Gerard's inkopers gaan erop los! leken geen enkel autocontract voor u alles over de Renault 16 hebt gelezen. RENAULT Om OVER OVERGORDIJNEN GESPROKEN: ELAM ,„EN OOKOPl/STEROAG .„EN OOK QPZATERDAG\I 269.- kollektie gordijnstoffen de koning LEIDSE COURANT DONDERDAG 24 JUNI opblaasboten Oersterke opblaasboten van P.V.C. Zeewater bestendig. Veilig opgebouwd uit meerdere, gescheiden lucht kamers. In vrolijke kleuren. Peddel 130 cm 3.50 vrijdag voordeel Herenjeans Originele western model van 100% katoen. Versterkt met spijkers. Indigo blue. 44-56, 45-53 30.- vrijdagvoordeel Dubbelalbum Black gold met gouden hits uit de "thats soul" serie door de originele artiesten als Aretha Franklin, Percy Sledge, Otis Redding, Roberta Flack, the Drifters. 795 vrijdagvoordeel Anker herenhorloge 17 Steens Anker uur werk met datum aanduiding. Chroom kast met nylon band. Shockproof 39.75 vrijdag voordeel T-shirts Van 100% katoen. Verschillende kleuren en dessins. Maten 74 t/m 92 vrijdagvoordeel Gaf pocket 220 kamera Een kamera waarbij u alleen maar op de knop behoeft te drukken voor de mooiste foto's. Met polsriempje. 3975 vrijdagvoordeel Keukenbuffet Volledige kunststof uitvoering met wit front. De ideale aanvulling van uw kastruimte. Breedte 195.- Snowcap 160 Itr. koelkast Met 2-sterren vriesvak. Bruto inhoud 160 liter.Temperatuur- regeling door thermostaat, aparte vlees/vis lade en binnenverlichting. Afm.: hoogte 120 cm, breedte 59 cm en diepte 58 cm. 1 Jaar garantie op de thermostaat en 5 jaar op de agregaat. VROOM^DREESMANN ook geldig op de plaatselijke koopavond Bestemmingsplannen ter inzage In het gemeentelijk informatiecentrum (ge meentehuis, Hoofdstraat 3 liggen van 25 juni 1976 af gedurende één maand voor een ieder ter inzage: 1) het ontwerp-bestemmingsplan Achthove- nerweg. Gedurende de bovengenoemde termijn van één maand kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen dit ontwerp-plan indienen bij de ge meenteraad. Het bestemmingsplan Achthovenerweg wordt begrensd door de Hoofdstraat, de Achthove nerweg. het pand Achthovenerweg 28. de Oude Rijn en de Does. 2) het bestemmingsplan "Ockenrode '75" Aangezien bij de vaststelling in het ontwerp van dit plan geen wijzigingen zijn aange bracht. zijn alleen diegenen, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben ge wend bevoegd binnen de hiervoor genoemde termijn van één maand bezwaren in te.dienen tegen dit bestemmingsplan~bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Hoiiana. Het bestemmingsplan "Ockenrode '75" omvat een gedeelte van het gebied gelegen nabij de kruising Ockenrode/Van der Valk Bouman- weg/ Laan van Ouderzorg. 3) het bestemmingsplan "Buitenhof I" Het bestemmingsplan "Buitenhof I" omvat het gebied gelegen ten westen van de Dwarswate- ring en ten noorden van de Vossiuslaan. 4) het bestemmingsplan "Boterhuispolder" herziening 1976 naar aanleiding van het Ko ninklijk Besluit van 14 februari 1974, no. 47", vastgesteld bij raadsbesluit van 21 juni 1976, nr. 196, met de daarbij behorende toelichting. Het bestemmingsplan "Boterhuispolder, her ziening 1976naar aanleiding van het Koninklijk Besluit van 14 februari 1974, no. 47" omvat een strook grond, gedeeltelijk gelegen langs de secundaire weg nr. 5 (Leiden-richting Roe- lofarendsveen) onder en nabij de langs deze weg aanwezige hoogspanningsleidingen. Aangezien gedurende de daarvoor bepaalde termijn bij de raad geen bezwaren tegen de ontwerpen van de onder 3 en 4 genoemde bestemmingsplannen zijn ingediend en voorts bij de vaststelling geen wijzigingen in het ontwerp zijn aangebracht, is niemand bevoegd tegen deze bestemmingsplannen bezwaren in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland. Toelichting: Dit is een be kendmaking ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 23 (voor zover be treft onder 1) en artikel 26 (voor zover betreft 2 t/m 4) van de wet op de Ruimtelijke Orde ning. Wij weten eralies van... en kunnen u veel vertellen over onze prachtige Maar of u uw gordijnen zelf maakt, of het liever aan ons over iaat; u zult het eerst zelf moeten zién. Komt u maar kijken. Dat u zult slagen weten we nu al zeker. WONINGINRICHTING von KLARENBOSCH Haarlemmerstraat 51-53 Zéér beslist de Gordijnenspecialist UITZENDBUREAU Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden iidABU Gerard heeft z'n inkopers er weer op losgelaten Men kent ze in heel Europa. Bij alle grote fabrikanten. De inkopers van Gerard de Lange. Speurend naar interessante kollekties. Voortdurend op hun hoede. Gereed om toe te slaan, zodra een mogelijkheid zich voordoet om scherp te kunnen inkopen. En wie zoveel omzet heeft als Gerard de Lange, kan haarscherp inkopen. Zijn ongekend lage verkoopprijzen zijn daarvan het aantrekkelijkste bewijs. Kijk, er is nu net weer zo'n fantastische kollektie binnen. Waarbij u dan bovendien nog van de bekende Gerard de Lange service en garantie profiteert! SIEMENS 7000 Hxdxb 85x60 en slechts 45 cm smal! Per week 14,15*) Van 1.695 voor 1.198 Houd uw vulpen voorlopig nog maar op zak. Vraagt u eerst de nodige dokumentatie aan. Neem een auto-aanschaf gaat. Informatie bieden wij. Een dik boek vol. Gratis. 172 Pagina's in kleur die problemen en pech achteraf kunnen voorkomen. U maakt kennis met alle modellen. Van de Renault 4 tot de gloednieuwe Renault 30 TS. U leest hoe Renaults worden ontworpen. Getest. Gefabriceerd. Beveiligd. De voorwielaandriiving en het comfort van de Renault 16. Als u denkt aan een nieuwe wagen moet u in ieder geval het lijvige Renault-boek aanvragen. Want dan maakt u kennis met een wagen die geliefd is om z'n ruimte door o.a. de vlakke vloer (geen cardanheuvel). Om z'n grote variabele bagageruimte. Om z'n vijfde deur. Om z'n verrassend comfortabele stoelen en z'n veelgeprezen vering. Preciese feiten en cijfers geeft het boek u. De praktische Renaults in de praktijk. Iedere Renault is ruim door vorm en voorwielaandrijving. En dankzij een 5e deur wordt die ruimte ook maximaal toegankelijk. Een Renault is voordelig in onderhoud: per 5.000 km alleen olie verversen, om de 15.000 km een diagnosebeurt. Elke Renault krijgt 7 carrosserie behandelingen (18 kilo lak per auto). Op de fabriek krijgt elke Renault een anti-roestbehandeling. Verstelbare stoelen zorgen voor een anatomisch verantwoord zitcomfort. Maak een proefrit en u zult het 'aan den lijve' ondervinden. De eerlijke dealer duurt het langst. En als u een Renault koopt hoe zit het dan met de service? Iedere Renaultdealer weet dat u alleen klant blijft als u tevreden bent. En u zult alleen tevreden zijn als u eerlijk wordt geadviseerd. Vandaar onze diagnose- apparatuur. De lijst met vaste reparatietijden en het uitgebreide diagnose-rapport. Bon voor gratis autoboek van 172 pagina's. In onze showroom ligt een gratis exemplaar voor u klaar. Hebt u geen tijd om naar de showroom te komen? Stuur deze bon dan aan Renault Nederland, Antwoordnummer 4000, Amsterdam. Wij zorgen er voor dat u het boek spoedig thuis krijgt. oswei vonge Hij en m« bran: lich Na haar Adviesprijzen incL BTW, af importeur. .Wijzigingen voorbehouden. een Renault 16 is waar voor uw autogeld. Haarlemmerweg 2-4, LEIDEN, Tel. 071-133141

Leidse Courant | 1976 | | pagina 16