Kok nam afscheid
met strafschop
goed voor titel
Hamburger SV en
Atletico Madrid
in bekertoernooi
M0NZ0N ONBETWIST
WERELDKAMPIOEN
Sportuitslagen
IJsselmeervogels kampioen
Mecking aan
kop in
schaaktoernooi
Kavinov won
Ruiter Horn deed
kalm aan
Lotto
KNVB gaat gebeurtenissen
Joegoslavië onderzoeken
Deens voetbalteam
verslagen door Oost-Duitsland
ai
LEIDSE COURANT
PAGINA 12
SPAKENBURG - De strijd om
het amateurkampioenschap van
Nederland werd zaterdagavond
in Spakenburg op de elf meter-
stip beslist. Na de verlenging
was de stand in het tweede
duel tussen IJsselmeervogels en
Limburgia 2—2 en pas bij de
twintigste strafschop zorgde
Aalt Kok. die zijn afscheids-
wedstrijd speelde, voor de be
slissing. Het succes kwam zo
voor IJsselmeervogels na een
kwalitatief enerverende wed
strijd, die in de tweede helft
naar een climax groeide.
De thuisclub slaagde er toen in
binnen twee minuten een ach
terstand van 2—0 in te lopen.
Kort voor de tweede ontmoeting
(de eerste confrontatie eindigde
in 1—1) spraken de beide bestu
ren af dat er in geen geval een
derde krachtmeting zou worden
MANILLA In de elfde ronde
van het interzonale schaaktoer
nooi te Manilla hebben de kop
lopers. de Braziliaan Mecking
en de Tsjech Hort, tegen elkaar
remise gespeeld.
De Amerikaan Kavalek zorgde
voor een verrassing door oud
wereldkampioen Spasski te ver
slaan. Kavalek deelt nu met de
Rus Poloegajevski de derde
plaats met zeven punten.
GAILDORF Vladimir Kavi
nov heeft gisteren te Gaildorf
de grote prijs van West-Duits-
land, die meetelt voor het we
reldkampioenschap motorcross
in de 250 cc-klasse, gewonnen.
De/ Rus bleef op zijn KTM de
Tsjech Antonin Baborovsky
ruim twintig seconden voor. De
Belgische wereldkampioen in
deze klasse. Harry Everts, eind
igde als derde.
LIEROP Rien van Gastel met
Rien van Summeren als bakke
nist heeft gisteren in Lierop een
uitwisselingscross van de NMB
en de KNMV gewonnen. Van
Gastel en Van Summeren won
nen zowel de eerste als de twee
de manche.
KERKWIJK - Gerd Meyer
heeft zaterdag tijdens het natio
nale concours hippique van
Kerkwijk met het paard Casi-
mir, twee overwinningen ge
boekt. De uit het naburige Ga-
neren afkomstige ruiter zege
vierde zowel in het jachtspring-
concours als in het springcon
cours tabel a, 1.50 meter.
Teleurstellend voor de organisa
toren was het wegblijven van de
Olympische ruiters Rob Eras,
Anton Ebben en Henk Nooren.
Alleen Hans Hom gaf van de
Montrealgangers acte de presen
ce. Hij deed het kalm aan en
zijn beste resultaat was de vijf
de plaats in het jachtspringcon-
cours.
De voornaamste uitslagen wa-
Springconcours tabel a. 1 50 meter:
1 Gerd Meyer met Casimir 4 straf-
punten, 50.2 seconden; 2. Harry Wou
ters van den Oudenweyer met Saler
no 4-56 2. 3 Bert Heyman. Peradi
4-58.3 4. Gerd Meyer Sanspeur 8-49,8,
5. Rene Klijnee, Prince Charles 12*
58.0.
Jachtspringconcours: 1. Gerd Meyer
met Casimir 72.5 seconden, 2, Van
Laar met Regent 78 5, 3. Gerd Meyer,
Atlantic 78.6, 4. Gerd Meyer, San-
speur 80.2, 5. Hans Horn, Winnetou
80.8.
Springconcours tabel a. 1.30 meter:
1 Olsmeijer met Pikado. 0 stratpun-
ten, 77.9 seconden; 2. Rene Klijnee.
Abgard. 3. Den Exter. Linos 4-81.2
De winnende cijfers van lotto
26 zijn; 10 - 11 - 25 - 28 -
34 - 39 en reservegetal: 41,
Het aantal deelnemers aan
lotto 26 bedroeg: 727.256. In
leg: 2.997.925. Prijzenbe-
drag 1.556.484
Eerste prijs (met jackpot):
ƒ630.875. Tweede prijs:
142.401 Derde prijs:
ƒ213.602 Vierde prijs
284.803. Vijfde prijs
284 803.
Duitse lotto
De winnende getallen in de
Duitse lotto zijn: 7-9-20
- 24 - 25 - 35. Reservegetal
Supertrio
Uitslag Supertrio te Wasse
naar.
Nummer 1Kees Verkerk (13).
nummer 2. Kinglet O (9). en
nummer 3: Jheronimus (12).
De uitbetaling: 15,60.
gespeeld. Het leek er op dat de
Vogels met hun eigen wapen, de
geliefkoosde counter, zou wor
den verslagen. Er kwamen
droomkansen voor de zaterdag
kampioenen via Jaan de Graaf,
Henk de Graaf en Jan Vedder.
Walter Kousen en vooral doel
man Sjef Zenden weerden zich
uitstekend. In de 25e minuut
slaagde Jan Deswijzen er in het
eerste Limburgse succes aan te
tekenen (0—1. Freddy Heems
kerk maakte er elf minuten na
de pauze zelfs 0—2 van. Bij een
hoekschop, genomen door Jan
Vedder. maakte Zenden in de
76e minuut zijn enige fout. Hij
sloeg de bal in eigen doel (1—2). de (2—2).
Het eerste doelpunt voor de Hamburger SV.
FRANKFORT Hamburger
SV heeft zaterdagmiddag in
Frankfort de Westduitse voet
balbeker gewonnen door FC
Kaiserslautern voor 61.000 toe
schouwers met 2-0 te verslaan.
Onder welhaast tropische om
standigheden werd zaterdag in
Frankfort het Westduitse voet
balseizoen op traditionele wijze
met de bekerfinale afgesloten.
Hamburger SV, tweede in de
competitie achter Borussia Mon-
chen-Gladbach, had opvallend
weinig moeite een overwinning
2-0 te behalen op FC Kai
serslautern, waardoor aanvoer
der Peter Nogly na afloop de
beker in ontvangst mocht ne
men.
Slechts in het eerste kwartier
van de wedstrijd in het Wald-
stadion slaagde FC Kaiserslau
tern er in kansen te scheppen,
waarvan Stickel in de dertiende
minuut de fraaiste, alleen voor
doelman Kargus, miste. Daarna
sloegen de Hamburgers snel toe.
Eerst T- in de 22e minuut
scoorde Nogly en negen minu
ten later passeerde Björnmose
Kaiserslautern-doelman Ronnie
Hellström.
De 61.000 toeschouwers zagen
hoe Hamburger SV het spel vol
ledig in handen nam. Bij FC
Kaiserslautern ontbrak alle
kracht in de aanval interna
tional Toppmöller kon wegens
een blessure niet worden opge
steld om het de verdediging van
Hamburger SV. onder aanvoe
ring van de bijna foutloos ope
rerende doelman Kargus, wer
kelijk moeilijk te maken. De
tweede helft kende nauwelijks
opwindende momenten.
De Hamburger SV mag door
deze bekerwinst het volgende
seizoen in het Europese toernooi
voor bekerwinnaars uitkomen.
Voor FC Kaiserslautern rest als
„troostprijs" deelneming aan
het UEFA-toernooi.
MADRID Atletico Madrid
heeft zaterdagavond de Spaan
se voetbalbeker veroverd door
in Madrid in de finale met 1-0
te winnen van Real Zaragoza.
In de vijfentwintigste minuut
scoorde aanvoerder Jose Garate
met een magnifieke kopbal na
een voorzet van Salcedo. Het
was een keihard duel, waarin
drie spelers werden opgeschre
ven: Diarte en Heredia van Za
ragoza en Eusebio van Atletico
Madrid. Vorig seizoen ontging
Atletico de beker toen Real Ma
drid de finale na het nemen van
strafschoppen won.
De wedstrijd werd gespeeld in
het Bernabeu-stadion in aanwe
zigheid van 100.000 mensen. Tot
de aanwezigen behoorden Ko
ning Juan Carlos, de premier en
enige leden van diens kabinet.
Het was een saaie wedstrijd
waarbij niet veel fraais te zien
was maar wel nu en dan Zara-
goza's defensieve kwaliteiten tot
hun recht kwamen. Atletico
heeft de beker nu 75 maal ge
wonnen, Zaragoza twee maal.
Sparta Praha is Tsjechoslo-
waaks voetbalkampioen gewor
den door hier gisteren Slovan
Bratislava te verslaan met 1-0,
na een ruststand van 0-0.
Het doelpunt werd gemaakt
door Cermak.
ZEIST Het bondsbestuur van
de KNVB heeft, gelet op een
aantal gebeurtenissen en publi-
katies rond het toernooi om het
Europees voetbalkampioen
schap in Joegoslavië, in een
zaterdag te Zeist gehouden ver
gadering een speciale commis>
sie benoemd, die hiernaar een
onderzoek gaat instellen. De
commissie bestaat uit M. W. J.
Kastermans, voorzitter en de
leden mr. G. W. Kernkamp, F.
Remmers en T. H. Zwikstra.
KOPENHAGEN - Als opwar
mertje voor de komende Olym
pische spelen heeft de Oostduit-
se voetbalploeg zaterdag de
Deense verslagen met 5—0. Bij
rust was de stand 4—0.
In Montreal zit de DDR in een
groep met Brazilië, Zambia en
Spanje. De Denen hadden zater
dag niets in te brengen. Hun
tegenstanders deden het na rust
kalm aan en gaven hun wissel
spelers een kans mee te doen.
Champagne voor de landskampioenen.
Nauwelijks twee minuten later
trilde heel Spakenburg van de
emoties toen schutter Jaan de
Graaf voor de gelijkmaker zorg-
MONTE CARLO De Argen
tijn Carlos Monzon werd zater
dagavond in Monte Carlo de
onbetwiste wereldkampioen
boksen in het middengewicht.
Monzon versloeg de Colum-
biaan Rodrigo Valdes op pun
ten.
De tienduizend toeschouwers in
het openluchtstadion „Louis II"
in Monte Carlo zagen de 33-jari-
ge Monzon zijn 81 overwinning
in successie behalen, verspreid
over een periode van twaalf
jaar. Monzon werd, voor het
gevecht, erkend als de wereld
kampioen in het middengewicht
van de World Boxing Associa
tion (WBA) en Valdes als we
reldkampioen van de World Bo
xing Council (WBC). De beide
organisaties besloten de win
naar van dit gevecht als de „eni
ge echte" wereldkampioen uit te
roepen.
Monzon had over het eerste ge
deelte van het gevecht duidelijk
voordeel opgebouwd. Pas in de
achtste ronde kwam Valdes met
een rechtse goed door en kreeg
weer hoop op een goed resul
taat. Monzon had al zijn klasse
en routine nodig om zich de
Columbiaan van het lijf te hou
den, maar nadat deze „uitge
raasd" was nam hij het initiatief
weer over. Valdes ontbrak de
kracht en in de veertiende ron
de ging hij op een rechtse direc
te van Monzon zelfs neer On
danks een moedige poging van
Valdes om in de laatste ronde
de partij nog te redden, kwam
Monzon niet meer in moeilijkhe
den.
Valdes geloofde na afloop zelfs
gewonnen te hebben. „Ik dacht
werkelijk dat ik had gewonnen,
ik heb het niet moeilijk gehad.
Behalve de rechtse in de v?
tiende ronde, toen hij me L
raste, ben ik de situatie telkj,
meester geweest" Monzon J
een nationale plicht vervj
door „de onbetwiste titel w
Argentinië terug te u-inneniL
ben zeer tevreden. I
Worstelbokswed-
strijd eindigde
onbeslist
TOKIO De ontmoeting
sen Muhammad Ali, wei
kampioen zwaargewicht
sen, en de Japanse worste
Antonio Inoki, is vrijdag in
kio onbeslist geëindigd.
Het gevecht, dat door 12.00€
tevreden toeschouqers in de
dokan hal werd bijgewo
duur de de volle vijftien ron t
zonder dat het werkelijk
strijd tussen Ali en Inoki kv
Zij verklaarden na afloop
de door hen opgevoerde „p< j
mime" tevreden te zijn ove
uitslag. Het gevecht leverde
ruim zeventien miljoen gu
op, de Japanner hield er
veer tien miljoen aan over.
OLYMPISCHE SELECTIEWEDSTRIJ
DEN
ZATERDAG
DAMES:
100 meier vrt|e «leg: 1 Enith Brighita
(Hel Y) 56.79 (Ned record). 2 Ineke
Ran (DJK) 58.92. 3. Annel.es Maas
(De R.|n) 59.27, 4 Berber Kamsira
(OZPC) 1 00 92. 5. Linda Faber (VZC
200 ir
Is (VZC R
la Maze-
(West Friesland) 2 39 43. 2
Mar.tzka van der Linden (Rotterdam)
2 47 90. 3 Anto.nel de Grool (Zwem-
lust/Den Hommel) 2.49 70. 4 Ine
Bruinen (MZPC) 2 53 63. 5 Nancy
Hosmus (ZNK) 2.54.31. 6 Judy Broer
Aqgenbach (ZNK) 4.27 90.
Jose Damen (BZV Forluna) 4.28.1C
5. Ineke Ran (OJK) 4.31 76. 6. Lenn
van Kraay (PSV) 4.32.50
Twee zender aluurvrouw: 1 Sovlet-
Unie 3.53 30. 2 Spaarne-Nereus
(Ned.) 4 00.58, 3. Nereus-Phocas
(Ned.) 4.03.49.
Dubbel twee: 1. Sovjet-Unie 3.39.72,
Skiff:
ub Gent-Brugge 3.51.48.
„f(Sov j qq g
(DOS. Ned)
sal (Rouaan,
schoolslag: 1 Rona
Ronali
Ruud Pijper (VZC VL) 1 00.12, 4.
Frans Kriger (Het Y) 1.00 98, 5. Robin
Woulering (ZNK) 1.01.49, 6 Ed Volle-
bregh (BZV Fortuna) 1.02.95.
200 meter rugslag: 1. Abdul K Res-
sang (HPC) 2 12 75. 2. Fred Eefting
(Vechlslreek) 2.14.05. 3. Berlle, Kaan-
en (MZPC) 2 15 36. 4 Albert Boonstra
(NZC 21) 2 17 76. 5 Frans Debets (De
Ussel) 2 18 92. 6. Enk Kamphuis (De
Rog) 2.20.13.
DAMES:
4.02.5. 3. Corinne Ie
Fra) 4.09.5. 4 Saskli
Hoo). Ned4.09.8. 5. Tone Pahle
(Noo.) 4.11.2, 6. Loedmllla Tarphono-
va (Sov.) geen lijd opgenomen.
ZONDAG
Oamaa
Elite dubbel vier. 1000 m.: 1. Sovjet-
Chalon-Combinalle (Fra.) 143 38
Acht: 1 Sov,el-Unie 3 16.92. 2. Njord-
Argo-Nereus-Spaarne-Phocas-combi-
natie (Ned) 3.19 15. 3. Nereus (Ned)
3.37.69.
Vier mei etuunrrouw: 1 Sovjet-Unie
3.32,4, 2. Nereus-Orca-T riton-Rlc-
combinatie (Ned.) 3.34.8, 3. Metro
Marseille (Fra.) 3.451, 4. Okeanos
(Ned.) 3.50.9
at# heal: 1. Deby Laplante 13.33. 2.
Pal Oonnely 13,53. 3. Marilyn Linsen-
meyar 13,84, tweed# heat: 1. Rhonda
Brady 13,34, 2. Sonya Hardy 13,61,
3 Pal Wolvelaere 13,70.
I. Mary Jacobsen 14.45 n
ividuele klasseringen zi.
Vijfkamp 1. Susan Longden (Eng)
pnl5 Olivier Chevalier (Fra) Yama
ha. 25 pnl6 Herron 23 pnl
500 cc-klasse: 1 Barry Sheenc
(Eng Suzuki, 16 ronden (123.48 km)
m 48min. en 44.9 sec. (151 986 k u
2 Pal Hennen (VS) Suzuki. 49 30,5
ffiffij George (Eng).
r (Wdl). Suzuki, 10. Dav
4422 p
ilen Oak
(Eng) 4229
P"t. 3
4 Helle Sichlau (Den) 4Ó83 (Deens
record). 5 Pat McNab (Eng) 3971, 6
Els Stolk (Ned) 3968. 8 Wanda v.d
I Molen (Ned) 3896. 9 Jolanda Silver I
(Ned)3895
I Tienkamp: 1 Michael Cordon (Eng) i
7750 punten. 29 Nick Phipps (Eng) I
7532, 3 Rodrigues Lobo (Spa) 7228,.
ir (Den) 7091, 5 Rofael
(Ita). Suzuki. 22
Teuvo Lansivuori (Fin). Suzuki. 16
pnl5 Tom Herron (Eng) 15 pnl., 6
Sluart Avan (Nze). Suzuki. 14 pnl.
Zijspanklasac: 1 Herman Schmid-
Rob Vader (Ned). König, 48 37.9
(133.307 k.u.). 3 Gusiav Pape-Franz
Kallenberg (Wdl). König. 49 12,5
NEDERLANDS DAMES-KAMPIOEN
SCHAP
Negende ronde
i hat Nederlands
KERSENRONOE
1 Chiel van der Sterren
de 185 km ,n 4 40.0. 2 I
van Gen/en
.05. 7 Frans
sen (Erp) z.t.. 8 Theo I
(Piinacker) op 1.15, 9 Rink!
Schilling-R
r (Wdl). I
mg, 5. I
MHHNÜSovjet-
Unie 3.52 21. 2. Beatrix (Ned) 4.13.50.
Skiff: 1 Elena Anlonova (Sov)
3.52 83. 2 Trudy Jongeneele (DOS.
Ned 3.55 67, 3. Ingrid Munnike-Dus-
seldorp (Aegir-Ned) 4.04.05, 4. Tone i
Pahle (Noo) 4.07.00, 5. Korine Ie Moal i
(Fra) 4 11.91. Kretz (Zwe.) geen lijd. I
Dubbel vier: 1 Sovjet-Unie 3 1862.
2. Verdun-Compiegne-combinatie
(Fra.) 3.31 19.
Acht: 1. Sov|et-Unie 3.10.2, 2. N|ord-
Argo-Nereus-Spaanre-Phocas-combi-
natie 3.15.0.
Heren
Lichte skiff: 2000 m 1 Punt (Njord- i
Ned) 732.3, 2. Wijss (Zwi.) 7.35.1.
ir stuurman: 1 Cha-
BMW. 7 Dick Greasly-Clill Hol-
Korl (Nedl (Eng). Yamaha, 8 Roll Steinhau-
INedl 6695 1 set'SepP Huber (Wdl). Busch, 9. Jaap
(Ned) 6695. Geerts-Jan van Veon (Ned). König. 10.
Siegtried Schauzu-Lorenz Cliflon
(Wdl). Aro.
Snelste ronde: Schwarzel-Andreas
kampioenschap la:
Van Eist 3. 9. De Klerck 0
Da uitslagen van da partijen
ELFDE RONDE:
(VSt)Spasski (Rus) 1—0. Pachr
(WDI)—Balasiov (Rus) O-l. Poloega-
levski (Rus>—L|ubO|evic (Joe)
1/2—1/2, Tan (Sin)—Biyiasas (Can) i
atg Quinieros (Arg>— Uhlmann (Odl)
01, Gheorghiu (Roe)—Browne (VSt)
1/2—1/2. Mechking (Bra)—Hort (Tsi)
1/2—1/2
De stand na de ollde ronde is. 1
Mecking 8 (+1). 2 Hort 7 1/2 (+-1).
3 Poloegajevski en Kavalek 7, 5 Uhl
mann 6 1/2 1), 6 Ljubojevic 6 1/2.
7 Tsjosjkovskl 6 1), 8 Panno. Balas-
iov, Ribli en Browne 6, 12 Spasski i
5.5. 13 Quinteros 5 (+1), 14 Gheorg-
hiu 4 1/2 (+3), 15 Blyiasas 3.5 1).
16 Mariotli 3 (+2). 17 Pachman 2,5. i
18 Harandi 3. 19 Torre 2 (+1). 20 Tan
1.51+1).
OUD-BEI JERLAND
Beiieriand) 90 km i
den (Puttershoek). 5 Arie d
(Gouda).
BMZ/EDOPinguïns 10—2, Bioemen-
daal—Shell 10—1. Tempo/Team/HH-
C—Terrasvogels 1—7. Shul/Cope-
x/DSS—Kennemer/Intersport/OG
(VSt) I
Wijnands (VZC
9.30.75
100 meter rugalag: 1 Diane Edelijr
(VZC Vlaardingen) 1 05.44. (Neder-
Maas (De Rijn) 5.03.61. 2. Johanna
Wiinandts (VZC Ritmeester) S 2Ó15.
3 Carry Muylaerts (OWT) 5 22.13. 4.
Alie Radersma (TSZ)5 2190
HEREN:
irije slag: 1 Renc
sang (HPC( 55 02. 3 Andre in T Veld
(ZPA) 55 51. 4 Albert Boonstra
(NZC'21) 55.60, 5 Frans Debets (De
Ussel). 6 Bert van Kraay (PSV) 56.50.
1500 meter vrije slog: 1 Henk Elzer-
man (Zian VC) 16.00.64 (Nieuw Neder
lands record). 2. Rene van der Kuil
(SZC) 16.30.87. 3. Richard van Kloos
ter (De Otters) 16.45.21. 4. Andre in
'i Veld (ZPA) 17.06.06, 5. Ceos-Jan
Winkel (DES) 17.06.45, 6. Richard
Broer (WVZ) 17.07.31.
100 meter rugalag: 1 Abdul Karim
Ressang (HPC) 1.00.71. 2. Albert
Boonstra (NZC'21) 1.01.69. 3 Bertiel
Kaannen (MZPC) 1.02 63, 4 Fred Eef
ting (De Vechlslreek) 1 02 65. 5 Fnts-
ian Edelijn (VZC) 1 03.75. 6. Erik
Kamphuis (De Rog) 1 04 11
KONINKLIJKE HOLLAND-BEKER
ZATERDAG
Haren 2000 mater:
Senioren A:
Vier zonder stuurman: 1 Soissor
Mantes (Fra.) 6.42.51f
6.44.4. 4 Theta (Ned) 6.45.7, 5. ULM-
Donau (Wdl) 6.48.1. 6. Proteus-Ereies
(Ned) 6.511.
Lichte achten: 1 Orca-Njord (Nad)
l 6.14.4. 2 Orca-Triion-Laga-Skadi
lelies (Ned) 616.3. 3. Tegl-Spandau (Wdl)
6 24 4, 4 Vichy-Le Mans (Fra) 6.25.0.
5. Kobenhavn-Kredsen (Den) 6 27.5.
Noorwegen
Okeanos-Skoll-Tr
ton (Ned) 7 02.1
Dubbel twee: 1 Gent-Brugge (Bel)
6.59.3. 2. Tnton-Okeanos (Ned) 7.03.0.
3. Nautilus (Ned) 7.21.0.
Elite skiff (hoofdnummer): 1. Drea
(Ier) 7.18.6, 2. Frank Hansen (Noo.)
7.21.2, 3. All Hansen (Noo.) 7.24 7, 4.
Svensson (Zwe) 7.29.8, 5. Widmer
(Zwi) 7.38.1, 6. Geier (Zwi) 7.45.1.
Senioren A-achl (hoofdnummer): 1
Njord (Ned) 6.08.3. 2. Evian-Vichy-
Bergerac (Fra) 6.08.7. 3. Aeqir (Ned)
6.15.5, 4. Phocas (Ned) 6:21.1. 5
Rollins College (GB) 6.24.1
Paardesport
KOERSEN OUINDIGT
ZATERDAG
i Roland-Prl|e 2120 m: 1. Oroline (H.
VSyT "r I poo's) 2.56.5, 1.24.0. 2. Olga Forluna,
3. Oscar Hagheweyde.
Toto winn egg. P| 4.30. 1.50, 2.70,
(RoeJ-Onny kopp 17 qq ,rio 379.20.
3 Biom Borg j Mic Klnley-Prl|s 2040 m: 1 Nelly (L
6-2. 6-2. schoonhoven) 2.52.7. 1.24.7. 2. Oble
van Elsene. 3. Noel.
Toto winn 5.70. pl 2.50. 1 70. 2 50.
6-1, 6-3;
Parun (NWZ) 7-5. 6
(Zwe)—Brian Gotlr
7-5. Guillermo Vilas (Arg)—Tony
che (Aus) 6-4, 3-6, 5-7, 6-3, 6-4 Ros- 1
coe Tanner (VSt)-Nikki Pilic (Joe) j
6-3, 6-4. 6-4
Oameaenkelapel, achtsla finales:
Kerry Reid (Aus>—Greer Stevens (Z -
p 12.6(
n Ooyen) 2 46 3. 1.21.5, 2
Damesdubbelspel. d<
Marl|ko-prlj» 2040
Toto winn 1.70. pl 1.70. 3.20,
kopp 26 60. Irio 356 90
Bulhes Yvonne-prlje 1800
ce Balbo (H
aen (236,5 km). 1. Bat-
lana) 6.43.49, 2. Gavaz-
1) op 10 sec.. 3 Raas
z 14 Maertens (Bel
z.t.. 5 Esclassan (Fra
6 Delipine (Fra -
Borgognoni (Ita
r. .3
Russell (VSt) 6-3. 6-4. Billi
reus (Ned) 7.06 6. 2 Aegir (Ned)
7.26.8. 3. Widar (Ned) 7.29.4.
Elite twee met stuurman: 1. Dudok
I van Heel (Ned) 7.50.75. 2 Theta (Nod)
8.00.89, 3. Nereus (Ned) 803.02, 4
Banolas II (Spa) 003 89. 5. Tours
(Fra) 8.07.84. 6 Banolas I (Spa)
j 8 08.20.
Vier zonder atuurmen: 1. Noorwegen
6.30.6. 2 Aegir-Phocas (Ned) 6.32.0.
3. Zwitserland 6 37.5. 4. Antwerpse
I RV (Bel) 6.41.5. 5. Ierland 6.42.0. 6.
A. Amrilraj/V. Amritraj (Ind)Zeljko
Franulovic/Onny Parun (Joe/NWZ)
6-3, 6-4, 6-2 Adriano Panatta/lon Ti-
nac (Ha/Roe)Bob Carmicheal/Ray
Ruflels (Aus) 6-4, 8-9, 6-3, 6-4.
Herendubbelspel, derde ronde:
Wojtek Fibak/Karl Meiier (Po'/WOl)
its) 2.00.2.
3.10. 3.00. kopp
lea re IV-Prl|e 2040 m: 1 Ludwin S
(S. Hartman) 2.43.5. 1.20.1. 2. Manus
Hanover, 3. Mairy Dynamic.
Toto winn 39.10, pl 7.10, 3.50, 2 00,
kopp 371.00. trio 21.940.50.
- i|t 1900 m:
er) 2.02.8. 2. Ebeltofl.
3. Gefion.
Toto winn 5.80, pl 1.50, 1.40, kopp
t gestart: Korry Bui'
Delaney/Sashi Menon (VSt/Ind) I
6-4. 4-6, 4-6, 6-3, 8-6. Vitas Gerula
s/Alex Mayer (VSt)—Robin Orysdali
.w.u ».w. pl 1.20. 1.30. 1 60,
kopp 4.80. irio 105.20
Jonathan Smith iGRrl fi-4 fi 1 ft q 1 **"yfl<>-Pr,l» 2150 m: 1 Iraq (Ire) (P.
1? Rn« r«B/r«n U.c.ï ,4 Barendregt) 2.23.2. 2. Maarschalk. 3
6-2 Ross Case/Geoff Masters (Au- j FlvjnQ Dancer
S)—B|orn Borg/Guill
(Zwe/Arg) walk over
Gemengd dubbelspel, eerale ronde:
Grover Reid/Kerry Reid (Aus)—Alex 1
Metreveli/Olga Morozova (Sov) 6-4, 1
Casals
1 10. 1.20.
erland 6.12.4. 2 2. (VSt/Z.-Af) 6-4, 6-1
Zwitserland 6.17.8, 3. Nantes-Bourse
(Fra) 6.22.8, 4, Lyngby (Den) 6 29 4.
5. Nereus-de Hoop-Willem III (Ned)
6.37.3.
Achten: 1. Australië 5.57.6. 2. Lean-
I der (GB) 6.07.2, 3. Encouragemenl
(Fra (6 30.4.
Motorsport
TT-RACES ASSEN
SELECTIEWEO-
AMERIKAANSE
STRIJDEN
ZESDE DAG
400 meter finale: 1 Sheila Ingra.
er. 2. Janel Svendsen 50.27
2. Grei
I. Nereus
n (Fra.) 7.00.85
garl-Rhena (Wdl.) 7.06.54. 2. Theta
7 08 85, 3. f-
heim (Wdl.) 7
5. Azopos-De 1
Lichte dubbel twee: 1. Honnel (Wdl.)
7 25 98. 2 D. Leythe 7.28.70. 3 Am-
stel-Orca 7 29.48. 4 Ris 7.34.63. 5.
Tnton-Nereus 7.40.04
Lichte twee zonder stuurman: 1 Ne
reus 7 42 6. 2. Triton II 6.46.2. 3.
Euros 7.51.5. 4. Proteus Eretes II
7.52.9, 5 Proteus Ereles I 7.54.4.
Lichte sklf: 1 Punt (N|ord) 7 4 5 50.
2. Zeun (Peterborough. Eng.) 7 55.40.
3 Rotsaert (Brugge. Bel8.00.31. 4.
Lucessen (Ned.) 6.02.60, 5. Gilje
(Noor.) 8.03.06. 6. Steve (Den.)
8.07.26.
Uchte acht: 1. Orca Njord (Ned)
6.19 7, 2 Laga-Skadi-Orca-T rilon
(Ned.) 6.23.S, 3. Kopenhagen (Den.)
6.23.8, 4. Zweedse roelbond 6.28.4. 5.
Skadi (Ned.) 6.43.8.
gen 6.41.90, 2. Zwitserland 6.44.49, 3.
Lage 6.50.84.
Dubbel twee: 1 Noorwegen 6.42.08.
2. Zwitserland 6.48.42. 3. Gentse
56. 5. Sandeljord (Noor) 7.24.96,
Nereus
(Ned.) 7 1 5 84. 2 Aegir (Ned7 23 10.
3 SN Gent (Bel.) 7 31 70. 4 Vidar
(Ned.) 7 4 2 34. 5 Noorwegen 8.01.89.
6 Club Genl (Bel 8.04 71
Skiff: 1 Svensson (Felkenberg. Zwe.)
7 26.0, 2 Drea (Ier.) 7.27.3. 3 Neus-
sen (Proteus-Ereies. Ned 7 43 0. 4.
Widmer (Zwi7.44 5. 5. Van Schelven
(Triton) 8.019. 6 Reddel (Sydney.
geen tijd opge
I 45.58, 2.
I Herman Frazier 45.84 4 Benny
Brown 45.91. 5 Maurice Peoples
45.92. 6. Robert Taylor 46,03. 7 Evis
Jennings 46,15, .8. Mark Collins 47.33
Verspringen finale. 1 Amie Robin
son 8,37 meter (rugwind 3.5 meter
per seconde). 2. Larry Myricks 8,26
(3.8 m. p/s.), 3. Randy Williams 6.16
(2.7 m p/s.). 4. Theo Hamilton 8.03
(4.2 m. p/s 5. James Lofton 7 96
(-.0 m. p/s 6 Stan Whitley 7.95 (4.0
m. p/s.), 7. Anthony Carter 7,91 (3,6
m. p/s.), 8. Al Lanier 7,88 (3.6 m.
p/s.).
1500 meter
Matt Centrr
Max
45.76.
6. De A
Twee
(Ned.) 7.55.9, 2. Banolas I (Spa)
8.00.3, 2. Banolas II (Spa) 6 02.0, 3.
Nereus (Ned) 8.07.3. 5. Tours (Fra)
8.13.2.
Vier zonder etuurmen: 1. Aegir-Pho
cas (Nod.) 6.35.3, 2. Suomen Soutlllit-
to (Fin.) 6 42.0. 3. Antwerpse RV (Bel.)
6.43.1, 4. Banolas (Spa) 6.45 9
Dubbel vier: 1 Ara (Ier) 6.191, 2.
Zwitserland 6.20.8. 3. Nantes Bourse
Comb. (Fra 6.31.0. 4. Lyngby (Den.)
6 34 6. 5 Nereus-De Hoop-Willem III
(Ned 6.37.3.
Achl: 1 Australië 6.02.0, 2 Leander
(G-Br.) 6.08 0. 3. Evian Vichy (Fra.)
6.15.5. 4. Njord (Ned.) 6.261
Elltenur.imers:
Vier mei etuurvrouw: 1 Sovjet-Unie
3.39.53, 2. Metro Marseille (Fre.)
3.48.04, 3. Okeanos (Ned.) 3.56.47.
John Gregaric
nada 13.43.95, 5. Don naroong
13.43.96
tweede helve flnele: 1 Mike Keogh
13.51.90, 2. Duncan MacDonald
13 59.03, 3 Greg Fredericks 13.01,01.
Marty Liquon gal op wegens een
Hinkslapepringen, kwallllcetlewed-
•trljd: 1 Rayfield Dupree 16.76 meter.
2. Tommy Haynes 16.61, 3. Ron Li
vers. Willie Banks en Anthony Terry
16,52
Zevende dag
Tienkemp: 1 Bruce Jenner 8507 pun-
ten, 2 Fred Dixon 8265 pnt. 3 Fred
Samara 7980 pnt, 4. Roger Goorge
7930 pnl. 5, Steve Cough 7875 pnt,
6. Bill Hancock 7863 pnt.
Hinkslapepringen (finals): 1 James
B-itts 17,29 meter. 2. Tommy Haynes
17,02 meter, 3. Rayfield Dupree 17,01
meter. 4 Willie Banks 16.88 meter,
5. Ron Livers 16.87 meter. 6. John
Craft 16.77 meter
Kogeledngeren (kwalificatie): 1. Larry
Hart 67.95 meter. 2 Bill Diehl 66.52
m. 3. Robin Roeder 66.35 m.
Speerwerpen (kwalificatie): 1 Bill
Schmidt 95.98 meter. 2. Anthony Hall
84.20 m. 3. Rod Ewaliko 80.75 m
(halva finale*)
3.40.5. tweede heat: 1
ingel Nieto (Spa)
(69.46 km) in 33 j
(125,635 k u 2 Ulrich
eidler, 33.28.0 (124,486
Herbert Ritlberger (Wdl)
8 Engelbert Kip (Ned).
Kreidler. 9 Gunter Schlrnhoger (Wdl),
Kreidler. 10. Aldo Pero (Ita), Kreidler.
(Snelste ronde- Eugemo Lazzarini en
Ulrich Graf in 3.38.0 (127.450 k.u.).
Stand wereldkampioenschap na zes
wedstrijden: 1 Nielo 40 punten, 2.
Ritlberger 37 pnl., 3. Gral 36 pnl.. 4.
Kunz 33 pnt., 5. Dörflinger 24 pnt.,
ini 23 pn'
Toto winn 8.!
I kopp 6.40.
1 Halro* ll-Prl|a 2120 m: 1 Leen d'As-
ter (L. Schoonhoven) 2.52.8, 1.23.5.
2. Lerens Trots. 3 Januska D. niet
Crt: Moneymaker,
winn 3 90, pl 1.50. 1.80. 1.90.
kopp 10.40, irio 28.80.
Pelerhof-prlje 2520 m: 1. Olalski
Itenska (A. van de Blonk) 2.28.4,
1.23.4, 2. Majoor. 3. Noblesse Oblige.
Toto winn 2.40, pl 1.90, 1.70, 1.50,
kopp 10.10
Totalisatoromzet: 307.304.—.
125 cc-klaese:
(Ha). Morbidoll'
a). Mor
47 25,2
(Spa),
igel Nie
Bultaco. 47.39.3 (136.039
Jean Lours Gu.gnabodet (Fra). Morbi-
delli. 5. Stefan Dörflinger (Zwi). Mor-
bidelli. 6 Anlon Mang (Wdl). Morbi-
delli, 7- Cees van Dongen (Ned). Mor-
idelli. 8 Euge
Mdelli.
10 I
r Tschar
(Zwi).
143.438 k.u.
Stand wereldkampioenschap na zes
wedstrijden: 1. Bianchi 60 punten. 2.
Peleri 46 pnl., 3. Nieto 28 pnt., 4. Van
Kessel 20 pnt. 5. Tschannen eh Dor-
2S09M-Mmm: 1. Walter Villa (Ha).
Harley Davidson. 15 ronden (115,77
km) 47 min 31,4 sec, (146,160 k.u.).
2. Takazumi Katayama (Jap), Yamaha,
47 47.6 (145.334 k.u.). 3. John Dodds
(Aus). Yamaha. 48.09.2 (144.248 k u.).
4 Gianlranco Bonera (Ita). Harley
Davidson, 5. Victor Palomo (Spa),
Yamaha, 6. Patrick Fernandez (Fra),
Yamaha. 7 Tom Herron (Ier), Yama
ha, 8. Bruno Kneubuhler (Zwi). Yama
ha. 9 Dieier Braun (Wdl). Yamaha.
10. Franco Uncmi (Ha). Yamaha. 14
Marcel Ankone (Ned). Yamaha. 16.
pl 2 20 2.50. kopp 18.50.
Judy Songprlja 3200 m: 1. Kees Ver
kerk (G van Eykelenborg) 4.23.5.
1.20.8, 2. Kinglet 0, 3. Jheronimus.
Winn 1.40. pl 1 30 1,30 2.10. kopp
2.80.
Grol* Pri|e der Lag* Lenden 2600
m: 1 Dines P (M. Feuillet) 3.22.0.
1.17.0. 2. Eleazar. 3 Royal Port
Winn 12.-, pl 3.50 1.70 2.80. kopp
23.60. trio 630.-
Heegt* Ooievaar 2100 m: 1 High-
land Dream (A Launchbury) 2.14,6.
2. Elder Statesman. 3. Angry Brigade.
Winn 10.60. pl 2 70. 2 40, 2.20. kopp
27 50
Tatueca d'Avrilpri|s 1600 m: 1. Jade
(A. Suykerbuyk) 2 03.1. 2 Kid D, 3
Massel T.
Winn 6.10. pl 1.70 4.10 1 40. kopp
50.90, trio 401.80
Atogo* G-Pri|e 2600 m: 1. Mara van
de Unie (R Pools) 2.36.1. 1.23.1. 2.
Orange Bowl, 3 Nosca.
"linn 21.30, pl 3.90 2.90 3.60. kopp
42,—
Maxim (D
tie (Fra). .ofMoffa.
(Ned), Yamaha. 15. Bert Slruyk (Ned).
vedstrl|den: 1 Cecorto 45 pnl 2.
Mortimer 40 pnl., 3 Waller Villa (Ha).
Harley Davidson, 31 pnl., 4. Dodds 27
Winn 4,40, pl 1 50 1.60 1.90. kopp
9.70. trio 268.20.
Ego Boypril* 2120 m: 1 Orma Pride
(J. Wagenaar) 2 53 0. 1.22 4, 2. Oxenla
W. 3. Noldina H.
Winn 2.40. pl 1 50 1.30. kopp 3.30
I wiht mei drie wickets. UD—VOC:
VOC 291 voor 3 (Bakker 201 nol out).
UD 258 voor 8 (Bekedam 138 nol
out) De wedstrijd is geëindigd in een
draw (2-2). HBS-Ouick (H) Quick
VOC II 187 voor 8. De Krekels 72 all
out. VOC wint met 115 runs Hermes
DVSQuick (N): Hermes 97 all out.
Quick 45 all out. Hermes wint mei
52 runs- HCC III—Bloemendaal Bloe-
mendaal 213 all out. HCC III 113 voor
4. De wedstrijd is geëindigd in een
draw (1—3) ACC—VRA: VRA 151 all
out, ACC 052 voor 7. ACC wmt met
ii (Ha - Cri-
(Fra - Gui-
tatwijk "(Ned'3
3 Piel van Katwijk (Ned
14. Ledenmal (Fra Anglade).
artinez (Fra - Anglade). 16
1 (Ned Caput). 17 Genei
- Caput), 18. Martros (Spa
(Nod Post), 42 Zoeleme
Caput). 45 Schuiten (Nee
glade). 49. Pronk (Ned Pi
Hoogedoorn (Ned Posl).
DERDE ETAPPE
Maertens (Bei-Drie
Pollentier (Bei-Drie:
201.
Bracke (Bel-Anglade) op 2 23. 6.
Pronk (Ned-Post) op2.32. 7 DanguiF
laume (Fra-De Muer) op 2 39. 8 De
Witte (Bel-Cribori) op 2 41, 9 Kuiper
(Ned-Post) op 2 57. 10 Poulidor (Fra-
Xnudsen |Noo_
Fontai
i 3 00.
- C. a i
(Spa-Velez) op 3.01, 13
Caput) op 3.02, 14. Baroncnem i»a-
Chiappano) op 3.09. 15. Bellini (Ita-
Cribori) op 3 14, 16 Van Impe (Bel-
Guimard) op 3 15, 17 Pesarrodona
(Spa-Veles) opi3.16, 18. Betoglio (lia-
Fonlana) op 3.17, 19.Knetemann
(Ned-Post) op 3.20. 20. Borgognoni
(Ita-Criborl) op 3.29.
23 Zoetemelk (Ned-Caput) op 3 37
24. Van den Hoek (Ned-Caput) p-
3 51. 36 Tabak (Ned-Orlessens) op
4.17, 48. Karstens (Ned-Post) op
4.40,. 62. VianenfNed-Caput) op 5.29.
68. Jan van Katwl|k (Ned-Post) op
5.57, 81. Raas(Ned-Potl) op 6.26, 99.
Hoogendoorn (Ned-Posl) op 7.08.
118. Plet vanKatwIjk (Ned-Post) op
8.03.
Algemeen klassement: 1 Maertens(-
Bel-Driessens) 12.4547, 2. Pollentier
(Bel-Driessens) op 1 58. 3 Manzane-
que (Spa-Saura) op 2.29, 4. Schuilen
(Ned-Anglade) op 2.32. 5. Pronk (Ned-
Post) op 2.46, 6. Bracke (Bel-Anglade)
op 2.55. 7. Poulidor (Fra-Caput) op
3 25. 8. Danguillaume (Fra-De Muer)
op 3.26. 9. Hezard (Fra-Caput) op
3 30. 10. Kuiper (Ned-Post) op 3.34,
11 De Witte (Bel-Cribori) op 3.39, 12.
Bellini (Ita-Cribon) op 3.42, 13. Baron-
chelli (lla-Chiappano) op 3.45. 14.
Pesarrodona (Spa-Velez), Van Impe
(Bel-Guimard) op 3 48. 16. Knete-
mann (Ned-Posl) op 3.51. 17. Theven-
el (Fra-De Muer) op 3.52, 18 Zoete
melk (Ned-Caput) en Bertogho (Ita-
Fontana) op 3 59, 20 Borgognoni
(Ita-Cribori) en Lopez-Carril (Spa-Ve-
lez) op 4.02. 24. Van den Hoek (Ned-
Posl) op 4.41. 40 Kartens (Ned-Posl)
op 5.29. 52. Tabak (Ned-Dnessens) op
6 13. 57 Vianen (Ned-Caput) op 6.37.
59. Jan van Katwijk (Ned-Posl) op
6 59. 63 Raas (Ned-Posl) op 7 20. 76
Hoogendoorn (Ned-Posl) op 8 08, Piet
van Katwijk (Ned-Post) op 9.11
Puntenklassement: 1. Maertens (Bel)
63 punten. 2 Delepine (Fra) 31, 3.
Gavazzi (Ita) 29. 4 Gualazzini (Ha) 28,
5 Batlaglin (Ha) 25. 6. Esclassan (Fra)
23.
Dagploegenklasse
on Tabak)
2.27 18. 2. Posl op 2.49, 3. Anglade
op 2.59, 4. Crlbori op 3,30. 5. Caput
op 3.43. 6. Saura op 3.45.
5. Saura op 3.39, 6. Cribori op 3.59.
s-Gravendeel). 8. K. de Wolll fs-Gra-
vendeel). 9 W. Schuurhuizen (Rotter
dam), 10. W Kroono (Gouda). 11 A.
Flokstra (Rotterdam), 12. J. Zuydweg
1 Hartigh (Puttershoek).
Hoek (Rotterdam). 5. B. Jansen
(Bleiswijk). 6. A Keizerwaard (Nu-
mansdorp). 7. J. Hofman (Rotterdam).
HUYBERGEN
Amateurs: 1 J Hordijk (Westmaas)
100 km. in 2 07 18. 2 M van Leeuwen
(s-Gravenzande). 3 A v.d. Peer
(Sprundel). 4 T. Fase (Oud Vosse-
van der Ley (Rotterdam;
St. Nicolaas (Dordrecht).
Vliet (Honselersdijk). 18
(Hollandschevold). 19 Pk
i Liefhebbers: 1 Ko Tolhoek (YerL
40 km in 1 03.03. 2 Jan den
1 (Puttershoek). 3 Step van 0<x€
(Middelharms). 4. Cees Butler k-
tershoek), 5 Peter Nobel (Kn^
toek (Rotterdart
I (Numansdorp
Huib Uittenbogaard (Rotterdam!
Bram Jansen (Bleiswijk). 11 Ap^
ploeg (Kwadendamme). 12 WimF
houwer (Sommelsdijk). 13 J 6t
leidt (Sommelsdijk). 14 W
(Dordrecht), 15. A Klop (Oud-Al
16 L van Dnel (Alblasserdad
J v d. Valk (Middelharnis). 18. J
Bcrgh (Hardinxveld), 19.
OUDERKERK AAN DE AMSTELI
Amateurs: 1 J Krunei
dorp) 80 km. in 201.25. 2.'j
km in 57.13, 2 T. Visser (Zevei
3 J Selman (Bennekom),
Goudswaard (Utrecht), 5 O
(Soesl)
Dok (Gr^
(Nieuwegein). 3. P
(Heemslede). 4 F. Cornelissen (k
lem). 5 W Tonder (Rotterdam).
ZOETERWOUDE
Amateurs: 1 Co Moritz (Badh^
dorp) 80 km. in 1 55.40, 2. G ft
(Schoveningen), 3. W Kroone fl
da), 4 W van Montfoort (Wilnil
John van Herwerden (Voorburg),I
Kieltenburg (Wervershoof). 7. J. I
(Amsterdam). 8. P. Zeyerveldl
Kwakel). 9. P. Grootegoed (Rif
dam). 10. H. Botterhuis (Sambeek;
Amateurs: 1 A Koster (Leeuwxi
80 km in 2 03.15. 2. P Zijlstra (LT I
hove), 3 P H. Nooy (Amstelveel I
K Hoekstra (Dokkum), 5 D. Zei
(Oudkarspel). 1
Damos: 1 T. v d. Plaat (Geldel
sen) 30 km in 50 10. 2. M Bnft
(Heerenveen). 3. G Kneteman p]
bergen). 4 A Riemersma (Air»
dam), 5 J Seebrands (Woudnclit
6 N van Vliet (Maasland). 10 Ml
!e
BORCULO
Amateurs: 1 J Huisies (AlmelflC
km in 1 45 45. 2 H Faanhol (H|
bergen). 3. J. Oldemeulen (TuF*
gen). 4 R Hasslnk (Neede).
(rans (Wierden). 16 A Blij (Sch
ingen). 17, R. Rolvink (Den
LAGE ZWALUWE
Amateurs: 1 T. ter Hart
Zwaluw) 90 km in 2.0{
Franken (Oosterhout), 3 k
Junioren: 1 D Gevers (Spru
km in 1 36 30. 2 C Holleman fc,
gon op Zoom). 3 P Broere
ebbsrs: 1. J. Lepoeter fS>
Souburg) 45 km. in 1.08.45. 1»
Heijsler (Etten Leur). 3. J. v.d VZ.
(Wassenaar), 4. A, Schone (Weltt
dam), 5. C. Vogels (Den Haag).
Nieuwelingen: 1. W. Bouwma
tard) 40 km In 1.02,40, 2. R 1
(Beek), 3. J. van Asten (Vlaardi
4 R Koppert (Poeldijk). 5.
Noort (Wouw). 7 G Amn-
(Maasdi|k). 8. A. Luglenburg
land). 12 A. v.d Bergh (Vla~Ji-
13 E Brand (Dordrechl), 1
laart s-Gravendeel), 15 f
(Rotterdam), 16 J van Rijswi|k (f
wijk). 17 T Scholles ('s-Gravon^
18 W Klootwi|k (H I Ambacht)
SCHIJNDEL
Amateurs: 1 P v.d. Kruys (F
80 km in 1.46.40. 2. L v
(Honselersdijk), 3. k"
20. J. van Vliet (Honselersdi|k).
Junioren: 1. J. Lammerlink (W
50 km. in 1 09 58, 2. D. Ooeti
(Eindhoven). 3. A. de Jong (Ge*
- (Dussen). 5. C.^h
ten) 35 km. in 47.55. 2.
ij (Nuland).
(Rotterdam). 16. P. Liefaart
(Klaaswaal). 4. A. Riemersma
dam), 5 G Kneteman (Huyberg*
N van Vilei (Maasland). 9. D 1
dorp (Schiedam). 10. J. Tror
(Don Haag). 16 M. Bik (BerfjDn
bacht).