G J ?nr^ E inspekteur is het voor u een groot ongemak? nu twee leidse zelfbedienings-, groothandels hun deuren sluiten kom dan meteen naar lijnbaan groothandelscenter zoeterwoude/rijndijk u hebt de lijnbaan nodig, als u nog winst wilt maken! Z-verpleegkundigen volledig bevoegd onderwijzer administratieve medewerk(st)ers dan ervaart u gelijk wat echt scherpe en lage inkoopprijzen zijn...! Bel gelijk 071 - 89 44 79 om het inschrijvings- formulier voor uw toegangspas géén verkoop aan partikulieren 22 LEIDSE COURANT ZATERDAG 7 JANUARI 1971 Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Bij een drietal paviljoens binnen "De Zevensprong" is momenteel plaats voor een aantal (mnl./vrl.) (met ervaring in de zwakzinnigenzorg) die in de funktie van groepsoudste in teamverband willen meewerken aan de begeleiding en groei naar een grotere zelfstandigheid van onze bewoners. De paviljoens zijn verdeeld in wooneenheden van 12 bewoners. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer H. Sanbrink, hoofd paviljoen "Crocus". tel. (023) 33 90 60, tst. 2365. de heer D. Sijtsma, hoofd paviljoen "Erica", tel. (023) 33 90 60. tst. 2336. de heer L. Hamerpagt, hoofd paviljoen "Tulp". tel. (023) 33 90 60. tst. 2345. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 071/L/LC. Instituutvoor Epilepsiebesirijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve I:-.-.-:-:-.:-:-:-:-:-: De opleidingen die de Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen zijn binnen haar organisatie ondergebracht bij gespecialiseerde scholen en institu ten. Het Nederlands Instituut voor Economische en Administratieve Opleidin gen van het LOI zoekt contact met een De werkzaamheden, die een volledige dagtaak vormen, en in het moderne LOI-gebouw in Leiderdorp worden verricht, omvatten onder meer: het onderhouden van contacten met onze docenten; het begeleiden en coördineren van de werkzaamheden van onze docenten het meewerken aan het ..up to date" houden van ons lesmateriaal. Een brede belangstelling voor het onderwijs en goede organisatorische en contactuele eigenschappen zijn gewenst. Honorering vindt plaats op basis van 2e graads bevoegdheid. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon(071) 89 92 55* GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) Het G.A.K. heeft een belangrijke taak bij de administratie van de uitkeringsverzorging aan zieken, invaliden en werklozen. Ook de administratie-opdracht van de Gemeenschappelijke Medi sche Dienst is een belangrijk deel van ons takenpakket. Salaris volgens CAO. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vakantietoeslag 8% en kerstgratificatie 2%. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. pensioen- en premiespaarregeling. GAK Geïnteresseerden worden verzocht schriftelijk te solliciteren aan de Directeur van het Gemeen schappelijk Administratie Kantoor, Postbus 8 te Leiden. Voor telefonische informaties kunt u bellen: 071- 14.55.55 toestel 151. N.V. Spaarbeleg, het spaarkasbedrijf van het AGO-concern. zoekt voor Leiden en de Bollenstreek buitendienstmedewerkers die opgeleid willen worden tot Zijn taak omvat het zelfstandig plaatsen van onze eigentijdse spaarkas inschrijvingen. alsmede begeleiding geven aan de in het aangewezen rayon opererende assistent-inspekteurs (trices). Hij dient hiervoor ondernemingszin, slagvaardigheid, doorzettingsvermogen en kommerciële feeling te bezitten en daarnaast blijk te geven van uitstekende organisatorische eigenschappen. Een middelbare opleiding achten wij hiervoor noodzakelijk. Wij zijn een dynamisch bedrijf, waarin theoretische en praktische opleiding en 030 - 88 76 11. begeleiding hand in hand gaan. U treedt in dienst als inspekteur; doorgroei naar rayon-inspekteur behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden een goede basishonorering plus provisie en uiteraard een onkosten vergoeding die overeenstemt met uw taakstelling. De sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en een premievrije pensioenregeling, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Heeft u voor deze funktie belangstelling en bent u in de leeftijdsgroep van 24 tot 35 jaar, belt of schrijft u dan naar: N.V. Spaarbeleg, afd. Personeelzaken, Beneluxlaan 31 te Utrecht, telefoon SPAAR BELEG ;-:%wXvx^ Voor onze afdeling boekhoudng, waar mo-i;S jj deme administratie- en automatiseringtech- jlg |i nieken worden toegepast, vragen wij een boekhoudkundig medewerker op M.BA-niveau Aan een jonge man van 22-30 jaar bieden wij een vrij zelfstandige funktie. Na gebleken geschiktheid daartoe is benoeming tot sous chef van de afdeling Boekhouding mogelijk. Tevens bieden wij een jongeman, met ten minste een Mavo-opleiding en een gevorder de studie voor het Praktijkdiploma Boekhou den, de mogelijkheid om als assistent voor de boekhouding een veelzijdige praktijkervaring op te doen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollici tatie, met omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan onze afdeling Perso neelszaken. leidse onderwijs j instellingen Leidsedreel-Leiderdorp Tel. (071) 6992 55* i:;} De Leidse Onderwijsinstellingen hebben de administratie gespreid over diverse afdelin- ij gen. waar in het algemeen ook door jonge- ij ren in groepjes wordt samengewerkt. Voor één van onze CURSISTEN-SECRETA RIATEN vragen wij een administratief medewerkster voor een aantrekkelijke en zelfstandige funktie, waarin de zorg voor administratieve begeleiding van onze cursisten en het on- derhouden van telefonische contacten cen traal staan. Een MAVO-diploma en goede typevaardig heid zijn voor deze funktie gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich zowel telefonisch als schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeelszaken. i S~ leidse onderwijs I instellingen Leidsedreet-LeiderdorpTel. (071I8992SS* lijnbaan-voor levens- middelenbedrijven- melkhandel-groentezaken koffiebars-kantines grootkeukens-bistros snackbars enz. openingstijden: elke dag van 8-17 uur op koopavond tot 21 uur (ma - wo - vrij) zaterdags gesloten. voor Den Haag omgeving Cruquiusstraat 7, Den Haag. Tel. 070 - 88 18 35 voor Haarlem en omgeving Industrieweg 3, Heemstede. Tel. 023 - 28 53 88 In het industriegebied Zoeterwoude/ Rijndijk staat ons 3000 m2 magazijn gebaseerd op ons "haal en betaal" systeem Wat u direkt nodig heeft, dat is er dan ook. U profiteert volop het hele jaar door van de scherpe prijsstelling, mogelijk gemaakt door de zeer grote inkoop. Lijnbaan is dan ook een groot en krachtig geleid bedrijf met meerdere vestigingen, dat eisen kan stellen bij de fabrikanten. U kent toch de voordelen van de Z.B. groothandel: 1. snel in huis, omdat u zelf haalt 2. geen extra transportkosten 3. geen kosten voor klaarzetten 4. dagelijks verse aanvoer van zuivel en vleeswaren (denkt u om een uittreksel van uw Kamer van Koophandel-inschrijving) voor Leiden en omgeving Zoeterwoude/ Rijndijk Industrieweg 29, Tel. 071 - 89 29 09 uitsluitend voor bedrijfsmatige doeleinden

Leidse Courant | 1978 | | pagina 22