O I D ervaren elektrotechnicus "k/l TIMMERMAN SCHOONMAAKSTER leraar/lerares lay-out medewerker ervaren secretaresse medewerker sf-bernardus FYSIOTHERAPEUT(E) CHAUFFEUR AFDELINGSTYPISTË Textiles BM ASSISTENT(E) voor de boekhouding DOCENTEN Sijthoff Pers b.v[ Sijthoff Pers b.v jekuntheti zielig vinden» jekunten bang voor zijn J jekimterook\ iets voordoen LEIDSE COURANT ZATERDAG 20 MAART de Tombei Melse co, registeraccountants, hebben - -* 20 kantoren in Nederland:'' De sfeer op kantoren kQi* als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt, waar binnen men een eigen verant woordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Ónze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe assistent accountant 3X.MI13 Voor ons kantoor Leiden zoeken wij ter versterking van een van onze controle-groepen een ervaren assistent, die controle opdrachten van zeer gevarieerde aard te behandelen zal krijgen. Initiatief en zelfstandigheid zijn hierbij van groot belang. Wij denken hierbij aan een kracht van omstreeks 25 jaar met M BA. opleiding en/of studerend voor het NIVRA dan wel S.P.D diploma. Naast een interessante werkkring en een goed salaris bieden wij, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een studie- en reiskostenvergoeding. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan ons adres. Zoeterwoudsesingel 50. Leiden. Ons telefoonnummer is 071 -144451 Melse co accountants Gevraagd voor onderhoudswerken Firma Van Berkel Raadhuislaan 7, Leimuiden Tel. 01721-8382. BORSUMIJ TEXTILES B.V. Heeft direkt plaatsingsmogelijkheden voor een van maandag t/m vrijdag van 17.30-20.00 uur. Telefonische sollicitaties onder nummer 01713-9013, afdeling personeelszaken. De Lasso 4, Roelofarendsveen. Gevraagd CHAUFFEUR/ MEDEWERKER voor containervervoer Rayon Den Haag-Leiden Gebr. Wildenberg b.v. Papeweg 28 - Wassenaar Tel. 01751-13662-14016. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Burggravenlaan 2. wordt met ingang van 1 augustus 1976 gevraagd: aardrijkskunde 1e graads (volledige betrekking) Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de rectrix, mevrouw J. L. de Boer- Pino, Tel. 071 -12.07.68 of 12.58.93 (school) en 76.77.06 (huis). Sollicitatiebrieven onder vermelding van van vacaturenummer OND 440 zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie. j;j Oe afdeling Vormgeving van de leidse Onderwijs- instellingen ontwerpt velerlei soorten drukwerk ;j: Zij bepaait ook de lay-out van de bekende LOI-les- sen. Binnen het team dat met dit speciale werk is belast, is op korte termijn plaats voor een (leeftijd 20-25 jaar) Hij zal. na een ruime inwerkperiode, in staat moeten zijn om zelfstandig zetaanwijzingen te geven bij tekst en illustraties; de lay-out van de lessen te verzorgen. Voor het goed vervullen van deze funktiè is gevoel voor samenwerking onmisbaar. Enige gra fische kennis, opgedaan door studie of ervaring, strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de LOI. leidse onderwijs instellingen p Tel. (071) 89 92 55* - Het Psychiatrisch Ziekenhuis "SANCTA MARIA" te Noordwijk Post Noordwijkerhout. zoekt wegens het aangekondigde vertrek van de huidige funktionaris een hoofd van de polikliniek (Mnl. of vr.) Het betreft een zeer gevarieerde werkkring; weekeinden zijn vrij. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de diploma's A én B en over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e Verpleegkundige. Voorkeur genieten zij, die de leeftijd van 35 jaar nog niet bereikt hebben. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door onze internist Dr. A J. M Schipperijn (toestel J Sollicitaties aan het Hoofd Personeelsdienst, Langevelderlaan 1, Tel. (02523) 3041. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Tokheim B.V. is een in Leiderdorp gevestigd ver koopkantoor binnen een organisatie, waarvan het hoofdkantoor in de U.S.A. is gevestigd. Voor dit Internationale verkoopkantoor zoeken wij Wij bieden een zelfstandige en afwisselende funktie: Correspondentie Engels Uitwerken van rapporten Behandelen van telefoon en telex Bijhouden van archief en andere werkzaamheden Het assisteren van de directie en deze tijdens afwezigheid, voor zover mogelijk, vervangen Bereid alle voorkomende kantoorwerkzaamheden te verrichten. VEREIST: Middelbare schoolopleiding Secretaresse-opleiding Enige jaren ervaring Leeftijd 25 - 35 jaar. SALARIS: Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een goede kracht een salaris tussen 2.000 en 2.500,- per maand. De Leidse Onderwijsinstellingen vragen voor spoedige indiensttredingen een voor de afdeling Interne Dienst. Hij zal als regel diverse werkzaamheden verrichten in de interne dienst, maar ook bereid moeten zijn om als vervanger te fungeren voor de onderhoudsdienst, waarbij tijdelijk avond- of nachtarbeid mogelijk is. Belangstellenden kunnen hun mondelinge of schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. I leidse onderwijs rfjjP instellingen fjj: Leidsedreel-Leiderdorp Tel. (071) 89 92 55* St] Katholieke Stichting Huize verpleegtehuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis Hoofdstraat 82, Postbus 117, Sassenheim, Tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd, 114 bedden tellend, verpleeghuis en reaktiveringscentrum roept kandida ten op voor de funktie van Het reaktiveringscentrum heeft een goed geoutilleerde afdeling fysiotherapie. Salariëring vindt plaats volgens de richtlijnen van het Kollege voor Arbeidszaken van de Nationale Zieken huisraad. Ook zij die binnenkort hopen af te studeren kunnen reflekteren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer C. P. H. Schaap, toestel 144. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. voor tankwagen Aanmelden: Gebr. ONDERWATER B.V. a. ervaren typiste (vakaturenummer 76027) in alle voorkomende type- en stencilwerkzaamheden. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 1809,- bruto per maand. b. administratief medewerk(st)er (vakaturenummer 76028) voor de afdeling Verpleging, Verzorging en Bejaardenzorg, gebouw Apollolaan. Het werk is van algemeen administratieve aard, maar houdt voornamelijk in het verwerken van allerlei mutaties in de dossiers en het schrijven van concept-beslissingen. MAVO en enige administratieve ervaring zijn vereisten. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 1809,- bruto per maand. c. bode-portier (vakaturenummer 76029) Zijn taak zal bestaan uit: het te woord staan en doorverwijzen van kliënten naar de behandelende ambtenaren; het verzorgen van lichte administratieve werkzaamheden; een aantal algemene werkzaamheden waaronder het openen en sluiten van het gebouw. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 1809,- per maand. d. administratief medewerkster Archief (vakaturenummer 76030) voor het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden verband hou dend met archivering. Een bijkomende aktiviteit is het af en toe inspringen bij de bediening van de telefooncentrale. Vereist is het MAVO-diploma en enige administratieve ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 1809,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van het vakaturenummer binnen 10 dagen te sturen aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een: van ca. 18 jaar. met MAVO-4 diploma die type- en administratieve werkzaamheden gaat verrichten. Diploma Steno-Nederlands strekt tot aanbeveling, doch is niet noodza kelijk. Telefonische sollicitaties onder nr. 01713-9013, afdeling personeelsza ken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Afdeling Personeelszaken. De Lasso 4, Roelofarendsveen, Holland NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Oosterkerkstraat 11 - Leiden Telefoon (071) 12.50.45. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. LEIDEN Wij vragen voor spoedige indiensttreding een: Leeftijd ca. 20 jaar. Studie voor of in bezit van het PRAKTIJKDIPLOMA BOEK HOUDEN geeft voorkeur. U werkt in een klein team met jonge mensen en U krijgt een zo groot mogelijke zelfstandigheid in uw werk. Aan uw mogelijkheden zich praktisch en theoretisch te bekwamen, wordt veel aandacht gegeven ondermeer door een aantrekkelijke studiekostenregeling. U kunt telefonisch met ons een afspraak maken voor een persoonlijke kennismaking. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan onze afdeling Personeels zaken. n. De Paulusscholengemeenschap voor Mavo - Le< Surinamestraat 1, Leiden, vraagt per 1 augu; 1976 voor: plm. 15 uur plm. 15 uur plm. 14 uur 4 uur 3 uur Duits Handelswetenschappen Natuur- en Scheikunde Kantoorpraktijk Muziek kh ;erj oL Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de directeur <f0RK heer A. A. M. van der Vin, tel. school 071-14.28.7ne"k tel. privé 070-609058, aan wie ook de sollicitatii* gericht kunnen worden. "gui, die Sijthoff pers B.V., o m. uitgeefster van de Haagsche Cc£' rant, Het Binnenhof. Rotterdamsch Nieuwsblad. Leid Courant. Goudsche Courant en Economisch Dagbli vraagt t.b.v. haar Bedrijfstechnische Afdeling op ko termijn voor het bedrijf in de Plaspoelpolder op M.T.S.-niveau Leeftijd: 25 - 30 jaar. Voor hen die uitgekeken zijn op ..stopcontacten en stekte kers" is dit de kans om in een |ong team, mee te werk aan het onderhoud van onze moderne grafische apparatui j3] Een veelzijdige toepassing van de elektrotechniek, wa borgt een interessante job, van kamera's op krantenpagii formaat tot 'n airconditioned schakelkamer voor de dri jc0( persaandrijving. ,n c Deze werkzaamheden worden uitgevoerd in een twee-plo!; gendienst. p Wij bieden een aantrekkelijk salaris, gratificatie, vakant toeslag etc. 070—90.68.10 of 62.45.62. Sollicitaties te richten afdeling personeelszaken, SijthoffPers B.V., Wagenstrai 37 te Den Haag. fï! f Ben jij gezond? Kun jij op eigen benen staan? Er zijn mensen die niet zo gebof)t... ■ARll.liDcWPTeTllO^l^vIÜBlIfflUTsH.Tin'HbffXvlbhen'maar'tijdelijk speciale verzorgin; en aandacht nodig hebben. Om ook gelukkig te zijn. Misschien heb jij wel 'n: het gevoel dat je iets wilt doen voor deze psychisch zieke mensen. Dat kan Als je een meisje of jongen bent van 17 jaar en 7 maanden (of ouder) me HAVO-3, MAVO-4, INAS of een gelijkwaardige opleiding, kun je je nü opgevei voor de nieuwe 3-jarige opleiding voor het staatsdiploma Ziekenverpleging Theorie en praktijk gecombineerd in een interessante studie. Doe het niet medelijden. Kies gewoon een puur menselijk beroep waarin je je waardevol kun maken voor anderen. Met een grote mate van verantwoordelijkheid. Je ben nodig. Er wordt op je gerekend. De nieuwe cursus begint in oktober a.s. Reeds tijdens de opleiding verdien je een goed salaris wat regelmatig for: omhoog klimt. Als eerstejaars begin je met 1141,— bruto per maand. (He maximum als gediplomeerde is 2102,— bruto p. mnd.) 17,5% toeslag voo 4 onregelmatige dienéten, vakantiegeld, gratis dienstkleding en reiskosten J vergoeding. ENDEGEEST OEGSTGEEST denk er goed over praaterover doe het ook -

Leidse Courant | 1976 | | pagina 18