Paulus de Boskabouter-Eikeligheden
Suske en Wiske De Blinkende Boemerang
LUCKY LUKE - DE WITTE RIDDER
LEIDEN
HAARLEMMERSTRAAT 150-154
795.-
U-80 Paulus was wel erg ontdaan
toen hij zich tegenover dit nieuwe
gevaar geplaatst zag. „Goeie help,"
mompelde hij, „die hebben het vast
op mij voorzien. En je hoeft niet te
vragen wie ze gestuurd heeft." Een
grimmige groep eikelridders versper
de hem de weg. Ze waren bewapend,
met hellebaarden en strijdbijlen en
knotsen. „W-w-wat moeten jullie?"
vroeg Paulus met een bibberend
stemmetje. „De koning gevangen ne
men," klonk het bars. Op dat mo
ment sloeg een van de eikelfantjes
een poot om de kabouterschouder
en zei zacht: „Wij zijn er ook nog,
sire." „En nu ga ik zelf kijken hoe
het afloopt," riep Eucalypta tezelfder
tijd.
Agenda-
Bioscopen
WOENSDAG 12 MEI
Koninklijke Schouwburg 20.15 De
Mandarijnenkamer met o.a. Mary
Dresselhuys
HOT 20.30 Woutertje Pieterse (Haagse
Comedie) (J)
Theater Aan de Haven 20.30 Aga-
memnoon (De Appel) (J)
Circustheater 20 15 Musical De engel
van Amsterdam (J)
Dillgentia 20 15 Cabaret Tweeter
Theater In de Steea 20.30 Drie ee
nakters door Die Haghe Spelers (J)
Openluchttheater Zuiderpark 1400
Dik Trom en zijn dorpsgenoten
(Haags Jeugdtoneel)
Poppentheater Frank Kooman 14.30
De klokkemuis
DONDERDAG 13 MEI
Koninklijke Schouwburg 20 15 Zomer
gasten (Haagse Comedie) (J)
HOT 20.30 PEN-con«erentie (J)
Theater Aan de Haven 20.30 Aga-
memnoon (De Appel) (J)
Circustheater 20.15 Musical De engel
van Amsterdam (J)
Oiligentia 20.15 Cabaret Tweeter
SCHAK-gebouw 20.15 Zangmanifesta
tie Scarborough Fair o.l.v. Marijke v.d.
Lugt
Kasteel DuivenvoordeVoorschoten
20 30 Marie Cécile Moerdijk, a.d.vf.
Carlos Moerdijk.
VRIJDAG 14 MEI
Koninklijke Schouwburg 20.15 Zomer
gasten (Haagse Comedie) (J)
HOT 20.30 Francois Villon (Theater
Rubicon) (J)
Theater Aan de Haven 20.30 Aga-
memnoon (De Appel) (J)
Circustheater 20.15 Musical De engel
van Amsterdam (J)
Diligentia 20.15 Antonio Byanda Octa-
vio piano.
Kapel West 20.15 Muzikale omme
gang o.l.v. Anner Bijlsma.
Theater In de Steeg 20.30 Samenspe
len met toneel, eenakters door Inter
Nos en Consequent (J)
Poppentheater Guido van Deth 20 30
Aarde, water, vuur en licht (J)
Kleine Schouwburg Rijswijk 20.15
Stikstof en De droom van Amerika
Toneelqroep Elf) (J)
O 16 Voorburg 21.00 Popgroep Music
Garden.
Cultureel Centrum Voorschoten 20 30
In de holte van |e arm (Toneelgroep
Voorschoten)
Jeroenhuis Wassenaar 20 00 Zach-
t|es met de deuren (Toneelgroep In-
cagnito en C J V.) (J)
Dorpskerk Wassenaar 20.15 Wasse
naars Vocaal Ensemble blokfluiten
semble en dansgroep van de pedago
gische academie Mariahoeve (J)
Microtheater Leiden 20.30 Musical
Vos, vos, vos (Imperium).
Stadsgehoorzaal Leiden 20.15 Con
cert in Beethovencyclus
Rijnlands Lyceum Oegstgeest 20.15
De vlag op de toren door Timdeler
club.
ZATERDAG 15 MEI
Koninklijke Schouwburg 20,15 Butley
(Haagse Comedie).
HOT 14.30 BZZTóH-Teater Leo Vro-
mans (J): 20.30 Woutertje Pieterse
(Haagse Comedie) (J)
Theater Aan de Haven 20.30 Aga-
memnoon (De Appel) (J)
Circustheater 20.15 Musical De engel
van Amsterdam (J)
Diligentia 20 15 Ars Opera
Congresgebouw 2015 Vlinders zijn
vrij (ODIA).
Theater In de Steeg 20 30 Samenspe
len met toneel, eenakters door Inter
Nos en Consequent (J)
Poppentheater Guido van Deth 14.30
Jessie en de grijze koning; 20.30
Aarde, water, vuur en licht (J)
Poppentheater Frank Kooman 14.30
De klokkemuis.
O 16 Voorburg 21.00 Bert ten Boske
en Jan Rijnberger, gitaar en fluitist.
Stadsgehoorzaal Leoden 10.30 Zang
concours.
Microtheater Leiden20.30 Musical
Vos. vos, vos (Imperium).
Kasteel Alphen a/d Rijn 20.00 Sfinx
in Midas
Zondag 16 mei
die)
Diligentia 14.30 Residentie Opera
Koor.
Congresgebouw 20.15 The Three De-
Rotonde Houtrust 12.00 Operaconcert
o.l.v. Coen Ruivenkamp.
Poppentheater Guido van Deth 14.30
Jessie en de grijze koning.
Stadsgehoorzaal Leiden 10.30-23 00
Finale nederlandse danskampioen-
schappen
Harte brug kerk Leiden 15.00 Concert
door Jan Schmitz, Herrejan Stegenga
en Roseline Piveteau.
Poppentheater Lelden 14.30 Poppen
en marionettenspel voor kinderen
Maandag 17 mei
Koninklijke Schouwburg 20.15 Moor
denaar (Toneelgroep Globe) (J).
Circustheater 20.00 II Barbiere di Si-
viglia (Nederlandse Operastichting)
(J).
Theater In de Steeg 20.30 Haags
Studenten Ensemble o.l.v. Charles
v.d. Leeuw (J)
Koninklijk Conservatorium 20.30 Mei
Konsert
NPB-zaal Wassenaar 20.00 De ge
schiedenis van Wassenaar in lied
weerspiegeld (J).
Pieterskerk Leiden 20.00 Bewegings
theater van Hans Bleeker
APOLLO 1 (tel. 460340( In de
klauwen van detijgerin (18) 2.30,
7.00, 9.15. APOLLO 2 (tel. 460340):
Smokkelschip Lucky Lady (14)
2.00, 7.30. 9.45. ASTA (tel. 463500):
De blonde valstrik (14) 2.30, 7.15,
9.30. BIJOU (tel. 461177): De eend
en de Cadillac (a.l.) 2.00, 7.30,
9.45. CALYPSO (tel. 463502): A
woman under the influence (18)
2.00, 8.00. CAMERA (tel. 467200):
Emanuelle 2. de antimaagd (18)
2.00. 7.00, 9.45. CINEAC (tel
630637): Alice in wonderland (a.I.)
11.30, 1.30, 3.30. Satyricon (18)
7.00. 9.30. CORSO (tel. 467200):
One flew over the cuckoo's nest
(18) 2.15, 6.45. 9.30. DU MIDI (tel.
855770): De premiejager (18) 8.15.
101 Dalmatiers (a.l.) 2.00. EUROCI-
NEMA (tel. 667066): Patton (a.l.)
1.45. 7.45. wo. 3.45, 7.45 De schat
in het zilvermeer (a.l.) wo. 1.30.
FLORA (tel. 465224): Bedgodinnen
(18) 2.00. 7.00. 9.15. KIJKHUIS (tel.
651880): Der Handler der vier Jah-
reszeiten. Dag. beh. ma. 8.30. ME-
TROPOLE (tel. 392244): 3 dagen
van de Condor (18) 2.00, 7.00, 9.30.
ODEON 1 (tel. 462400): De premie
jager (18) 1.45. 6.45, 9.30. ODEON
2 (tel. 462400): Dood van een non
(14) 2.00. 6.45. 9.15. ODEON 3 (tel.
462400): Paniek in het Grand res
taurant (a.l.) 2.15, 7.15, 9.45.
ODEON - The Movies (tel. 462400)
Het land van de grote belofte (18)
1.30. 8.00. OLYMPIA (tel. 454460):
Rollerball (18) 2.00. 8.00. PASSA
GE (tel. 460977): One flew over the
cuckoo's nest (18) 2.30, 6.45, 9.30.
REX (tel. 636747): The master gun-
fiqhter (14) 11.30, 1.45, 4.00. 7.00.
9.30. ROYAL 70 (tel. 462677): Hel
voor verdoemde vrouwen (18) 2.15,
8.00. wo. 2.15. ROYAL OP ZOLDER
(tel. 462677): The dynamite bro
thers (18) 2.15, 8.00. di. 2.15. 8.30.
STUDIO DE LUXE (tel. 461859)
Duivelse bedkunsten (18) 2.15,
7 15. 9.30. STUDIO 2000 (tel.
542288): The man who could be
king (14) dag. beh. di. 8.00. ma.
2.00. 8.00. Asterix en de helden
(a.l.) wo. 2.00. DE UITKIJK (tel.
542288): La femme aux bottes rou
ges (18) 2.00, 7.00, 9.30.
DELFT
CITY (tel. 123251): Mandingo (18)
2.30. 7.00, 9.15. CITY SELECT (tel.
123251): East of Eden (14) 2.30.
8.15. wo. 8.15. Toni en de groene
draak (a.l.) wo. 2.15. DELFIA (tel.
123855): De premiejager (18) 2.30.
7.00. 9.15. DOELEN KINO (tel.
126730): De helse vechters van het
hemelse rijk (18) 7.00. 9.00. FLORA
(tel. 120814): Ik doe wat ik doe (18)
7.00, 9.15. STUDIO D (tel. 123280):
Monty Python en de heilige gr..-
gr .graal (14) 7.00, 9.15. FILMHUIS
(tel. 140226): Das testament des
Dr. Nabuse, Dag. 8.00.
LEIDEN
LUXOR (tel. 121239): Cleopatra Jo
nes and the Casino of Gold (18)
14.30. 19. 21.15. CAMERA (tel.
124919): Moord in de Orient-Ex
press (14) 20.00. De avonturen van
Pietje Bell (a.l.) wo. 14.30. STUDIO
(tel. 133210): Sherlock Holmes'
slimmere broer (a.l.) 14.30. 19.
21.15. LIDO (tel. 124130): One flew
over the Cuckoos nest (18) 14.30.
19. 21.15. TRIANON (tel. 123875)
Scherpschutter (18) 14.30. 19.
21.15. Sneeuwwitje en de zeven
dwergen (a.l.) wo. 14.30. REX (tel
125414): Maak 'm soldaat (a.l.)
14.30. 19. 21.15.
IK poop pe uRkEEP WET
J0KK5E MEK5JE EN <3A PE PNPEP
BAANDE ZON TB&EMOET TEewUL
IK ZiNtö: "I'M A POOG. LOWE-SOME
O0WB0V..."
WOK PT VEEVOLSP
- nvoorsfoiu_ raet tv— e e
huis. metm 11 uQiek» stelbaar
2795.-
Koopavondelke donderdag tot 9 uur
Den Haag - Wagenstraat 123
Rotterdam - Nieuwe Binnenweg 421
Vlaardingen - Hoogstraat 206
iul^uefÜBEl- berm
uw TV v 2Warte
kM" 2» *and,neubei d Eik*n
tv.kast
'"^pictt;b0W ruimte
bandreco,,, of
SF** vo<™ m 1
*05 hoog en J8 Cf» breed j
Dus ook eesch i f dieP-
MeUmn tv voor
Tv"meaubet^ardje de
Slechts