mededelingen gemeentebestuur leiden 31 jan.tm 4feb.77 OPEL MANIAS Het Motorhuis Wat vragen wij in 1977 voor een ziektekostenverzekering aan het gemiddeld gezin? familieberichten 0VERDUIN .LEIDSE COURANT VRIJDAG 28 JANUARI 1977 Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, is het onze droeve plicht u in kennis te stellen van het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom WILLEM DE WINTER Familie De Winter De H. Eucharistieviering zal voor hem worden ge houden op zaterdag 29 januari a.s. des v.m. om 9.45 uur in de St. Jozefkerk, Herenweg 15 te Noord- wijkerhout, waarna wij hem begraven op het parochie kerkhof aldaar. Onze dierbare broer ligt thuis opgebaard, alwaar wij hedenavond om 8.00 uur gezamenlijk voor hem bidden. Tot onze grote droefheid delen wij u mede, dat heden na een zorgzaam en dienstbaar leven, voorzien van de Sacramenten der Zieken, na een zeer moedig ge dragen lijden van ons is heengegaan, onze lieve zuster, schoonzuster en tante JOZEPHINA BERNARDINA MEIJER in de leeftijd van 54 jaar. Familie Meyer. Noordwijkerhout, 26 januari 1977 Correspondentie-adres: H. P. Meijer Egelantiersgracht 83hs, Amsterdam. Amsterdam De Requiemmis zal worden gehouden op zaterdag 29 januari a.s. des v.m. 11.45 uur in de parochiekerk van St. Jozef, Herenweg 15 té Noordwijkerhout, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op het R.K. Kerkhof aldaar. Samenkomst voor de begrafenisplechtigheid om 11.15 uur in het Mortuarium, Herenweg 13 (ingang Kerkplein) te Noordwijkerhout, alwaar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. JAN BOON weduwnaar van M. A. C. Duijsent, in de ouderdom van 91 jaar. Prinsenbeek: J.W. Boon C. P. Tieken-van den Berg DoorwerthE. M. Horstman-Boon A. Horstman Den HaagL. J. van Rest-Boon N.van Rest Klein- en achterkleinkinderen. Deventer, 27 januari 1977. St. Elisabeth Gasthuis. Corr.-adres: Haverdijk 32, Prinsenbeek. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcentrum, Prinsegracht 39 te Den Haag. Bezoekuren: zaterdag van 14.00—15.00 uur, zondag van 10.00—11.00 uur en maandag van 19.00—20.00 uur. De crematie zal plaatshebben dinsdag 1 februari a.s. om 15.00 uur in het Crematorium „Ockenburgh" aan de Ockenburghstraat te Loosduinen. Vertrek vanaf het Uitvaartcentrum om 14.30 uur. HOGERE SCHOOL VOOR SCHEEPSWERKTUIGKUNDIGEN TE ROTTERDAM Willem buytewechstraat 45 Telefoon: 010 76.40.00 INSCHRIJVING NIEUWE LEERLINGEN DAGSCHOOL Opleiding volgens H.T.S.-struktuur 4 of 5 jaar (inclu sief stagejaar) Werktuigkundige kleine handelsvaart 1- of 2-jarig. AANVANG 15 AUGUSTUS 1977 INTERNAAT AANWEZIG Spreekuur direkteur: maandag van 14 - 16 uur en volgens afspraak. Prospektus op aanvrage. OPEN DAG 12 MAART VAN 10.00 -14.00 UUR. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden, gesterkt met het Sacrament der Zieken, van mijn dierbare echtgenoot, vader, opa, broer en zwager JOHANNES MARCELIS HOOGENBOOM echtgenoot van Alida Christina Kennis in de leeftijd van 70 jaar. R.a.veen: A. Hoogenboom-v. Klink W. J.v. Klink Australië: M. M. Hoogenboom-Smet J. Smet Australië: L. L. Hoogenboom F. Hoogenboom-Barr Zeist: J. A. M. Hoogenboom M. Hoogenboom-deJong Leiderdorp: M. J. A. Hoogenboom-v. Amsterdam G.A. J.v. Amsterdam R.a.veen: W. P. A. Hoogenboom M.J.Th. Hoogenboom-Bakker Leiderdorp: E. Hoogenboom-Ruygrok H. Ruygrok en kleinkinderen De Eucharistieviering voor zijn zielerust is op zaterdag 29 januari a.s. om 10 uur in de kerk Maria Presentatie te Roelofarendsveen, waarna de begrafenis plaats vindt. Vrijdagavond avondmis om 7 uur, waarna gelegenheid tot condoleren. Gemeenteraad Onderzoek van de geloofsbrief van het nieuw benoemde lid van de gemeenteraad, de heer H. H. van der Mey (vacature de heer M. Houtman). Onderzoek van de geloofsbrief van het nieuw benoemde lid van de gemeenteraad, de heer P. Bordewijk (vacature de heer P. J. A. Brouwer). Verhoging van de tarieven voor het gebruik van de Stadsgehoorzaal. Motie van de heer Meijer e.a. inzake uitbreiding van het kiesrecht voor het Hoogheemraadschap van Rijnland. Wijziging van de Huurautoverordening. Fonds voor bovenwijkse voorzieningen en het vaststellen van het bedrag van de toeslagen op de uitgifteprijs van gronden te storten in dat fonds en aanpassing van de verordeningen op het beheer van het grondbedrijf en het beheer van het saneringsbedrijf. Besteding van gelden uit het „Fonds voor bovenwijkse voorzieningen". Plaatsing op de ontwerplijst van beschermde archeologische monumenten van enige percelen in Roomburg in verband met de aanwezigheid in de bodem van de resten van het Romeinse Castellum Matilone en het klooster Roomburg. Plaatsen van verkeerslichteninstallaties op de kruispunten Hooigracht/Nieu we Rijn en St. Jorissteeg/Hogewoerd en de aanschaf van een verkeers- lic itenautomaat ten behoeve van de verkeerslichteninstallaties op genoemde kruispunten en op de kruispunten Levendaal/SL Jorissteeg en Korevaar- straat/Levendaal. Voorzieningen voor voetgangers en (brom)fietsers. Brief van de Commissie voor de Rekeningen over de gang van zaken bij de subsidieaanvraag voor de walmuren langs de Stille Rijn. Fonds Start Tour,de France 1978. Voorstel van de raadsleden, de heren Houtman, Ham, Van Zijp en Kuijers om het aantal verkeersstroken op het Stationsplein in de richting Oegstgees- terweg te wijzigen in vier. Discussie naar aanleiding van de korte verklaring van de heer L. F. Meijer aan het begin van de raadsvergadering van 6 december 1976. Beschikbaar stellen van gelden ten behoeve van het godsdienstonderwijs op de openbare lagere scholen over de jaren 1974 en 1975. Nota over structuur en functionering van de personele sector. Verzoeken van scholen voor gewoon lager onderwijs om medewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920. Beschikbaar stelling van gelden voor een hekwerk rond de openbare school voor b.o. Marnixstraat 104. Beschikbaar stellen van gelden voor de aanvullende inrichting van de bijzondere school voor buitengewoon onderwijs aan imbeciele kinderen, van de Stichting Korte Vlietschool. Vaststelling van de bedragen per leerling openbare scholen voor gewoon lager onderwijs en buitengewoon onderwijs en de bedragen van de vergoe ding per leerling voor administratiekosten aan de besturen van de bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs en buitengewoon onderwijs voor het jaar 1977. Voorlopige vaststelling van de kosten openbaar voortgezet onderwijs over het jaar 1974 en uitkering van een deel van het naar verwachting te betalen voorschot op de vergoeding, bedoeld in artikel 89 van de Wet op het voortgezet onderwijs, over het vijfjarige tijdvak 1974 tot en met 1978. Kosten projectcoördinator voor het rehabilitatiegebied Maredorp en het rehabilitatiegebied Haver- en Gortbuurt Bij wijze van proef voor één jaar instellen van een wijkmarkt in het stadsdeel Zuid-West. Verkoop van opstal en uitgifte van grond in erfpacht aan de Rembrandt- straat en sloop van panden aan de Rembrandtstraat. Aankoop van apparatuur ten behoeve van de stadhuisdrukkerij. Wijziging van de gemeentebegroting en de begrotingen van een aantal takken van dienst voor het dienstjaar 1976. Problemen verkoopaktiviteiten benzinestations. Inventarisatie van wensen en opmerkingen ten aanzien van de planologische verkenning Leiden-Oost. Aanstelling hoofdkeurmeester bij het Openbaar Slachthuis. Commissie Volkshuisvesting. Dinsdag 1 februari a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda Vernieuwen riolering, verbetering verharding en straatindeling, alsmede aanpassing van de openbare straatverlichting in de Haver- en Gortbuurt. Aanschaf aanplakborden t.b.v. niet commerciële doeleinden. Nieuwe subsidieregelingen ta.v. particuliere woningen. Bezwaar tegen kennisgeving inzake herstel onderhoudsgebreken aan de woningen van Bemmelenstraat 4, 6 en 8. Commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Donderdag 3 februari a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Krediet voor het maken van een restauratieplan voor de bovenbouw van de Koornbrug. Eindrapport van de werkgroep kiosken over de uitgifte van standplaatsen in de stad. Aankoop van eigendommen Leidse Tegelhandel aan de Duizenddraadsteeg. Aankoop bedrijfscomplex Middelstegracht 89 van de firma C. A. Mostert en Zn. Aankoop perceeltje grond Damlaan hoek Lage Morsweg. Uitgifte in erfpacht perceel Uiterstegracht 133 en verkoop van de opstal. Vaststelling tarieven verhuur aanplakborden. Bewegwijzering Merenwijk. Commissie sociale zorg, maatschappelijke aangelegenheden, gezondheidszorg en cultuur. Donderdag 3 februari a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Subsidiëring 1976 Streek-Muziekschool Rijnakkoord te Leiderdorp. Aanschaf nieuwe boekhoudautomaat t.b.v. Endegeest. Subsidieregeling Stichting Juridisch Adviesbureau. Beleidsplan 1977 van de Stichting Bureau voor Maatschappelijk Werk Leiden. Preadvies gezondheidscentrum Merenwijk. Behandeling van de maatregelen op het gebied van telefoon en dieetkosten als gevolg van de gewijzigde bijstandsvoorschriften. Werkkrediet 1977 tb.v. Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening. Verzoek van de Unie vrouwelijke vrijwilligers en Ned. Vereniging van huisvrouwen afd. Leiden om financiële bijdrage in de schade ten gevolge van de brand bij de Burcht. Preadvies inzake migrantenhuisvestingsbeleid. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00—12.00 uur en van 14.00—17.00 uur. Commissievergaderingen Commissie economische aangelegenheden. Dinsdag 1 februari a.s. om 20.00 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Vraagstelling zalennota. Brief Mercurius-informatiegroep. Mededelingen. Diversen Werkgroep wijkraden V De volgende openbare vergadering van de wijkraden vindt plaats op donderdag 3 februari a.s. om 19.30 uur 's avonds in kamer 204 van het stadhuis. Aan de orde komen de volgende onderwerpen: Discussie over bevoegdheden, ambtelijke bijstand en een opzet van een wijkindeling. Commissie voor de beroepschriften De commissie voor de beroepschriften van de gemeente Leiden zal in openbare vergadering van de eerste afdeling der commissie op vrijdag 4 februari a.s. om 16.30 uur in kamer 263 van het stadhuis behandelen een beroepschrift van Vleesmeester Teekens B.V. te Leiden, tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 29 november 1976, houdende verlening van een vergunning tot het verbouwen van het pand Rooseveltstraat 12a te Leiden. FRAAIE STIJL VAN RIJDEN De nieuwe Manta is behalve mooi en volledig onder kontrole heeft, sportief,uiterst funktioneelEen zee van Kom z'n wegligging,wendbaarheid en komfortabele ruimte voor 4 passagiers, komfort maar beleven. En ontdek dat Talloze veiligheidsvoorzieningen waar- de Manta ook op het punt van zuinigheid door u het i alles achter zich laat. ment van de Manta OPEL. GEMAAKT OM LANG PLEZIER VAN TE HEBBEN. Uw vriendelijke Opel-dealer U Vondellaan 80 - Telefoon: 071 - 76 93 13* - Lelden I Industrieterrein 't Heen frp ^■^1I Telefoon: 01718 - 2 92 03 - Katwijk f, .>2 Julionoloan 46 - Het Motorhuis Telefoon:01717-25 59-22 36-Voorschoten r TIJDENS DE' OPRUIMING Jaeger dameikamiiolen en direktoires in half wol en 20% korting Damesblouses pull-overs tegen sterk verlaagde prijzen Kinderpanty's donkerbruin Cl Restant kleuren panty's mini 30 denier A Af p. 3 stuks Extragrote maten panty's 48/50 m.tussenstuk 30 denier 20 denier 20 denier mini-panty's ook in marine en denim a Af p- 2 stuks Hooigracht 62 bereikbaar met bus 13/14-60 2.95 2.50 Voor een uitgebreide verzekering tegen de kosten van ziekenhuis en specialist vraagt Het Zilveren Kruis per maand vanaf: C I Gezin van 2 volwassenen en 2 kinderen n. 153,- nl89,- 1 volwassene n 51,- fi. 69,- 1 kind n 25,50 fi. Eigen risiko per gezin per jaar geen fl. 200,- Stuur de bon op. zonder postzegel, naar j Antwoordnummer 1 in Noordwijk of bel 01719 - 193 31 voor alle informatie en een I j offerte op maat. I Naam Adres Voor verzekeringen met een eigen risico van fl. 1.000 - of meer per jaar worden aan trekkelijke kortingen gegeven. Uitsluitend bij toetreding vanaf 45 jaar geldt een leeftijdstoeslag Stichting Het Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering Uw financiële pijnstiller

Leidse Courant | 1977 | | pagina 6