Bij een Finata Continu Crediet kunt u steeds opnemen «fat u hedFt afgelost unieke show van 14 grote Amerikaanse auto's in de showroom van Het Motorhuis Het Motorhuis PERSOONLIJKE LENINGEN ervaren elektrotechnicus Chevrolet, Pontiac,Oldsmobile, Buick, o.a. Firebird en de Camaro Finata Continu Crediet. Opnemen&Aflossen naarbehoefte M GEMEENTELIJKE KREDIETBANK LEIDEN Smit's Woninginrichting Sijthoff Pers b.v. Sijthoff Pers b.v. Als u houdt van de luxe van een Amerikaanse auto dan moét u deze week gewoon even binnenwippen bij de u bent van harte welkom bij uw dealer Vondellaan 80, hoek Plesmanlaan leiden, telef 071/769313 LEIDSE COURANT WOENSDAG 24 MAART U kent ongetwijfeld de Finata Lening. Een eenmalige lening die u aflost in een afgesproken aantal vaste maandelijkse termijnen. Die kent u. En die blijft u kennen. Maar er is nu ook een Continu Crediet. U sluit deze lening één keer af en u kunt telkens geld opnemen zonder dat u elke keer opnieuw een lening hoeft aan te vragen. Want u mag van Finata weer opnemen wat u heeft afgelost. Zelfs na enkele aflossingen kunt u, als dat nu eenmaal zo uitkomt, direct al weergeld opnemen, 't Bedrag en 't tempo van de aflossing bepaalt u samen met de mensen van Finata. U kunt b.v. 3% van het overeengekomen kredietbedrag aflossen. geleend bedrag maandelijkse aflossing b.v. 3% f 3.000,- f 90,- f 5.000- f 150,- f 10.000- f300,- Uiteraard zijn er ook hogere termijnbedragen mogelijk. Bij deze manier van lenen worden alleen de rentekosten berekend. Deze zijn afhankelijk van het overeengekomen kredietbedrag. Ga naar een van de onderstaande Finata-kantoren voor alle informatie. Of vul de coupon in voor onze uitgebreide folder. leiden, Steenstraat 33, (071) .134347 - Haarlem, Dreef 18, (023) 311950 - 's-Gravenhage. Prins Hendrikplein 18, (070) 651804, Zeestraat 71, (070) 468920. Graag zou ik zo snel mogelijk de folder „Finata Continu Crediet" i ontvangen. Naam j willen Adres Woonplaats. Coupon in open envelop zenden naar: Finata Bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam. tot een maximum van f 10.000,— worden verstrekt aan inwo ners van Leiden, Rijnland of de Bollenstreek. Zonder hoge kosten en op gemakkelijke voorwaarden. Dankzij de Gemeen telijke Kredietbank Leiden, een bank die geen winst hoeft te maken. Vraag de gratis folder met alle bijzonderheden. Stuur even een briefkaartje, bel direct op of kom even langs. een betrouwbaar adres voor een persoonlijke zaak Stadhuis Leiden, postbus 160, telefoon 071 -120270 Spreekuur Alphen aan den Rijn: elke maandagmiddag van 2-4 uur, Julianastraat 36. Spreekuur Katwijk: elke woensdagmiddag van 2-4 uur, gemeentehuis ingang Kon. Julianalaan. leiden Wij speuren naar mensen met een diepvrieskist of -kast Wij leveren alle diepsvriesprodukten gratis bij u thuis o.a. groente, vlees, vis, ijs, gebak en snacks. Vraagt onze gratis catalogus met scherp gestelde prijzen en garanties aan de FA. KLAVERVIER DIEPVRIESPRODUKTEN B.V. Postbus 62 - Landsmeer of tel. 02908-4425 Wij kochten 20.000 tegels van de Fa. Van Heugten - Scherpenzeel, slechts in één kleur te leveren (groen), dit is één malig. DEZE PRIJS HOUDT IN ZELF HALEN EN LEGGEN. Mare 98 - Leiden - Tel. 123913. Sijthoff pers B.V., o.m. uitgeefster van de Haagsche Cou rant. Het Binnenhof. Rotterdamsch Nieuwsblad. Leidse Courant. Goudsche Courant en Economisch Dagblad, vraagt t.b.v. haar Bedrijfstechnische Afdeling op korte termijn voor het bedrijf in de Plaspoelpoider op M.T.S.-niveau Leeftijd: 25 - 30 jaar. Voor hen die uitgekeken zijn op ..stopcontacten en stek kers" is dit de kans om in een jong team. mee te werken aan het onderhoud van onze moderne grafische apparatuur. Een veelzijdige toepassing van de elektrotechniek, waar borgt een interessante job, van kamera's op krantenpagina formaat tot 'n airconditioned schakelkamer voor de druk persaandrijving. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd in een twee-ploe gendienst. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, gratificatie, vakantie toeslag etc. Inlichtingen betreffende deze functie worden gaarne ver strekt door de heer A.G.J. Wever wnd. hfd. B.T.A. Tel.: 070—90.68.10 of 62.45.62. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Sijthoff Pers B.V.. Wagenstraat 37 te Den Kaag. van dinsdag 23 maart t/m zaterdag 27 maart Deze week is bij uitstek de gelegehheid om dat allemaal eens op uw gemak te bekijken en vooral te proberen. Want natuurlijk kunt u een proefrit maken in één van de modellen van Het is toch best eens de moeite waard om de auto waarin u rijdt of die u van plan bent te kopen te vergelijken met zo'n echte Amerikaan? Zet motorvermogen, komfort, veiligheid (kooikonstruktie, kreukelzones, stalen verstevigingen in portieren, dak, spatschermen) en prijzen maar even naast elkaar. U zult verbaasd zijn. Dat scheelt geen honderden, maar duizenden guldens. De shows van Het Motorhuis hebben al een zekere naam gekregen: er is een feestelijk drankje, een bloemetje en al die andere dingen die de Motorhuis-autoshows zo gezellig maken. Komt u geheel vrijblijvend eens even kijken. Uiteraard willen wij graag en volledig vrijblijvend uw eigen auto taxeren op inruilwaarde en ook daar zult u van opkijken! Openingstijden: dinsdag 23 maart tot en met zaterdag 27 maart van 9.OU tot 18.00 uur; donderdag 25 maart bovendien tot 21.00 uur 's avonds.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 12