A •\n SIJTHOFF PERS BU o Luba is het grootste uitzendbureau in Leiden. luba vijf gulden vooreen trouwe viervoeter is toch niet teveel Kien mor het beroep van dekeneerzorgfatjer Sijthoff Pers b.v. CORRECTOREN (m/vr) Sijthoff Pers b.v. PART-TIME MEDEWERK(ST)ER Drukkerij Uitgeverij Buijze B.V. MEDEWERKER VOOR DE AFDELING VLAKDRUKMONTAGE i PAGINA 22LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 MEI 1977 De Lozerhof, een modern gebouw, is een verpleeghuis voor mensen op leeftijd, die geestelijk en/of lichamelijk gehandicapt zijn. Mensen zoals jij en wij, maar ze hebben wel wat extra hulp nodig, zowel op het medische als op het menselijke vlak. Als jij dat ook vindt, kun je bij ons een opleiding volgen voor het diploma ziekenverzorgende. Een beroep dat je later altijd weer kunt uitoefenen. Je moet wel 18 jaar of ouder zijn om aan de opleiding te kunnen deelnemen en tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs met goed gevolg hebben afgerond, b.v. MAVO. LHNO (T), OVB of INAS. Voldoe je hier niet helemaal aan, dan kun je in ieder geval bejaardenhelpster worden. We beginnen 2 tot 3 keer per jaar met de opleidingen. Een leerling-ziekenverzorg(st)er verdient vanaf de eerste dag al een salaris van ruim 1.200,— bruto per maand. Voor meisjes zijn in het gebouwencomplex leuke zit-slaapkamers beschikbaar. Heb je belangstelling voor dit „menselijke" werk en spreken zekerheid en collegiale sfeer je aan, schrijf dan snel een brief aan de afdeling Personeelszaken van De Lozerhof, Randveen 64. Den Haag. De Tombe Melse Co. hebben vestigingen in. Alkmaar Amsterdam Apeldoorn Arnhem Eindhoven Enschede s Gravenhage Haarlem Leeuwarden Middelburg Nijmegen Rotterdam Win de Tombe Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij een administratieve kracht Wij denken aan een jonge man/jonge vrouw met HAVO-opleiding. in het bezit van praktijkdiploma boekhouden en moderne bedrijfsadministratie (MBA) of studerende daarvoor. Leeftijd variërend tussen 20 en 25 jaar. Er wordt rekening gehouden met vakantieafspraken. Uw sollicitatie dient u te richten aan ons kantoor te Leiden. Zoeterwoudsesingel 50. U kunt ons óók bellen voor een oriënterend gesprek Vraagt u dan naar dhr. R. Dorrepaal Telefoon (071) - 144451. 's Avonds bereikbaar onder nr. 01714 - 2959 van 19.00 uur tot 22.00 uur. Melse co accountants Sijthoff Pers b.v., uitgeefster van om. de dagbladen Haagsche Courant. Het Binnenhof. Leidse Courant, Rotter- damsch Nieuwsblad en Goudsche Courant vraagt voor spoedige indiensttreding enige voor het corrigeren van redactionele en advertentie-teksten. De kandida(a)t(e) moet bereid zijn in ploegendienst te werken en wel van maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 15.00 uur en van 15.00-23.00 uur en éénmaal in de veertien dagen zaterdags van 7.00 tot 9.30 uur. Werken op part-timebasis behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden een goed salaris, gratificatie en winstdeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. Perso neelszaken van Sijthoff Pers B.V.. Wagenstraat 37. Den Haag GEMEENTE ALKEMADE Voor het verrichten van diverse administratieve werk zaamheden, waaronder typewerk en het bijhouden van kaartsystemen, alsmede voor loketwerkzaamhe den kan worden benoemd een voor 24 uren per week bij de secretarieafdeling openbare werken. Vereist zijn: het diploma M.A.V.O.-4 of gelijkwaardige opleiding: typediploma. Geboden wordt een salaris van 637,60 (18 jaar) tot 953,40 per maand. "Bij deze gemeentewordt gewerkt met flexibele werk tijden. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie bin nen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Alkemade. Westeinde 1 te Roelofarends- veen. Zoekt u een lieve hond of een mooie poes? Probeer het dan ns met een kleine advertentie. PLAATSELIJKE PERS VOORSTRAAT 53 - NOORDWIJK TELEFOON 01719-19323 Onze drukkerij is gespecialiseerd in de VERVAARDIGING VAN PERIODIEKEN: In verband met de groeiende hoeveelheid werk in de voorbereidende afdelingen zoeken wij nu een Ervaring als zodanig is niet vereist; ook gegadigden, die momen teel bijvoorbeeld nog als handzetter of machinezetter werkzaam zijn, komen in aanmerking. Vereist is wel de bereidheid zich de bediening van onze fotozet machines (Compugraphics IV-48) eigen te maken, teneinde ook in de fotozetterij zo nodig, inzetbaar te zijn. Bent u geïnteresseerd en voelt u ervoor enthousiast mee te wer ken in ons technisch team, schrijft u dan even een briefje aan onze direktie, of bel meteen voor een afspraak (u kunt vragen naar een van de heren Buijze). Vanzelfsprekend zijn wij graag behulpzaam bij het eventueel zoe ken naar woonruimte. SIJTHOFF PERS B.V. o.m. uitgeefster van o.a Haagsche Courant. Rotterdamsch Nieuwsblad. Goudsche Courant. Het Binnenhof. Leidse Courant, Economisch Dagblad en vele andere bladen vraagt t.b.v. haar Bedrijfs Technische Afdeling op korte termijn een. CHEF MECHANISCHE DIENST De nieuwe funktionaris zal nauw Scvnenwerken met i het Technisch Bureau. Chef Elektrotechnische Dienst en Chef Elektronische Dienst, onder leiding van het Hoofd van de Bedrijfstechnische Afdeling (B.T.A.). Zijn taak zal bestaan uit: Het leiding geven aan een groep van negen machinemonteurs. Coördineren van reparaties en preventief/ inspektief onderhoudswerkzaamheden aan de technische installaties o.a. Rotatiepersen. Het verrichten van storingsanalyses. Plannen van installatiewerkzaamheden en modifikaties. Bijhouden van gegevens t.a.v. urenverantwoording, overwerk en kostenkodering t.b.v. voor- en nakalkuiatie van het Afdelingsbudget. Voor deze funktie denken wij aan een HTS'er Werktuigbouw of gelijkwaardig niveau, met leidinggevende capaciteiten in de onderhoudssfeer. Leeftijd, omstreeks 35 jaar. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring nader worden overeengekomen. Een psychologisch onderzoek kan desl uitmaken van de f selektieprocedure. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan: Personeelszaken SUTHOFF PERS B.V..Wagenstraat 37te Den Haag./ Voor telefonische inlichtingen kan men zich wenden tot de heer A. G. J. Wever, Hoofd B.T.A. van de SUTHOFF PERS B.V., telefoonnr. 070-90.68.10. En heeft daarom ook heel wat banen in de administratieve sektor. Nieuwe Rijn 35. Daar is zo'n beetje de geboorteplaats van Luba. Vandaar uit zijn we groter geworden. Waarbij we ons wat Leiden betreft met ge paste trots het grootste uitzendbureau mogen noemen. En waarbij we uiteraard erg veel werk in de administratieve sektor hebben. Overigens hebben wij ook veel banen in de medische-, industriële- en technische sektoren. Voor zover u 't nog niet wist: Luba Leiden vindt u hier Luba. Jong genoeg om «dynamisch te zijn. Sinds we in 1968 begonnen, zijn we met een sneltreinvaart blijven groeien. Het kantoortje in Leiden werd al gauw een kantoor, dat (pas) weer ingrijpend verbouwd is en van waaruit de vestigingen in Leiden, Alphen 1973), Gouda (mei 1975), Zoetermeer (januari 1976) en Leidsenhage (september 1976) worden geleid. Op een goede manier. Met een perfekte kennis van de regio en het uitzendwezen, een vergaande betrokkenheid bij alle nieuwe ontwikkelingen hierin en een vlotte manier van organiseren. Eigenschappen die Luba eigen zijn. Want zo'n enorme groei komt natuurlijk niet 'zomaar. Waarbij overigens het in onze ogen belang rijkste punt nog niet eens genoemd is: het persoon lijke contact. Want we weten erg goed dat we alleen groot zijn geworden en groter kunnen worden door te werken mèt en vóór mensen. Bon voor binnenkomers. Lm Als u in de buurt van onze vestiging^ bent, loop eens binnen om wat meer te horen over het werken voor Luba, of om uzelf alvast in te schrij ven (dat kan namelijk ook heel goed als u nog niet direkt wilt beginnen met wer ken). Het is gratis en verplicht u verder tot niets. Denken wij later dat we iets voor u hebben, dan komt u eerst even langs om alles goed af te spreken. Wat voor werk het precies is, wat u ver dient, waar het is en hoe u er komt. Maar ook als u nog even wilt wachten met in schrijven, kom dan toch langs. Want we vinden het prettig om alvast kennis te maken. Daarom willen we die kennismaking best een beetje versieren. Daarvoor dient dan onderstaande bon. Bel op voor 'n job.' Soms komen onze openingsuren u misschien niet goed uit. Of u wilt voordat u bij ons binnenstapt eerst eens weten wat er allemaal voor werk te doen valt. Ook daar is aan gedacht. Luba heeft een vacature- lijn. Het enige wat u hoeft te doen is het nummer draaien en u luistert naar een bandje waarop een aantal beschikbare banen van dat moment te horen zijn. Zit er wat voor u bij dan kunt u daarna onze vestiging binnenstappen om (u in te laten schrijven en) aan het werk te gaan. Het nummer van de vacaturelijn is 071-134747. (Draai 't eens - je weet maar nooit.) "Weten waarover de mensen praten". Een van de mensen die u in Luba's oudste vestiging tegen kunt komen is Ine Sturgess-Gommans. Na haar werk in een ziekenhuis en als assistente van een specialist, trad zij in oktober 1974 bij Luba in dienst op het filiaal in Alphen a/d Rijn. "Vanzelfsprekend heb ik ook de kadercursus van de Algemene Bond van Uitzendbureau's gevolgd. Tenslotte wil je de mensen zo gedegen mogelijk van dienst zijn. Daarom vind ik het ook erg goed bijvoorbeeld, dat we in Leiden de taken verdeeld hebben. Sinds januari 1976 zit ik in Leiden speciaal voor administratieve- en medische uitzendingen. Door mijn eigen ervaring op dat gebied, weet ik waarover de uitzendkrachten en de opdrachtgevers praten. Ik heb gemerkt dat dat erg belangrijk kan zijn. Wat overigens niet wil zeggen, dat ik hier de enige ben die weet waarover hij of zij praat". IJa, ik wil best eens bij Luba binnenwandelen. Om eens over het werk van een uitzendkracht te praten. Of misschien al om me direkt in te schrijven. Op vertoon van deze bon krijg ik in ieder geval I 'n kop koffie of'n drank je de Luba halfjaarkalender een set Luba-informatiemateciaal een verrassing Naam i. Woonplaats: Leeftijd Man/Vrouw. Nieuwe Rijn 35, Leiden. Tel. 071 -140341 (industrieel Tel. 071-140343 (administratief en (para) medisch) Geopend elke werkdag van 8.30 tot 17.30 uur. Donderdag uitbetaaldag tot 18.30 uur. Deze bon is in te leveren bij: Luba Nieuwe Rijn 35 Leiden Luba De Aarhof 67 Alphen a/d Rijn Winkelcentrum De Aarhof Luba Lage Gouwe 12 Gouda Luba Croesinckplein 19 Zoetermeer Winkelcentrum Palenstein Luba Weigeliapassage 5 Leidschendam Winkelcentrum Leidsenhage en technisch)

Leidse Courant | 1977 | | pagina 22