OPHEFFINGSUITVERKOOP ïffnjzontfervalc MetDij eden voor jou. activerings therapeuten BONTJAS korting tot 30% 1e verpleeg kundige 1e verpleeg kundige Adverteer meer emog Lr Infbmjatieboi]. Sparen bij de RPS? Prima! Rijkspostspaarbank §gg| LEIDSE COURANT ZATERDAG 27 NOVEMBER IJ U kunt nu nog zeer voordelig een prachtige kopen met keus uit vele modellen o.a. bever - persianer - nerts- delen - nutria, zowel in lang als kort model. Ook nog ruime sortering nertshoeden met 20% korting. De VERKOOP van ENCYCLOPEDIEËN en andere naslagwerken blijft toenemen. Wij zijn geïnteresseerd in actieve dames en heren, die in hun vrije tijd voor onze groep boekhandels in Nederland willen gaan werken free lance verkopers/sters Aantrekkelijk honorarium. Graag eigenhandig geschreven sollicitaties voorzien van een pasfoto, aan: Elsevier Detailhandel b.v. Antwoordnummer 666 UTRECHT. P.CL0S& LEEMBRUGGEN B.V. Fabrikant van Leithen handbreigarens, smyrnaga- rens, handwerkpakketten etc. met fabrieken te Leiden en Veenendaal, vraagt voor de afdeling Boekhouding een ADMINISTRATIEVE KRACHT Onze gedachten gaan uit naar iemand met Mavo/Havo, praktijkdiploma Boekhouden of studerend hiervoor, of Meao en type vaardigheid bezittend. De functie omvat diverse werkzaamheden op administratief gebied, waarbij een goe de samenwerking in een klein team een belangrijke rol speelt. Sollicitaties gaarne aan het hoofd personeelszaken, Langegracht 8-12, Leiden. Telefoon 071 -123141 Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp vraagt een: voor de afdeling neuro-chirurgie/- neurologie van 30 bedden. voor de afdeling interne geneeskun de van 36 bedden. Voor beide functies wordt verlangd het bezit van diploma ziekenverple ging A en zo mogelijk ervaring met leiding geven. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A. J. M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd ver- pi. dienst, tel.: 071-89.92.50. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In het ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest, kun nen worden geplaatst: voor.de binnenkort aan te vangen dagbehande ling en voor de kliniek. Vereist is tenminste het bezit van het diploma bezigheidstherapeut(e) Breda of Epe, alsmede enige jaren ervaring. Salaris nader overeen te komen. Gegadigden voor deze functie kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot de ad junct-directrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het ziekenhuis. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Een van onze relaties vestigt zijn bedrijf begin volgend jaar in de omgeving van Leiden. Om de overgang zo soepel mogelijk te laten he verlopen, zoekt hij mensen die al ingewerkt zijn als hij hier van start gaat. Het betreft hier de volgende funkties: viv jéDli uw SECRETARESSE met goede kennis van Duits, Engels en Nederlands. Zij correspondeert ook in deze talen, vooral over technische aangele genheden. Voor standaard correspondentie wordt gebruik gemaakt van magneetkaarten. Zij springt ook in bij de telefooncentrale en aan de telex. nihiu l Moed ande MBA-er/ster die zelfstandig de boekhouding verzorgt. COMMERCIEEL MEDEWERKER voor de verkoopbinnendienst, vooral belast met het maken, van offertes in het Nederlands, Duits of Engels. De inwerkperiode duurt tot half januari en vindt plaats in het huidige bedrijf van de opdrachtgever. Gedurende die periode is huisvesting in eeri hotel geregeld. Tewerkstelling vindt plaats via ons bureau. Voor aanmelding of nadere informatie kunt u zich wenden tot Ine Sturgess van Uitzendbu reau Luba, Nieuwe Rijn 35, Leiden. Telefoon 071-140343. Mensen op leeftijd, die geeste lijk en/of lichamelijk gehandicapt zijn, moeten geholpen worden. Dagelijks. T Zijn gewoon mensen als jij en wij, maar ze hebben toe vallig wat extra medische hulp en menselijkheid nodig. Alsjij dat ook zo ziet, biedt de Lozcrhof je een opleiding aan tol hel diploma'ziekenver zorgende. Verwacht niet alleen theorie. Natuurlijk zijn thcoricvakken niet weg te denken, maar ze zijn levendig, praktijkgericht en goed gespreid. En de nadruk ligt van de eerste dag af op echte praktijk. De ervaringen die je dan, in teamverband, opdoet, zijn waardevol. Onze voorwaarden en wat er tegeyover staat. Voor de opleiding tol zieken verzorgende moetje 18 jaar of ouder zijn en tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs met goed gevolg hebben afgerond, b.v. Mavo, LHNO(T), OVB of Inas. Voldoe jé hier niet hele maal aan, neem dan toch maar contact op. Want dan kun je misschien wel bejaarden- helpster worden. In het eerste géval verdien je meteen al zo'n f. 1.200,-bruto per maand. We beginnen 2 tot 3 keer per jaar met de opleiding. Thuis in de Lozerhof. De Lozcrhof (een moderne bouw) ligt gunstig ten opzichte van hel stadcentrum, het strand en de zee. Het is een gezellige leefgemeenschap waar de patiënten alles vinden wat nodig is, maar jij evengoed. Je voelt je er thuis, met een jonge staf van gelijkgestemde mensen. Voor meisjes van buiten Den Haag zijn er leuk verzorgde zit/slaapkamers beschikbaar. Zin in dat vak? Vul de bon in of bel even met onze verpleegkundig directeur, tel. 070-29.90.50. De Lozerhof, Randvcen 64, Den Haag. Ik stel belang in 'n oriënterend gesprek/ sollicitaticgcsprck/uw voorlichtingsfolder* Naam: Adres: Plaats: Leeftijd: Telefoon: Doorstrepen w.ii Geld, dat u graag achter de hand houdt, kunt u het best op één van de RPS beleggingsrekeningen zetten. Want die bieden hoge rente,terwijl uw spaartegoed altijd direkt opvraag baar blijft. Hebt u morgen geld nodig, dan kunt u dat er vandaag nog afhalen. Er zijn 4 verschillende RPS beleggingsrekeningen. Met 4 verschillende opzegter mijnen. Als u zich aan de opzegtermijn houdt, wordt geen aftrek toegepast. Voor aanschaf van een eigen huis kunt u altijd vrij over uw tegoed beschikken. opzegtermijn 3 mnd. 5% Aftrek: ]A% opzegtermijn 1 jaar 53A% Aftrek: Vi% opzegtermijn 2 jaar 63/4% Aftrek: 1% opzegtermijn 3 jaar 7%% Aftrek: 21/2% Wilt u meer informatie over de RPS beleggingsrekeningen, vraag dan d.m.v. de coupon de gratis folder "Beleggings rekeningen" aan of bel 020 - 5 89 3137. 0017 bellen kan ook. Zend mij de folder "Beleggingsrekcningen" 19 NaamI Straat1 Woonplaatsw Stuur deze coupon in een ongefrankeerde envelop naar de Rijkspostspaarbank, I Afd. Marketing, Amsterdam. uw nationale spaar-en hypotheekbank :.t, !.Vi I

Leidse Courant | 1976 | | pagina 12