Geijer, Piet l'Ami, Carolien Braggar, Wilfred Cornelisse en Marlies Alberts de Cres cendo-doelpunten verzorgden was dan ook een goede afspiegeling, ondanks dat OSCR pas in de laatste seconden langszij kwam. FIKS-ODO (D) 6-6 (3-3) Ook hier twee ploegen die volledig tegen elkaar waren opgewassen, maar nu was de eindstand dertien minuten voor tijd al bereikt zodat geen van beide ploegen aanspraak kon maken op de volle winst. Doelpunten: Reinetta Anholts, Ineke Kooy, Conny Klijn, Agda Mul der, Rob Nonhebei en Wim Anholts. VELOCITAS-FLUKS 6-9 (3-3) Pas een kwartier voor tijd forceerde Fluks de beslissing Jn een duel dat de voorafgaande minuten volkomen gelijk opgaand was ge weest. Een, ongelukkige wissel bij Velocitas bracht de beslissing, Henk van Osnabruggen verving Jan Bruins en faalde tweemaal tegen Frank Dijkstra, waardoor de stand plots opliep van 6-6 naar 6-8. In de slotminuten had Velocitas niet meer de kracht om deze tegen slag te verwerken. Scroeverloop: 1-0 Carl Hooyer, 1-1 Kees Imthorn, 1-2 Riet Schelvis, 2-2 Ybo Schutte, 3-2 Aad van Poelgeest. 3-3 Jos van Duin. 4-3 Carl Hooyer, 4-4 Tineke^ Verloop, 5-4 Jan Bruins, 5-5 Jan Verloop, 5-6 Ditte v.d. Meulen, 6-6 Ferdinand Vroon, 6-7 en 6-8 Frank Dijkstra. 6-9 Lenie v.d. Plas. KNS-BKC 8-6 (2-3) Een herboren KNS, met veel inzet en zich bewust van de (benarde) positie waarin de ploeg zich bevindt wist in de laatste tien minuten de achterstand waar tegen bijna constant werd aangekeken om te zetten in een winnende 8-6 eindstand. Gescoord werd er door Peter Zitman (2), René Kooien (2), San dra Steenbergen, Lenneke Verstraete. Piet Schooneberg en Charles Stijger. Carl Hooyer scoort van afstand het eerste Velocitas-doelpunt, Jos van Duin van Fluks komt te laat. Gouda In de vierde en laatste ronde van de Speedo jaargangwedstrijden, zwemwed strijden voor talenten geboren in de jaren 1965 t/m 1970, zijn zaterdagmiddag een aan tal uitstekende prestaties gelevord, ondanks de minder goede omstandigheden waaronder deze wedstrijden moesten worden gehouden. De keuze van de technische commissie was ditmaal gevallen op zwembad De Trefkuil In Gouda, een akkomodatle die gezien het be lang van deze wedstrijden volgens de ver schillende trainers totaal ongeschikt Is. Des ondanks toch goede tijden die een aantal Gouwe/Rijnstreekzwemmers bi) de snelste twaalf zullen brengen die In het weekeinde van 6 en 7 mei In Den Haag In een landelijke finale eikaars krachten zullen gaan meten. De 100 m vrije slag voor jongens van de jaargang 1966 was voor de AZC-zwemmers Eric Rieken. Robbert Verheul en Rene Koele- man zeer succesvol, zij lieten resp. 1.08.2, 1.08.5 en 1.09.3 noteren. Gijs bert v.d. Leeden, reeds verzekerd van een finaleplaats, kwam ook ditmaal op de 100 meter vlinderslag tot een goede prestatie en liet 1.17.8 noteren. De overige uitslagen: rugslag meisjes '69: 1e Sandra Kikkert (Katwijk) 1.40.0, 2e Ines Verdel (Alkemade) 1.41.8, 3e Ingrid Kerkvliet (Zij l/LGB) 1.45.4. Vlinderslag jongens "69/70: 1e Tonny Jaarsveld (BZ&PC) 1.50.0, 3e Marco Mulder (LZ'86) 2.08.1. Schoolslag meisjes '68: 1e Leonie v. Hameren (Alkemade) 1.41.6, 2e Dannielle Sopar 1.43.4, 3e Anja Honsbeek (Zijl/LGB) 1.44.8. Vrije slag jongen '68: 1e Sander Verheul (AZC) 1.14.4, 2e Jimmy Las- sooy (AZC) 1.22.3. Rugslag meisjes '67: 1e Marianne Knot (LZ86) 1.28.3, 2e Wendy Monta- nus (LZ'86) 1.29.1, 3e Cisca Schenk (Zijl/LGB) 1.29.5. Schoolslag meisjes'66: 1e Marianne Rood (HZV) 1.32.7, 2e Annemarie de Bruin (Zijl/LGB) 1.33.7. Rugslag meisjes'65: 1e Re- nèé Dijkshoorn (Zijl/LGB) 1.19.9 2e Yvonne Zwaan (AZC) 1.20.7. Vlinderslag jongens'65: 1e Edwin van Houten (BZ&PC) 1.15.2, 2e Mare v Belkum (Zijl/LGB) 1.16.0. 3e Wilco v.d. Zeeuw (LZ'86) 1.17.6. Bij lange afstandzwemwedstrijden in zwembad De Zijl zijn zondagmiddag eveneens enkele goede prestaties geleverd. Op het programma str iden de 400 meter vrije slag voor meisjes er. jongens onder 10 jaar. de 400 meter wisselslag voor dames en heren, de 800 meter vrije slag voor dames en heren en de 200 meter vrije slag voor dames en heren. Winnares van de 400 m vrije slag voor m.o. 10 jaar werd Margareth van Veen (Zijl/LGB) met 6.51.7, 2e werd Marianne Nieuwenburg (LZ'86) met 7.13.2 en op de derde plaats eindigde Danielle Sopar (Zijl/LGB) met 7.17.2. Bij de jongens was het Twan Sibon (LZ'86) die met 7.03.6 op de eerste plaats eindigde. Tweede werd Arnoud v. Velzen (Zijl/LGB) 7.18.4 en derde werd Marco Mulder (LZ'86) 7.30.5. Overige uitslagen: 400 m wisselslag dames, 1e Ria Hassefras (Zijl/LGB) 5.28.7, 2e Renee Dijkshoorn (Zijf/LGB) 5.50.8, 3e Ellen Hoge- boom (LZ'86) 5.52.8. Idem heren. 1e Bart Hameter (LZ'86) 5.19.1, 2e Walter Hollman (Zijl/LGB) 5.28.6, 3e Arno v. Winkel (Zijl/LGB) 5.30.1. 800 m vrije slag dames, 1e Marjolein Groenheide (Zijl/LGB) 11.30.9, 2e Marianne Knot (LZ'86) 11.54.2, 3e Annemarie de Bruin (Zijl/LGB) 11.57.3 Idem heren, 1e Henk Harte- veld (Zijl/LGB) 9.41.2, 2e Marcel v. Giezen (LZ'86) 11.20.6. 3e Michel v.d. Zeeuw (LZ'86) 11.24.6. 200 m vrije slag dames, 1e Harriet Platje (Zijl/LGB) 2.33.8, 2e Marion Vogelen zang (Zijl/LGB) 2.36.1, 3e Brigitte Distelvelt (Zijl/LGB) 2.36.5. Idem heren 1e Martin Vree burg 2.09.8. 2e Jan Pieter Heek (LZ'86) 2.24.7. 3e Dick v.d. Bosch (Zijl/LGB) 2.15.1.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 18