Leiden blijft strijden voor eigen gewest Premie-koopwoning aantrekkelijk voor bezitters zwart geld ADVOCAAT MENTEN NIET NAAR RUSLAND Onrust heerst bij Wilton-Fijenoord Nederland ideaal voor Russische geheime dienst Elke maand wint iemand een half miljoen gulden. Speel mee in de Staatsloterij. OPTICIENS: „BRILLENWET" HARD NODIG GROTERE GEMEENTEN MET STRAKKE BEVOEGDHEDEN VANWEGE BEWEGINGSVRIJHEID JNSDAG 4 JANUARI 1977 LEIDSE COURANT Nieuwe lindeling ■provincies (Van onze parlementaire redactie) IDEN HAAG - Volgens het vandaag door minister De |Gaay Fortman ingediende •etsontwerp moet Neder land verdeeld worden in 24 'provincies. Zij worden als rolgt: Groningen, met als hoofd stad Groningen (ongewij zigd). Friesland, hoofdstad Leeuwarden, ongewijzigd. [Drente, hoofdstad Assen, met kleine wijziging. Zeel- ■■and, hoofdstad Middelburg, ongewijzigd. Overijssel (be- WtiM staande uit het huidige ^^noordwestelijke gedeelte van Overijssel inclusief de Noordoostpolder) met als T hoofdstad Zwolle. Flevo- w I land (beide Flevopolders g plus Markerwaard) met als J hoofdstad Lelystad. Twente met als hoofdstad Ensche- Ori de. Veluwe met als hoofd stad Apeldoorn. Hameiand (Zuid-oost-Gelderland) met als hoofdstad Arnhem. Maas en Waal met als hoofdstad Nijmegen. Ut- S1 recht (het zuidelijke deel Uvan de huidige provincie) 3 met als hoofdstad Utrecht. Gooi- en Eemland met als hoofdstad Hilversum. Am- orn stelland met als hoofdstad Amsterdam. Noord-Hol- land (het noordelijk deel van de huidige provincie) niet met ais hoofdstad Alk van maar. Kennemerland met als hoofdstad Haarlem. a Haaglanden (regio's Den Haag, Delft en Leiden plus het Westland en de Bollen streek) met hoofdstad 's- Gravenhage. Rijnmond met als hoofdstad Rotterdam. #|l Midden-Holland met als hoofdstad Gouda. West- IUQI Brabant met hoofdstad Breda. Midden-Brabant mmm met hoofdstad Tilburg. De Meierij met hoofdstad 's- Hertogenbosch. Kempen- land met hoofdstad Eind hoven. Noord-Limburg met hoofdstad Venlo. Zuid-Lim- vervi burg met hoofdstad Maa- 5dkoc stricht. id. Di Rn. De provincie Haaglanden om- vat de gemeenten: Delft, 's- ae n' Gravenhage, 's-Gravenzande, larant Katwijk, Leiden, Leiderdorp, servii Leidschendam, De Lier, Lisse, raat 5 Maasland, Monster, Naaldwijk, 117.11 Noordwijk, Noordwijkerhout, op re Nootdorp, Oegstgeest, Pijnac- l. hpn ker. Rijnsburg, Rijswijk, Sas- senheim, Schipluiden, Valken- 91 burg, Voorburg, Voorhout, 1 Voorschoten, Warmond, Wasse- 1 naar, Wateringen, Zoetermeer, I Zoeterwoude. De provincie Midden-Holland omvat de gemeenten: Ter Aar, Alblasserdam, Alkemade, Alp hen aan den Rijn, Ameide, Am- merstol, Arkel, Asperen, Ben schop, Benthuizen, Bergam bacht, Berkenwoude, Bleskens- graaf en Hofwegen, Bodegra ven, Boskoop, Brandwijk, Dordrecht, Driebruggen, Ever- dingen, Giessenburg, Gorin- chem, Gouda, Gouderak, Goud- riaan, 's-Gravendeel, Groot- Ammers, Haastrecht, Hage- stein, Hardmxveld-Giessendam, Hazerswoude, Hei- en Boeicop, Hendrik-Ido-Ambacht, Herwij nen, Heukelum, Hoogblokland, Hoornaar, Kamerik, Kedichem, Koudekerk aan den Rijn, Krim pen aan de Lek, Langerak, Leerbroek, Leerdam, Leimui- den, Lekkerkerk, Lexmond, Linschoten, Lopik, Meerkerk, Moerkapelle, Molenaarsgraaf, Montfoort, Moordrecht, Nieu- werkerk aan den IJssel, Nieuw- in koop, Nieuwland, Nieuw-Lek- kerland, Nieuwpoort, Nieuw- veen, Noordeloos, Ottoland, Oud-Alblas, Ouderkerk aan den IJssel, Oudewater, Papend- recht, Polsbroek, Puttershoek, Reeuwijk, Rijnsaterwoude, -ei Schelluinen, Schoonhoven, 1 Schoonrewoerd, Slied recht, Snelrewaard, Stolwijk, Streef kerk, Tienhoven, Vianen, Vlist, Vuren, Waddinxveen, Willes- kop, Woerden, Woubrugge, Wijngaarden, Zegveld, Zeven hoven, Zevenhuizen, Zwijnd- recht én De provincie Rijnmond omvat de gemeenten: Abbenbroek, Barendrecht, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Brielle, Capelle aan den IJssel, Dirksland, Geervliet, Goederee de, Goudswaard, Heenvliet, Heerjansdam, Heinenoord, Poortugaal, Rhoon, Ridder kerk, Rockanje, Rotterdam, Ro zenburg, Schiedam, Spijkenis- se, Strijen, Vierpolders, Vlaar- dingen, Westmaas, Zuid-Beijer- land, Zuidland, Zwartewaal, Hellevoetsluis, Klaaswaal, Krimpen aan den IJssel, Maas dam, Maassluis, Middelharms, Mijnsheerenland, Nieuw-Beijer- land, Numansdorp, Oostflak- kee, Oostvoorne, Oud-Beijer- land, Oudenhoorn, Piershil. De provincie Kennemerland omvat de gemeenten: Benne- broek, Beverwijk, Bloemen- daal, Haarlem, Haarlemmerlie- de en Spaamwoude, Heems kerk, Heemstede, Hillegom, Velsen, Zandvoort. ngrij pende naatregelen tegen eegloop Rotterdam [OTTERDAM ANP De stad [otterdam, waar de afgelopen kren een leegloop begonnen is, Boet weer leefbaar worden, zo aeent het stadsbestuur. Daar in presenteerde de wethouder 'an ruimtelijke ordening, de ieer J. Mentink, gisteren een tructuurplan, dat het gehele lemeentelijke gebied bestrijkt in de bestemmingsplannen •verkoepelt. De bevolking irijgt inspraak totdat de ge- neenteraad eind van dit jaar of legin 1978 een definitief plan gBl opstellen. Bij herindeling provincies: (Van onze parlementaire redac tie DEN HAAG Tegelijk met het herindelingsproces van de pro vincies zal de regering ook voor stellen doen voor een nieuwe indeling van een aantal gemeen ten in ons land. „De nieuwe provincies zullen immers uit krachtige gemeenten moeten be staan die ook ruimtelijk hun taken aankunnen", zo schrijft minister De Gaay Fortman van Binnenlandse Zaken. De kosten van de herindelmg kunnen oplo pen tot 400 miljoen gulden per jaar. Wat de herverdeling van taken en bevoegdheden van provincies en gemeenten betreft, stelt de minister voor dat de gemeenten in ieder geval alle taken moeten blijven uitvoeren die betrekking hebben op zuiver plaatselijke belangen: op het gebied van het basisonderwijs, welzijnsvoorzie ningen, sportaccommodaties en het opstellen van bestemmings plannen. Als er echter een be stemmingsplan moet worden opgesteld voor gebieden die de gemeentegrenzen overschrijden en die voor meer dan een ge meente van betekenis zijn, dan moet het bestuur van de (nieu we) provincies bij de opstelling betrokken worden. Als uitvoeringstaken van de be sturen van de nieuwe provincies worden genoemd: het verkeers- TEGEN INLIJVING BIJ HAAGLANDEN (Van één onzer verslaggevers) DEN HAAG Leiden blijft strijden voor een eigen provincie-nieuwe stijl voor de Leidse agglomeratie. Men heeft nog altijd grote bezwaren tegen aanslui ting bij een provincie Haaglanden met Den Haag als hoofdstad, zoals minister De Gaay Fortman van Binnenlandse Za ken voor ogen staat (zie voorpagina)." Burgemeester dr. A. J. Vis van Leiden heeft dat gisteren verklaard. Dr. Vis deelde mee, dat men in Leiden een rapport voorbereidt, waarin keihard stelling genomen zal worden tegen wat hij noemde „inlijving bij een provincie Haaglanden". Volgens de opzet van minister De Gaay Fortman moet de provincie Haaglanden 30 gemeenten gaan omvatten. Behalve Den Haag, Leiden en Delft en de agglo meraties van die steden maken ook het Westland en de Bollenstreek er deel van uit. Alleen Hillegom is ondergebracht bij een provincie Kennemerland. De provin cie Midden-Holland, die het oostelijk deel van Zuid-Holland bestrijkt, en die Gouda, Alphen aan den Rijn en Dordrecht als voornaamste steden heeft, omvat 90 ge meenten. Voorzitter Chr. J. Buytendijk van het gewest Den Haag, waaraan zes gemeen ten in de Haagse agglomeratie meedoen, meent overigens dat het zeker 12 jaar zal duren voordat deze provinciale herinde ling verwezenlijkt zal zijn. Volgens hem zal de rijksoverheid nu snel duidelijk moeten maken, of de huidge gewesten en die overgangsfase een functie hebben. „Als dat niet zo is, moeten we de gewest en maar snel opheffen", vindt hij. Hij ziet persoonlijk overigens op het gebied van bijvoorbeeld woningbouw, verkeer en werkgelegenheid problemen, die regio naal aangepakt dienen te worden, en waarmee niet gewacht kan worden tot de provincies-nieuwe stijl er eenmaal zijn. „Voorlopig een duidelijke taak voor de gewesten", aldus de heer Buijtendijk. „Wanneer de provincie Haaglanden er komt, betekent dat het einde van de wat onduidelijke positie, die de gemeente Wassenaar altijd heeft ingenomen. „Was senaar heeft altijd prijs gesteld op rela ties met zowel Den Haag als Leiden. Voor ons is de gedachte van een groot gewest met Den Haag en Leiden erin dan ook niet onaantrekkelijk", aldus burgemees ter mr. K. Staab van Wassenaar. en vervoersbeleid, de gezond heidzorg, de milieuzorg, politie- en brandweeraangelegenheden, natuur- en landschapsbescher ming, inrichting en beheer van zeehavens en grote industrieter reinen en de zaken betreffende grote recreatieprojecten. Gehandhaafd blijft de huidige taak van provinciebesturen met betrekking tot het vaststellen van streekplannen. Te allen tij de zullen provinciebesturen overigens bij de uitvoering van bepaalde taken de hulp van de gemeenten mogen inroepen. Een gezamenlijke aanpak van be paalde zaken door provincie- en gemeentebesturen dient zelfs te worden bevprderd, zo vindt mi nister De Gaay Fortman. In het wetsontwerp tot Reorga nisatie van het Binnenlands Be stuur kondigt de minister ook wijziging aan van de financiële verhouding tussen rijk, provin cie en gemeente. Het provincie fonds en het gemeentefonds waaruit het rijk jaarlijks be paalde bedragen aan provincie- en gemeentebesturen betaalt, worden samengevoegd tot één fonds: het fonds provincies en gemeenten. Dit fonds zal wor den gevoed met een deel van de opbrengst van de rijksbelastin gen. Volgens nieuw vast te stel len maatstaven zullen provin cies en gemeenten jaarlijks fi nanciële uitkeringen ontvangen. Voorop staat daarbij volgens de minister, dat provincies zowel als gemeenten bij de besteding van de ontvangen middelen een zo groot mogelijke keuzevrij heid moeten hebben. In KVP-kring nog steeds verzet tegen VAD (Van onze parlementaire redac tie) DEN HAAG Het verzet van uit KVP-kring tegen het wets ontwerp over de vermogensaan- wasdeling houdt onverminderd aan. In het KVP-blad „Politiek Perspectief" wordt het ontwerp van het kabinet een „onvoldra gen vrucht" genoemd, waarte gen de volksvertegenwoordi ging onverbiddelijk „nee" zou moeten zeggen. De kritiek is afkomstig van dr. F. Slooff, die acht jaar geleden promoveerde op een proef schrift over de Vermogensaan- wasdeling en als een deskundige op dit terrein te boek staat. Dr. Slooff zegt dat hij als voor stander van Vermogensaanwas- deling „met veel droefenis" is vervuld over de wijze waarop „een waardevol instrument" om te komen tot redelijker vermo gens- en inkomensverhoudingen is „misbruikt" voor allerlei ne vendoeleinden, alsook over „het gebrek aan zorgvuldigheid" waarmee het is behandeld. Heerlen (ANP) Het kopen van zogenaamde premie-koop- woningen biedt de bezitters van zwarte gelden een uitste kende mogelijkheid deze te „witten", dat wil zeggen legaal maken. Dit kan door bij koop van deze woningen naast de in de officiële akte genoemde koopsom een belangrijk bedrag onder tafel door te schuiven naar degene, aan wie de woning was toegewezen, iemand die meestal geen vermogensbelas ting zal hoe.ven betalen Op deze vluchtweg voor zwart geld bezitters is gisteren de aandacht gevestigd door dr. N. Wiarda, de hoofddirecteur van het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds in een nieuwjaar stoespraak die hij tot het perso neel hield. Dr. Wiarda vroeg zich dan ook af of de huidige regeling voor premie-koopwo ningen, die behalve een tot 100 procent gegarandeerde hypo theek een subsidie voor een aan tal jaren tot in totaal soms meer dan 20 mille behelst, niet op de helling moet. De directeur van het ABP wees erop dat de pre mie-koopwoningen bij vrije ver koop met name in de Randstad Holland enkele tienduizenden guldens meer kunnen opbren gen dan de bovenste premie- grens toestaat. In de praktijk betekent dit dat de verkoper voor de woning een belangrijker hoger bedrag kan krijgen dan de werkelijke stichtingskosten, met inbegrip van een beschei den winst. Voor het opjagen van de prijs zijn er verschillende oorzaken. Allereerst de premie zelf, in de tweede plaats de schaarste en tenslotte de sterke inflatie. De vraag is gewettigd, zo vond dr. Wiarda, of buiten de sfeer van de lage inkomens met deze toch wel onbevoorrechting van min of meer toevallig geluk kigen namelijk diegenen aan wie de woningen worden toewe zen ongewijzigd moet worden voortgegaan. Als vaststaat en wij weten dit zeker aldus de ABP-direc- teur, dat met een veel lager bedrag aan premie zeker even veel woningen in deze sector zouden worden gebouwd, zou den de hieraan bestede belas tinggelden veel doelmatiger kunnen worden aangewend. Bij voorbeeld om de bouw van pre- n -e-huurwoningen onder de dy namische kostprijsregeling be ter op gang te brengen door middel van verhoging van de objectsubsidie. Proces tegen zangeres In de Amerikaanse stad Aspen in de staat Colorado is het proces begonnen tegen Claudine Longet. een zangeres van Franse afkomst, die wordt beschuldigd van de moord op de ski-kampioen Vladimier Sabich. De zangeres was ten tijde van de moord bevriend met Sabich, die bij haar inwoonde. Hier wordt zij vergezeld door haar vroegere echtgenoot Andy Williams (r) en haar twee advocaten. Voor het proces zijn 300 mogelijke juryleden geselecteerd. Rotterdam heeft city-bus ROTTERDAM (ANP) - De eer ste city-bus van Nederland is gisteren in Rotterdam in ge bruik genomen. Het is een bus die gratis ter beschikking staat van mensen die hun auto aan de rand van het centrum parke ren. De route loopt van de Hoogstraat naar de parkeer plaats aan de Hofdijk. In de bus kunnen 28 passagiers zitten en er is daarnaast genoeg ruimte voor extra bagage. De city-bus spuit een minimum aan uitlaatgassen en maakt zeer wei nig lawaai. SCHIEDAM (ANP) - Onder het personeel van Wilton-Fije noord in Schiedam, onderdeel van het Rijn-Schelde-Verolme- concern, is onrust ontstaan door het besluit van de RSV-di- rectie om „eenzijdig de over eenkomst op te zeggen betref fende de sociale begeleiding van werknemers, die op eniger lei wijze de dupe worden van de herstructurering van het be drijf'. Dat heeft secretaris B. Blom- mers van de ondernemingsraad gisteren gezegd. „Men is woe dend", zo zei hij. Oorzaak van die woede is, dat het Wilton-Fij- enoord-personeel sinds kort valt onder de regeling, zoals die vastgesteld wordt door de be leidscommissie scheepsbouw. Deze commissie houdt zich in opdracht van de regering bezig met het zoeken van oplossingen voor de moeilijkheden, waar mee de Nederlandse scheeps bouw te maken heeft. Hierdoor vervalt een oude regeling die bij Wilton-Fijenoord gold. Volgens de heer Blommers is die oude regeling beter.Namens de geko zen leden van de ondernemings raad en de bedrijfsledengroepen heeft hij gisteren van de leiding van RSV geëist, dat deze rege ling weer van kracht wordt. Als de directie de eis niet inwilligt dan zullen er acties worden on dernomen, aldus de heer Blom mers. De leiding van het bedrijf zal nog deze week contact opne men met de vakbonden om de kwestie te bespreken. Dr. Diepenhorst overleden Epe Op de leeftijd van ruim 69 jaar is overleden dr. I. N. Th. Diepenhorst, oud-staatssecreta ris voor ontwikkelingssamen werking en oud-burgemeester van Epe. In de landelijke politiek heeft dr. Diepenhorst zich ingezet voor de CHU. Hij was van 1956 tot 1963 en in 1971 gedurende korte tijd lid van de Tweede Kamer. Ten tijde van het kabi- net-Marijnen, van 1963 tot 1965, was dr. Diepenhorst staatssecre taris bij het departement van buitenlandse zaken, speciaal be last met de ontwiWcelingssa- menwerking. AMSTERDAM (ANP) Mr. B. Simon, de verdediger van Pieter Menten, teruggekomen teruggetrokken op zijn aan vankelijk voornemen om met het onderzoeksteam van offi cier van justitie Habermehl mee te gaan naar Rusland. Mr. Simon ziet het nut ervan niet langer in. Russische getuigen worden door de Russische autoriteiten zelf verhoord, zo meent hij, en bovendien liggen er nu meters sneeuw ter plaatse zodat eventuele massagraven niet kunnen worden opgespoord. Menten wil zelf ook niet dat zijn advocaat naar de Sovjet- Unie gaat. Ook hij acht een dergelijke onderneming van alle zin ontbloot Het verhoor van de van oorlogsmisdaden verdachte kunstver zamelaar door de Amsterdamse rechter-commissaris mr. Van Duuren is tot nu toe gegaan over „het algemene situatiebeeld van de tijd dat Menten in Polen is geweest," aldus mr. Simon. Aan de orde zijn daarbij ondermeer geweest wanneer Menten naar Polen is gegaan, wat voor zaken en belangen hij daar heeft gehad en wat voor bezittingen. De voortzetting van het verhoor woensdagmorgen zal mr. Simon andermaal bijwo nen. Met mevrouw Menten heeft de advocaat zondag in haar woning in Blaricum een uitvoerig gesprek gehad. Hij is daarbij op een aantal belangrijke gegevens gestuit, zo heeft hij bekend gemaakt. Overigens wordt de advocaat steeds vaker door mensen, overal uit het land benaderd, die zeggen hem belangrijke mededelingen te kunnen doen. Het betreft hier volgens mr. Simon personen die in Polen waren toen de Russen binnenvielen. Mr.B. Stokvis overleden AMSTERDAM (ANP) Ten huize van een kennis in Laren is gisteren in de vroege och tenduren op 75-jarige leeftijd de Amsterdamse advocaat mr. Benno Jules Stokvis aan een hartinfarct overleden. Hoewel zijn gezondheid al twee jaar lang veel te wensen had over gelaten, was mr. Stokvis tot het einde toe als jurist actief werkzaam. Voor het grote publiek voorna melijk bekend door zijn weke lijkse praatjes in de vaste ra diorubriek van de NOS, geti teld „recht en slecht", behoor de mr. Stokvis in de Amster damse advocatenkringen tot de nestors, die reeds voor de oorlog als strafpleiter en als links georiënteerde jurist naam maakten. Na de bevrijding maakte hij deel uit van de parlemen taire enquêtecommissie en was van 1946 tot 1952 voor de CPN lid van de Tweede Ka mer. Mr. Stokvis verliet de CPN in 1952 en meldde zich als lid aan bij de PvdA. In 1971 stapte hij over naar DS '70. HILVERSUM „In geval van oorlog hebben de Russen plannen klaar om als het nodig is in Nederland meteen tot subversieve acties te kun nen overgaan. En niet alleen die plannen zijn er, er zijn in Nederland nu al mensen, stille infor manten, om ze uit te voeren. Zo is het denkbaar dat de Amsterdamse waterleiding wordt vergif tigd, want dan is er geen atoombom nodig, en dat Ievensmiddelenfabrieken worden vernietigd," Dat zei gisteren Alexy Nyagkow, een voormalige kapitein van de Russische geheime dienst, de KGB, in een uitzending van het aktualiteitenpro- gramma Hier en Nu van de NCRV-radio. Nyagkow, die bijna 3 jaar geleden in opdracht van Moskou naar het Westen vluchtte, later naar wes terse geheime diensten overliep, maar nu „vrij" zou zijn, kwam vorige week in het nieuws door zijn boekje - inside the KGB - dat in Engeland werd uitgegeven en dat tal van tot nu toe onbeken de details over de werkwijze van de Russische geheime dienst bevat. Nyagkow verblijft momenteel op een geheime plaats in Nederland. In de uitzending van „Hier en Nu" vertelde hij, dat Nederland voor de KGB een ideaal land is, omdat de bewegingsvrijheid er zo groot is. „In een stad als Amsterdam, waar zoveel duizen den vreemde toeristen zijn, kan de KGB vrijwel ongestoord zijn werk doen", aldus Nyagkow, die verder zei, dat Nederland als klein land voor de KGB eigenlijk niet interessant is. Maar de bewe gingsvrijheid, het ontmoetingspunt kunnen zijn voor KGB-agenten uit de hele wereld maakt Ne derland uitermate geschikt voor KGB-activiteiten. Verder heeft de KGB mensen in Nederland gesta- tioneérd omdat ook ons land deel uitmaakt van internationale organisaties als de Nato en de EEG; Organisaties waarin de KGB probeert tweedracht te zaaien om ze te verzwakken, zoals Nyagkow in zijn boek schrijft In het radio-interview wees Nyagkow er ook op, dat de KGB van de Neder landse militair geen hoge dunk heeft „Zij hebben lange haren, beschouwen het in dienst zijn als werk en hebben daarom een eigen vakbond" zo vertelde, volgens Nyagkow, Russische officieren belast met de politieke opleiding de Sovjet solda ten onlangs. ADVERTENTIE Elke maand zijn er ruim 700.000 prijzen te winnen, waar onder het half miljoen, het kwart miljoen en zo'n 20x de honderd duizend. Elke loterij heeft 3 trekkingen. Met elk lot speelt u dus 3x mee. Op gemiddeld 4 van de 10 loten valt een prijs. Een heel lot kost f25,- en 'n vijfje f5,-. U kunt ze vanaf de eerste maandag van de maand kopen bij de Staatsloterijkantoren. De adressen vindt u in de Gouden Gids. De uitslagen komen op t.v. en in de krant. Per giro spelen kan ook. Zelfs automatisch. Alle informatie: 070-653955. UTRECHT De Nederlandse Unie van Opticiens vertrouwt erop, dat staatssecretaris Hendriks van Volksgezondheid nog voor de verkiezingen een ontwerp voor een opticiens- wet zal indienen. Een wettelijke regeling voor het voor schrijven van brillen en contactlenzen is hard nodig, zo meent de Unie, die vindt dat het voorschrijven niet alleen voorbehouden moet worden aan medici, maar ook moet worden toegestaan aan gekwalificeerde opticiens. De Unie van Opticiens reageert hiermee op een artikel van prof. dr. M. C. Colenbrander (oud-hoogleraar oogheelkunde) in het blad Medisch Contact, waarin deze stelde dat bij het voorschrijven van een bril een onderzoek hoort en dat de opticiens daartoe niet in staat zijn. Volgens de Unie zijn beide partijen het over één ding eens: er dient een wettelijke regeling te komen. Met name op het gebied van de contactlen zen bestaat er veel wildgroei, aldus de opticiens, die vinden dat een wet waarin regels worden gesteld aan het vakman schap uitkomst zou bieden.

Leidse Courant | 1977 | | pagina 9