De Mtsspmrkmli biedt u de 'Groeqe'Tiaqd Citroen Voorjaars Expositie Prïjstreffèr 25.- Het Motorhuis Autoverhuur AUTOBEDRIJF V.D. VELDE BV BAKKER'S AUTOMOBIELBEDRIJF BV LEIDSE SPAARBANK DONDERDAG 2 MAART 1978 LEIDSE COURANT Leuke tuinbroek. Is er in corduroy en in denim. Met kontrastrits, -gespen en -knopen. Zwart, rood, bleu en bruin, mt. 92-122 Alleen deze week Haarlemmerstraat 115-117, Leiden Automaat huren? Ook dat kan, een Opel met een auto matische versnellingsbak staat voor u klaar. En natuurlijk ook een veilig BOVAG verhuurkontrakt. Geen reserveringskosten. Vondellaan 80, Leiden, telefoon 071-769313. De vakantie is dichterbij dan u denkt. Nog eventjes en we trekken er weer op uit: Naar het strand, naar de bergen, naar de bossen. Binnen en buiten de grenzen. Héérlijk! Véél zien, véél beleven, véél plezier. Mét de auto, want die brengt je nog eens ergens. Zaterdag 4 maart een grandioze expositie van alle Citroëns. O3 deze voorjaarsexpositie kunt u zich uitstekend oriënteren overwat Citroen zoal te bieden heeft aan zuinigheid, veiligheid en comfort... en niet te vergeten de interessante prijzen. En dat is nogal wat. Maar daarmee zijn we er nog niet. U kunt zich ook uitgebreid laten voorlichten over de royale Citroën Kroongarant ie. Een garantie die meer is dan een afspraak op papier, 't Is een mentaliteit die maakt dat u zich als klant bij Citroën koning voelt. Een sprekend voorbeeld: De Citroën rijklaarprijzen, dus inclusief transport, tecty- leren, kentekenplaten, NL sticker, leges, volle tank... u komt nooit voor verrassingen te staan. Wij willen u er graag meer over vertellen. Bovendien hebben wij een leuke lente-attentie voor u klaar liggen. Kennedylaan 118, hk Brahmslaan, Leiden Zijlsingel 36, Leiden Hoofdstraat 133, Sassenheim Si Het boek 'Huis Tuin Keuken Groen' is een exclusieve spaarbank-uitgave. Speciaal gemaakt en geschreven voor uw plezier! Of u nu woont in een gezellig huis met tuin voor en achter, in een flat op de 10e etage of op een kamer driehoog achter, het boek 'Huis Tuin Keuken Groen' geeft u interessante, originele en ALTIJD uitvoerbare bloemen en plantentips. Het helpt u met het creëren van uw eigen stukje groen in, op en rond uw woning. We noemen u een paar onderwerpen uit de inhoud: Van pitten en potten Versier je straatje Geur. ..het hele jaar door I Kruiden als binnenkomertje Van alles over rozen De Kunst van het koken met bloemen en zo zijn er nog ruim 150 andere onderwerpen, waarin de bekende journaliste Elisabeth de Lestrieux haar rijke fantasie en kennis van bloemen en planten aan u overdraagt. 80 Pagina's op 'n formaat van 21 x27,5 cm geven u volop informatie in tekst, maar ook een grote hoeveel heid kleurrijke foto's en uitbundige illustraties. Iedereen die van bloemen en planten houdt, en wie doet dat niet, heeft graag f T,50 over voor deze prachtige spaarbank-uitgave Hoe komt u aan deze speciale spaarbank-uitgave? In de maand maart is deze speciale/lT1 spaarbank-uitgave bij orizokantoren te koop tegen de premiumprijs van f7,50, zolang de voorraad strekt. Nieuwe spaarders kunnen door het openen van een rekening met een minimum inleg van f25,- ook van deze unieke aanbieding profiteren. Voor vlugge beslissers is er - eveneens zolang de voorraad strekt - nog een extra verrassing. deeluitmakende van de Nutsspaarbank. Nu reclame 2 kg kuiken pootjes slechts ƒ10,- Gemarineerde borrelhapjes 4,50 kg- 1 kg kippenvleugels ƒ1,75 Deze week grill-haantjes 0.50 ct goedkoper. Kipschnitzels Braadstukken Kippepoulet Braadkippen Klpcerbonede Kipdrum sticks Klppeh8rtjes Kippemeegjes Klppelevertjes Tem koni)n Gratis kruiden, div,sauzen v.d. Krogt Poellersbedrilf Oude Rijn 11 (hoek Hoogstraat) Leiden. Te lefoon 132510.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 10