4%, postgiro en rijkspostspaarbank postgiro en rijkspostspaarbank medewerk(st)er voor de afdeling comptabiliteit statistisch medewerk(st)er buitenlands betalingsverkeer logopedist/logopediste De NEDERLANDSE ADLER FABRIEKEN B.V. MANNELIJKE en VROUWELIJKE MEDEWERKERS AlftLEItm ambtenaar natuurzaken (m/v) GASTVROUW medewerker onderhoudsdienst medewerker m/v Sijthoff Pers b.v. een jonge boekhoudkundige medewerker Sijthoff Pers b.v. (telefoontjes ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER JONGE BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKER GEDIPLOMEERD ZIEKEN VERZORGENDEN PAGINA 14 LEIDSE COURANT ZATERDAG 18 JUNI 191 leiden Aan de Mytylschool, openbare school voor elementair buitengewoon onderwijs aan lichamelijk gebrekkige kinderen, Blauwe Vogelweg 1, wordt met ingang van 1 augustus 1977 gevraagd een voor plm. 12 klokuren per week. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school. Dhr. J. Wil- lems, tel. 071-152311 (school) en 071-890423 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 532 zo spoedig mogelijk In te zenden bij de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie. Voor de produktie van onze portable schrijfmachines hebben wij voor direkt plaatsingsmogelijkheden voor voor onze afdeling Montage. Leeftijd: 18-45 jaar.- Geboden wordt: goede beloning opleiding in eigen bedrijf goede sociale voorzieningen gunstige reiskostenregeling kerstgratifikatie 'Aanmelding: dagelijks van 09.00 tot 16.30 uur bij onze afdeling personeelszaken. Rooseveltstraat 70 - Leiden - tel.nr. 071-769232 Bij de afdeling Plantsoenen van de Dienst van Gemeentewerken is in eerste instantie voor de duur van twee jaar plaatsingsmoge lijkheid voor een Functie-Informatie: De aan te trekken functionaris(esse) zal een functionele relatie heb ben met de Gemeentelijke Inspectie van het Onderwijs. Verwacht wordt o.a. dat hij/zij contacten opbouwt en onderhoudt met het on derwijs en met verenigingen op het gebied van natuurzaken. Hulpverlening bij het ontwikkeien van een leerplankader, organiseren van excursies en tentoonstellingen en het beheren van een informatie centrum zullen belangrijke functiebestanddelen zijn. Vereist: Een op de biologie gerichte hogere beroepsopleiding, eventueel ho gere tuinbouwschool of pedagogische academie met specialisatie biologie: uitstekende contactuele eigenschappen. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3151,- bruto per maand. Inlichtingen over de functie kunnen worden verkreaen bij de Ge meentelijke Inspectie van het Onderwijs (tel. 071-145344, toestel 312) of bij de heer G. Gaastra, chef van de afdeling Plantsoenen (tel: 071-769241, toestel 222). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 148 te Lelden met vermelding van het vacaturenum mer GW 77012 op brief en enveloppe. Voor de afdeling Comptabiliteit van de Centrale Administratie van de Postcheque- en Girodienst zoeken wij enkele enthousiaste medewerk(st)ers. Wat doet de afdeling Comptabiliteit Men houdt zich onder meer bezig met de boekhouding, diverse taken op het gebied van investeringen, begrotingen, kredietbewaking en verkeerscijfers. Opleidingseisen Voor het goed vervullen van deze taak verwachten wij dat u ten minste beschikt over het einddiploma MAVO-4 eventueel aangevuld met PD Boekhouden. Daarnaast zijn interesse in het vakgebied, accuratesse en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid onontbeerlijk. Wij zorgenvoor de noodzakelijke functie-opleiding in bedrijfstijd voor onze rekening. Salaris etc. Het aanvangssalaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd en zal in een gesprek nader worden toegelicht. Ontplooiingsmogelijkheden zijn zeker aanwezig. Per jaar minstens 20 dagen vakantie plus 8% vakantie toeslag. Kandidaten moeten bereid zijn in Amsterdam te werken indien in de toekomst daartoe de noodzaak ontstaat. Solliciteren Geïnteresseerden, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de Personeelsdienst van de Postcheque- en Girodienst, postbus 90555, 2509 LN 's-Gravenhage,t.a.v. de heer J.J. Geritz, chef Personeelsvoorziening en Loopbaan begeleiding. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Bij de huishoudelijke dienst van ons ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kan worden geplaatst een die eenmaal per 2 weken op zonda gen van 10.30-15.30 uur in het thee huis voor de bezoekers en bewoners de verfrissingen e.d. verzorgt. Gegadigden zullen tevens bereid dienen te zijn in voorkomende ge vallen enkele invaldiensten te doen (veelal in de avonduren). Voor inlichtingen en sollicitatie kan men zich wenden tot het hoofd Personeelszaken. OEGSTGEEST EndegMStcrstraatwag 5 tal. (071) 15 18 40* De Leidse Onderwijsinstellingen vragen voor spoedige indiensttreding een (voor de avonduren) Werktijden van 15.30 tot 24.00 uur. Hij zal worden belast met het verrichten van schoonmaakwerk en de bewaking van ons moderne kantoorgebouw. Belangstellenden kunnen hun mondeling of schriftelijke sollicitatie richten aan de afde ling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef-Leiderdorp Tel. (071)-899255* >1 *v Op de afdeling Interne Zaken van de gemeentesecretarie is plaats voor een ten behoeve van het bureau secretariaat van deze afdeling. Dit bureau zorgt voor de administratieve voorbereiding en afwerking van de vergaderingen van Burgemeester en Wethouders en de Gemeenteraad en is de gemeentesecretaris behulpzaam bij verschillende andere werkzaamheden, zoals op het terrein van de planning en de voortgangscontrole. Bij gebleken geschiktheid zal de aan te trekken medewerker in aanmerking komen om het hoofd van dit bureau op te volgen. Voorts zal de te benoemen functionaris tot taak krijgen de chef van het bureau post- en archiefzaken van genoemde afdeling behulp zaam te zijn bij werkzaamheden, zoals het bijhouden van een aantal speciale archieven en het verzorgen van het gemeenteblad. De gedachten gaan uit naar iemand die in het bezit is van het diploma G.A. I dan wel Archiefverzorging I of vergevorderd is in de studie voor één van beide diploma's. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en kan maximaal 3.087,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel zijn van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, met vermelding van nr. 77016/2, te sturen aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Lelden. Sijthoff Pers B.V., uitgeefster van onder meer de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Rotterdamsch Nieuwsblad, Goudsche Courant, Leidse Courant en Economisch Dagblad, vraagt voor haar Centrale Boekhouding Binnen een team van 10 medewerkers zal hij met diverse werkzaamheden van de boekhouding worden belast. Hiervoor is een grote mate van accuratesse noodzakelijk. Wat de theoretische opleiding betreft denken wij aan een kandidaat met tenminste HAVO-opleiding (administratieve vakken). Reflectanten met een MEAO-opleiding of Praktijk diploma Boekhouden genieten echter de voorkeur. Telefonische informaties kunnen eventueel worden in gewonnen bij de heer N. J. Berendse, tel. 070 - 62.45.62, toestel 246. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Sijthoff Pers B.V., Wagenstraat 37, Den Haag. <^r j /4.l6per plaatsing (voor de eerste 30 woorden - niet gro- j ter dan 12 letters). leder woörd méér 25 ct exclusief 4% BTW I 071-122244 BU PLAATSING VAN DEZELFDE TEKST op 3 achtereenvolgende dagen: slechts 2x betalen op 6 achtereenvolgende dagen: slechts 3x betalen regel-telefoontjes te plaatsen over een of 2 kolom met grotere letter- korpsen 29ct. per mm. Opdrachten wo'den telefo nisch en schriftelijk aange nomen tot de dag vóór plaatsing 13.00 uur. ARCHITECTENBUREAU GRADUS KAMSTEEG Jan Steenlaan 9 Warmond vraagt voor spoedige indiensttreding een voor halve dagen. De werkzaamheden omvatten o.m. typewerk, administratie, bedienen van de telefoon. Sollicitaties worden schriftelijk tegemoet ge zien op bovenstaand adres. Inlichtingen telefonisch van 9.00-13.00 uur, tel. 01711-11174. L.I.A.M. B.V. SASSENHEIM Op de centrale administratie van LIAM BV, Hoofdstraat 81 te Sassenheim, is op korte termijn plaats voor een Hij zal worden belast met de verwerking van de dagelijkse administratieve gegevens en verder zal hij diverse controlewerkzaamheden gaan verrichten. Na een ruime inwerkperiode zal hij de leiding op zich moeten nemen van de afdeling Boekhouding, bestaande uit een drietal medewerkers. Om deze taak te kunnen vervullen is het bezit van een Praktijkdiploma Boekhouden alsmede het diploma MBA (of studerende hiervoor) wel vereist. Wij verzoeken u uitslui tend schriftelijk te solliciteren; t.a.v. de heer J. Buitenhuis, LIAM BV, Hoofdstraat 81, Sassenheim. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis, gelegen in Oegst geest, kunnen op korte termijn wor den geplaatst: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de adjunct-directri ce, zr. A. Notenboom. OEGSTGEEST EndagM>t«rstraatw«e 6 tal. (071) 16 16 40* Voor de afdeling Comptabiliteit van de Centrale Administratie van de Postcheque- en Girodienst zoeken wij een statistisch medewerk(st)er. Wat doet de afdeling Comptabiliteit. Men houdt zich onder meer bezig met de boekhouding, diverse taken op het gebied van investeringen, begrotingen, kredietbewaking en verkeerscijfers. De funktie De statistisch medewerk(st)er zorgt voor zelfstandige inbreng in de analyse van de ontwikkelingen in het (girale) buitenlandse betalingsverkeer. Er wordt rechtstreeks gerapporteerd aan de afdelingsleiding. Vaardigheid in het onderhouden van contacten met de externe instanties is noodzakelijk. Opleidingseisen Middelbare vooropleiding met enige kennis van en/of ervaring met statistische methoden en technieken. Wij zorgen voor de noodzakelijke functie-opleiding in bedrijfstijd voor onze rekening. Salaris etc. Het aanvangssalaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd en zal in een gesprek nader worden toegelicht. Ontplooiingsmogelijkheden zijn zeker aanwezig. Per jaar minstens 20 dagen vakantie plus 8% vakantietoeslag. Kandidaten moeten bereid zijn in Amsterdam te werken indien in de toekomst daartoe de noodzaak ontstaat. Solliciteren Geïnteresseerden, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de Personeelsdienst van de Postcheque- en Girodienst, postbus 90555, 2509 LN 's-Gravenhage, t.a.v. de heer J.J. Geritz, chef Personeels voorziening en Loopbaanbegeleiding.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 14