Voor deze fauteuil is f695,- bepaaldelijk geen geld. mededelinger gemeentebestuur leider 28feb.tm4 maart 7" Pander OPEL KADETT CITÏJ Het Motorhuis familieberichten ad sanctos Cardinal Point disco bal PAGINA 6 LEIDSE COURANT VRIJDAG 25 FEBRUARI 1| Bedroefd doch dankbaar voor wat hij voor ons heeft gedaan, geven wi| u kennis dat heden, voorzien van de H.H. Sacramenten van de zieken, in vrede van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa. broer, zwager en oom GERARDUSTHEODORUS VAN BOHEMEN weduwnaar van Lydia Maria Kleywegt Na vijf maanden is hij nu verenigd met zijn vrouw. Hij bereikte de leeftijd van 78 jaar. Leidschendam: L. P. A. van Bohemen A. S. W. van Bohemen-de Koning Roelofarendsveen: P. M M. van der Meer-van Bohemen Th. J. M. van der Meer Kleinkinderen en verdere familie Corr. adres: Kon. Julianaweg 138. Er is gelegenheid tot afscheidnemen in de rouwka mer van het bejaardencentrum „Mariënpark" te Leid schendam. Tot zijn intentie zal in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Sluiskant te Leidschendam. een avondmis worden opgedragen op zondag a s. om 19.30 uur en een gezongen H. Mis van Requiem op maandag 28 februari a.s. om 10.00 uur. In aansluiting daarop begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op het Sint Aagtenkerkhof, waar hij zal worden bijgezet in het familiegraf, ca.H.OOuur. Haar geloven werd aanschouwen" ANTJEVAN DEN BERG op de leeftijd van 79 jaar. Tijdens haar leven draagster van de ere-medaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau. Aarlanderveen: M. de Vries-v. d. Berg Nieuwe Wetering: A. v. d. Berg-Kroon Utrecht: A. de Vries J. de Vries-Zwiggelaar Alphen a/d RijnA. M. Flippe-v. d. Berg F. J. Flippe Aarlanderveen: A.M. de Vries A. de Vries-Vochteloo Alphen a/d RijnC. Veninga-v. d. Berg P. A. Veninga Nieuwe Wetering: A. J.v. d. Berg J. M. v. d. Berg-Horsman Nieuwe Wetering, 23 februari 1977 Voorweg 53. Corr.-adres: Marnixlaan 57, Utrecht. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 26 februari a.s. van 19.30—20.30 uur in het rouwcentrum achter de Ned. Herv. Kerk te Oude Wetering en na afloop van de begrafenis, in het Jeugdgebouw achter de Gerefor meerde Kerk. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden in de Ge reformeerde Kerk te Oude Wetering maandag 28 februari a.s., n.m. 2.00 uur, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Gereformeerde Begraaf plaats, aldaar. Enige en algemene kennisgeving. God nam tot Zich, na een moedige strijd, voorzien van de Sacramenten der Zieken, mijn lieve zorgzame man, vader en opa IZAAK VEILBRIEF echtgenoot van G. M. Mensink. in de leeftijd van 73 jaar. G. M. Mensink Kinderen en kleinkinderen. Bezoektijden: vrijdag en zaterdag van 18.30 tot 19.00 uur. De H. Eucharistieviering voor zijn zielerust zal gehou den worden in de Parochiekerk van O.L. Vrouw Ge boorte te Rijpwetering op maandag 28 februari a.s. te 11.00 uur, waarna de begrafenis op het R.K. Kerk hof, aldaar. Geen bezoek aan huis. begrafenissen crematies kantoor en aula CULTUREEL CENTRUM NIEUWE WETERING presenteert op zaterdag 26 februari a.s. op veelvuldig verzoek aanvang 8.00 uur zondagmiddag a.s. m.m.v. Happy Sound Studio aanvang 2 uur. GEMEENTE LEIMUIDEN De burgemeester van Leimuiden maakt overeenkom stig het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 1 maart 1977 gedurende éèn maand ter gemeente- sekretarie, voor een ieder ter inzage ligt/het ontwerp- bestemmingsplan „Dorpskern I" met bijbehorende toelichting en voorschriften. Het ontwerp-bestemmingsplan heeft in hoofdzaak betrekking op de gronden welke zijn gelegen tussen de Ringvaart van de Haarlemmermeer enerzijds en de Drecht anderzijds, voorzover deze gronden al-' thans functioneel kunnen worden gerekend tot de kern van de gemeente Leimuiden. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren indienen tegen het ontwerp-bestemmingsplan. Leimuiden. 23 februari 1977. Leidse Courant behoudt zich het recht voor advertenties zonder opgaaf van redenen te weigeren. Bij advertenties onder nummer worden aan de adverteerder niet doorge geven. drukwerken, circu laires en dergelijke stuk ken afkomstig van tussen personen. hetzelfde geldt voor andere stukken, in dien de uitgever daartoe gronden aanwezig acht De uitgever aanvaardt ge nerlei aansprakelijkheid ter zake van eventuele schadelijke gevolgen voor de adverteerder van niet tijdige of met-goede plaat sing van advertenties. Voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties is het blad niet aansprake lijk Verzoek om herplaat sing zonder betaling of restitutie kan derhalve niet worden ingewilligd Let wel: een voorname, klassieke zetel Van een zeer bekende Britse fabrikant bekleed met gobelin die een reputatie van een eeuw bevestigt in Met Queen Anne onderstel van noten elk detail De materialen, de hoek van de rug leuning, de zithoogte, de diepte van het kussen, de sterkte van vering en vulling. Alles is precies zoals het moet. Door z'n strikt eigen karakter is deze fauteuil thuis in elke interieurstijl. Zolang de voorraad strekt f 695,-. Leiden: Breestraat 146. Botermarkt 21-22. Pander is net zo'duur'als u wilt. 60 JAAR L.H.N.O. - M.H.N.O.-school ,,'T RAPENBURG" Rapenburg 23 - Leiden - Tel. 071-12.57.20. OPEN HUIS Belangstellenden zijn van harte welkom! TE KOOP AANGEBODEN in omgeving station Leiden WOONHUIS Beneden: gang, toilet, kamer (9 x 4,5 m), keuken en plaatsje. Boven: 1 grote en 2 kleine slaapkamers en grote vliering. Vraagprijs 80.000, gegadigden dienen in het bezit te zijn van een urgentieverklaring A. Brieven onder nr. 39395 bur. v.d. blad. MOOI ANDERS Kadett City J. Net even anaers dan de handige derde deur, gastvrije ruimte mooie City. Door z'n brutale strepen en pittige zuinigheid, op de flanken, z'n zwarte bumpers, Daarom zegt u ja zwarte grille, zwarte deurgrepen en tegen de J. een grote sportspiegel in datzelfde matte zwart. Maar wel met diezelfde OPEL. GEMAAKT OM LANG PLEZIER VAN TE HEBBEN. Gemeenteraad februari a.s. om 19.30 uur in de van het stadhuis. Agenda: Bouw van een gezondheidscentrum in de Merenwijk. Aankoop van de Stichting De Rosmolen van een ruimte voor de vestiging van een bibliotheekfiliaal in de Merenwijk ten behoeve van de Stichting Openbare Bibliotheek Leiden. Fonds Start Tour de France 1978. Discussie naar aanleiding van de korte verklaring van de heer L. F. Meijer aan het begin van de raadsvergadering van 6 december 1976. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van het godsdienstonderwijs op de openbare lagere scholen over de jaren 1974 en 1975. Nota over de structuur en functionering van de personele sector. Brief „Huurderscomité Merenwijk met de mededeling dat een handtekenin genactie is gestart onder de eis: Huurbevriezing in de Merenwijk. Verhoging van het restauratiekrediet voor het Heerenlogement met het begrote bedrag van de brandschade. Opheffing van de openbare lagere Hammarskjöldschool aan de Johan Wagenaarlaan. Verzoek om medewerking van een tweetal besturen van bijzondere scholen voor kleuteronderwijs. Vaststelling bedragen per leerling over het jaar 1977. Aanvullend krediet voor de bouw van een nieuwe botenloods ten behoeve van roeivereniging Die Leythe. Uitbreiding van de tennisaccommodatie in de gemeente. Behandeling tweede werkkrediet voor de aanschaf van machines t.b.v. gem. dienst sociale werkvoorziening. Rehabilitatieplan voor de Pieterswijk. Subsidiëring Stichting Juridisch Adviesbureau „de Leidse rechtswinkel". Overeenkomst van dading met scheepswerf Boot over verkoop van grond in De Waard. Aankoop van panden aan de Oude Vest, Duizenddraadsteeg en Van der Werffstraat en verkoop van grond aan de Rooseveltstraat. Aankoop van het perceel Middelstegracht 89 en verkoop van een perceel grond aan de Admiraal Barickertweg. Restauratieplan voor de bovenbouw van de Koornbrug. Agenda: Organisatie Culturele Sector. Agenda: Behandeling aanvraag van een verkeerslichten-installatie op het kruis Willem de Zwijgerlaan - Gooimeerlaan. Voeren van verweer tegen een door de heer A. Kempeneers tegen gemeente ingestelde eis in rechten. Wijziging bouwverordening. Ontwerp-plan voor de bouw van 123 woningen op het terrein tussen Europaweg en de Vrouwenweg van Niersman B.V. Ontwerp-bestemmingsplan Haver- en Gortbuurt. Vernieuwing van de roeden van Molen De Vlak. Eindafrekening subsidie t.b.v. restauratie-pand Hooigracht 92. Subsidiëring restauratie Marekerk. Aankoop van het pand Haverstraat 67. Uitgifte in erfpacht van een stuk grond in de Waard. Herbestrating '77. Commissievergaderingen Commissie economische aangelegenheden. Dinsdag 1 maart a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Voorbereiding verordening op de winkelsluitingswet '76. Vervolg zalennota. Verkeersmaatregelen Breestraat (gedeelte tussen Koornbrugsteeg en Gange tje) en in de „Oude Morsch". Benoeming leden begeleidingscommissie en evaluatiecommissie Breestraat. Wijziging winkelbestand in winkelcentrum „De Kopermolen". Aanschaf van voertuigen voor de Dienst Reiniging Havens en Warenmark ten. Commissie onderwijs, recreatie, sport en samenlevingsopbouw en de commis sie sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden gezondheidszorg en cul tuur. Donderdag 3 maart a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Diversi Leidse Werkgroep Kabeltelevis Leidse Werkgroep Kabeltelevisie. Vrijdag 4 maart a.s. om 15.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Advies „driemanschap" over de beheersvorm van de kabeltelevisie. Beoordeling van het behoefte-onderzoek; advies inzake prioriteit-steil m.b.t. aanleg per wijk. Brief van de staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat. Informatieve bezoeken aan de centrale antenne inrichtingen in Woerd Naarden en Bussum op 8 maart a.s. Gemeentelijke studietoelag Voor studerenden aan dag- en avondscholen voor voortgezet onderwijs best de mogelijkheid voor het cursusjaar 1977/1978 een studietoelage aan te vra uit het studiefonds van de gemeente Leiden, te weten de Stichting L< Studiefonds. Een toelage wordt verleend in de vorm van een beurs, die niet behoeft te worden terugbetaald. Een beurs wordt verleend aan degenen, die op grond van financiële omstam heden en studieprestaties daarvoor in aanmerking komen. In het algem worden studietoelagen toegekend in die gevallen waarin het rijk niet onvoldoende mate hulp verleent. Er worden geen beurzen toegekend i volgende dagopleidingen: lager beroepsonderwijs en lavo, mavo, havo, j neum en gymnasium. Gegadigden dienen in de gemeente Leiden woonacl te zijn. Onder „inwoners der gemeente Leiden" wordt verstaan zij, die and dan in hoofdzaak om studieredenen in Leiden woonachtig zijn. Aanvragen moeten bij voorkeur vóór 1 mei a.s. worden ingediend, ook ind men nog in onzekerheid verkeert omtrent de studiekeuze, toelating en studie sultaten. Aanvragen, die na 15 september van het desbetreffende cursusj worden ingediend, worden niet meer in behandeling genomen. Aanvraagforr lieren zijn verkrijgbaar op de afdeling Onderwijs van het Stadhuis, kart 15B. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Th. G. Loch Het bureau studietoelagen is geopend op maandag t/m vrijdag van 9—12 i of na telefonische afspraak, tel. 071-145344, toestel 113. Uw vriendelijke Opel-dealer Vondellaan 80 - Telefoon: 071 - 76 93 13* - Leiden Industrieterrein 't Heen li» »i Telefoon: 01718 - 2 92 03 - Katwijk Julianalaan 46 - GM Het Motorhuis Telefoon:01717-25 59 22 36 Voorschoten

Leidse Courant | 1977 | | pagina 6