-SNUFFEL-STRir StJ Vbar makkelijk sgarcn moet u bij de postgiro zijrl U kiest dan zelf de voordeligste spaarrekening 4% 6% 7% Xrente- rekening 'plüs- rekening ster- rekening postgiro en rijkspostspaarbank vijf gulden vooreen trouwe viervoeter is toch niet teveel TIENTJE BETAALT KRIJGT U NOG 3 GULDEN TERUG st*bernardus WAARNEMEND HOOFD ZIEKENVERZORGENDEN W CRAZY e COSTER CORNER jonge trend-mode verkoper Zo goedkoop zijn beha's bij hunkemöller (Deze aklie geldl l/m wo. 9 nov. a s.) C&j&iitbcAvo&tde&^eX! Acryl sous-pull in Suêde wanten, maat 4,5,6, Corduroy manteltje met kapuchon Set katoenen jongens-onder- Polyester/katoenen parka met w- streep. 86-170. per paan 6- 7. en warme voering. goed. hemd plus slip. wintervoermg. ®s®:7r Warme gebreide sloffen met 122-146,Qg. 92-176, ^50 122-176, TC. stevige zool, per paar C50 Zoekt u een lieve hond of een mooie poes9 Probeer het dan ns met een kleine advertentie Bel 071-122244 f Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82 sassenheim tel. (02522) 19004 De Direktie van bovengenoemde Stichting vraagt voor haar Verpleeghuis een: voor een van de afdelingen (in de rang van 1e Verpleegkundige), met de mogelijkheid van opvolging van het huidige hoofd. Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma A of A en B. De voortgezette opleiding voor verpleging strekt tot aanbeveling. Eventueel kan de gelegenheid worden gegeven tot het volgen van deze opleiding. Tot de taak behoren o.m.: Waarnemen van het afdelingshoofd: Bevorderen van de totale sfeer op de afdeling; In samenwerking met de koördinatie van de opleiding Ziekenverzor ging. de praktijk-begeleiding van de leerlingen mogelijk maken; Deelnemen aan teambesprekingen. Tevens vraagt de direktie voor haar Verpleeghuis enige Tot de taak behoren o.m.: Een optimale verzorging van de.patiënten in teamverband; Samenwerking met en begeleiding van leerling-ziekenverzorgenden; Meewerken aan een goede sfeer op de afdelingen. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd van de Verpleging Zr. J. C. J. M. Koevoets. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie. vraagt voor het filiaal Haarlemmerstraat 115-117 in Leiden Een jonge man van zo'n 19 a 22 jaar. Met een paar jaar ervaring. Die de mode aanvoelt. En die erg goed weet wat er in de jonge mannenmode te doen is en wat gaat komen. De juiste man krijgt bij Coster een erg zelfstandige baan. Hij wordt "eigen baas" in de Crazy Coster Corner, de aparte mannenmode-boetiek in het Coster filiaalbedrijf. Hij krijgt de verantwoording voor de verkoop en denkt mee over de kollektie- samenstelling, de etalage, de winkelinrichting enz. De salariëring is goed. Evenals de sekundaire arbeidsvoorwaarden w.o. zo'n 5 weken plus 3 dagen vakantie. En -niet te vergeten- de hoge personeelskorting bij aankoop van eigen kleding. Wie zin heeft in deze baan midden-in-de-mode en denkt dat hij hem aankan, belt direkt 071-12 53 17 en vraagt naar meneer Dubbeldam. Voor een afspraak. Als we 't eens worden kun je zo snel mogelijk beginnen. Als u denkt: „ik zal mijn spaar geld wel snel weer nodig hebben" is de Renterekening het voordeligst voor a Rente: Voordeliger dan de Rentereke ning als u uw spaargeld niet binnen 6 maanden opneemt, omdat bij opname 196 van het opgenomen bedrag van uw tegoed af gaat Rente: Voordeliger dan de Plusreke ning als u uw spaargeld niet binnen 12 maanden opneemt omdat bij opname 296 van het opgenomen bedrag van uw tegoed af gaat Rente: Automatisch sparen: u spaart nog makkelijker als u ons elke maand of elk kwartaal een vast bedrag naar uw spaarrekening laat overmaken Uw tegoed groeit dan helemaal „vanzelf'. ïwaPTinfnimaHg- u vindt een duidelijke folder met aanmeldingsformulier op elk postkantoor. Die folder is ook verkrijgbaar met de bon, via teL 0017 (gratis) of via tel (020) 5 89 31 37. Bon voor meer informatie: Stuur mij de folder „Makkelijk sparen met de postgiro en de RPS'. Folders over andere diensten lenen hypotheken betalen LEC-3« Naam: Adres: Plaats: Deze bon in een envelop zonder postzegel sturen naar Rijkspostspaarbank, afd. voorlichting, Van Baerlestraat 27,1071 AN Amsterdam.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 16