Het nieuwe Denken over Wonen. Op de Hulshoff-Paasexpositie ziet u er de voortekenen van! j van de doordachte ihoffslaapkametü SBÖSSSSSSS* \60 cm. f.889.- Anders Denken over Wonen. De tijd van "aanbiedingen" en onwaarschijnlijk voor deel is echt wel voorbij. De moderne, prijsbewuste mens gaat liever naar een goede zaak om op verantwoorde wijze een doordacht interieur op te bouwen. Goed advies en vooral ook kwaliteit geven de toon aan. Althans bij Hulshoff, waar U terecht kunt voor een kompleet woonplan, een subtiel geheel in sfeer, stijl en kleur. Van 15 t/m 24 april: Paas-meubelshow bij Hulshoff U maakt op plezierige wijze kennis met de nieuwste kollekties kwaliteitsmeubelen. U vindt er óók goede adviseurs om eens rustig te overleggen over Uw woonwensen. Wij hopen echt dat U voor onze Paas-meubel- show even tijd kunt vrijmaken! Van 15 t/m 24 april (dus óók 2e Paasdag van 11 tot 5 uur!). Welkom! Fijn wonen is echt iets anders dan zó maar meubeltjes kopen! De tijd is voorbij dat wij als woninginrichters konden volstaan met het aanbieden van dit of dat leuke zithoekje of -stoeltje. Het komplete woonplan is te recht de trend. Wij bij Hulshoff ge loven in samenspraak. We bieden onze klanten een veel verdergaan de service. Wij gaan Uw woonsfeer en -budget samenbrengen met wat in ternationaal door de toonaangeven de fabrikanten wordt aangeboden. U vindt die heel andere opvatting over onze adviesfunktie straks terug in nieuwe vormen van dienstbetoon. We hebben dat genoemd: het nieu we denken over wonen. Binnenkort hoort U hierover meer. Op onze Paas-meubelshow ziet U al de voortekenen... Voorbeeld van een kompleet, variabel Hulshoff "woonplan"! Hiernaast af gebeeld: 1. origineel wild buffel leder bankstel, puur natuur, 2- zits f. 2966,- en 3-zits f.3764,- 2. eiken salon tafel met leisteen in gelegd f.775,-; 3. uit gebalanceerd wand- systeem in donker essen, onder delen loskombi- neerbaar dus altijd "op maat", zoals hier afgebeeld f. 3.995,- 4. eiken eethoek met wollen bekleding, stoelen f. 272,- per stuk, tafel 185 x 85 cm, uit- schuifbaar f. 620,- 5. alu minium bollamp met marmer voet, 128 cm hoog f. 448,- 6. Thonet schommelstoel f. 285,- 7. bijbehorende sfeer gordijnen f. 31,50 per mtr. 8. zuiver wollen Berber vloerbedekking f. 280,- per mtr. gelegd. 9. mooie, antieke klok (niet bij Hulshoff te koop). Woondetails: Hoge vogelkooi f. 53,50; parasol f. 26,95; tijger f. 25,90; stoeltje f. 99,50; lage vogelkooi f. 45,-; vogel f. 4,50; rieten waaier f. 5,-; thonet kapstok f. 95,-; reklamekussentje f. 3,-; kipschaal f. 29,50; struisvogelveer f. 7,90. Waar U Hulshoff kunt vinden: Den Haag: Spui (vnj parkeren achterzijde) Rijswijk: In de Bogaard Leiden: Nieuwe Rijn Rotterdam: Lijnbaan Leidschendam: Leidsenhage Eindhoven: Winkelcentrum Woensel Zwolle: Winkelcentrum naast C&A

Leidse Courant | 1976 | | pagina 18