Dat zit wel goed deze maand bi| Hulshoff, wie heeft er nu belangstelling voor uw oude televisie? Deskundige advies bij Hulshoff 300 I Het Motorhuis BH Het Motorhuis heeft een gezicht Het Motorhuis heeft vele gezichten Staatsbosbeheer SURVEILUNT/RONDLEIDER Anders Denken over Wonen en wat 'n bof dat Het Motorhuis zulke goede auto's verkoopt (Opel is niet voor niets de meest gekochte auto van Nederland: al acht jaar!). Kom morgen als u iets wilt weten of veel wilt zien even binnen in de grootste en rijkst gesorteerde showroom van Leiden. U zult er«zich op uw gemak voelen, al is het alleen maar om de tevreden gezichten van mensen die goed geïnformeerd zijn óf naar volle tevredenheid kochten. En iedereen gaat 's zaterdags met een bos bloemen naar huis! in de gezelligste autowinkel van Leiden is het ook morgen weer een gezellige drukte (open van negen tot zes) uw Opel èn Vauxhall dealer met een gezicht Vondellaan 80 hoek Plesmanlaan Leiden. Telefoon 071/769313 PAGINA 12 Waarom wordt Het Motorhuis door zoveel mensen, die ook maar iets met een auto te maken hebben, beschouwd als een prettige autowinkel? Waarschijnlijk omdat Het Motorhuis voor velen betekent het bekende en (bijna altijd) Vriendelijke gezicht van de man of vrouw met wie men te maken heeft. Want dat is vreselijk belangrijk voor de automobilist die informatie wil hebben over een nieuw model, de periodieke onder houdsbeurt wil laten verrichten of onverhoopt een mankement aan de auto constateert. Dan betekent zo'n bekend gezicht vertrouwen, een persoonlijke benadering, een vriendelijke behandeling! Eén van die gezichten is dat van Iris Schipper, receptioniste/ telefoniste charmant gastvrouw, vaak 'n (brede) glimlach tonend, één van de twee half-time receptionistes/telefonistes. Zij zijn het die de clienten die binnenkomen, hetzij door de voordeur, hetzij telefonisch, het eerst ontvangen. Probeert te allen tijde haar goede humeur te bewaren, vindt dat sommige mensen best wat vriendelijker (en aan de telefoon vooral duidelijker) kunnen zijn 'mag ik die meneer van gisteren even?). Heeft een man.'n kat en een Drentse patrijshond. Houdt van antieke spulletjes verzamelen, af en toe uit eten gaan en één keer per jaar een weekendje Parijs. Maar het is nog altijd zo, dat dit gezicht past bij dat van vele anderen bij Het Motorhuis. Want het Motorhuis-gezicht wordt bepaald door véle gezichten (bij elkaar wel zo'n twee honderd) die u een goed stuk vakmanschap, betrouwbaarheid, service en informatie garanderen. Zo is receptioniste/telefoniste Iris Schipper één van de velen die proberen, u bij Het Motorhuis op uw gemak te stellen. En die u daar graag zien komen! Ministerie van Landbouw en Visserij In de boswachterij 's-Gravenhage in de provincie Zuid-Holland, ter standplaats Rijswijk is plaats voor een: - voorlichting geven; - rondleidingen verzorgen; - servei lieren; - de zorg voor goede instandhouding van recreatieve voorzieningen; - in voorkomende gevallen leiding geven aan werklie den. Goede algemene ontwikkeling (MAVO- HAVO-niveau); een op het vak gerichte beroepsopleiding; diploma I.V.N. en surveillancecursus, alsmede praktijkervaring strekken tot aanbeveling. Het bezit van rijbewijs B-E wordt op prijs gesteld. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maxi maal ƒ1.925,- bruto per maand een toeslag van 30.-. Beneden de 21-jarige leeftijd vindt jeugd-aftrek plaats, Vakantie-toelage 7/8%. Voorts zijn de gebruikelijke Rechtspositieregelingen van toepassing. Algemeen: De Boswachterij ca 140 ha) bestaat uit het Haagse Bos en twee kleinere objecten in de Haagse agglome ratie. De recreatiedruk op de objecten is daardoor bijzonder groot. Per dag worden gemiddeld 10.000 bezoeken gebracht aan het Haagse Bos. Tot het Haagse Bos behoren een hertenkamp en het landelijk bekende Malieveld, waar regelmaitg diverse evenementen plaatsvinden. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie - binnen 10 dagen- na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting, Van Speijkstraat 13 te 's-Gravenhage. Daar komt u wel achter als u een advertentie plaatst Bel 071-122244 VRIJDAG 11 MAART lj l.EIDSE COURANT De gehele maand maart lederen kwaliteits zitmeubelen voor uiterst komfortabele prijzen. Omdat smaken verschillen toont Hulshoff, leerkenner bij uitstek, u een markante kollektie die veelzijdig mag heten. Aktuele vormen, doordachte materialen en gewilde kleuren zijn net zo bewonderenswaardig als de pnjslabels. Kom zitten! Wildieren bankje Florence is de naam. Eigentijds A ontwerp, heel bizonder. Alleen deze maand: Montis adviesprijs 2.091,- Hulshoffprijs Vorstelijk bankstel Uitsluitend eerlijke materialen. Kussens puur rundleder, massief eiken frame. Ook leverbaar in palissander- of wengékleur. Als afgebeeld in eiken, 3 2 zits, deze maand: Coja adviesprijs 4.338 - Hulshoffprijs Stijlvolle oorfauteuil uit Noorwegen In uitgezocht rundleder ÉV- J met een bekoorlijke Ij kleur: nègre. Voelt zich Ma J thuis zowel in het Jplf klassieke als het moderne M interieur. Bankcombinatie in rundleder Garandeert een zeer komfortabele zit en is ruim bemeten. Natuurlijk in kwaliteits vol rundleder met 5 jaar Hulshoff garantie. Als afgebeeld 2- en 3-zitskombinatie adviesprijs 3.200,- Hulshoffprijs UmjamVmded Adviesprijs 1.595.- Hulshoffprijs LEOLUX Echt lederen fauteuil Die zit Schandi- navische vormge ving en afwerking. Noppen in de kus sens, kleur nègre, haai houten frame, lederen armleunin gen. ■/-? Twee-en drie- II zitscomhinatie, II Jm* I P i Hps een betaalbare luxe 11 Leolux 757 met losse zit-, rug- en armkussens in smaakvol rundleder en massief frame. 2- en 3-zits inessenhoutmettorroleder Leoluxadviespriis 5733- Hulshoffprijs C4 Jll Ook leverbaar in eiken, en de andere hoogstaande Leolux ledersoorten. Natuurlijk met Hulshoff voorjaarsvoordeel Hulshoff prijs nu - Zitten in stijl Originele 2- en 3-zitsbank in massief blank hout. Bekleed met eigentijdse stof. Als afgebeeld: Adviesprijs 2.198,- Hulshoffprijs JLWw» Ook leverbaar in 2-3 zits combinatie in rundleder. Hulshoffprijs nu 3.595,-. r Hulshoff heeft deskundige adviseurs die met u méédenken. Daardoor bent u verzekerd van een verantwoord totaal woonplan. Ook al door onze uitgebreide kollektie: woonwanden naar maat, eethoeken, gordijnen en vitrage, tapijt en verlichting. Waarbij kwaliteit èn prettige prijzen voorop staan. V 5 jaar garantie bij Hulshoff f

Leidse Courant | 1977 | | pagina 12