A part-time verpleegkundigen Bof Z eH i administratief medewerker (m/v) leiden r planningsmedewerker (m/v) leiden Medewerkers(sters) a. Hoofd van de afdeling Alg. Wet Bijzondere Ziektekosten b. Telefoniste c. Assistente voorde boekhoudafdeling d. Assistente voor de medische dienst opleiding tot belastingadviseur assistenten-accountant MORET LIMPERG st*bernardus leerling ziekenverzorgende r Kreatief Therapeut (e). BOUWKUNDIG KALKULATOR administratief medewerk(st)er ZATERDAG 21 JANUARI 1978 LEIDSE COURANT Bij het adjunct-directoraat Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening van de Dienst van Gemeentewerken zal een bedrijfs bureau ingesteld worden, dat belast wordt met o.a. plannings werkzaamheden in het kader van de stadsvernieuwing en stadsuitbreiding. Het bureau zal voorlopig bestaan uit een planningsmedewer ker/ster en een administratief medewerker/ster. In verband hiermee worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van Taak: - opstellen van produktie-overrichten en bespre kingsverslagen; - maken van afspraken en bijhouden van agen da's; - verrichten van overige administratieve werk zaamheden. Vereist: Mavo-diploma of gelijkwaardige opleiding, een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, typevaardigheid en enige jaren administratieve ervaring. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2129,- bruto per maand met een diensttijduitloop tot 2321,-. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 da gen na het verschijnen van deze adver tentie, te richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 148 te Leiden, met vermelding van vacature nummer GW 78004 op brief en envelop pe. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis gelegen in Oegstgeest, kun nen nog worden geplaatst enkele voor uitsluitend wachtdiensten (zoals b.v. één week wacht per 2 of 4 weken.) Salaris nader overeen te komen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden, tot de adjunct-directrice zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Onlangs is besloten om bij het adjunct-directoraat Volkshuis vesting en Ruimtelijke Ordening van de Dienst van Gemeente werken een bedrijfsbureau in te stellen. De taak van dit bureau zal bestaan uit: - het in nauwe samenwerking met het „Planbureau Wonen" (een overkoepelend planbureau) optimaal op elkaar afstem men van de voorkomende multidisciplinaire activiteiten in het kader van de stadsvernieuwing en stadsuitbreiding; - het bevorderen van een systematische aanpak en voortgang door het opstellen en eventueel bijstellen van gedetailleerde werkplanningen. Het te vormen bureau zal voorlopig bestaan uit een plannings- medewerk(st)er en een administratief medewerk(st)er, terwijl het hoofd van de hoofdafdeling Bouwkunde en Volkshuisves ting met de dagelijkse leiding wordt belast. In verband hiermee is er plaatsingmogelijkheid voor een Taak: - opzetten van multidisciplinaire werkplannin gen; - medewerken aan de planning van de afzon derlijke afdelingen; - afstemmen van deze planningen op de gege vens van het „Planbureau Wonen"; - signaleren van afwijkingen in de voortgang van de werken. Vereist: - een relevante hogere beroepsopleiding, aan gevuld met een opleiding op planningsge- bied; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - ruime ervaring met planning, bij voorkeur opgedaan bij de overheid. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4191,- bruto per maand. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer D. Schilder, hoofd van de hoofdafdeling, Bouwkunde en Volkshuisvesting (071-769241 toestel 232). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 da gen na het verschijnen van deze adver tentie te richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 148 te Leiden, met vermelding van vacature-' nummer GW 78003 op brief en envelop pe. Ziekenfonds Leiden en omstreken „Z.L.O." Plantsoen 25 te Lelden vraagt voor diverse afdelingen Betrokkene zal worden belast met de dagelijkse leiding op deze afdeling en derhalve nauw betrokken zijn met de aldaar te verrichten werkzaamhe den, welke een veelzijdig karakter dragen. Redactionele vaardigheid en goede contactuele eigenschappen zijn derhalve een eerste vereiste. De genoten schoolopleiding dient op middelbaar niveau te liggen, aangevuld met een boekhoudkundige opleiding op MBA-niveau. Terwijl verder het diploma van de Stichting Opleiding Sociale Verzekering, dan wel een studie hiervoor, noodzakelijk is. Honorering is in overeenstemming met het belang van de functie, waarbij opleiding, ervaring en leeftijd (30-35) mede bepalend zijn. Zij zal tevens sekeretariaatswerk moeten verrichten, waardoor typediploma en/of - ervaring noodzakelijk is. De genoten schoolopleiding dient minimaal MAVO-4 te zijn. Uiteraard zal zij over een duidelijke beschaafde stem dienen te beschikken. Honorering is in overeenstemming met het belang van de functie, waarbij opleiding, ervaring en leeftijd (19-23 jaar) mede bepalend zijn. Betrokkenei zal assistentie moeten verlenen aan de boekhouders. De boekhouding is gebaseerd op het doorschrijfsysteem. De genoten schoolopleiding dient minimaal MAVO-4 met handelspakket te zijn. Terwijl verder ervaring en accuratesse noodzakelijk zijn. Honorering is in overeenstemming met het belang van de functie, waarbij opleiding, ervaring en leeftijd (19-23 jaar) mede bepalend zijn. De genoten schoolopleiding dient minimaal MAVO-4 te zijn, aangevuld met het diploma doktersassistente, of studerend hiervoor. Terwijl verder typedi ploma en/of ervaring, bekendheid met de medische terminologie en accuratesse noodzakelijk zijn. Honorering is in overeenstemming met het belang van de functie, waarbij opleiding, ervaring en leeftijd (19-23 jaar) mede bepalend zijn. Belangstellenden voor deze functies worden verzocht zich schriftelijk te richten tot de heer J. C. H. Kool van het Ziekenfonds Leiden en Omstreken „Z.L.O." of telefonisch kontakt op te nemen met Mw. Kuipers (071-141444; toestel 19). VEKEMANS&BERK ACCOUNTANTS vestiging Leiden Afwisselend werk voor een HAVO-man die tegelijkertijd studeren wil... Vekemans Berk is een middelgroot accountantskantoor met meerdere vestigingen in Nederland, met zowel kleine als grotere kliënten. Wij zoeken een jongeman met tenminste HAVO, die belangstelling heeft voor de en daarbij tevens de studie voor het Praktijkdiploma Boekhouden en de diverse kursussen op belastingtechnisch gebied volgen wil. Hij gaat zich bezighouden met het verzorgen van dë belastingaangiften van onze relaties. waarbij hij kan rekenen op de intensieve begeleiding van een ervaren belasting consulent. Wij bieden hem goede arbeidsvoorwaarden, o.m. vijf weken vakantie en vergoeding van studiekosten. Belangstelling voor deze baan? Schrijf dan een bondige brief aan de heer D. van den Berg, Plantage 20, Leiden. Voor ons kantoor te Rijswijk vragen wij enkele assistenten accountant. Hiervoor komen bij voorkeur in aanmerking zij die enige jaren ervariag hebben, beschikken over of studeren voor het diploma M.B.A., S.P.D.-I en/of II, alsmede zij die bezig zijn met de NIVRA-studie. Wij bieden een afwisselende werkkring met ruime promotiekansen en een goede honorering met aantrekkelijke secundaire voorwaarden. De honorering wordt niet alleen gebaseerd op kennis en ervaring, maar ook op capaciteiten en inzet. Indien u belangstelling hebt, maak dan een schriftelijke of telefonische afspraak voor een oriënterend gesprek met de heer J. J. van der Hoeven (070 - 94 92 50), Sir Winston Churchilllaan 370, i Katholieke Stichting Huize k| verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82 sassenheim tel. (02522) 19004 In samenwerking met de psychiatrische ziekenhuizen ..Sancta Maria'' en „Sint Bavo" te Noordwijk/Noordwijkerhout vindt, voor ons 114 bedden tellend verpleeghuis, de opleiding plaats van Zowel de pre-klinische periode, als het theoretische gedeelte wordt te 'Noordwijk gegeven. Het praktijk gedeelte vindt plaats in ons verpleeghuis, onderbroken voor een stage-periode in één van bovengenoemde psychiatrische Ziekenhui- Kandidaten dienen de leeftijd van 17 jaar te hebben bereikt en na de lagere school, drie jaar voortgezet onderwijs, met goed Resultaat hebben genoten. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens oe ü.A.u. ziexen- huiswezen. Voor vrouwelijke leerlingen is de mogelijkheid aanwezig om intern te .wonen. Zij die interesse hebben voor deze opleiding, kunnen verdere inlichtingen inwinnen bij het Hoofd Verplegingsdienst: Zr, J. C. J. M, Koevoets Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, gelieve U te richten aan het Hoofd Personeelszaken. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In het ziekenhuis gelegen in Oegstgeest, kan t.b.v. onze opname-afdeling worden geplaatst een die werkzaam zal zijn met expressieve materialen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met de opleiding Middeloo, arbeids-/ergotherapie of een gelijkwaardige opleiding; ervaring in de psychia trie is vereist. Arbeidsvoorwaarden. - salaris: nader over een te komen - pensioenregeling Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds - ziektekostenregeling: I.Z.A. - vakantietoelage: 8% Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de adjunctdirectrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties aan het Hoofd Perso neelszaken van het Ziekenhuis. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* E h Wij vragen voor spoedige indiensttreding een ervaren Wiens taak het zal zijn kostenkalkulaties van onze bouwprojecten (voornamelijk woningbouw), geheel zelfstandig te verzorgen. Vereisten voor deze funktie zijn: opleiding MTS of gelijkwaardig ruime ervaring in de uitvoeringspraktijk van de bouw; ruime ervaring in soortgelijke funktie; leeftijd 30-40 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Schriftelijke sollicitaties die strikt vertrouwelijk behandeld zullen wor den, dienen te omvatten opgave van o.a. leeftijd, opleiding, ervaring en verlangd salaris en dienen gericht te worden aan de direktie van: Bij de hoofdafdeling Stedebouw van de Dienst van Gemeentewerken kan worden geplaatst een De werkzaamheden bestaan o.m. uit: - behandelen van de correspondentie, waaronder het concipiëren van brieven; - verslaglegging van besprekingen: - regelingen van afspraken; - verzorging van de documentatie; Vereist: middelbare schoolopleiding, typevaardigheid. De voorkeur gaat uit naar iemand die bekend is met de stad Leiden en een actieve belangstelling heeft voor de Leidse stedebouwkundige ontwikkelingen. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal ƒ2321,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Bur gemeester en Wethouders van Leiden, post bus 148 te Leiden, met vermelding van het vacaturenummer GW 78002 op brief en enveloppe.

Leidse Courant | 1978 | | pagina 10