-DAG 29 APRIL 1977 ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. C. Rocffen, wonende te Belgrado, n het Nederlands Selectie Centrum Joegoslavië. Ifensie officier in de orde van Oranje-Nassau, :t de zwaarden, bij bevordering: ïllSe fone' Elgersma, van het wapen van de ridi [bindingsdienst te Woerden; officier in de orde van Oranje-Nassau, •t de zwaarden: pitein ter zee J. D. Backer te 's-Gravenhage; rche pitein ter zee N. van Dam te Rijnsburg; emecntP'tc'n ter zee R- H- Post ,e Leiderdorp; pitein ter zee J. C. Kreffer te Waddinxveen; rafzakjone' der mar'n'ers H. Martens te Beusichem; )tterdaiP'te'n ter zee van administratie A. J. W. liite te Culemborg; pitein-luitenant ter zee R. Krijger te Voor noten; Jassau:'l°nel 'r R' van Lrven, van het dienstvak 'n de technische staf te 's-Gravenhage; 'tterdanionel mr- C. J. A. Tonnaer, van het dienstvak n de militair juridische dienst te 's-Graven- ge; igade-gencraal J. Boers, van het dienstvak 4assau;r intendance te Elburg; N.V'-Ms- adjudant in buitengewone dienst, ''igade-gencraal G. A. Numan, van het wapen issau: jf infanterie te Deventer: Kabinflgade-generaal J. A. Makkink, van het wapen r infanterie te 's-Gravenhage; ilonel G. L. J. Huyser, van het wapen der fanterie te Wassenaar; eervol ontslagen luitenant-kolonel H. Poell, 'assau:ln het wapen der infanterie te 's-Gravenhage; Leidscblonel L. Verhoeff, van het wapen der artil- lomisckrie te 's-Gravenhage; oionel H. C. de Bruijn, van het wapen der geme^oninklijke marechaussee te Rijswijk; -hristelommodore H. I. Tros, van de dienstgroep van ie officieren van de Koninklijke luchtmacht Gravte Gouda; tgrariiuitenant.koionei h j; M. Zoetjes, van de :rcnigijienS(groep van de officieren van de et Koninklijke luchtmacht te Rijswijk; Ibouwjuitenant-kolonel A. P. Willemse, van de edam.dienstgroep van de officieren van de idige Koninklijke luchtmacht te 's-Gravenhage; arts, at officier in de orde van Oranje-Nassau, ;e Dieij bevordering: Maat-jjtgpant-kolonel C. F. A. Adank, van de nderafdeling algemene dienst van de militaire rouwenafdcling te 's-Gravenhage; ssau: I- Taekcma, hoofdadministrateur bij het linisterie van Defensie te 's-Gravenhage; ravenlDt officier in de orde van Oranje-Nassau: ing is. W. R. C. van der Meer, hoofdaccountant van hij het Ministerie van Defensie te 's-Graven- age; echniw. Drees, hoofdadministrateur bij het distriöfinisterie van Defensie te Zoctermeer; rs. J. M. M. Homix, hoofdadministrateur bij rburgjC Nationale Raad Welzijn Militairen te bij het-Gravenhage; f. R -W. Trense, hoofdingenieur A bij het ïferendinistcrie van Defensie, gedetacheerd bij het 'oorzitechnologisch Laboratorium van de Rijks- e Arbterdedigingsorganisatie TNO te 's-Gravenhage; ocialeir. J. C. Rcinking, hoofdadministrateur bij het «linisterie van Defensie te Voorburg; ge, ho >tings-Pt ridder in de orde van Oranje-Nassau, ïeraainet de zwaarden: Minisluitenant ter zee der le klasse J. Bijl te .eimuiden; irectetitenant ter zee der le klasse N. W. G. Buis van e Oegstgeest; Uitenant ter zee van vakdienstcn der 2e klasse •udstc categorie C. Muijt te Capelle a/d IJssel; SCHfcajoor F. J. D. C. Egter van Wissekcrke, van let wapen der infanterie te Leiderdorp; issau: 'cserve-kapitein voor speciale diensten A. Kok, iheim'an hct waPcn der infanterie te 's-Gravenhage; rlandsnai00r P' Rroon> van het dienstvak van de 'fficieren voor speciale diensten der aan- en Ifvoertroepen te Woerden; majoor A. J. van Daalen, van het dienstvak van de officieren voor speciale diensten der militaire administratie te Zoctermeer; kapitein P. J. Heemskerk, van het dienstvak van de officieren voor speciale diensten der militaire administratie te 's-Gravenhage; kapitein C. J. de Groot, van het dienstvak van de officieren van vakdiensten te 's-Gravenhage; kapitein L. J. Donze, van het dienstvak van de officieren van vakdiensten te Brce (België); majoor ir. C. Jongerden, van de dienstgroep van de officieren van de Koninklijke lucht macht te Boskoop; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: de eervol ontslagen officier-milva genees kundige dienst der le klasse G. Passchier, van de onderafdeling geneeskundige dienst van de militaire vrouwenafdeling te 's-Gravenhage; majoor (tijdelijk luitenant-kolonel) J. C. G. van der Werf, van de dienstgroep van de vrouwelijke officieren van de Koninklijke luchtmacht te Rijswijk; C. J. J. Valkenier, hoofdambtenaar loods wezen C bij de dienst van het Loodswezen, de betonning, bebakening en verlichting te Hoek van Holland; K. Veenstra, referendaris bij het Ministerie van Defensie te 's-Gravenhage; F. M. Neumann, technisch hoofdambtenaar voor bijzondere diensten bij het Ministerie van Defensie te 's-Gravenhage; P. Braun, hoofdcommies A bij het Ministerie van Defensie te 's-Gravenhage; C. den Hollander, hoofdcommies A bij het Ministerie van Defensie te Leidschendam; L. J. P. Smeets, hoofdcommies A bij het Ministerie van Defensie te Oegstgeest; M. van den Brink, administratief hoofd ambtenaar A bij de Inspectie Geneeskundige Dienst Koninklijke landmacht te Voorschoten; A. van Barneveld, hoofdcommies A bij het Ministerie van Defensie te 's-Gravenhage; E. Koops, hoofdcommies bij het Ministerie van Defensie te Rijswijk; mevr. J. B. Sprcij-de Jong, secretaris van de 'Stichting Karei Doorman Fonds' te 's-Graven hage; C. L. Kerdel, voorzitter Ned. Olympisch comité, officier Oranje- Nassau ONDERWIJS EN WETENSCHAPPEN tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. P. A. H. dc Boer, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Leiden, wonende te Oegstgeest; prof. dr. ir. J. L. Bordewijk, hoogleraar aan de Technische Hogeschool te Delft, wonende te Leiden; Mies Bouwman, tv-presentatrice, ridder Oranje-Nassau ir. D. J. G. de Graaf, oud-curator van de rijksuniversiteit te Leiden, wonende te Wassenaar; prof. dr. J. R. von Ronnen, oud-hoogleraar inge» a. Vermey, hoofdcommissaris van Gemeentepolitie te Rotterdam, offi cier Oranje-Nassau te benoemen tot officier in de orde van Oranje-Nassau, by bevordering: B. G. Braaksma, administrateur bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te 's-Gravenhage; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: M. Frenk, rector van de openbare scholen gemeenschap 'Van Oldenbarncvelt' te Rotterdam, wonende aldaar; ir. J. A. van Ghesel Grothe, lector bij de Technische Hogeschool te Delft, wonende te Pijn acker; J. de Gier, hoofdaccountant bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te Rijswijk; dr. J. van der Schaar, rector van dc Christelijke Scholengemeenschap Westland-Zuid te Vlaardingen, wonende aldaar; drs. F. P. Thomassen, oud-adviseur van de NUFFIC (Stichting der Nederlandse Univer siteiten en Hogescholen voor Internationale Samenwerking) te 's-Gravenhage, wonende te Voorburg; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: mej. E. H. M. Beens (zuster Salvatrix), directrice van een r.k. scholengemeenschap voor individueel voortgezet onderwijs te Oegstgeest, wonende aldaar; H. van de Bovenkamp, oud-leraar aan de technische scholengemeenschap Rijnmond Zuid-West te Brielle, wonende aldaar; dr. J. A. Brons, conrector van het bijzondere 'St. Adelbertcollege' te Wassenaar, wonende aldaar; D. J. Brouwer, hoofd van een bijzondere school voor gewoon lager onderwijs te Katwijk, wonende te Katwijk aan Zee (gem. Katwijk) J- M- C. van den Ende, referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te Naaldwijk; Dr. J. van der Haar, burgemeester van Voorschoten, officier Oranje- Nassau R. Gazendam, adjunct-secretaris van de Onderwijsraad te 's-Gravenhage, wonende aldaar; J. P. van der Geer, referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te Rijswijk; H. Gerritsen, administrateur van de Vereniging voor het Christelijk Algemeen Voortgezet Onderwijs te 's-Gravenhage, wonende aldaar; J. W. Harting, hoofd van een openbare school voor gewoon lager onderwijs te Wassenaar, wonende aldaar; Th. J. Horjus, hoofdcommies A bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te Zoetermeer; J. C. van der Horst, hoofdcommies A bij het Minislerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te 's-Gravenhage; J. P. Lyklema, referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te 's-Gravenhage; drs. A. J. R. Nivard, conrector van de r.k. scholengemeenschap 'Sint Montfort' te Rotterdam, wonende aldaar; L. Smit, hoofd van een openbare school voor gewoon lager onderwijs te Rotterdam, wonende aldaar; mej. mr. L. Tol, referendaris bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te 's-Gravenhage; mevr. mr. C. de Vos-Versteeg, oud-voorzitter van de Stichting Laan van Meerdervoort voor Beroepsonderwijs en Algemeen Voortgezet Onderwijs te 's-Gravenhage, wonende aldaar; A. C. J. Wamsteeker, conrector van het St. Maartenscollege te Voorburg, wonende aldaar; G. van de Wardt, hoofdcommies A bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te 's-Gravenhage; H. ter Wee, directeur van de Leidse Onderwijsinstellingen te Leiden, wonende aldaar; J. J. A. Willers, referendaris bij het Ministerie, van Onderwijs en Wetenschappen, wonende te Voorburg; A. E. Wiegink, hoofd van een bijzondere lagere school voor gewoon lager onderwijs te Hellendoorn, wonende aldaar; D. Wijbenga, oud-hoofd van een openbare school voor gewoon lager onderwijs te Delft, wonende aldaar; C. J. Zegers, hoofd van een openbare school voor gewoon lager onderwijs te Klaaswaal, wonende aldaar; BINNENLANDSE ZAKEN tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: dr. W. Albeda, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, te Rotterdam; M. W. Schakel, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, te Hoornaar; mr. J. M. de Graaf, directeur-generaal voor openbare orde en veiligheid van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te Wassenaar; H. F. Happcl, wethouder, loco-burgemeester der gemeente 's-Gravenhage; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mr. J. W. van den Akker, plaatsvervangend directeur-generaal overheidspersoneelsbeleid van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te Delft; A. Berendsen, inspecteur der gemcente- financiën bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te Gouda; H. J. van Ingen, hoofdinspecteur bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te 's-Gravenhage; mr. T. H. E. Kerkhofs, plaatsvervangend griffier van de Tweede Kamer der Staten- Generaal, te 's-Gravenhage; A. J. C. Nuij, administrateur bij de Eerste Kamer der Staten-Generaal, te Voorburg; F. van Oenen, administrateur bij de Raad van State, te 's-Gravenhage; E. Poot, hoofdaccountant bij de Algemene Rekenkamer, te 's-Gravenhage; dr. J. van der Haar, burgemeester der gemeente Voorschoten; J. W. Wegstapel, burgemeester der gemeente Zoetermeer; mr. L. C. H. Mutsaers, commissaris van gemeentepolitie, te Dordrecht; A. Vermeij, hoofdcommissaris van gemeente politie, te Rotterdam; G. van Weele, te Wassenaar; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: mevr. E. J. Brouwer, referendaris bij de Tweede Kamer der Staten-Generaal, te Voorschoten; E. A. A. Freund, referendaris bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te Leidschendam; K. de Jong, referendaris bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te 's-Gravenhage; jonkvrouw M. M. C. de Kuijper, referendaris bij de Tweede Kamer der Staten-Generaal, te 's-Gravenhage; J. J. van der Moolen, hoofdinspecteur bij het Ministerie van Binnenlandse Zaken, te Monster; J. C. de Ridder, burgemeester der gemeente Hendrik-Ido-Ambacht; H. Sloots, burgemeester der gemeente Rozenburg; mr. J. H. Vijgeboom, burgemeester der gemeente Alblasserdam; R. de Haas, waarnemend commandant van de gemeentelijke brandweer te Leiden, wonende te Bemmel (gepensioneerd) H. Haasnoot, wethouder der gemeente Katwijk; C. W. van Hattum, administrateur ter provinciale griffie van Zuid-Holland, te 's-Gravenhage; J. Kruijsheer, lid van de raad der gemeente Gouda; P. van der Meulen, administrateur B ter secretarie der gemeente 's-Gravenhage; ing. K. H. Neukirchcn, directeur van gemeentewerken, te Leidschendam; L. M. C. Noordermeer, technisch hoofd ambtenaar bij het gemeente energiebedrijf te Rotterdam, wonende te Barendrecht (gepensioneerd) mr. J. van der Plas, lid van de raad der gemeente Katwijk; J. Rijpstra, lid van de raad der gemeente Brielle; W. J. van Weeren, administrateur A ter provinciale griffie van Zuid-Holland, te 's-Gravenhage; M. W. Schakel, Tweede Kamerlid, ridder Nederlandse Leeuw Hans Croiset, acteur en regisseur, ridder Oranje-Nassau VERKEER EN WATERSTAAT tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: ir. P. C. de Man te 's-Gravenhage, secretaris generaal van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat; ir. K. F. Valken te Aerdenhout (gem. Bloemendaal), hoofddirecteur bij de Hoofd directie van de Waterstaat, Ministerie van Verkeer en Waterstaat; J. F. van Doorn te Rijswijk (Z.-H.), directeur Nautische en Technische Zaken bij het Direc toraat-Generaal van Scheepvaart, Ministerie van Verkeer en Waterstaat; ir. W. van Eijk te Leidschendam, hoofd ingenieur-directeur der PTT; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: ir. J. F. Agema te 's-Gravenzande, hoofd ingenieur voor bijzondere diensten bij de Rijkswaterstaat; ing. J. A. Kant te Hoek van Holland (gem. Rotterdam), hoofdwaterbouwkundige bij de Rijkswaterstaat; W. Kuilman te Rijswijk (Z.-H.)directeur N.V. Verenigd Streekvervoer Wcstnederland; A. M. Knoop te Rotterdam, hoofdadministra teur bij het Directoraat-Generaal van het Verkeer; C. van Uitert te Amersfoort, directeur Centrum voor Informatieverwerking N.V.; mr. J. A. Reus te Rotterdam, voorzitter van dc Stichting Vervoer- en Havenopleidingen; G. J. Zaaijer te Bergschenhoek (Z.-H.), oud-hoofdinspecteur Nederlandsche Scheep vaart Unie N.V.; A. H. Geudeker te Voorburg, technisch medewerker van het bestuur Stichting Nationale Lucht- en Ruimtevaartlaboratorium (bij bevordering); ing. J. Alexander te 's-Gravenhage, oud- inspecteur der PTT; ing. J. Westendorp te Monster, inspecteur voor bijzondere diensten der PTT; H. K P. Manders te 's-Gravenhage, inspecteur voor bijzondere diensten der PTT; ing. A. Roos te 's-Gravenhage, inspecteur voor bijzondere diensten der PTT; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: mej. M. F. B. Roemer te Rotterdam, hoofd commies bij het Ministerie van Verkeer en Waterstaat; J. van de Velde te Rotterdam, administratief hoofdambtenaar bij de Rijkswaterstaat; ing. P. J. van de Riet te Dordrecht, hoofd- bouwkundige van de Provinciale Waterstaat van Zuid-Holland; ir. M. J. W. de Lint te 's-Gravcnhage, onder directeur van de Hollandsche Aannemings Maatschappij B.V., te Rijswijk; S. A. van der Beek te 's-Gravenhage, secretaris van de Algemene Verladers- en Eigen Vervoerders Organisatie E.V.O.; J. Di/kse te Baarn, oud-hoofdwerktuigkundige Nederlandsche Scheepvaart Unie N.V.; C. Boot te Hellevoetsluis, hoofdwerktuig kundige Nederlandsche Scheepvaart Unie; J. Pols te Maassluis, bergingsinspecteur bij Smit Tak Internationaal Bergingsbedrijf B.V. Rotterdam; mevr. J. van Rossum te 's-Gravenhage, hoofd commies A bij de Rijksluchtvaartdienst; H. Breuning te 's-Gravenhage, coördinator Management Development Zaken, Bureau Personeelszaken van de Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V.; G. W. van Westering te Voorschoten, chef IATA-zaken, Dienst Marketing, van de Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V.; W. J. van Dalen te 's-Gravenhage, oud-chef Afdeling Wiskunde, pensioenfondskantoor van de Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V.; J. van Leeuwen te Bleiswijk (Z.-H.)inspecteur der PTT; N. Pronk te 's-Gravenhage, oud-bureauchef voor bijzondere diensten der PTT; LANDBOUW EN VISSERIJ tot officier in de orde van Oranje-Nassau: drs. C. J. Francken, te Leiden, bestuurslid van organisaties op het gebied van de zuivel; ir. E. F. Geessink, te Bunnik, directeur Veehouderij en Zuivel van het Ministerie van Landbouw en Visserij; mr. J. W. H. Huijts, te 's-Gravenhage, voorzitter van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen in Nederland; G. J. de Jager, te Anna Jacobapolder, gemeente Sint-Philipsland, oud-voorzitter en bestuurslid van landbouworganisaties; J. P. Moen, te Berkel en Rodenrijs, hoofd administrateur bij het Ministerie van Landbouw en Visserij; G. A. I. Wijne, te Leidschendam, directeur algemene zaken van het Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. J. M. van Wely, te Voorschoten, referendaris bij het Ministerie van Landbouw en Visserij; tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: dr. J. M. Goudswaard, te Wassenaar, vice-voorzitter van de raad van bestuur van Unilever N.V. tot officier in de orde van Oranje-Nassau: J. P. Tripplaar, te Washington, landbouw- attaché aan Hr.Ms. ambassade te Washington D.C.; ECONOMISCHE ZAKEN tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: ir. M. Hof, wonende te 's-Gravenhage, lid van de Octrooiraad te Rijswijk (Z.-H.) prof. dr. F. W. Rutten, wonende te Barendrecht, secretarisgeneraal van het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: W. P. van den Berg, wonende te Aerdenhout, gemeente Bloemendaal, voorheen admini strateur bij het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; drs. J. Bosch, administrateur bij het Ministerie van Economische Zaken, te 's-Gravenhage; dr. F. W. Botzen, administrateur bij het Ministerie van Economische Zaken, tc 's-Gravenhage; ir. H. C. Doncan, wonende te Leidschendam, hoofdingenieur voor bijzondere diensten bij dc Octrooiraad te Rijswijk (Z.-H.) idrs. J. R. Eysink Smeets, wonende te Voor schoten, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; ,drs. P. J. van Leeuwe, wonende te Voorburg, administrateur bij het Ministerie van Econo mische Zaken te 's-Gravenhage; ir. A. Pabbruwe, wonende te Doorwcrth, gemeente Renkum, districtsnijverheidsconsulent bij de Rijksnijverheidsdienst van het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; H. Pathuis, wonende te 's-Gravenhage, administrateur bij het Centraal Bureau voor dc Statistiek te Voorburg; J. M. Pieterse, administrateur bij het Ministerie van Economische Zaken, te 's-Gravenhage; C. D. Smit, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Economische Zaken, te 's-Gravenhage; drs. A. Ch. van Son, administrateur bij het Ministerie van Economische Zaken, te 's-Gravenhage; mr. F. Vellema, wonende te Voorschoten, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; drs. A. A. van der Voort, wonende te Wassenaar, administrateur bij het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; Joop Middelink, coach Neder landse Wielren Unie, ridder Oranje- Nassau tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: J. van den Andel, wonende tc Wassenaar, referendaris bij het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; W. C. A. Gilden, wonende te Voorburg, referendaris bij de Octrooiraad te Rijswijk (Z.-H.) P. E. Huisman, wonende tc Pijnacker, statisticus bij het Centraal Bureau voor de Statistiek te Voorburg; ing. J. M. Pijnacker Hordijk, referendaris bij het Ministerie van Economische Zaken, tc 's-Gravenhage; A. Rentier, wonende te 's-Gravenhage, hoofd statisticus bij het Centraal Bureau voor de Statistiek te Voorburg; Ch. L. van Santen, wonende te Eelde, referendaris bij de Centrale Dienst voor In- en Uitvoer te Groningen van het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; G. Stoffer, wonende te 's-Gravenhage, hoofd statisticus bij het Centraal Bureau voor dc Statistiek te Voorburg; P. R. R. Venhuizen, wonende te Woubrugge, referendaris bij het Ministerie van Economische Zaken te 's-Gravenhage; BUITENLANDSE ZAKEN Honoraire consulaire ambtenaren en ambassadepersoneel van vreemde nationaliteit J. R. de la Rosa Rodriguez, van Spaanse nationaliteit, honorair consul der Nederlanden te Santa Cruz, te Tencrife; Tanja Koen, tv-presentatrice, rid der Oranje-Nassau tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mr. J. Kramer, plaatsvervangend voorzitter van het presidium van de Ziekenfondsraad, wonende te Scheveningen (gemeente 's-Gravenhage) DEFENSIE tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau, met de zwaarden, b(j bevordering: de luitenant-generaal J. E. van der Slikke, van het wapen der infanterie, te 's-Gravenhage; de luitenant-generaal E. Gitz, van het wapen der infanterie, te Loenen. tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: schout-bij-nacht J. L. Langenbcrg te Rijswijk; generaal-majoor (tijdelijk luitenant-generaal) J. Hensen, van het dienstvak der intendance, te 's-Gravenhage; generaal-majoor L. P. Oppen, van het wapen der infanterie, te Apeldoorn; luitenant-generaal R. J. W. Heslinga, van het wapen der artillerie, te Rome (It.) luitenant-generaal M. G. Geschiere, van de dienstgroep van de officieren van dc Koninklijke luchtmacht, te Wassenaar; generaal-majoor P. Verspoor, van de dienst groep van de officieren van de Koninklijke luchtmacht, te Ramstein (BRD) prof. dr. ir. H. J. Dirksen, voorzitter van de Rijksverdedigingsorganisatie TNO, te 's-Gravcnhage. tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. J. A. A. van Doorn, wonende te 's-Gravenhage. ECONOMISCHE ZAKEN tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: A. Glimmerveen, wonende te Wassenaar, lid van de Raad van Beheer van Shell Inter nationale Petroleum Maatschappij B.V./ coördinator Europa voor Olie en Gas te 's-Gravenhage; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: drs. W. Bins, wonende te Zeist, voorheen lid van de Maatschap Moret en Limperg, accountants, te Rijswijk (Z.-H.) H. van Doodewaerd, wonende tc Rotterdam, lid van de Raad van Bestuur van Akzo N.V. te Arnhem; C. Th. A. M. Leo, wonende te Voorburg, directeur Public Relations van Shell Nederland B.V., te Rotterdam; C. P. B. Littooij, wonende te Oegstgeest, directeur van Akzo Coatings B.V., dr. E. P. M. Tcrvooren, wonende te Wassenaar, directeur Financiën bij Esso Nederland B.V., te 's-Gravenhage; D. Teschmacher, voorheen vice-president van de Raad van Bestuur van Rijn-Schelde- Verolme Machinefabrieken en Scheepswerven N.V., te Rotterdam; J. J. Voordijk, vice-voorzitter van de Raad van Bestuur van Internatio-Müller N.V., te Rotterdam; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: G. C. van den Hondel, ondervoorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en Omstreken, te Gouda; L. J. Platenburg, te Rotterdam; ECONOMISCHE ZAKEN en SOCIALE ZA*CEN tot officier in dc orde van Oranje-Nassau: drs. J. Goedhart, wonende te Pijnacker, secretaris van het Verbond van Nederlandse Ondernemingen tc 's-Gravcnhage. VERKEER EN WATERSTAAT en BUITENLANDSE ZAKEN tot officier in de orde van Oranje-Nassau: ir. H. C. Frijlink te 's-Gravenhage, directeur van de Stichting Nederlands Adviesbureau voor Ingenieurswerken in het Buitenland 'NEDECO'. Luitenant-generaal E. Gitz, com mandeur Oranje-Nassau met de zwaarden, bij bevordering

Leidse Courant | 1977 | | pagina 11