mededelingen gemeentebestuur leiden 4tm8juii77 BEBSEMIlTrir Typiste FonsTypiste DataTvni ypiste 134,- VERKOPER electromonteur ADMINISTRATIEVE KRACHT (VRL.) 119.00 149.00 198.00 298.00 229.00 279.00 339.00 ff" •PAGINA 14 LEIDSE COURANT VRIJDAG 1 JULI 1977 ELDERS GOEDKOPER - GELD TERUG! Hog* Rl|ndljk WD LEIDEN GROOT ASSORTIMENT en BEKLEDING NAAR KEUZE Kinderstoelen en boxen Autostoeltje Coenen: Advies Consumentenbond. ledikantjes commodes klepkasten 'n flrenen - r eiken - essen en kleur 1 CAMPINGBED HOOG MODEL 97.50 I REISWIEGEN DIV. KLEUREN 37.- 49 begrensd wordt door de Molensteeg, de Vliet, het Rapenburg en de Doezastraat, als aangegeven op tekening 12 - st 7027 Ad. 80677. Spreekuren ambtenaar Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds In verband met de vakantie zal de ambtenaar van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds geen spreekuur houden in de periode van 4 juli t/m 15 augustus. Het eerstvolgende spreekuur is dan weer op maandag 22 augustus en wordt gehouden van 14.30 tot 16.30 uur in kamer 202 van het stadhuis. Diversen Aanvragen individuele huursubsidie Zoals bekend loopt de periode waarover huursubsidie wordt verleend van 1 juli t/m 30 juni Jaarlijks moet dus opnieuw de subsidie worden aangevraagd via de gemeente en door middel van daarvoor bestemde formulieren. De formulieren moeten uiterlijk voor 1 oktober a^. worden ingeleverd. De ervaring heeft geleerd dat de beslissing op de aanvraag door opéénhoping van aanvragen bij het Ministerie meestal enige tijd op zich laat wachten. Het verdient daarom aanbeveling om het aanvraagformulier zo spoedig mogelijk in te leveren om de wachttijd zoveel mogelijk te bekorten. De formulieren kunnen maandag t/m vrijdag van 9.00-12.00 uur op kamer 319 3e etage van het stadhuis worden ingeleverd. Voor diegenen, die een laag inkomen hebben, b.v. voor hen die uitsluitend A.O.W. genieten, is het niet uitgesloten dat naast een individuele huursubsidie nog aanspraak bestaat op een uitkering ingevolge de Algemene Bijstandswet. Inlichtingen daarover kunnen worden gevraagd bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, Steenschuur 21, tel. 131941. Aangezien de Algemene Bijstandswet geen uitkeringen kent met terugwerkende kracht, is het verstandig een eventuele aanvraag in de maand juli in te dienen. Paspoorten Surinamers Surinamers die nog beschikken over Nederlandse paspoorten, die afgegeven of verlengd zijn door de gouverneur van Suriname, kunnen deze paspoorten sedert 1 januari 1977 niet meer gebruiken voor reizen naar of van Suriname. Deze paspoorten zijn vervallen. Toch gebeurt het geregeld, dat men wel op dergelijke paspoorten naar Suriname reist Daar ontstaan dan moeilijkheden omdat deze passen er niet als geldig reisdocument worden erkend. Voor de terugreis moet men zich dan een Surinaams paspoort aanschaffen. Maar daarvoor moet men eerst de Surinaamse nationaliteit aannemen, waardoor men het Nederlanderschap verliest. Daarom wordt alle houders van bedoelde ongeldige paspoorten aangeraden zo spoedig mogelijk hun oude paspoort te vervangen door een nieuw Neder lands paspoort Dit kan men aanvragen op de gemeentesecretarie, afd. Bevolking en Burgerlijke Stand, die op werkdagen geopend is van 8.30-12.00 uur en van 13.45-15.00 uur, en op donderdagen van 17.30-21.00 uur. Voorbereidingsbesluit De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat op de gemeentesecretarie kamer 316 3e etage van het stadhuis voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 22 juni j.L, waarbij wordt verklaard dat de vaststelling van een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied, dat Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ingediend: 1. J. J. Dekker, alhier. Een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van de autoherstelin- richting annex spuitinrichting in het perceel St Aagtenstraat 6-14. 2. W. C. Focke, te Hazerswoude. Oprichten van een herstelinrichting voor motorvoertuigen exclusief verfspuitinrichting in het perceel Lange Schei- straat 17. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijke bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening .van de openbare kennisgeving, te weten: 1 juli 1977 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel persoonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzitting, die respectievelijk zal worden gehouden op: 1. 19 juli 1977 om 14.30 uur in kamer 210 van het stadhuis 2. 19 juli 1977 om 15.30 uur in kamer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330. De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: b. niet op de openbare hoorzitting zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is open baar gemaakt Prompt zoekt jonge vrouwen die van een leuke job met een leuk salaris houden Prompt is een jong en groeiend computer- service-buro. dat veel werk uit handen neemt van kleine en grote bedrijven. Behalve in Amsterdam zit Prompt ook in Leiden en Nieuw Vennep. Voor alle 3 de units zoeken we jonge vrouwen die kunnen terugzien op enige jaartjes type-ervaring. Je mag zelf zeggen, wat je bij Prompt gaat doen: En zo mag je solliciteren: Bel gewoon en vraag naar Hans van Heertum of Jaap van Geest (ook op zaterdag). Heb je geen gelegenheid om te bellen, vul dan onderstaande koepon in en stuur 'm naar PrOITipt Postbus 12345, Amsterdam, Telefoon (020) 98 24 91-98 3717 Koepon Ik heb jullie advertentie gelezen en ik zou best de toch even aan het woord ben: Mij komt zon afspraak het best uit op dag, de (datum) om—(uur) Ik heet (naam) Ik wopn(straat) in (plaats) BouwVaria is een snelgroeiend be drijf. dat via een aantal bouwmark ten een groot assortiment doe-het- zelf artikelen op de Nederlandse markt brengt. Voor onze vestiging in LEIDEN zoeken wij op korte termijn kontakt met een enthou siaste gespecialiseerd in ijzerwaren/ge- reedschappen/sanitair, die: 0 goede kontaktuele eigenschap pen bezit 0 onze klanten optimale service wil verlenen 0 niet ouder is dan 30 jaar. Wij bieden een uitstekend salaris en goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Schriftelijke reakties, voorzien van een recente pasfoto, zenden aan BouwVaria B.V. Graaf Willem den Oudelaan 169, Naarden. voor licht- en krachtinstallatie in onze nieuwbouw. Wasserij Nooitgedacht v.d. Valk, OEGSTGEEST R.K. I.V.O. Scholengemeenschap DUINZIGT vraagt per 15 augustus a.s. voor plm. 30 uur per week een die zelfstandig deze taak kan verrichten. Sollicitaties zo spoedig mogelijk bij: Het bestuur der Scholengemeenschap, Rhijn- geesterstraatweg 40, Oegstgeest. Telefoon 071 15.34.73, b.g.g. 071 -15.26.50. eetkamerstoelen eiken met skai bekleding p.st. normale prijs 159.00 nu Bergoss tapijt axminster van 298.00 400 cm. br.p.m. voor In diverse kleuren Bergoss Royal Oak van 359.00 400 cm. br. p.m. voor K.V.T. tapijt van 345.00 p.m. voor K.V.T. tapijt van 315.00 400 cm br. p.m. voor K.V.T. tapijt van 420.00 400 cm br. p.m. voor Alle bovenstaande tapijten van 100% zuiver scheerwol. Restant rollen breed tapijt van bekende fabrikanten vanaf 49.00 p.m. Alle tapijten vanaf 50.00 p.m. worden GRATIS EN VAKKUNDIG GELEGD. Noordeinde 17 - Tel. 01713-2494 Roelofarendsveen de Leidde (ounuil opun vakantieadres Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krijgen op uw vakantieadres Aan een dergelijk verzoek uwerzijds willen wij graag zo goed mogelijk voldoen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijke „spelregels" moeten voorleggen: Opgave van vakantieadressen zal. ook voor weekabon- ne^s, uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kunnen helaas niet worden geaccepteerd. Voor een correcte uitvoering van uw opdracht is het noodzakelijk, dat de bon uiterlijk één maand voor uw vertrek in ons bezit is. Uiterlijk 14 dagen voor uw vertrek ontvangt u van ons een bevestiging van de opgave. Mocht u deze niet tijdig ontvangen, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze abonnementenafdeling, telefoon 071 -12.22.44. De aan toezending van uw krant verbonden kosten zijn: ƒ2,10 per week voor Nederland en België 2,00 per dag voor overige Europese landen Buiten Europa dagtarief. Voor de betaling van de verzendkosten wordt U een acceptgirokaart toegestuurd. Bij de weekabonnees zal het voor de vakantieperiode verschuldigde abonnementsgeld in het op de acceptgiro kaart aangegeven bedrag zijn opgenomen. De gebruikelijke betaling aan de bezorger vervalt dus. Wij moeten u erop wijzen, dat er alle goede zorgen ten spijt toch ernstige stagnatie in de bezorging kan optreden. Zelfs komt het. in het bijzonder in de zuidelijke landen, voor dat de krant in het geheel niet op de plaats van bestemming terecht komt. Voor gebeurtenissen, die zich voordoen nadat uw krant door ons is verzonden, kunnen wij uiteraard geen verantwoordelijkheid dragen. Datum bi S.v.p. in blokletters Invullen! In ieder vakje s.v.p. een letter. Vakantieadres: p/a Huidig adres: ik ben kwartaal/week/jaar abonnee Leidse Courant

Leidse Courant | 1977 | | pagina 14